بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها دارای 120 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها :

بررسی شبکه های بی سیم و نحوه عملکرد آنها

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 120

مقدمه

سیستم‎های بی‎سیم از حدود سال‎های 1980 مورد استفاده بوده و ما تا کنون شاهد نسل‎های اول، دوم و سوم این تکنولوژی بوده‎ایم. این نوع سیستم‎ها بر اساس یک ساختار مرکزی و کنترل‎شده مثلAccess point عمل می‎کنند. نقاط دسترسی به کاربرین امکان می‎دهند با تغییر مکان خود هم‎چنان بتوانند به شبکه متصل بمانند. اما با این حال به دلیل حضور چنین نقاط ثابتی در شبکه محدودیت‎هایی بروز می‎کنند. به عبارتی در مکان‎هایی که امکان برقراری ساختار ثابت و همیشه پایدار وجود ندارد این نوع تکنولوژی نمی‎تواند پاسخ‎گو باشد. پیشرفت‎ها و دست آوردهای اخیر بشری و به وجود آمدن بلوتوث، نوع جدیدی از سیستم‎های بی‎سیم یعنی شبکه‎های ادهاک متحرک را معرفی کردند. شبکه‎های ادهاک متحرک که آن‎ها را گاهی شبکه‎های “Short live” نیز می‎نامند، می‎توانند در غیاب ساختار ثابت و متمرکز عمل کنند. بدین ترتیب در مکان‎هایی که امکان به راه اندازی سریع یک شبکه‎ی ثابت وجود ندارد کمک بزرگی محسوب می‎شوند. شایان ذکر است که واژه‎ی ادهاک لاتین بوده و به معنی ” فقط برای این منظور” می‎باشد. شبکه‎ی ادهاک متحرک سیستم خودکاری متشکل از نودهای موبایل و یا متحرکی است که توسط لینک‎های بی‎سیم به یکدیگر متصل شده‎اند. هر نود هم به عنوان End- System و هم به عنوان مسیریاب برای بقیه‎ی نودهای موجود در شبکه به کار می‎رود. در چنین شبکه‎ای هر کاربری می‎تواند در حالی که با نود یا نودهای دیگری در حال ارتباط است مکان خود را تغییر دهد. مسیر بین هر جفت از کاربرین ممکن است دارای لینک‎های چند گانه بوده و نیز رادیوی بین آنها ناهمگن باشد. پروتکل معروف IEEE 802.11 قادر به تامین امکانات شبکه‎های ادهاک در مواقعی که Access point وجود ندارد هست، اما در سطح پایین‎تری می‎باشد. در این حالت نودها می‎توانند اطلاعات را در شبکه ارسال و دریافت کنند اما قادر به مسیر یابی نیستند. شبکه‎های ادهاک متحرک یا به صورت مجزا و ایزوله و یا در ارتباط با بقیه‎ی شبکه ها همچون اینترنت عمل می‎کنند. این شبکه‎ها توانسته‎اند رویای اتصال به شبکه در هر مکان و هر زمانی را به واقعیت بدل کنند. یکی از کاربردهای بسیار واضح این نوع شبکه در محل‎های گرد آمدن افراد با Laptop است، که به راحتی می‎توانند تشکیل شبکه بدهند. مسیریابی و ارسال (حمل و نقل) یک مشکل مرکزی در شبکه‎ها هستند برای رساندن یک داده از یک نود به نود دیگر .امروزه شبکه‎های بی‎سیم به 3 دلیل در حال مردمی شدن هستند:

• هرکس

• هر جا

• هر زمان

بررسی جامعی را برای چهره‎ها و روش‎های مسیریابی و تکنیک‎هایی در شبکه های بی‎سیم ادهاک را معرفی می‎کنیم. برای بیشتر از 2 جین از پروتکل‎های مسیریابی موجود خصوصیاتشان را بر طبق معیارهای مختلف بررسی می‎کنیم و سپس آن‎ها را برطبق استراتژی و روابط مسیریابی آانها طبقه‎بندی می‎کنیم. بنا براینکه شبکه‎های بیسیم محدودیت‎ها و خصوصیت‎های مخصوص خود را دارند همانند: پهنای باند محدود، توپولوژی با پویایی زیاد Broadcast و غیره، در نتیجه پروتکل‎های مسیریابی در شبکه‎های باسیم نمی‎توانند مستقیما در شبکه‎های بی‎سیم کاربرد داشته باشند و پروتکل‎های مسیریابی برای شبکه‎های بی‎سیم نیازمند طراحی و پیاده سازی جداگانه هستند.

2 گروه عمده شبکه های بی‎سیم وجود دارند :

• شبکه‎های سلولی (One Hop) Cellular Networks

• شبکه‎های بی‎سیم Ad hoc (Multi Hop)

شبکه‎های بی‎سیم ادهاک Packet Radio Networks)) به عنوان Mobile Distributed Multi hop Wireless Networks تعریف شده‎اند. در یک شبکه بی‎سیم ادهاک توپولوژی مقرر (زیربنای ثابتی از قبل تعریف شده) و کنترل مرکزی وجود ندارد.گره‎ها در شبکه‎های ادهاک بدون ارتباط‎های سیمی مابینشان شرکت می‎کنند، توسط برقراری یک شبکه “On Fly”. شبکه‎های بی‎سیم بر طبق نظریه‎ها در ارتباطات در میدان‎های جنگ نجات و جستجوی اضطراری و غیره کاربرد داشته‎است. اخیرا شبکه‎های بی‎سیم در وسعت زیادی استفاده می‎شوند و در فرم‎های غیرنظامی همانند: کلاس‎های الکترونیک مرکزهای همایش ساخت سایت‎ها و رخدادهای خاص همانند فستیوال‎ها استفاده می‎شوند. پروتکل‎های مسیریابی زیادی برای شبکه‎ها ادهاک وجود دارند. اکنون تکنیک‎های متفاوتی را برای طبقه‎بندی این پروتکل‎ها معرفی می‎کنیم که به فهم پروتکل‎های موجود و طراحی پروتکل‎های جدید کمک می‎کنند.

فصل یکم :آشنایی با شبکه های بی سیم

نیاز روز افزون به پویایی کارها، استفاده از تجهیزاتی مانند تلفن همراه ، پیجرها و …بواسطه وجود شبکه‎های بی سیم امکان پذیر شده‎است. اگر کاربر یا شرکت یا برنامه کاربردی خواهان آن باشد که داده و اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت متحرک در هر لحظه در اختیار داشته باشند شبکه های بی‎سیم جواب مناسبی برای آنهاست .در بخش حاضر فقط به بیان کلیاتی در رابطه با شبکه‌های بی‌سیم و کابلی پرداخته شده است.تکنولوژی شبکه‌های بی‌سیم، با استفاده از انتقال داده‌ها توسط اموج رادیویی، در ساده‌ترین صورت، به تجهیزات سخت‌افزاری امکان می‌دهد تا بدون‌استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. شبکه‌های بی‌سیم بازه‌ی وسیعی از کاربردها، از ساختارهای پیچیده‌یی چون شبکه‌های بی‌سیم سلولی- که اغلب برای تلفن‌های همراه استفاده می‌شود- و شبکه‌های محلی بی‌سیم گرفته تا انوع ساده‌یی چون هدفون‌های بی‌سیم، را شامل می‌شوند. از سوی دیگر با احتساب امواجی همچون مادون قرمز، تمامی تجهیزاتی که از امواج مادون قرمز نیز استفاده می‌کنند، مانند صفحه کلید‌ها، ماوس‌ها و برخی از گوشی‌های همراه، در این دسته‌بندی جای می‌گیرند. طبیعی‌ترین مزیت استفاده از این شبکه‌ها عدم نیاز به ساختار فیزیکی و امکان نقل و انتقال تجهیزات متصل به این‌گونه شبکه‌ها و هم‌چنین امکان ایجاد تغییر در ساختار مجازی آن‌هاست.

از نظر ابعاد ساختاری، شبکه‌های بی‌سیم به سه دسته تقسیم می‌گردند: WWAN، WLANو WPAN .

مقصود ازWWAN، که مخفف Wireless WAN است، شبکه‌هایی با پوشش بی‌سیم بالاست. نمونه‌یی از این شبکه‌ها، ساختار بی‌سیم سلولی مورد استفاده در شبکه‌های تلفن همراه است. WLAN پوششی محدودتر، در حد یک ساختمان یا سازمان، و در ابعاد کوچک یک سالن یا تعدادی اتاق، را فراهم می‌کند. کاربرد شبکه‌های WPAN یا Wireless Personal Area Network برای موارد خانه‌گی است. ارتباطاتی چون بلوتوث و مادون قرمز در این دسته قرار می‌گیرند.

شبکه‌های WPAN از سوی دیگر در دسته‌ی شبکه‌های ادهاک نیز قرار می‌گیرند. در شبکه‌های ادهاک، یک سخت‌افزار، به‌محض ورود به فضای تحت پوشش آن، به‌صورت پویا به شبکه اضافه می‌شود. مثالی از این نوع شبکه‌ها، بلوتوث است. در این نوع، تجهیزات مختلفی از جمله صفحه کلید، ماوس، چاپگر، کامپیوتر کیفی یا جیبی و حتی گوشی تلفن همراه، در صورت قرارگرفتن در محیط تحت پوشش، وارد شبکه شده و امکان رد و بدل داده‌ها با دیگر تجهیزات متصل به شبکه را می‌یابند. تفاوت میان شبکه‌های ادهاک با شبکه‌های محلی بی‌سیم در ساختار مجازی آن‌هاست. به‌عبارت دیگر، ساختار مجازی شبکه‌های محلی بی‌سیم بر پایه‌ی طرحی ایستاست درحالی‌که شبکه‌های ادهاک از هر نظر پویا هستند. طبیعی‌ست که در کنار مزایایی که این پویایی برای استفاده کننده‌گان فراهم می‌کند، حفظ امنیت چنین شبکه‌هایی نیز با مشکلات بسیاری همراه است. با این وجود، عملاً یکی از راه حل‌های موجود برای افزایش امنیت در این شبکه‌ها، خصوصاً در انواعی همچون بلوتوث، کاستن از شعاع پوشش سیگنال‌های شبکه است. در واقع مستقل از این حقیقت که عمل‌کرد بلوتوث بر اساس فرستنده و گیرنده‌های کم‌توان استوار است و این مزیت، در کامپیوترهای جیبی برتری قابل‌توجه‌یی محسوب می‌گردد، همین کمی توان سخت‌افزار مربوطه، موجب وجود منطقه‌ی محدود تحت پوشش است که در بررسی امنیتی نیز مزیت محسوب می‌گردد. به‌عبارت دیگر این مزیت به‌همراه استفاده از کدهای رمز نه‌چندان پیچیده، تنها حربه‌های امنیتی این دسته از شبکه‌ها به‌حساب می‌آیند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی بخشهای مختلف پروتکل پشته TCP/IP (Protocol Stack) و کاربردها و روند توسعه آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد

بررسی بخشهای مختلف پروتکل پشته TCP/IP (Protocol Stack) و کاربردها و روند توسعه آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 16

لایه دسترسی شبکه عملیات لایه فیزیکی و لایه پیوند داده مدل OSI را با هم تلفیق می کند . این لایه دربرگیرنده رسانه ارتباطی و پروتکل های ارتباطی برای انتقال فریم ها روی آن رسانه است .

پشته TCP/IP شامل چهار لایه است ( از بالا به پایین ) :

ـ لایه دسترسی به شبکه

ـ لایه ارتباطات اینترنتی

ـ لایه ارتباطات میزبان به میزبان

ـ لایه سرویس های کاربردی

لایه دسترسی به شبکه

لایه دسترسی شبکه عملیات لایه فیزیکی و لایه پیوند داده مدل OSI را با هم تلفیق می کند . این لایه دربرگیرنده رسانه ارتباطی و پروتکل های ارتباطی برای انتقال فریم ها روی آن رسانه است . لایه دسترسی به شبکه در TCP/IP می تواند پروتکل های استاندارد صنعتی مثل اترنت Base –T را استفاده کند .

ولی در بعضی از پشته ها این دسترسی به روشهای متفاوتی پیاده سازی خواهد شد . پشته NDIS (Network Driver Interface Specification ) که در ویندوز NT و شبکه های LANMAN استفاده شده ، اجازه می دهد که پروتکل های دسترسی به شبکه مختلفی بصورت قابل تعویضی با یک پشته TCP/IP استفاده شوند .

لایه ارتباطات اینترنتی

لایه ارتباطات اینترنتی مسئول ایجاد ارتباط بین میزبانها است ، بدون توجه به لایه دسترسی به شبکه ای که بکار گرفته شده است . این لایه می بایست قادر به ارتباط برقرار کردن بین میزبانهای شبکه محلی و شبکه های گسترده باشد . بنابراین در این لایه باید یک آدرس بندی و پروتکل ارتباطی قابل مسیردهی داشته باشیم . لایه ارتباطات اینترنتی از IP برای آدرس دهی و انتقال داده ها استفاده می کند . بنابراین این لایه ذاتاً غیر اتصالی است و متناظر با لایه شبکه (Netwoek Layer) مدل OSI است . بعلاوه لایه ارتباطات اینترنتی مسئول فراهم آوردن همه اطلاعات لازم برای لایه دسترسی به شبکه به مـنـظور فرستادن فریمهایش به مقـصـد مـحـلی است ( یا مقـصد میـزبـان دیـگری یا مسیـریـاب) . بـنـابرایـن ، ایـن لایـه بـایـد پروتکل ARP ( Address Resolution Protocol) را هم در بر داشته باشد . پروتکل دیگری به نام RARP ( Reverse Address Resoulation Protocol ) برای آدرس دهی ایستگاههای بدون دیسکت (diskless) نیز وجود دارد که براین لایه تکیه دارد .

بعلاوه این لایه می بایست قادر به مسیریابی داده ها از طریق Internetwork به مقصدهای خود باشد . بنابراین ، این لایه دربرگیرنده پروتکل RIP (Routing Informatio Protocol) نیز می باشد که می تواند از ابزارهای روی شبکه پرس وجو هایی انجام دهد تا تعیین کند که بسته ها به یک مقصد مشخص چگونه باید مسیریابی شوند .

همچنین لایه ارتباطات اینترنت شامل قابلیتهایی برای میزبانها به منظور تبادل اطلاعات درباره مشکلات یا خطا ها در شبکه می باشد . پروتکلی که این ویژگی را پیاده سازی می کند ، ICMP (Internet Control Message Protocol ) نام دارد و در نهایت ، لایه ارتباطات اینترنتی ویژگی Multicast را دربردارد (ویژگی که کار ارسال اطلاعات به چندین مقصد میزبان را در هر لحظه خواهیم داشت ) .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی :

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت خدمات بیمارستانی
فهرست عناوین :

تاریخچه کیفیت-

مفهوم کیفیت-

انواع کیفیت-

کیفیت خدمات-

اجزای اصلی خدمات-

ابعاد کیفیت در خدمات بهداشتی-

ضرورت توجه به کیفیت خدمات-

مدل زهانگ-

سایرمدل های بهبود کیفیت خدمات-

مروری بر مطالعات-

مطالعات خارجی- مطالعات داخلی-

کیفیت خدمات بیمارستانی

تاریخچه کیفیت

مفهوم کیفیت برای اولین بار در فعالیتهای اقتصادی و صنعتی مورد توجه قرار گرفته است. یکی از پیشگامان این نهضت، دمینگ بود. وی یک آمارشناس آمریکایی است که در دهه 1950 میلادی ضمن توجه به کیفیت کالاهای ژاپنی، محصولات صنعتی این کشور را که دارای کیفیتی نامطلوب بود، به درجه ای از کیفیت ارتقاء داد که این محصولات بازارهای جهانی را در سیطر خود در آورند. سپس در ادام کو ششهای مربوط به افزایش کیفیت محصو لها )برو ندادها( به تدریج کیفیت عناصر دیگر نظا مهای تولیدی )طراحی تولید محصول، درو نداد و فرایند( مورد توجه قرار گرفت و سرانجام مفهوم کیفیت جامع و مدیریت کیفیت جامع پدید آمد و کاربردهای آن در صنعت و کشاورزی و سایرخدمات مورد توجه واقع شد(Bazargan, 1995).

2-3-2- مفهوم کیفیت

کلمهکیفیتاز ریش عربیکَیفَبه معنی چگونگی، چونی، صفت، حالت و چگونگی چیزی است .(عمید، 1376) برای کیفیت تعاریف گوناگونی از طرف صاحب نظران ارائه شده است. با این حال کیفیت همانند زیبایی و خوبی واژه ای است که با ذهنیت سر وکار دارد. بنابراین معنی آن با توجه به ذهنیت افراد مختلف تغییر می کند. بدین سان هر فرد ممکن است در چارچوب ارز شهای مورد نظر خود کیفیت را تعریف کرده و دربار آن به گونه ای خاص قضاوت کند(Bazargan, 2001). در نظریه کلاسیک کیفیت یک محصول و یا یک خدمت و میزان تطبیق آن با استاندارد تعریف شده است و حد نهایی کیفیت در این تعریف میزان تطبیق محصول یا خدمت مورد نظر با مشخصات اعلام شد آن محصول است(Razani, 1994). “کیفیت درجه تعالی، درجه انطباق با استانداردها، نوع و ویژگی های تعالی درونی و ذاتی، برتری در نوع، پالایش در ارتباط با استاندارد، خصوصیات، صفات ویژه و مطلوب و روش عمل است” (Ghoorchian, 1994). کیفیت خدمات، مفهومی چند وجهی است که در نهایت در ذهن مشتریان مورد ارزیابی قرار می گیرد (Lehtinen, 1982). کیفیت خدمت اندازه و جهت مغایرت بین ادراک مشتری از خدمت و انتظارهای اوست (Grönroos, 2001). کیفیت خدمت، قضاوت همه جانبه مشتری درباره ماهیت برتر خدمت نسبت به خدمات مشابه با مزیتهای برجسته آن است (Zeithaml,. et al, 2000). کیفیت خدمت، سازگاری پایدار با انتظارهای مشتری و شناخت انتظارهای او از خدمت خاص است .(Parasuraman, 1993) کمیسیون مشترک اعتباربخشی سازمانهای بهداشتی، کیفیت را چنین تعریف کرده است : سطح قابل قبول از خدمات بهداشتی ارائه شده به افراد و جوامع که احتمال نتایج بهداشتی مطلوب راافزایش دهد و مطابق با دانش حرفه ای روز باشد(Lamei, 1384) .

کافمن و همکاران کیفیت را انطباق وضع موجود با استانداردهای از قبل تعیین شده و متناسب بودن ویژگی های عناصر با انتظارات می دانند (Turani, 2001). کیفیت واژه ی رایج و آشنایی است که از مفهوم و نحوه ی کاربرد آن تفاسیر گوناگونی به عمل آمده است. اما وجه مشترک تمام تعاریف سازگاری کالا یا خدمت با انتظارات و نیازهای مشتری است. به عبارت دیگر کیفیت وقتی به دست می آید که تولید یا خدمت انتظارات مشتری(داخلی و خارجی) را براورده سازد. کیفیت از مشتری شروع می شود لذا هر گونه توجه به کالا یا خدمت بدون توجه به نظر مشتری الزاما کیفیت را به دنبال ندارد. بنابر این باید نظر مشتریان را جویا و از نیازهای آنان به خوبی آگاه شد و تولید ویا خدمت را مطابق با آن نیازها ارائه کرد(رحمانی، 1378).

2-3-3- انواع کیفیت

کیفیت به جهار قسمت عمده تقسیم می شود(Free man-Bell$ et al, 1994 )

1- کیفیت ارتباط: درک مشتریان، گوش دادن به آنها و ایجاد ارتباط دو سویه و مشورتی با آنان.

2- کیفیت تشخیص: آیا این درک به استاندارد هایی بارای تحویل آشکار خدمات مبدل شده است؟

3- کیفیت تحویل: آیا این استاندارد ها واقعا تحویل داده شده اند؟ و هنگامی یک شکست خدماتی پیش می آید، عملی جهت آن در نظر گرفته شده است؟

4- کیفیت کارکنان و سیستم ها: آیا کارکنان به درستی آموزش دیده اند؟ تشویق می شوند؟ به درستی مدیریت می شوند؟

در مجموع می توان گفت ، رضایت مشتری از ارزیابی شناختی و عاطفی یک فرد ناشی می شود، به صورتی که فرد انتظارات خود را با عملکرد ادراک شده محصول یا خدمات مقایسه می کند. اگر عملکرد ادراک شده کمتر از انتظارات باشد ، مشتری ناراضی خواهد بود و اگرعملکرد ادراک شده فراتر از انتظارات مشتری باشد ، مشتری راضی خواهد بود . و اگرعملکرد ادراک شده برابر با انتظارات مشتری باشد ، مشتری در یک حالت خنثی و بی تفاوت قرار می گیرد .

2-3-4- کیفیت خدمات

ماشین یک کالای فیزیکی است اما نوع و رفتار با مشتری یک خدمت محسوب می شود، به دلیل همین گستردگی وپیچیدگی، در طول دهه های 60 تا 80 طیف وسیعی ازتعاریف در ارتباط با خدمت ارائه شده است. با این حال، تعریف جامعی از خدمت ارائه نشده است. خدمت فرآیندی است مشتمل بر یک سری ازفعالیت های کم و بیش نامحسوس که به طور طبیعی اما نه لزوما همیشگی، در تعاملات بین مشتریان و کارکنان و یا منابع فیزیکی یا کالاها و یا سیستم های ارائه کننده خدمت، روی داده تا راه حلی برای مسائل مشتریان باشد(Gronroos ,2000).

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت روان ‌شناسی رشد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت روان ‌شناسی رشد دارای 30 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت روان ‌شناسی رشد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت روان ‌شناسی رشد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت روان ‌شناسی رشد :

پاورپوینت روان ‌شناسی رشد

پاورپوینت روان ‌شناسی رشد شامل 30 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت روان ‌شناسی رشد
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

روانشناسی رشد یا روان‌شناسی تحولی که در سال‌های گذشته با عنوان روان‌شناسی ژنتیک شناخته می‌شد؛ شاخه‌ای از علم روان‌شناسی است که به توصیف و تبیین تغییرات در طول زندگی فرد می‌پردازد و از رشته‌های مختلف زیست‌شناسی، جامعه‌شناسی، تعلیم و تربیت و پزشکی کمک می‌گیرد. اگر چه روان‌شناسی رشد به تمام مراحل زندگی انسان از تولد تا مرگ می‌پردازد، اما بر کودکی و نوجوانی تأکید دارد.

پاورپوینت روان ‌شناسی رشد
فهرست:

مقدمه
اصول روان ‌شناسی رشد
الف :محیط
ب: عوامل محیطی پس از تولد

.

عنوان: روان ‌شناسی رشد

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 30 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ :

پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ ،در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
مجموعه ای که قرار است به کیفیت زندگی مردم این منطقه از هلند کمک شایانی کند. ظاهر جذاب و هیجانی این مجموعه، باعث شده است که مردم از مناطق دیگر هم به اینجا جذب شده و از بودن در آن لذت برده و اوقات خوشی را سپری کنند.
مجموعه ورزشی استریجپ (sports complex Strijp) توسط گروه LIAG در سال 2012 طراحی و در آیندهوون ساخته شد. آیندهوون، شهری زیبا، مدرن و صنعتی در استان برابانت شمالی در جنوب شرقی هلند است که محل تولد کارخانه‌ های فیلیپس می باشد.
مجموعه ورزشی استریجپ، با مساحتی حدود 4489 مترمربع، در یک تپه سبز رنگ و دنج، با مقیاسی انسانی ساخته شده و کل ساختمان دارای یک ورودی اصلی است.
و…

پاورپوینت مجموعه ورزشی استریجپ
فهرست مطالب:
معرفی مجموعه ورزشی استریجپ
گالری تصاویر
نقشه های مجموعه ورزشی استریجپ

این فایل با فرمت پاورپوینت در 22 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه :

ترجمه مقاله اثر میانجی جنسیت روی پذیرش بانکداری همراه

رشته مدیریت

The moderating effect of gender in the adoption of mobile banking (2010)

توضیحات: 14 صفحه انگلیسی، 21 صفحه فارسی (word)

چکیده فارسی

هدف: این مقاله به دنبال آزمون عواملی است که می توانند روی پذیرش بانکداری همراه در میان کاربران فعلی بانکداری اینترنتی در سنگاپور تاثیر گذارد و جنسیت در این بین متغیر میانجی است

طراحی/متدولوژی/رویکرد: نمونه ای از 600 کاربر فعلی بانکداری الکترونیک، نظرات خود در خصوص قصد استفاده از بانکداری همراه ، ادراک از مزیت های نسبی تلفن های همراه، ادراک از ریسک، هنجار های اجتماعی، آسانی استفاده و مفید بودن دستگاه برای اهداف بانکداری را بیان کردند. این داده ها با استفاده از لیزرل در معادلات ساختاری تحلیل شد.

یافته ها . مفید بودن، هنجار های اجتماعی و ریسک اجتماعی در بین عواملی هستند که روی قصد پذیرش خدمات بانکداری همراه بیشترین تاثیر را دارند. آسانی استفاده، تاثیر قویتری روی زنان به نسبت مردان دارد. هنجار های اجتماعی (یا اهمیت نظر دیگران در تصمیم گیری) نیز روی پذیرش کاربران در میان زنان تاثیر بیشتری از مردان دارد.

محدودیت های تحقیق/کاربردها- این نمونه به نگرش های افرادی وابسته است که از اینترنت برای استفاده از خدمات بانکداری استفاده می کنند. با این حال، نوآوران بانکداری همراه ممکن است کاربران فعلی بانکداری اینترنتی نباشند.

کاربردهای احتمالی- چون جنسیت نقش میانجی در ادراک آسانی از استفاده، هنجارهای اجتماعی و مزیت های نسبی دارد، به شرکت ها توصیه می شود تا اقدامات ارتباطی شان را با در نظر گرفتن جنسیت مخاطبان انجام دهند. هنجارهای اجتماعی و آسانی استفاده برای زنان مهم تر از مردان است ، در حالیکه مزیت های نسبی برای مردان مهم تر است.

اصالت/ارزش- این مطالعه به طور هدفمند از جنسیت به عنوان یک عامل میانجی استفاده کرده و ریسک یک متغیر مستقل است که اغلب در مطالعات قبلی بدان پرداخت نشده است.

کلید واژه ها: سیستم های ارتباط همراه، بانکداری ، جنسیت، سنگاپور

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

اثر جایگزینی شکر و روغن با استویا و هیدروکسی متیل سلولز بر خواص ارگانولپتیک کاپ کیک

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 اثر جایگزینی شکر و روغن با استویا و هیدروکسی متیل سلولز بر خواص ارگانولپتیک کاپ کیک دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثر جایگزینی شکر و روغن با استویا و هیدروکسی متیل سلولز بر خواص ارگانولپتیک کاپ کیک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی اثر جایگزینی شکر و روغن با استویا و هیدروکسی متیل سلولز بر خواص ارگانولپتیک کاپ کیک،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن اثر جایگزینی شکر و روغن با استویا و هیدروکسی متیل سلولز بر خواص ارگانولپتیک کاپ کیک :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : اولین همایش ملی تکنولوژی های نوین در علوم و صنایع غذایی و گردشگری ایران

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

کیک فنجانی از جمله محصولاتی است که در تهیه آن می توان جهت کاهش کالری از جایگزین چربی و شکر استفاده کرد. لذا این تحقیق به منظور استفاده از هیدروکسی متیل سلولز (به عنوان جایگزین چربی) و استویا (به عنوان جایگزین شکر) و بررسی اثر آن بر خصوصیات کیک حاصل، انجام شد. تاثیر جایگزینی هیدروکسی متیل سلولز با غلظت های 25، 50، 75 و 100% و استویا با غلظت های 25، 50، 75 و 100% در تیمارهای جداگانه بر خواص ارگانولپتیکی کیک طی دوره 45 روزه نگهداری مورد ارزیابی قرار گرفت. نتایج مطالعه حاضر نشان داد، استویا و هیدروکسی متیل سلولز با غلظت 100% می تواند سبب بهبود کیفیت کیک طی دوره نگهداری شوند و همچنین این تیمارها آنالیز حسی (رنگ، بافت، طعم) مطلوبی نیز برخوردارند. با توجه به نتایج عمر ماندگاری ، کیفیت و ارزش تغذیه ای کاپ کیک می تواند با افزودن هیدروکسی متیل سلولز و استویا به فرمولاسیون آن افزایش یابد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی رفتار گذرای یک ریزشبکه در شرایط تغییر حالت کاری از متصل به شبکه به جزیره ای

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی رفتار گذرای یک ریزشبکه در شرایط تغییر حالت کاری از متصل به شبکه به جزیره ای دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی رفتار گذرای یک ریزشبکه در شرایط تغییر حالت کاری از متصل به شبکه به جزیره ای  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی رفتار گذرای یک ریزشبکه در شرایط تغییر حالت کاری از متصل به شبکه به جزیره ای،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی رفتار گذرای یک ریزشبکه در شرایط تغییر حالت کاری از متصل به شبکه به جزیره ای :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
محمدرضا میوه – باشگاه پژوهشگران جوان، واحد ساوه، دانشگاه آزاد اسلامی، ساوه، ایران
سهراب میرسعیدی – باشگاه پژوهشگران جوان، واحد ساوه، دانشگاه آزاد اسلامی، ساوه، ایران
مجید گندمکار – دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه
معید دهقانپور – دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

چکیده:
علیرغم مزایای بسیار فراهم شده توسط نیروگاه های بزرگ مرسوم، برخی از جنبه های فنی، اقتصادی و زیست محیطی -سبب توسعه تکنولوژی ریزشبکه ها شده است. یکی از این تکنولوژی ها، استفاده از ترکیب چندین منبع تولید پراکنده در سطح ولتاژ توزیع به نام ریزشبکه می باشد. در حال حاضر ریزشبکه هایی که از ادغام چندین منبع تولید پراکنده در سطوح ولتاژ پایین و یا متوسط تشکیل شده اند، به عنوان یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت تولید توان در شبکه های توزیع به شمار می روند. ریزشبکهها قابلیت عملکرد در دو حالت عملکرد متصل به شبکه و جزیره ای را دارا می باشند. در این مطالعه ضمن معرفی ریزشبکه، رفتار گذرای آن طی تغییر آن از حالت متصل به شبکه به جزیره ای توسط نرم افزار DIgSILENT شبیه سازی شده است. نتایج حاصل از شبیه سازی نشان می دهد که با اتخاذ استراتژی های مناسب می توان از ریزشبکه ها در دو مد کاری متصل به شبکه و جزیره ای بهره برداری نمود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

راهنمای تدوین مقاله کامل ضرورت رویکرد به شهر الکترونیک در ایران وچلش های پیش رو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 راهنمای تدوین مقاله کامل ضرورت رویکرد به شهر الکترونیک در ایران وچلش های پیش رو دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد راهنمای تدوین مقاله کامل ضرورت رویکرد به شهر الکترونیک در ایران وچلش های پیش رو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی راهنمای تدوین مقاله کامل ضرورت رویکرد به شهر الکترونیک در ایران وچلش های پیش رو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن راهنمای تدوین مقاله کامل ضرورت رویکرد به شهر الکترونیک در ایران وچلش های پیش رو :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و منظر شهری

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

شهرهای کنونی با چالش های زیادی روبرو هستند که پایداری طولانی مدت آنها را تهدید می نماید. تبدیل شهرهای سنتی به شهرهای الکترونیک نیاز به یک تغییر بنیادی دارد. بدین معنا که به جای دیدگاه دامنه های مستقل، شهر باید به صورت یک سیستم واحد همراه با تعداد زیادی زیر سیستم های متصل به نظر برسد. به عبارتی شهر الکترونیک ، ما را از دنیای یک بعدی شهرهای سنتی و امروزی ، به دنیایی دو بعدی می برد که دستاورد فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات در دنیای اینترنتی است. شهر الکترونیک ، شهری 24 ساعته است که امور شهری در تمام شبانه روز در آن جریان داشته باشد. شهروندان از طریق اینترنت در هر زمان و هر مکان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. در این مقاله پس از بیان مفاهیم شهرالکترونیک ، به چالش های پیش روی شهر الکترونیک و نیز نیازهای ضروری شهر الکترونیک پرداخته شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

خلاقیت هنری مهدی اخوان ثالث در ترکیب تناقض ها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 خلاقیت هنری مهدی اخوان ثالث در ترکیب تناقض ها دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد خلاقیت هنری مهدی اخوان ثالث در ترکیب تناقض ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی خلاقیت هنری مهدی اخوان ثالث در ترکیب تناقض ها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن خلاقیت هنری مهدی اخوان ثالث در ترکیب تناقض ها :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولین همایش بین المللی نوآوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی

تعداد صفحات : 19

چکیده مقاله:

این مقاله در وهله ی نخست به دنبال یافتن جنبه ها و موارد متعدد تناقض در شعر اخوان ثالث و همچنین چگونگی پیوند دادن آنها به یکدیگر است. در رفتار و اندیشه های اخوان ترکیبی نظام وار از تناقض ها دیده می شود که از یکسو ریشه در اجتماعی دارد که وی در آن تولد یافته و بالیده است. اجتماعی سنتی ، مذهبی که در حقیقت نخستین بذرهای عناصر ناهمگون را در افکار او به وجود آورده است. از سوی دیگر اخوان با شناخت و تکیه بر زبانی شکوهمند و کهن و به کارگیری قالبی نو توانسته است حتی در فرم ظاهر هم ترکیب ناسازها را نشان دهد و علاوه بر آن به لحاظ خلق و آفرینش دست به ابداع چیزی بزند که هر دو سوی سنت و مدرنیسم را در خود داشته باشد. این مقاله بر آن است که با بررسی آثار اخوان ریشه های تناقض و پارادوکس را در افکار و اشعار او مورد بررسی و موشکافی قرار دهد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید