بتن در کارگاه های ایران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بتن در کارگاه های ایران دارای 71 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بتن در کارگاه های ایران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بتن در کارگاه های ایران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بتن در کارگاه های ایران :

بتن در کارگاه های ایران

چکیده:

مصرف بتن بعلت ارزانی و دسترسی راحت به آن روز به روز در سراسر جهان توسعه می یابد زیرا مصالح مورد مصرف در بتن که عبارت از شن و ماسه و سیمان است بحد وفور در همه جای کره زمین یافت می شود. از طرفی بعلت عمر طولانی قطعات بتنی و مقاومت بتنی و مقاومت آن در مقابل عوامل جوی در مقایسه با سایر مصالح مخصوصا فولاد توجه مهندسین را در سراسر دنیا به خود معطوف داشته و در نتیجه کاربرد آن روز به روز زیادتر می شود، بطوریکه در صد ساختمانهای بتنی بلند به نسبت ساختمانهای دیگر روز به روز رو به فزونی است حتی در بعضی ممالک احداث ساختمانهای بلند فقط با بتن آرمه مجاز است.

دیگر از جاذبه های بتن آنست که این جسم قبل از سخت شدن سیال بوده و در هر شکل قالبی که ریخته شود بعد از سخت شدن به همان شکل در می آید از این راه معماران و طراحان می توانند اجزاء مختلخ ساختمان را از لحاظ هندسی به دلخواه خود نمایند.

در عوض عیب بزرگ قطعات بتن آرمه آنست که هیچ وقت فرضیات محاسباتی کاملا مطابق واقعیت نیست زیرا اولین فرضی که یک محاسب ساختمان بتن آرمه می کند آنست که بتن و فولاد را جسم همگن فرض نموده و تنش و کرنش آنها را مساوی در نظر می گیرد و محاسبات خود را بر مبنای آن شروع کرده و ادامه می دهد در صورتیکه این فرض کاملا با حقیقت وفق نمی دهد و تنش و کرنش بتن و فولاد کاملا مساوی نیستند. ولی اگر در طراحی بتن وساخت و اجراء و عمل آوری و بالاخره در نگهداری آن دقت کافی بعمل آید و بتن مطابق دستورالعمل های مؤسسات تحقیقاتی و استاندلردهای دنیا طراحی و ساخته شود شاید به میزان قابل توجهی فرضیات و عمل بهمدیگر نزدیک شوند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی :

مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی

توضیحات: 30صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه مدیریت بازرگانی، دولتی، مدیریت تحول، مدیریت منابع انسانی و مدیریت سازمانی، مدیریت آموزشی، رفتار سازمانی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

یادگیری[1]

جامعترین تعریفی که تاکنون از یادگیری ارائه شده تعریف هلیگارد و مارکوئیز است این دو روانشناس، یادگیری را بدین گونه تعریف کرده اند. یادگیری عبارتست ازفرآیند تغییرات نسبتاً پایدار در توان بالقوه ناشی از تجربه (هرگنهان،ترجمه سیف،1386)

یادگیری سازمانی

موضوع یادگیری سازمانی در حدود دهه 1970 میلادی مطرح شد. یادگیری افراد در درون سازمان را یادگیری………….

………………

-انواع یادگیری سازمانی

آرجریس و شون سه نوع یادگیری سازمانی و یا به تعبیر دیگر، سه سطح یادگیری را به شرح زیر توصیف کرده اند:

1- یادگیری تک حلقه ای: یادگیری تک حلقه ای زمانی اتفاق می افتد که در بستر هدفها و سیاستهای جاری سازمان، خطاها کشف و اصلاح شوند. از یادگیری تک حلقه ای، سنگه با عنوان یادگیری انطباقی، فایول ولایلز با عنوان یادگیری سطح پائین و میسون با عنوان یادگیری غیراستراتژیک نیز نام می‌برند.

………………..

– مراحل یادگیری سازمانی

……………..

– مبانی یادگیری سازمانی:

………….

– نظریه های یادگیری

………………

– اصول یادگیری

……………..

– فرآیند آموزش

…………….

تعیین نیازهای آموزشی

…………….

اهداف آموزش و توسعه منابع انسانی

……………

اصول و مبانی یادگیری (منحنی یادگیری)

…………….

– اهداف ارزشیابی از برنامه های آموزش

……………

– مراحل ارزشیابی از برنامه آموزشی

……………….

– الگوهای ارزشیابی

……………

…………….

…………….

4- روش C.I.P.O

………………..

5- الگوی آزمایش اجتماعی

………………..

6-الگوی ارزشیابی مبتنی بر مدافعه:

………………

……………..

8-روش T.V.S[2]

………………

– اثربخشی

………………

– مفهوم ارزیابی اثربخشی آموزش های سازمان

اگر نیل به اهداف را به صورت وضع مطلوب سازمان در آینده تعریف کنیم، اثربخشی سازمان عبارت از درجه یا میزانی است که سازمان به هدفهای مورد نظر خود نایل می آید(ریچارد دفت، 1377، 58)

پیتر دراکر، صاحب نظر شناخته شده در مدیریت،‌اثربخشی آموزشی را انجام دادن کار درست تعریف کرده است. اصلاح رویه های مدیریت، کسب موفقیت، تولید ایده های جدید، تقویت ارزشهای سازمانی، تفکر گروهی، مشارکت و مواردی مانند آن،‌از جمله تعابیری هستند که در مدیریت ، معادل اثربخشی به کار می روند(سلطانی، 1380، 44-41). تعابیری که با توجه به مفاهیم بالا می توان برای اثربخشی آموزشی بیان کرد، عبارتند از:……………..

………..

– روشهای ارزیابی اثربخشی آموزش

……………..

– دلایل عمده در تعیین اثربخشی دوره های آموزشی

……………..

– عوامل موثر بر اثر بخشی آموزش

……………..

-چگونگی اجرای ارزشیابی

……………..

– کارآیی

کارآئی[3] از نظر فنی عبارت است از نسبت خروجی به ورودی نیرو( انرژی یا کار در واحد زمان) این نسبت……………..

……………….

رابطه کارایی و اثربخشی

……………

رابطه کارایی و بهره وری

………………

مبانی نظری یادگیری، یادگیری سازمانی، آموزش، اثربخشی آموزش، کارایی، ارزیابی و ارزشیابی دوره آموزشی
فهرست منابع :

– ابطحی، حسین 1373، آموزش و بهسازی منابع انسانی . ویرایش 2. تهران: موسسه مطالعات و برنامه ریزی آموزش سازمان گسترش.

– ابطحی، حسین 1383، آموزش و بهسازی سرمایه های انسانی. ویرایش 3. تهران: پیوند.

– ابطحی، حسین و دیگران 1387، استراتژی های مدیریت منابع انسانی ، بررسی موردی، تهران:پیوند، آزادمهر.

– ابطحی، حسین ؛ پیدایی، میر شجیل1382، شیوه های نوین ارزیابی اثربخشی دوره های آموزش در سازمان‌ها. مدیریت و توسعه، 18

………………….

……………….


[1] Learning

[2] Training Validation System

[3] Efficiency

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی دارای 66 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی :

پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی

پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی شامل 66 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

طبق متن بازبینی شده چهارمین ویرایش کتابچه تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-IV-TR) معمول‏ترین خصایص این اختلال عبارت است از وجود خلق افسرده در بیشتر اوقات روز و در بیشتر روزها. افسرده‏خویی با احساس بی‏کفایتی، احساس گناه، تحریک‏پذیری، و خشم؛ انزوا از جامعه؛ از دست دادن علایق؛ و بی‏فعالیتی و فقدان بهره‏وری همراه است. اصطلاح «دیس‏تایمی» که به معنای کج‏خلقی است در 1980 وضع شد.

تا پیش از 1980 اکثر بیمارانی را که امروزه دچار اختلال دیس‏تایمی می‏دانند، دچار روان‏نژندی افسردگی می‏دانستند که گاه افسردگی روان‏نژندانه نیز خوانده می‏شد.

وجه افتراق اختلال دیس‏تایمی از اختلال افسردگی اساسی این است که بیماران مبتلا به اختلال دیس‏تایمی از این شکایت دارند که همیشه افسرده بوده‏اند. بنابراین اکثر موارد این اختلال شروع زودرسی دارند و در دوران کودکی یا نوجوانی شروع می‏شوند و وقتی بیماران به سنین 20 تا 30 سالگی می‏رسند حتماً اختلالشان شروع شده است.

یک گونه فرعی از این اختلال که شیوع دیررسی دارد و بسیار کمتر شایع است و از نظر بالینی به خوبی مشخص نشده است، در میان افراد میانسال و سالمندان شناسایی شده است، ولی شناسایی این گونه عمدتاً مبتنی بر مطالعات اپیدمیولوژیک در اجتماع بوده است.

دیس‏تایمی (افسرده‏خویی) می‏تواند به صورت عارضه ثانویه سایر اختلالات روانپزشکی بروز کند، ولی مفهوم محوری و اساسی اختلال دیس‏تایمی، یک اختلال عاطفی فرعی (subaffective) یا اختلال افسردگی تحت بالینی است که مشخصات آن عبارتند از:

و …

پاورپوینت اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی
فهرست مطالب

مقدمه

همه‏گیرشناسی

سبب‏شناسی

ملاک‏های تشخیصی DSM-IV-TR در مورد اختلال دیس‏تایمی

تشخیص و خصایص بالینی

ملاک‏های پژوهشی جایگزین «ب» در DSM-IV-TR برای اختلال دیس‏تایمی

ویژگی‏ها، امتیازات، و استعدادهای مربوط به مزاج‏های افسرده و هیپرتایمیک

تشخیص افتراقی

سیر و پیش‏آگهی

درمان

پایان

عنوان : اختلال دیس ‏تایمی یا افسرده خویی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.23 مگابایت

تعداد صفحات : 66

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار دارای 65 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار :

پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار ،در حجم 65 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
امروزه با توجه به سرعت گسترش استفاده از تلفن همراه در کشور، ساز و کار اجرایی اپراتورها نیز ابعاد گسترده ای پیدا کرده است. به شکلی که مانند گذشته، صرفا توزیع و واگذاری ملاک بقا در بازار رقابتی سیم کارت نیست، بلکه فصل جدیدی در حوزه ارتباطات سیار باب شده که از آن تحت عنوان «سرویس ارزش افزوده » یاد می شود. خدمات ارزش افزوده همان چیزی است که بسیاری از اپراتورهای موفق جهان، از آن به عنوان رمز ماندگاری در بازار پر تب و تاب سیم کارت یاد می کنند
ایران نیز چند سالی است که انواع مختلف خدمات ارزش افزوده مخابراتی به متقاضیان ارائه می شود. می توان پیامک، صندوق صوتی، اینترنت یا همان GPRS را از متداول ترین خدمات ارزش افزوده مخابراتی دانست که به طور کلی به متقاضیان داده می شود. در میان خدمات یاد شده، پیامک و GPRS با توجه به میزان مورد علاقه بودن میان مشترکان از اهمیت بیشتری برخوردارند.
و…

پاورپوینت تجارت الکترونیکی سیار
فهرست مطالب:
چرا تجارت الکترونیکی سیار
تجارت الکترونیکی سیار
مزایای تجارت سیار
چالشهای تجارت سیار
توسعه دهندگان محتوا
توانمندسازان فناوری برای فراهم کنندگان سرویسها
کاربردهای تجارت سیار
تبلیغات موبایلی
انواع تبلیغات سیار
خدمات قابل ارائه توسط سرویس مبتنی برمکان
فرمتهای تبلیغات سیار
سرویس های VAS
عوامل تاثیر گذار بر نگرش نسبت به تبلیغات تلفن همراه
تحقیق در ایران

این فایل با فرمت پاورپوینت در 65 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم) دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم) :

پاورپوینت مثل آیینه (درس 3 فارسی کلاس نهم)

پاورپوینت درس 3 فارسی نهم مثل آیینه

به همراه آرایه ها ، دستور زبان و معنی شعر

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 23 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن :

بررسی اعداد اول و اعداد صحیح و خواص جبری آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 8

درباره ی اعداد اول

در بین اعداد طبیعی بزرگتر از یک یعنی …و 4و3و2 اعدادی وجود دارند که تنها بر یک و خود بخش پذیرند، این اعداد را اعداد اول می نامند. اعداد اول مبنایی برای همه ی عددهای طبیعی است ، به این معنی که هر عدد طبیعی به صورت حاصل ضرب توانی از اعداد اولی است که مقسوم علیه های این عددند. به عنوان مثال . نخستین هفت عدد اول متمایز عبارتند از: 2و3و7و11و13و17. اینک این سؤال پیش می آید که آیا این رشته از اعداد مختوم است یا اینکه تا بی شمار ادامه دارد. به عبارت دیگر آیا بزرگترین عدد اول وجود دارد یا نه. جواب این است که بزرگترین عدد اول وجود ندارد. این موضوع از عصر طلائی یونانیان مکشوف بوده و توسط اقلیدس در سه قرن قبل از میلاد به اثبات رسیده است. استدلال وی بی اندازه ساده و مبرهن است و هنوز هم تازگی خود را حفظ کرده. پس از اثبات نامتناهی بودن مجموعه ی اعداد اول سؤالاتی دیگر در مورد این اعداد مطرح می شود، که به بعضی از آنها پاسخ داده شده ، ولی برخی هم همچنان بی جواب باقی مانده اند. در این جا چند نمونه از این سؤالات مورد بررسی قرار می گیرند، و ضمناً برهان اقلیدس نیز ارائه خواهد گردید.

معلوم نیست که مفهوم اول برای اولین بار در چه زمانی طرح شده است و چه مدتی سپری گشته تا از مطالعه در خواص اولیه چنین اعدادی به نامتناهی بودن آن پی برده شود. شاید پس از نخستین ملاحظات تجربی و نیز مطالعه ی عملی در خواص اعدادی چون 2و3و11و17 این سؤال طبعاً پیش آمده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته :

ترجمه مقاله مقایسه قیمت گذاری محصول در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و اولید فرایند محصول پیوسته

رشته مدیریت-اقتصاد

A comparison of product costing practices in discrete-part and assembly manufacturing and continuous production process manufacturing (2006)

– توضیحات: 8 صفحه انگلیسی، 10 صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

– چکیده ترجمه فارسی:

تحقیق در زمینه قیمت گذاری محصول این مورد را بررسی نکرده که قیمت گذاری محصول بین انواع مختلف روشهای ساخت مثل هم می باشد یا نه. مقاله جاری روشهای مختلف قیمت گذاری واحدهای عملیاتی را در تولید قطعه مجزا و مونتاژ و تولید پیوسته مقایسه می کند. نتایج نشان می دهد که تفاوتهای کمی در فعالیتهای هزینه گذاری محصول بین این دو روش وجود دارد. نسبت مشابهی از واحدهای عملیاتی در این دو محیط تولید از روشهای مشابه برای بررسی هزینه ها استفاده کرده و دارای تجربه مشابهی از هزینه گذاری مبتنی بر فعالیت می باشند. تنها تفاوت دیده شده در کاربرد نرخ سربار (مخارج) دیده شده که در تولید قطعه مجزا بیشتر از ساعت کار مستقیم و در تولید پیوسته بیشتر از واحدهای تولید شده و نرخ زمان تولید استفاده شده است.

کلیدواژگان: هزینه گذاری محصوا, تولید مونتاژ و قطعه مجزا, تولید فرایند محصول پیوسته و هزینه های مبتنی بر فعالیت .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید! دارای 21 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید! :

پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!

پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید! شامل 21 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

در زندگی اتفاقات بدلیی رخ می دهند و طلاق نیز از این موضوع مستثتی نیست. چه در ازدواج یک ساله وچه بیست ساله همیشه مشکلاتی وجود دارد. اگر یک یا دو طرف احساسات خود را نشان ندهند، ‌احتمال بروز طلاق زیاد می شود. در ادامه بیشترین دلایل طلاق آورده شده است.رشد روزافزون شبکه های اجتماعی، همراه شده است با افزایش ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی در جامعه که بیشترین تاثیر را در حوزه طلاق داشته است. متاسفانه در چند سال گذشته با افزایش انواع و اقسام شبکه های اجتماعی در فضای مجازی شاهد افزایش قابل توجه مباحث طلاق در دادسرا ها و دادگاه ها بر اثر همین شبکه های اجتماعی هستیم.

پاورپوینت علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!
فهرست:

علت و دلایل طلاق

.

عنوان: علت ها و دلایل طلاق را به تفسیر بدانید!

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 21 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

Translation Evaluation in Educational Setting for Training Purpose: Theories and Applications

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 Translation Evaluation in Educational Setting for Training Purpose: Theories and Applications دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد Translation Evaluation in Educational Setting for Training Purpose: Theories and Applications  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی Translation Evaluation in Educational Setting for Training Purpose: Theories and Applications،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن Translation Evaluation in Educational Setting for Training Purpose: Theories and Applications :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : نخستین همایش ارتباطات،زبان و ادبیات فارسی و مطالعات زبان شناختی

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

This article examines the criteria obtained from different method of translation evaluation which are applicable. Assessing translation is difficult task because ofdifferences between contexts and subjective nature.Each of theorist has considered different aspect of evaluating translation quality. Present study set out to answer thisquestion ’’what are criteria used in the evaluation of translation in educational setting Considering different translation evaluation method and various sources, apractical framework of translation evaluation was produced. The final frame work includes examination of accuracy, cohesion, coherence, culture, fluency, function, and style.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی پدیده ریزگردها و اثرات آن بر روی زیست محیطی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی پدیده ریزگردها و اثرات آن بر روی زیست محیطی دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی پدیده ریزگردها و اثرات آن بر روی زیست محیطی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی پدیده ریزگردها و اثرات آن بر روی زیست محیطی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی پدیده ریزگردها و اثرات آن بر روی زیست محیطی :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی مخاطرات طبیعی و بحران های زیست محیطی ایران، راهکارها و چالش ها

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

پدیده گردوغبارحاصل ازتوفان گردو خاک از پد یده های زیانبخش جوی است که دارای تاثیراتی در حوزه های بهداشت وسلامت عمومی،منابع طبیعی محیط زیست واقتصاد ا ست . واقع شدن ایران وکشورهای همسایه غربی آن در کمربند خشک و نیمه خشک جهان، سبب شده است که کشورمان در معرض وقوع پدیده گرد وغبار هم در مقیاس محلی و هم در میان و بزرگ مقیاس ) همدیدی ( قرار گیرد . کاهش بارندگیدر سالهای اخیروا فزایش تعداد روز های همراه با گردوغبار وافزایش گردوغبارهای حدی موجب بروزمشکلات عد یده ای در زمینه های فوق شده است نتیجه چنین وقایعی گسترش شدید گرد و غبار که به نام ریزگرد معروفهستند، در بخش های غربی، جنوب غربی و مرکزی ایران بوده و توانسته در کوتاه مدت اثرات نامطلوبی بر محیط زیست، اقتصاد و سلامت ساکنین 11 استان کشور بر جای گذارد.که از ا ین رو شناخت پدیده گردوغبار وآگاهی از کم وکیف آن در همه زمینه ها برخى ازجمله نارسای در حوز ه هاى تخریب محیط زیست و اکوسیستم منطقه، ابتلا به انواعبیمار ىها از جمله نارسای ىهاى قلبى و تنفس و تهدید سلامت عمومى، نارضایتمندى اجتماعى و شهروندى و کاهش تولیدو بهره ورى، مهاجرت اجبارى و در نهایت ایجاد نگاه منفى به دستگا ههاى رسمى به دلیل عدم توانایى درحل مسأله را شامل مى شودکه امری بسیار مهم است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید