قالب بندی پروژه های ساختمانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 قالب بندی پروژه های ساختمانی دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد قالب بندی پروژه های ساختمانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی قالب بندی پروژه های ساختمانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن قالب بندی پروژه های ساختمانی :

قالب بندی پروژه های ساختمانی

چکیده:

قالب‌بندی :

در ساختمانها و ابنیه بتنی قالبها، که در حقیقت ظروف موقتی با شکل و فرم مورد نظر برای نگهداری میل‌گردها (آرماتور) و بتن خیس تازه هستند، نقش مهمی به عهده دارند. قالب‌بندی قسمت عمده‌ای از مخارج ساخت و اجرای اسکلت‌های بتنی و اجزای بتنی ساختمان را به خود اختصاص می‌دهد. هزینه مصالح، ساخت و اجرای قالبهای بتنی بستگی به شکل قالب و دشواری ساخت آن و نوع مصالح مصرفی دارد. در پاره‌ای از موارد ممکن است قالب‌بندی تا بیش از 75 درصد هزینه یک عضو بتنی را به خود اختصاص دهد.

یک قالب، در عین حال که باید دارای فرم مورد نظر بوده و از نظر اقتصادی قابل قبول باشد، باید استحکام و ایمنی کافی داشته باشد.

طرح قالبهای بتن که برای استحکام کافی برای نگهداری بتن داشته و در اثر فشارهای وارده مقاوم باشد و در موقع بتن‌ریزی، از فرم اصلی خارج نشده و به اصطلاح شکم ندهد مسئله‌ایست سازه‌ای. این مسئله، جز در مواردی که از قالبهای پیش‌ساخته با مشخصات معین استفاده شود، در رابطه با طرح قالبهای دیوار، ستون و یا تاوه‌ها که از صفحات و یا تخته‌های چوبی ساخته می‌شوند. صادق است پس از طرح و محاسبه بارهای وارده، هر یک از قسمتهای اصلی قالب را ممکن است به عنوان یک تیر تحلیل نموده و حداکثر ممان و برش و خمشی که ممکن است وجود داشته و پیش آید محاسبه نمود. سپس با محاسبه بارهای کششی و فشارهای وارد بر قطعات تقویتی عمودی و تیرهای نگه‌دارنده خارجی اندازه‌های لازم آنها را محاسبه می‌نمایند.

برای آنکه یک قالب از نظر اقتصادی با صرفه بوده و هزینه‌های مصرفی برای ساخت آن به حداقل برسد باید به نکات زیر توجه نمود:

1ـ مخارج تهیه مصالح و ساخت قالب متناسب با نیازهای مورد مصرف آن باشد.

2ـ مصالح مصرفی برای ساخت قالب با دقت کافی انتخاب و تهیه شود به نحوی که بین دفعات استفاده از قالب و تداوم فعالیتهای کارگاه از نظر اقتصادی تعادل برقرار باشد. به عبارت دیگر هرچقدر امکان تعداد دفعات بیشتر استفاده از قالب وجود داشته باشد به همان میزان در استحکام آن و انتخاب نوع مصالح مرغوب باید توجه بیشتری مبذول داشت.

3ـ انتخاب روش ساخت و مصالح مناسب و در صورت لزوم پوشش مناسب سطوح داخلی قالب، به نحوی که امکان دستیابی به نتایج مورد نظر مستقیماً میسر باشد. ترمیم بتن و یا تغییر و اصلاح فرم مورد نظر طرح شده قبلی پس از گرفتن بتن و باز کردن قالبها هم بسیار دشوار و حتی در صورتی که امکان داشته باشد، به مراتب از پیش‌بینیهای لازم اولیه گرانتر تمام می‌شود.

4‍ـ روش مناسب و وسایل کافی برای حمل، بلند کردن و سوار نمودن قالبها در محل کار انتخاب و پیش‌بینی شده باشد.

5ـ انواع مصالحی که ممکن است به کار برده شوند، نظیر قالبهای فلزی و یا چوبی باید مورد توجه و بررسی قرار گیرند و هر کدام که برحسب مورد مناسب‌تر تشخیص داده شد انتخاب شود. قالبهای چوبی معمولاً سبک‌تر و لذا امکان ساخت قطعات بزرگتر و استفاده از آنها بیشتر از قالبهای فلزی نظیرشان است. در عوض قالبهای فلزی را به دفعات بیشتر از قالبهای چوبی می‌توان مصرف نمود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری :

پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری

پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری شامل 36 اسلاید است که با پاورپوینت 2016 طراحی شده وقابل ویرایش می باشد. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

یکی از ویژگی های مهم دوره سالمندی ،سازگاری با تغییرات جسمانی ،روانی و اجتماعی است .افرادی که پا به سن پیری می گذارند بر اساس تفاوت در شخصیت و نگرش و علایق ، به تغییرات پیری و سالمندی نقش های متفاوتی نشان میدهند در واقع ادراک آنان از مسایل متفاوت است . در جامعه امروز سالمندان جزء گروه های بزرگ اجتماع به حساب می آیند . با پیشرفت علم افراد مدت طولانی تری زندگی کرده و لاجرم بایستی با تغییرات پیچیده جسمی روحی – روانی و اجتماعی که همراه با فرایند پیری حادث می شود سازگار شوند .

تطابق موفقیت آمیز با سالمندی منوط به توانایی شخص برای ادامه و استمرار روش های مناسب زندگی در طول حیات، حفظ یک شیوه زندگی فعال و یافتن جانشین های مناسب برای فعالیت های دوران سالمندی است .

نظریه دلکنـدن

در اوایل سالهای 1960،کامینگ و هنری ، نظریه دل کندن را ارائه داده اند.طبق این نظریه،پیری عبارتست از عقب نشینی پیشرونده از نظر جسمی،روانی و اجتماعی از نظر جسمی،سالمند فعالیت خود را کند و انرژی خود را پس انداز میکند.

از نظر روانی،نسبت به دنیا بی علاقه می شود تا روی جنبه هایی از زندگی که مستقیما به خود او مربوط می شود تمرکز داشته باشد.در همان زمان،دنیای بیرون را رها میکند و به دنیای درون خود،که احساسات و افکار او را تشکیل میدهند،روی می آورد. از نظر اجتماعی،پسروی متقابل دیده می شود که کاهش روابط متقابل سالمند وبقیه اجتماع را به همراه می آورد.به نظر کامینگ و هنری باید از عقب نشینی متقابل صحبت کرد ،زیرا سالمند خود را از دنیایی که از او جدا می شود ،کنار می کشد.

این جدائی،برای هر دو طرف،یک فرآیند تدریجی و رضایت بخش فراهم می آورد،فرآیندی که بر اثر آن اجتماع و سالمند برای جدایی نهایی آماده می شوند:بیماری علاج ناپذیر یا مرگ از راه می رسد و بر همه چیز خط بطلان می کشد.

به نظر آنها،سالمند آرزو میکند از دنیا دل بکند و این کار را با کاهش تعداد نقشها،از طریق پایان دادن به بسیاری از روابط و کم کردن شدت روابط باقی مانده،انجام میدهد.بنابراین او می تواند با صلح و آرامش در انتظار مرگ باشد.نظریه دل کندن مخالفان زیادی پیدا کرده است.

و …

پاورپوینت نظریه های سازگاری با پیری
فهرست مطالب

مقدمه

نظریه دلکنـدن

نظریه فعــالیــت

نظریه فقـدان نقشـهـا

نظریه تبــادلات اجتماعــی

عنوان : نظریه های سازگاری با پیری

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.36 مگابایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت دارای 39 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت :

پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت ،در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مانی که هنر مذهبی شرق (هنری صوفیانه) با هنر رومی ترکیب شد یک هنر دورگه که نیمی رومی و نیمی شرقی بود ایجاد گردید و مسیحیت وارث این اختلاط شد، در نتیجه دوگانگی رومی – شرقی خصوصیت بارز هنر اوایل مسیحیت و بعد از آن هنر بیزانس گردید. هنر صدر مسیحیت هنری است که در تمامی مناطق امپراطوری روم گسترده است و مربوط به زمان قبل از جدا شدن کلیساها می باشد. هنر صدر مسیحیت هنر ساخت آثار برای مسیحیان و توسط مسیحیان اولیه است.
از شیوه هنری صدر مسیحیت به نام رومی متاخر نیز نام می برند که بازتاب تغییر بی تکلف مضامین غیر مسیحی به مسیحی است.

غلبه امپراتور کنستانتین بر ماسنزیوس و رسمی کردن دین مسیحی

تفکیک روم به دو قسمت روم شرقی (بیزانس) و روم غربی (ایتالیا)

هنر مسیحیت آغازین را می توان از موضوعات آنها شناخت نه صرفا فرم و سبک

و…

پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت
فهرست مطالب:
مقدمه
معماری صدر مسیحیت
مراحل هنر مسیحیت اولیه
دوران پیگرد
مقبره های زیرزمینی (دخمه ای)
معماری دخمه ها
لوکوس
کوبیکولوم
دوره بازشناسی
صحنه چوپانی
کلیسای قدیمی سن پیترو رم
تفاوت ها با سبک های رومی
فرم و فضا
نقش عمده معماری مسیحیت در معماری
کلیسای سانتاکوستانستا
فضای داخلی کلیسا
تصاویر
پیکر تراشی و صنایع دستی
تابوت چوپان نیکوکار
بد گمان بودن مسیحیان نسبت به پیکره آزاد ایستاده
بشارت تولد عیسی(ع)به چوپانان
مریم و کودکان با قدیسان

این فایل با فرمت پاورپوینت در 39 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD معماری رنسانس(7صفحه)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم) دارای 15 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم) :

پاورپوینت آداب زندگی (درس 6 فارسی کلاس نهم)

پاورپوینت درس 6 فارسی نهم آداب زندگی

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 15 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم) دارای 32 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم) :

پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

پاورپوینت درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم از رحلت پیامبر تا قیام کربلا

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 32 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی دارای 47 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی :

مبانی نظری اهمیت ریسک در کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی

توضیحات: 47صفحه فارسی (word) با منابع کامل

تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه مقاله انگلیسی و کتاب های داخلی و خارجی مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و پایان نامه

خلاصه ای از کار:

ویژگیهای کشاورزی ایران
نام ایران به عنوان کشور چهار فصل وجود اقلیم های مختلف با شرایط مختلف را در ذهن تداعی می سازد. برخورداری از 29 میلیون هکتار اراضی مزروعی ،12 میلیون هکتار جنگل، قریب به95 میلیون هکتار مرتع،دسترسی به منابع آبی به میزان 120 میلیارد مترمکعب از پتانسیل های این بخش است،امادر مقابل ثلث میانگین بارندگی جهانی در برابر 3 برابر تبخیر و تعرق استاندارد به دلیل قرار گرفتن بر روی کمربند خشکی و خشکسالی شرایط سرمایه گذاری در این بخش را خاص می کند. بنا به گزارش مرکز پژوهش های مجلس بیش از 90 درصد آب کشوردر بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیردکه اگر تنها راندمان کاربردی آب در این بخش به میزان 5 درصد افزایش یابد، مقدار آب صرفه‌جویی شده معادل با کل نیاز بخش‌های دیگر خواهد بود.
………….

تحلیل تطبیقی اقتصاد کشاورزی ایران و جهان
از میان سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی، سرمایه گذاری در بخش کشاورزی اهمیت و جایگاه خاصی دارد. سرمایه گذاری در بخش کشاورزی علاوه بر این که موجب رشد تولید و اشتغال در این بخش می شود، با توجه به ارتباطات با سایر فعالیت های اقتصادی، به رشد تولید و اشتغال در سایر بخشها نیز کمک می کند.
………………

تأمین امنیت؛ ضرورتی برای سرمایه گذاری
در راستای اهداف توسعه هزاره (از اسناد مورد توافق در سازمان ملل) مبنی بر نصف شدن میزان گرسنگان جهان تا سال 2015، سازمان خواروبار جهانی نشان داده است که سالانه حداقل 30‌‌میلیارد دلار وجوه اضافی مورد نیاز است. همچنین ریشه کنی کامل گرسنگی تا سال 2050 سالانه چیزی در حدود 90 تا100‌‌میلیارد دلار هزینه اضافی در برخواهد داشت.ظرفیت کشورهای در حال توسعه برای پر کردن این شکاف‌‌ها محدود بوده و کمک‌‌های مالی دیگر کشورها نیز گزینه چندان کارگشایی نیستند .
………….

راهکارهای حفظ و افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی
یکی از مشخصه های بارز بخش کشاورزی ایران درصد بالای سهم بخش خصوصی در حدود 95% است .هرچند سهم بالای بخش خصوصی موجب شده است در مواردی که نرخ بازگشت سرمایه پائین بوده است ؛ بنگاه تعطیل و سرمایه آن ها به سمت بخش های خدمات رفته وموجب افزایش نرخ بیکاری ، مهاجرت به شهرها و دست آخر کاهش تولید در این بخش می شود ، بنابراین باید از حالت فعالیتهایی که به صورت اقتصاد معیشتی است به سمت فعالیتهای سودآوری برود (قاسمی، 1387).
……………

مفهوم ریسک

گمان می رود بیمه دانان جهان براین مفهوم اتفاق نظر داشته باشند که اساس بیمه ریسک است، اما تعاریف متعددی برای ریسک در فرهنگ ها و کتاب ها آمده است که از آن جمله می توان به تعریف ویلیامز(2000)
اشاره کرد که بیان می کند؛ ریسک به عنوان تفاوت در نتایجی ست که در یک دوره معین می توانست رخ دهد (رستمی و همکاران، 1385).

……………

مدیریت ریسک
اولین مفهوم کلیدی مدیریت ریسک در کشاورزی می تواند با این گفته قدیمی تفهیم شود که بدون هیچگونه خطری، هیچ چیزی بدست نمی آید مدیریت ریسک در کشاورزی دربرگیرنده این سؤال است که آیا ریسکی که متحمل می شویم متناسب با نتایجی که حاصل می شود می باشد؟ آیا مخاطره کشاورزان برای بدست آوردن محصول خیلی کم، خیلی زیاد نیست ؟ بعبارت دیگر آیا کشاورز سود کافی کسب می کند تا بطور منطقی خطر را توجیه کنداگر فرصتها به وسیله یک فرایند مدیریت ریسک که از قبل وجود دارد ،……….

……………..

انواع ریسک ها
– ریسکهای خاص: متضمن خسارتهایی است که از وقایع انفرادی بوجود می آیند و بیشتر، افراد را تحت تاثیر قرار می دهند (فرهنگ نامه بیمه ).
– ریسک های خاص، ریسک هایی هستند که اثر نامطلوب بر گروه کوچکی از افراد تحمیل می شود مثل آتش سوزی در یک یا چند مزرعه.
…………….

طبقه بندی منابع ریسک
در یک واحد تولیدی یا بهره برداری از زمانی که تصمیم به تولید گرفته می شود تا زمان مشخص شدن نتایج یا برداشت محصول، چندین ماه و در بعضی موارد چندین سال به طول می انجامد. وقایعی که در این فاصله یعنی از زمان تصمیم گیری برای تولید تا زمان مشخص شدن نتایج اتفاق می افتد، سبب میشود تا انجام

…………….

رفتار افراد در برابر ریسک
به طور کلی افراد بر حسب رفتارشان نسبت به ریسک به سه دسته تقسیم می شوند :
الف) افراد ریسک گریز
نظر به باطن افراد، و مشاهده رفتار آن نشان می دهد که اکثر افراد در فعالیتهای خود از ریسک دوری می کنند و ریسک گزیری یک روش رفتاری عمومی است .

…………..

عوامل موثر در ریسک پذیری
از عوامل موثر در ریسک پذیری می توان درآمد کشاورز، اندازه مزرعه، ثروت و دارایی، تعداد اعضاء خانواده، میزان تحصیلات و سن را نام برد . هر چه درآمد ، ثروت و دارایی و اندازه مزرعه کشاورز بیشتر باشد انتظار می رود که قدرت ریسک پذیری کشاورز افزایش یابد . افزایش میزان تحصیلات نیز می……

…………

چگونگی تصمیم کشاورزان در شرایط ادراک ریسک
محققان ادراک را شامل؛ فرایند درک کردن، مشاهده کردن، تمیز دادن و فهمیدن معنی اشیاء و امور می دانند. از نظر علمی آن را شامل؛ طبقه بندی، استنباط، تجزیه و تحلیل و تکمیل محرکهایی که به وسیله اعضاء حسی دریافت می گردد، بیان کرده اند. اهمیت بحث ادراک از این لحاظ است که بسیاری از رفتارهایی که از ما به عنوان عکس العمل بروز می کند، به علت احساس و ادراک ما از محرکها است.( چیذری،1385).
………………….

راه‌های به حداقل رساندن ریسک‌ها
بی‌گمان‌، هیچ چیزی به اندازه داشتن احساس امنیت برای انسان اهمیت ندارد. به دیگر سخن، نیاز به امنیت یکی از نیازهای مهم جامعه بشری است. علل و عوامل زیادی در ایجاد امنیت افراد تأثیر دارد. یکی از این عوامل، برخورد افراد از حداقل امکانات زندگی است که می‌تواند در شرایط رویاروئی با ریسک به وی کمک کند.
………….

اهمیت بیمه محصولات کشاورزی دراقتصاد کشاورزی و اقتصاد ملی
جایگاه بیمه محصولات کشاورزی و دامی به عنوان یکی از تکنیک های مدیریت ریسک دراقتصاد کشاورزی و اقتصاد ملی از جهات زیر دارای اهمیت است:
– ایجاد امنیت تولید و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی.
– بالا بردن توان محاسباتی و برنامه ریزی برای کشاورزان در جهت..

……………..

موانع و مشکلات ناشی از ماهیت ریسک‌ها دربخش کشاورزی
موانع و مشکلات بیمه‌ی محصولات کشاورزی، ناشی ازماهیت ریسک‌ها دربخش کشاورزی است، دراصل مهم‌ترین ماموریت بیمه، انتقال ریسک از خریدار به‌ خودش است. اما ریسک‌ها برای بیمه‌پذیری باید

……………..

مدیریت ریسک وام در بخش کشاورزی

کشاورزی ذاتاً یک فعالیت اقتصادی ریسک دار است. مجموعه ای از عوامل غیرقابل کنترل می تواند بر خروجی محصول و قیمت محصولات تأثیرگذار باشد که نتیجه آن عایدی های اقتصادی متفاوت برای خانوار است. همچنین، کشاورزان در کشورهای درحال توسعه، هم به ابزار نوین مدیریت ریسک مانند:

……………

منابع

1- احمدی، م. 1378 . بررسی عوامل مؤثر بر عضویت کشاورزی در تعاونیهای تولید روستایی در قالب الگوی انتشار نوآوریها. پایان نامه کارشناسی ارشد، تهران، دانشکده کشاورزی، دانشگاه تربیت مدرس.

2- افشین، ف. 1383 . راهکارهای رویارویی با خطرات تهدیدکننده واحدهای تولیدی کشاورزی از دیدگاه مدیریت ریسک. فصلنامه پژوهشی صندوق بیمه محصولات کشاورزی. شماره 2.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت موزه هنر میلواکی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت موزه هنر میلواکی دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت موزه هنر میلواکی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت موزه هنر میلواکی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت موزه هنر میلواکی :

پاورپوینت موزه هنر میلواکی

پاورپوینت موزه هنر میلواکی دارای 26 اسلاید می باشد. و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

آشنایی با معمار موزه

آرشیتکت هنرمند و مهندس سانتیاگو کالاتراوا در ژولای در شهر والنسیا در کشور اسپانیا متولد شد.

کالاتراوا یک نام اشرافی است که از شوالیه های قرون وسطایی گرفته شده است.خانواده کالاتراوا دارای صادرات کشاورزی وسیعی بودند

که این امر در زمان دیکتاتوری ژنرال فرانکو بسیار نادر بود ودارای وضع مالی خوبی بودند

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم) دارای 17 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم) :

پاورپوینت تعاون 1 (درس 1 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

پاورپوینت درس 1 مطالعات اجتماعی هشتم تعاون 1

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 17 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ارائه یک الگوریتم متن کاوی برای چالش تشخیص مخفف ها در متون زیست پزشکی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ارائه یک الگوریتم متن کاوی برای چالش تشخیص مخفف ها در متون زیست پزشکی دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه یک الگوریتم متن کاوی برای چالش تشخیص مخفف ها در متون زیست پزشکی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ارائه یک الگوریتم متن کاوی برای چالش تشخیص مخفف ها در متون زیست پزشکی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ارائه یک الگوریتم متن کاوی برای چالش تشخیص مخفف ها در متون زیست پزشکی :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش ملی پژوهش های کاربردی در علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

یکی از زمینه هایی که در طی چند سال اخیر مطرح شده، بحث جستجو و استخراج داده ها از متون زیست پزشکی می باشد. اندازه و نرخ رشد متون زیست پزشکی باعث ایجاد چالش های جدیدی شده است. تکنیک های متن کاوی، راه های پاسخ به این مسئله را هموار می کند. استخراج درست مخفف ها و تعاریف برای زیست شناسی خیلی ضروری می باشد پیش از چالش ها، نرخ بالای مخففه جدیدی است که در متون زیست پزشکی معرفی، ایجاد و رشد می دهند. در این مقاله ما یک الگوریتم تراز بندی ترکیبی را برای استخراج مخفف را از متون زیست پزشکی پیشنهاد کرده ایم. روش کار، شناسایی زوج های فرم کوتاه و فرم بلند می باشد که در آن از هر نوع از کاراکترهای فرم یک نگاشت به فرم بلند انجام می شود. در این الگوریتم بعضی مخفف ها بی قاعده که با روش های پیشین یافت نمی شد، پیدا می شود. با ارزیابی این الگوریتم مشخص شد الگوریتم دقت بالایی را نسبت الگوریتم های قبلی نشان می دهد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی مدیریت و حسابداری

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

نگرانی مهم عصر حاضر حفظ محیط زیست و استفاده بهینه از آن برای مصارف مختلف است. یکی از مهم ترین راه کار های بشر برای کاهش زیان رسانی به محیط زیست استفاده از محصولات سبز است. بازاریابی سبز کمک می کند که شرکت ها به مزیت رقابتیرسیده و از طرف دیگر مصرف کنندگان رضایت کامل از محصولات و خدمات داشته باشند. پژوهش حاضر با هدف بررسی میزان تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر رفتار مصرف کنندگان صورت گرفته است. آمیخته سبز شامل چهار عنصر قیمت سبز، ترفیع سبز، توزیع سبز ومحصول سبز در نظر گرفته شده است. مدل مفهومی پژوهش بر چهار فرضیه بنا شده است. جامعه آماری برای پژوهش تمامی افراد که بهطریقی از محصولات سبز در زندگی خود استفاده می کنند هستند. با توجه به نامحدود بودن جامعه آماری و نتایج حاصل از فرمول کوکرانبا سطح خطای 5 درصد، حجم نمونه 385 عدد تعیین شد. روش های جمع آوری اطلاعات برای این پژوهش، مطالعات کتابخانه ای وپرسشنامه بود. برای تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزارهایlisrel و spss استفاده شد. با توجه به نتایج حاصله، سه عنصر ترفیع سبز، توزیع سبز و محصول سبز بر رفتار مصرف کننده تاثیر مثبت و معناداری دارند ولی قیمت سبز بر رفتار مصرف کننده تاثیر معناداری ندارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که برای دست یابی به مزیت رقابتی می توان از بازاریابی سبز کمک گرفت.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید