ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه :

ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه

مقاله حسابداری و مدیریت با عنوان ابزارهای موجود در بازار سرمایه ایران در فرمت ورد در 20 صفحه و حاوی مطالب زیر می باشد:
مهندسی مالی و طراحی ابزارهای مالی جدید
ارتباط ابزارها و بازارها
راهى آسان و کاهلانه
راهى دشوار و عالمانه
نیاز به طراحی اوراق بهاءدار، منطبق با بازار سرمایه ایران
سیستم اقتصادی کشور
بازار دارائی‌های واقعی و خدمات (The Market for Assets and Services)
بازار دارائی‌های مالی (The Market for Financial Assets)
شیوه‌های تأمین مالی
منابع داخلی شرکت
منابع خارجی شرکت
اوراق قرضه
سهام ممتاز
سهام عادی
منابع مالی بدون هزینه
بستانکاران تجاری
هزینه‌های پرداختی
پیش‌دریافت از مشتریان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

5 مقاله مدیریت 4

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) rar ارائه میگردد

این مقالات مناسب برای دانشجویان کارشناسی و کارشناس ارشد رشته مدیریت می باشد.

توجه داته باشید در صورتی که بخواهید هر مقاله را جدا تهیه کنید چقدر باید برای آن هزینه کنید . ولی ما 5 مقاله با ارزش را در یک فایل آفیس قابل ویرایش قرار دادیم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج :

پروپوزال مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی در شهر کرج

جزئیات ::

بیان مسأله (تشریح ابعاد، حدود مسأله ، معرفی دقیق مسأله، بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسش های تحقیق ، منظور تحقیق ) :

اهمیت و ضرورت:

سوابق مربوط ( بیان مختصر سابقه تحقیقات انجام شده درباره موضوع و نتایج به دست آمده در داخل و خارج از کشور نظرهای علمی موجود درباره موضوع تحقیق ) :

پژوهش های داخلی:

پژوهش های خارجی:

فرضیه ها ( هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شده است .) :

تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها :

اهداف تحقیق ( شامل اهداف علمی1 ، کاربردی 2 و ضرورت های 3 خاص انجا تحقیق ):

هدف کاربردی بیان نام بهره وران ( اعم از مؤسسات آموزشی و اجرایی و غیره ):

جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق :

نوع روش تحقیق:

انواع متغیرها (وابسته – مستقل و…):

جامعه، نمونه و روش نمونه گیری:

ابزار پژوهش (شرح کامل پرسشنامه ها و پکیج ها) :

روش تجزیه و تحلیل اطلاعات :

مقدمه

در دنیای امروزه هیجانات، تنش­ها، عصبیت­ها و عوامل متعددی از این قبیل بر زندگی روزمره مردم تأثیرات سوء دارند. هر کدام از افراد جامعه امروزی در معرض مواجهه با انواع استرس­ها و شرایط عصبی قرار دارند. محیط زندگی اجتماعی، خانواده و هر آنچه فرد با آن در ارتباط است می تواند به عنوان عامل تنش­زا جریان زندگی او را به سمت بحران­ها و نگرانی­ها سوق دهد.

اضطراب، دلشوره، تشویش، نگرانی، دلهره، دلواپسی، بی­قراری، دل­آشوبه و نابسامانی حالاتی هستند که هر انسانی در طول زندگی خود، خواه و ناخواه آن­را تجربه کرده است. می­توان با اطمینان گفت که امکان ندارد انسان در این جهان زیسته باشد و تجربه اضطراب را نداشته باشد (معانی،1370،ص61).

ممکن است اضطراب را یک نوع درد داخلی دانست که سبب ایجاد هیجان و به هم ریختن تعادل موجود می­گردد و چون بشر دائماً به منظور برقراری تعادل کوشش می­کند، بنابراین می­توان گفت که اضطراب یک محرک قوی است. امکان دارد این محرک مضر باشد و این خود بستگی دارد به درجه ترس و مقدار و خطراتی که متوجه فرد است (شاملو،1369،ص56).

افسردگی نیز بیماری بسیار شایعی است که با وجود تحقیقات دامنه­دار در مورد علل، علائم و طرق درمان آن متأسفانه در بیشتر جوامع امروزی و از جمله جامعه خودمان توجه زیادی به آن مبذول نشده است. در گذشته علائم افسردگی را تا مدت­ها به عوامل دیگری چون ضعف اعصاب، عصبانیت هیپوکندریاک و غیره نسبت می­دادند به همین سبب تشخیص صحیح و درمان آن به تعویق می­انجامید (امانت،1338).

افسردگی بیماری­ای است که مهمترین خصوصیت آن تغییر خلق است و در واقع احساس غمگینی است که درجه ابتلا به آن می­تواند از یک ناامیدی خفیف تا احساس یأس شدید ممکن است نوسان داشته باشد. این تغییر خلق نسبتآً ثابت و برای روزها، هفته­ها، ماه­ها یا سال­ها ادامه دارد. افسردگی بر روی کل ارگانیسم اثر می­گذارد و تمام حوزه­های زندگی یک فرد را تحت تأثیر قرار می­دهد. این اثر در احساسات، نیرو، کشش، فکر و کیفیت علاقه فرد نمایان می­شود.

در روان­پزشکی، افسردگی را تغییر خلق به سمت غمگینی می­دانند، بارزترین علامت بیماری افسردگی همان خلق افسرده­ای است که به درجات مختلف ممکن است پدید آید. در پاره­ای از موارد خلق افسرده ممکن است تنها علامت بیماری باقی بماند. به هر حال در این بیماری کلیه اعمال حیاتی متناسب با خلق افسرده تغییر می­کند (طاهری،1388،ص29).

همان­طور که می­دانیم افسردگی تنها دارای علائم عاطفی نیست و می­تواند همراه با بی­خوابی و بی اشتهایی، خودکشی، احساس بی­ارزش و فراوان باشد. حدود افسردگی گاهی با موقعیت موجود متناسب نیست و گاهی حتی خود فرد از آن آگاهی ندارد (پورافکاری،1364،ص105).

امروزه تجارب تنش زا ناخواسته عکس­العمل افراد را تعیین می­کند. بدین ترتیب که وقتی فردی یک تجربه ناخوشایند و استرس همراه با آن را دریافت می­کند واکنش منفی به­صورت اضطراب، خود کم­بینی، افسردگی و غیره را از خود بروز می­دهد. زیرا در اغلب موارد قدرت برخورد مقابله طبیعی با مشکلات را در­نیافته و شاید نمی­تواند که دریافت صحیحی از موقعیت خود داشته باشد.

با توجه به مطالب فوق و زمینه­های مشابه که در جامعه مشاهده می­شود، هدف پژوهشگر بررسی میزان افسردگی و اضطراب در معلمان زن مدارس کرج است.

بیان مسأله

سه انقلاب در بهداشت روانی رخ داده است. انقلاب اول به رهبری پینل بود که توجهات بشر را به بیماری روانی جلب کرده، فروید با وارد نمودن توجهات شهوانی در زندگی درونی روانی انسان دومین انقلاب را ایجاد کرد، سومین انقلاب که هم اکنون در جریان است تحت نام­های مختلفی همچون روان شناسی جامعه (روان­پزشکی جامعه) و (سلامت روانی جامعه) نام برده می­شود (قراچه داغی،1382،ص44).

اگر چه تعاریف این اصطلاحات متفاوت است، اما هر یک از آن­ها بازتابی از تغییر فاحش در مفهوم سازی بیماری روانی و درمان آن است. دیگر مثل گذشته تأکید مطالعات بر فرد بیمار نیست، بلکه بیشتر بر جامعه بزرگ تأکید می­شود.

از جمله اهداف نظام آموزش عالی کشور پرورش در زمینه­های مورد نیاز بخش­های مختلف جامعه به منظور پاسخ دادن به تقاضای روز افزون و افزایش سطح علمی آحاد ملت است. بدیهی است رسیدن به این هدف مستلزم سرمایه­گذاری­های عظیم و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص است. نظر به افزایش تعداد داوطلب معلمی در سال­های اخیر، ایجاد زمینه­های مناسب و کمک به آنان در پیشرفت تحصیلی و حرفه­ای و استفاده بهینه جامعه از تجارب علمی آن­ها، انجام پژوهش­های بنیادی و کاربردی در زمینه مسائل و مشکلات اجتماعی معلمان زن و تلاش در رفع آن­ها از جمله مواردی است که می تواند زمینه دستیابی به اهداف آموزش عالی را سریع­تر فراهم آورد. جای ذکر است برای اکثر معلمان زن تدریس در مدارس و مراکز علمی به دلایل عدم آشنایی با محیط تدریس، بی­علاقگی به رشته تدریس، کافی نبودن امکانات رفاهی و اقتصادی دارای مشکلاتی است که در صورت شدت آن و عدم آشنایی معلمان زن با شیوه مقابله با آن­ها چه بسا زمینه ساز مشکلات خانوادگی، اجتماعی و یا عصبی_روانی گردیده است و در پیشرفت حرفه­ای آنان مانعی به وجود می­آورد . با توجه به گسترش روز افزون کودکان استثنایی و دچار مشکل به علت مسائل عدیده­ای که در زندگی امروزی وجود دارد کادر آموزشی مدارس یکی از با اهمیت ترین جنبه­های آموزشی را تشکیل می­دهد که بالطبع موقعیت جسمی و روانی آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است (کراز، به نقل از دادستان،1368،ص52).

در این تحقیق اضطراب و افسردگی معلمان زن مدارس استثنایی و معلمان زن مدارس عادی بررسی و مقایسه می­شود.

اهمیت و ضرورت پژوهش

با توجه به روابط پیچیده زندگی شهری و تعدد وظایف و عملکرد افراد در جامعه، چه در خانواده و چه در محیط کار و حتی در روابط گروهی و همچنین وجود قوانین، مقررات و ضوابط مختلف در همه حوزه­های این روابط، شرایط و زمینه بروز استرس و اضطراب فراوان بوده و معمولاً همه افراد به نوعی و به نسبتی گرفتار این پدیده­ها هستند.

از جمله افرادی که روابط گسترده­ای در جامعه دارند، معلمان زن هستند. معلمان زن با توجه به وظایف زیاد و نوع عملکردشان و با توجه به این­که همیشه و هر لحظه باید پاسخگو والدین، اولیا مدرسه و دانش­آموزان باشند؛ احتمال ابتلا به استرس و اضطراب در آن­ها به شدت روند فزاینده­ای دارد. کار معلمی تنها یک شغل نیست زیرا با فکر و ذهن و روح افراد ارتباط دارد. معلم باید مسائل و مشکلات عاطفی، خانوادگی، مالی و شغلی خود را در لایه‌های زیرین وجودش گذاشته و وقتی وارد کلاس می‌شود ظاهر او به گونه‌ای باشد که گویی همه چیز عالی است. بدیهی است که این کار از عهده هر صاحب علم و تجربه‌ای برنمی‌آید. مسأله استرس در همه مشاغل مطرح است، اما در ارتباط با شغل معلم، استرس معنای خاصی پیدا می­کند، چون یک معلم، علاوه بر مسائل و مشکلاتی که در همه افراد مطرح است، با برخی مسائل و مشکلات که صرفاً ناشی از نوع شغل وی است نیز مواجه می­شود. معلم در مدرسه با مسائلی مواجه است که در کمتر حرفه­ای چنین مسائلی وجود دارند. به طور مثال معلم ناچار است روزانه چندین ساعت تنها مقابل یک گروه که گاهی یک گروه ناآشنا نیز هستند قرار بگیرد و صحبت کند. گذشته از آن که خود صحبت کردن از انرژی و توان معلم کم می­کند. لازم به ذکر است که ابتلا به استرس در معلمان زن پیامدهای سوء زیادی را در بر­می گیرد، که می­تواند تأثیرات مثبت و منفی را به­دنبال داشته باشد. مطالعه این تأثیرات از این جهت حائز اهمیت است که می­تواند به این قشر از افراد زحمت­کش جامعه در جهت هدایت و کنترل استرس­های به وجود آمده احتمالی در آن­ها کمک کند. نتایج پژوهش­هایی از قبیل این پژوهش می­تواند پیشنهادهای مناسبی را به معلمان زن و مدیران در سراسر نظام آموزش و پرورش و نهایتاً کارکرد آموزشی آنان فراهم نماید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده دارای 52 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده :

پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده ،در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

طراحی منطقه ای در شهر ریدینگ لندن:

ردینگ شهری است در 40 مایلی غرب لندن که در دره معروف تایمز قرار دارد. با وجود جنبه تاریخی آن به علت استقرار مراکز شرکت های متعدد شهر چهره مدرنی پیدا کرده است. این شهر یک مرکز تجاری محسوب می شود که از مزایای آن نزدیکی به لندن است.

آب و هوای آن مشابه لندن ولی کمی گرمتر و خشک تر است. این شهر حدود 143 هزار نفر جمعیت دارد و در استان برکشایرBerkshire قرار گرفته است. بعد از جنبه تجاری، شهری است دانشگاهی که دانشگاه ردینگ با جمعیت 15 هزار نفره دانشجویان به شهر چهره دانشگاهی داده است.هزینه زندگی در این شهر در سطح لندن و شاید از نظر اجاره مسکن تا حدودی بالاتر باشد.

و…

پاورپوینت جمع بندی فصل هشتم محیط های پاسخده
فهرست مطالب:

طراحی منطقه ای در شهر ریدینگ لندن

عرصه عملیاتی طرح

زمینه ی تاریخی

اهداف طرح

دسترسی ها

میزان اتصال دهندگی میدان

نظام ساختاری خیابان و بلوک

کاربری ها و میزان سازگاری با هم

مکان یابی کاربری ها

نقاط جاذب

طبقه بندی خیابان ها

تقسیم بندی بلوک

تحلیل خوانایی

بناهای شهر

گره ها و توالی نشانه گذاری

تناسبات بصری

غنای حسی

تحلیل نقاط دید

بررسی جداره ها از فواصل مختلف

رنگ تعلق

این فایل با فرمت پاورپوینت در 52 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت تناسبات بصری(9 اسلاید)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان دارای 26 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان :

پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان

پاورپوینت نظریه‌های مختلف در مورد بازی کودکان شامل 26 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

بازی ، فرایندی است همراه با تحرک ، احساس آزادی در انتخاب و ادامه ، لذت بخش و بدون هدف مادی ، که در اکثر حیوانات و انسان‌ها وجود دارد. از جمله مظاهر عمده و کاملا مشخص رشد اجتماعی و رشد ذهنی شناختی بازی است. به این معنی که کودک کیفیت و هر دو نوع رشد خود و سایر جنبه‌ها ، مخصوص‍‌ا جنبه حرکتی را در بازی‌هایش منعکس می‌کند.

پاورپوینت نظریه های مختلف در مورد بازی کودکان
فهرست:

مقدمه
بازی فعال و بازی ایستا
نظریه ‌های بازی
چهرهای بازی
چهار دوره بازی

.

عنوان: نظریه‌های مختلف در مورد بازی کودکان

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 26 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره :

روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره

چکیده:

روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره

اعمال اصلاحاتی در پوسته ساختمان، تجهیزات HVAC و سیستم‌‌های روشنایی و همچنین روش‌های راهبردی و نگهداری در این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست پیشنهاد شده بودند.در این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست، تکیه بسیاری بر روی ساختمان‌های صنعتی و همچنین ملاحظات عمومی HVAC شده بود.این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست در زمان خود به دلیل ملاحظات انرژی آن دوران، با استقبال بسیار مناسبی روبه‌رو شد. تکیه بسیار بر روی ساختمان‌های صنعتی و همچنین ملاحظات عمومی موجود در آن زمان بود.امروزه نیز حفاظت از منابع انرژی و صرفه‌جویی در مصرف آن، یک اولویت اصلی برای مالکان ساختمان به شمار می‌آید، روندی که به نظر می‌رسد فراتر از موج به وجود آمده در مورد قیمت نفت، گاز و برق و همچنین عدم قطعیت تامین این مواد، همچنان ادامه داشته باشد.هرچند روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست سال 1975 دارای موارد صرفه‌جویی در انرژی بوده که امروزه نیز همچنان دارای اعتبار است، اما اصلاحات بسیاری نیز در هنر صرفه‌جویی در انرژی صورت گرفت.بدیهی است که اشاره به تمام موارد مرتبط با این زمینه امکان‌پذیر نیست و هدف از این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست، تنها ارائه ایده‌ای از پیشرفت‌های در حال انجام در زمینه سیستم‌های دارای بازدهی انرژی بالا است، نه مستند ساختن تمام راه‌های صرفه‌جویی در انرژی. برخی از روش‌های قدیمی مانند «تعمیر پنجره‌های شکسته» از این لیست حذف شده و در عوض یک بخش جدید با نام «شیوه‌های موثر» به این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست اضافه شده‌اند.همچنین، روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست مذکور جهت سهولت استفاده به بخش‌های فرعی تقسیم شده است. مهندسان بایستی موارد ذکر شده در این روشهای صرفه جویی ازدر و پنجره دوجداره
فهرست را مورد ارزیابی قرار دهند تا اطمینان حاصل کنند که این روش‌ها، برای ساختمان‌های موردنظرشان مناسب و ایمن هستند.

شیوه‌های موثر

1 – در برنامه‌های عملکردی فراتر از دستورالعمل‌های اجباری، به شکل داوطلبانه شرکت کنید.به عنوان نمونه‌ای از این برنامه‌ها، می‌توان برنامه «راهبری در طراحی انرژی و محیط‌زیست LEED» اشاره کرد.

2 – اطمینان حاصل کنید که طراحی موجود با دستورالعمل‌های صرفه‌جویی در انرژی «در صورت قابل اعمال بودن» و یا استانداردهای ASHRAE تطابق داشته باشد.

3 – مدارک بهره‌برداری و نگهداری سیستم را به روز نگاه داشته و مطمئن شوید که کارکنان این بخش دارای دانش فنی لازم بوده، آموزش‌های لازم را دریافت کرده، اطلاعات لازم را در اختیار داشته و در وظایف خود به صورت فعال عمل می‌کنند.

4 – اهدافی که مورد مصرف و نیاز به انرژی تدوین کرده و آنها را با پرسنل عملیاتی در فواصل زمانی مناسب مورد ردیابی و بحث قرار دهید.

5 – برای اینکه چرخه عمر ساختمان را در طول مراحل طراحی، ساخت و بهره‌برداری در ذهن داشته باشید، به صورت گروهی عمل کنید.

6 – به ساکنان ساختمان مورد درک و گزارش دادن کیفیت هوای داخل و مشکلات انرژی آموزش داده و روش‌هایی برای تشویق آنان در این زمینه در نظر بگیرید.

7 – در بازنگری‌های عمومی و هم‌ارز طراحی برای آشنایی با دستورالعمل‌ها و استانداردها شرکت کنید.

8 – شرکت در سازمان حرفه‌ای را تشویق کرده، آموزش‌هایی در مورد شیوه‌های تداوم‌پذیر تدارک ببینید، در نشریه‌های کیفیتی مشترک شوید و پایگاه‌های اینترنتی مفید را نشانه‌گذاری کنید.

ساختمان

پوسته ساختمان:به‌کارگیری پوسته‌های دارای کیفیت بالا و فضاهای ارتقادهنده عایق‌کاری و همچنین مناطق تهویه‌ای دیگر، نفوذ هوا در ساختمان را به حداقل برسانید آزمایش‌هایی را برای اطمینان از برآورده شدن معیارهای طراحی مشخص کنید.

از بیشترین مقادیر عملی عایق‌کاری برای بام، دیوارها و شیشه‌های ساختمان بهره بگیرید.

تامین آسایش ساکنان و در عین حال حداکثر کاهش ممکن در اندازه سیستم‌های مکانیکی را لحاظ کنید.

در ورودی ساختمان از درهای خودکار یا گردان استفاده کنید. مطابق توصیه ASHRAE، استفاده از این درهای می‌تواند در مقایسه با درهای یک لنگه یا دو لنگه معمولی، تا 75درصد از نفوذ هوا در ساختمان بکاهد.

از شیشه‌های دو سایه جداره پر شده با آرگون با پوشش مخصوص اعمال شده توسط کارخانه «ضریب سایه پایین» استفاده کنید. از نورگیرها و یا سایبان‌ها جهت کمک به کاهش باز سرمایشی در طول ساعات اوج بار استفاده کنید.

سعی کنید تا حد امکان از سایه درختان و گیاهان در اطراف ساختمان بهره بگیرید.

با استفاده از برنامه‌های نگهداری، ارتقای جدی برای ورودی و پوسته ساختمان، مقاومت بدنه ساختمان را در مقابل نفوذ هوا حفظ کرده و بهبود بخشید.

سیستم‌های مکانیکی/ الکتریکی

کلیات: تحقیق انرژی انجام دهید و یا از یک محل دیگر با کاربرد مشابه کاربرد مورد نظرتان دیدن کنید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم) دارای 19 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم) :

پاورپوینت پنجره ای به روشنایی (درس 3 دین و زندگی کلاس دهم)

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی کلاس دهم پنجره ای به روشنایی

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 19 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت کژکاری جنسی چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت کژکاری جنسی چیست دارای 54 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت کژکاری جنسی چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت کژکاری جنسی چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت کژکاری جنسی چیست :

پاورپوینت کژکاری جنسی چیست

پاورپوینت کژکاری جنسی چیست شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت کژکاری جنسی چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اختلالات جنسی یکی از شخصی ترین حوزه های زندگی مردم است. هریک از ما موجودی جنسی با ترجیح ها و خیال پردازی هایی هستیم.

تعریف رفتار جنسی با زمان ومکان تغییر می یابد.دیدگاه معاصردنیای غرب را در نظر بگیرید که بازداری ابزار جنسی مشکل ساز است.و آن را با این دیدگاه قرن نوزدهم یا اوایل قرن بیستم که زیاده روی است:

به طور مشـخّص همگان بر این باور بودند که استثنا بیش از حد در کودکـی باعث مشکلات جنسی در بزرگسالی شده است.دیدگاه عمومـی دوران ویکـتوریا این بودکه میل جنسی اساساً خطرناک است و باید مهار شود.

در طی زمان،تغییـرات دیگـری بر نگـرش ها و تجـارب مردم درباره تمایلات جنسی تأثیر گذاشته است.برای مثال فناوری،تجارب جنسی را تغییر می دهد، زیرا شمار کسانی که به مطالب جنسـی در اینتـرنت دسترسـی دارند، به طور چشمگیری افزایش می یابد.

با پیر شدن جمعیّت ایالات متّـحده تأکیـد نویافتـه ای بر حق زندگی جنـسی خوب تا زمان مرگ نمایان شـده اسـت. روشن اسـت که هنگـام مطالعه رفتار جنسی باید هنجارهای فرهنگی متغیر را به یاد داشته باشیم.

در دامنه وسیعی از شاخص ها، مردان بیشتر از زنان درگیـری با افکار و رفـتار جنسی را گزارش می کنـند.امّا مردان در مقایسـه با زنان، فراوانـی فکر کردن درباره رابطه جنسی، استمناوتمایل به رابطه جنسی را بیشتر گزارش می کنند.

و همین طور گزارش می کنند که آرزومند شـرکای جنسـی بیشتر هسـتند و شرکای جنسی بیشتری دارند.

تعریف کژکاری و انحراف:

کژکـاری های جنسـی عـبارت از اخـتلال یا آشفتـگی هایی در میل جنسی، برانگیختگی یا اوج لذّت جنسی هستند، کژکاری ها را معمولاً به عنوان گروهی از مشکلات در حوزه مسایل جنسی بهنجاردر نظـر می گـیرند.که متـفاوت از انحراف جنسی یا نا بهنجاری های جنسی اسـت و آن ها را به عـنوان وابـسته های بالینی جداگانه مورد بررسی قرار می دهند.

و …

پاورپوینت کژکاری جنسی چیست
فهرست مطالب

مقدمه

تعریف کژکاری و انحراف

اختلال های عملکرد جنسی

انواع اختلال های جنسی

توصیف بالینی کژکاری های جنسی

انواع اختلالات

علّت شناسی کژکاری های جنسی

درمان اختلالات و کژکاری جنسی

درمان مسترز و جانسون برای کژکاری های جنسی

پایان

عنوان : کژکاری جنسی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.03 مگابایت

تعداد صفحات : 54

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله مقایسه صفات زراعی و ترکیبات روغن ضروری در اکوتیپ های آویشن دنائی جمع آوری شده از نواحی مختلف

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله مقایسه صفات زراعی و ترکیبات روغن ضروری در اکوتیپ های آویشن دنائی جمع آوری شده از نواحی مختلف دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مقایسه صفات زراعی و ترکیبات روغن ضروری در اکوتیپ های آویشن دنائی جمع آوری شده از نواحی مختلف  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مقایسه صفات زراعی و ترکیبات روغن ضروری در اکوتیپ های آویشن دنائی جمع آوری شده از نواحی مختلف،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مقایسه صفات زراعی و ترکیبات روغن ضروری در اکوتیپ های آویشن دنائی جمع آوری شده از نواحی مختلف :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: پنجمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

احمدرضا گلپرور – گروه زراعت و اصلاح نباتات، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

چکیده:

آویشن یکی از مهم ترین و بزرگترین جن سهای خانواده لامیاسه می باشد. گونه های آویشن معمولاً به صورت دم کرده، چاشنی غذائی، ادویه و یا حتی به عنوان دارو در درمان بیمار یها کاربرد دارند. در این میان گونه آویشن دنائی با نام علمی Thymus daenensis Celak یک از گونه هائی است که پراکنش زیادی در اکثر نقاط کشور ما داشته و خواستگاه و نیز مرکز تنوع آن ایران م یباشد. تولید متابولی تهای ثانویه در اکوسیستم های مختلف تحت تأثیر عوامل ژنتیکی و محیطی می باشد. لذا، این مطالعه به منظور تعیین تنوع موجود در خصوصیات گیاهی و تأثیر عوامل اکولوژیکی بر این خصوصیات در جمعیت های مختلف آویشن دنائی جمع آوری شده از نقاط مختلف ایران طرح ریزی و اجراء گردید. نتایج نشان داد که تفاوت معن یداری بین جمعیت های مختلف از نظر صفات ارتفاع گیاه و تاریخ گلدهی وجود دارد. همچنین، همبستگی مثبت و معن یداری به صورت مدل خطی بین محتوی تیمول به عنوان مهم ترین ماده مؤثره موجود در اسانس این گونه با ارتفاع از سطح دریا به دست آمد. لذا با توجه به نتایج این تحقیق م یتوان عنوان نمود که بهترین مناطق برای جمع آوری گونه آویشن دنائی در ارتفاع های بین 2400 تا 2800 متر می باشد. چرا که پتانسیل ژنتیکی نمونه های جم عآوری شده از این مناطق به مراتب بالاتر از سایر مناطق می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تحلیلی برشاخصهای توسعه پایدارشهری درشهر ایرانشهر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تحلیلی برشاخصهای توسعه پایدارشهری درشهر ایرانشهر دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحلیلی برشاخصهای توسعه پایدارشهری درشهر ایرانشهر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تحلیلی برشاخصهای توسعه پایدارشهری درشهر ایرانشهر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحلیلی برشاخصهای توسعه پایدارشهری درشهر ایرانشهر :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش ملی شهرهای مرزی و امنیت، چالشها و رهیافتها
تعداد صفحات: 13
نویسنده(ها):
گل آفرین ملکی – کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری
عبدالعلیم دورازهی – کارشناس ارشد جغرافیا و برنامهریزی شهری
سارا فردوسی – کارشناس ارشد جغرافیا
جعفر درخشی – کارشناس ارشد اقلیم دربرنامه ریزی محیطی

چکیده:
توسعه پایدارشهری دردهه های اخیربه الگوواره نوین و مسلطی دربرنامه ریزی شهری تبدیل شده و هرگونه برنامه ریزی درشهرچنانچه با رویکرد توسعه پایدارطراحی و تدوین نگردد عملادردسترسی به اهداف موردنظر با موفقیت کمتری مواجه خواهد بود نظریه توسعه پایدار و توسعه پایدارشهری و منطقه ای مستلزم تغییر زیرساخت های سیاسی اجتماعی کالبدی و اقتصادی است که باید مدیریت و برنامه ریزی توسعه شهری و منطقه ای برمبنای چارچوب اصول توسعه پایدار فراهم گردد مقاله حاضر با هدف تحلیل شاخصهای پایداری اقتصادی و اجتماعی درشهرایرانشهر ارایه گردیده است نوع پژوهش کاربردی توسعه ای و روش مطالعه تحللیی و توصیفی می باشد ایرانشهر سومین شهر استان به لحاظ جمعیتی بعداز زابل و زاهدان میباشد که با افزایش 27درصدی جمعیت طی سالهای 1335تا1385 مواجه بودهاست امار نشان میدهد که بیش از41 درصد جمعیت شهرایرانشهر دررنج سنی 15تا65 سال می باشند که این رقم نشان ازجوانی جمعیت دراین شهر دارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید