تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو دارای 78 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو :

توضیحات:

فایل تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو، در قالب فایل word و در حجم 78 صفحه، همراه با توضیحات کامل.

بخشی از متن:

تاریخچه شرکت پاکشو:

شرکت پاکشو از سال 1340 در کارخانه کوچک به مساحت 400 مترمربع و تنها 5 نفر در آن مشغول به کار بودند آغاز بکار کرد و نخستین محصول خود یعنی مایع ظرفشویی گلرنگ را به بازار فرستاد. یک سال بعد مایع سفیدکننده و پس از چهار سال یعنی در سال 1345 مایع شیشه‌شوی گلرنگ را به بازار مواد شوینده و پاک کننده عرضه کرد شرکت پاکشو در سال 1346 یکی از محصولات خود یعنی جرم گیری توالت گلرنگ را وارد بازار کرد و 6 سال بعد یعنی سال 1351 امتیاز تولید چهار فرآورده‌ یاد شده بطور رسمی به شرکت پاکشو واگذار شد و به این ترتیب دوره تازه فعالیتهای تولیدی این شرکت تداوم یافت. در طول سالهای 53 و 54 محصولاتی چون پودر لباسشوئی و ظرفشویی و صابون و مایع دستشوئی به بازار عرضه شد.

پس از انقلاب فرآورده‌هایی در اولویت تولید قرار گرفت که مواد اولیه آن در شرکت وجود داشته باشد. در اجرای این سیاست از سال 68 به بعد تولیدات منحصر به مایع ظرفشوئی، سفید کننده، جرم‌گیر توالت وشیشه‌شوی مورد استقبال فراوان و غیر قابل پیش‌بینی مصرف‌کنندگان قرار گرفت و در نتیجه شرکت ناچار شد تشکیلات خودرا گسترش دهد.

بطوریکه هم اکنون فعالیتهای تولیدی این شرکت با استفاده از خدمات کارکنان این واحد در بخش‌های گوناگون تولید، تحقیقات و توسعه کنترل و کیفیت امور اداری و حتی همچنین نظارت دقیق 40 کارشناس مجرب و ماهر در رده‌های دکترا، مهندسی و کارشناسی ارشد با موفقیت ادامه دارد.

مو و لزوم استفاده از شامپوها:

ابتدا نگاهی گذرا به ساختان مو خواهیم داشت سپس روشهایی که مواد مصرفی در شامپوها و حالت دهنده‌های مو می‌تواند ساختمان مو را تحت تأثیر قرار دهند بررسی می‌شوند.

ساختمان مو بر اساس نژاد، تغذیه و منطقه‌ای که فرد در آن قرار دارد و خصوصیات وراثتی متغیر است. ولی به طور کلی سه منطقه در برش عرضی مو دیده می‌شود.

لایه اول کوتیکول است که خارجی‌ترین لایه مو است. از پروتئین کراتینه شده تشکیل شده است و بصورت فلس‌هایی است که بر روی هم قرار گرفته‌اند. مقاومت موی انسان نسبت به مواد شیمیایی به میزان ضخامت لایه کوتیکول آن بستگی دارد. اگر چنانچه لایه کوتیکول مو آسیب ببیند مو حالت خشکی و خشنی پیدا خواهد کرد.

لایه کورتکس زیر لایه کوتیکول قرار دارد و قسمت اعظم مو را تشکیل می‌دهد. این لایه از سلولهای سوزنی شکل تشکیل شده که در طول محور لیف مو قرار دارند. الاستیسیته و قدرت مو به ساختمان کورتکس بستگی دارد. کورتکس از اسیدهای آمینه مانند تریپتوفان و تیروزین واز اجزاء بسیار کوچک معدنی و از ترکیبات گوگرددار مانند سیستین تشکیل شده است.

کانالی که در مرکز مو قرار دارد مدولا نامیده می شود که معمولاً از کراتین نرم تشکیل شده است. گفته می‌شود که این لایه بر خواص شیمیایی و مکانیکی مو تأثیر چندانی ندارد.

لایه کوتیکول مناسبترین لایه برای ایجاد تغییرات ساده در مو می‌باشد. براقیت و نرمی مو توسط افزودن مواد شیمیایی کراتین دار به کوتیکول مو تأمین می‌شود. تشکیل لایه یا فیلمی بر روی تار مو به صورت ممتد یا غیر ممتد باعث بهبود خواص فیزیکی فلس‌های مو، براقیت و نرمی می‌شود که خود بر خواص نوری مو مؤثر است. برای این منظور می‌توان از یک نرم کننده اسیدی استفاده کرد.

در اثر جذب مواد شیمیایی در لایه کوتیکول، براقیت، شفافیت و سهولت برهم لغزیدن تارهای مو بهبود می‌یابد.

گروههای آمینو آزاد کراتین مو، هر چند منبع الکترون می‌باشند ولی از لحاظ شیمیایی بدون بار هستند. این گروهها می‌توانند از لحاظ پیوند الکترواستاتیکی باترکیباتی که از لحاظ الکترونی ضعیف هستند پیوند یافته و یک کمپلکس قوی ایجاد نمایند. دترجنت‌های کایتونی به عنوان اسید لوئیس و مو به عنوان بازلوئیس عمل می‌کند وعمل جایگرینی مواد در لایه‌ کوتیکول انجام می‌شود.

هنگامی که مو تحت تأثیر مواد شمیایی قرار می‌گیرد کورتکس مو در محل انتهایی مو به صورت بی‌حفاظ باقی می ماند. جایگزین کردن مواد حالت دهنده در این قسمت به علت اندازه بزرگ مولکول محدودیت دارد. بنابراین همانگونه که یک مولکلول وارد این جزء مو می‌شود می‌تواند از آن جز نیز خارج شود مگر آنکه با لایه کورتکس واکنش‌ دهد.

مدولا به علت غیر قابل دسترس بودن کمتر در دسترس عملیات حالت دهندگی قرار می‌گیرد.

ریشه مو مواد چربی را ترشح می‌کند که این مواد محتوی اسیدهای چرب، روغنهای اولیئک چربیها، هیدروکربنها و استرونیدها می‌باشد.

به منظور زدودن چربی، لازم است که ماده‌ای که چربی را به خود جذب می‌کند که به نام مواد دیترجنت نامیده می‌شود به شامپو افزوده می‌شود. این ماده باید موجب خیس شدن مو شود. این عمل از طریق کاهش کشش سطحی آب انجام می‌شود. ثانیاً کشش بین چرک و مو باید تا حدی کاهش یابد که ذرات چرک توسط محلول دیترجنت جانشین گردند.

در انتخاب دیترجنت لازم است به موارد زیر توجه کنیم:

1-اثر دیترجنت بر روی سطح مورد نیاز

3-پایدرای دیترجنت

3-اثربخشی دیترجنت با غلظتهایی که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

اگر دیترجنت را به عنوان پایه شامپویی استفاده می‌کنید باید به نکات زیر توجه کنید.

1-سرعت و سهولت انتشار شامپو بر روی مو

2-قدرت کف کنندگی دیتر جنت نظیر کف، سرعت تشگیل کف و پایداری کف درمو

3-سهولت کاربرد شامپو از نظر شستشوی مو

4-رنگ و شفافیت شامپو

5-سهولت شانه زدن موهای مرطوب بعد از استعمال شامپو

6-موها باید بعد از مصرف شامپو براق گردند.

7-سرعت خشک شدن موها.

در شامپوهای جدید الکلهای چربی سولفاته والکل اترهای چربی سولفونه به کار برده می‌شود.

تحقیق تولید فرآورده های بهداشتی شرکت پاکشو
فهرست مطالب:

تاریخچه شرکت پاکشو

مو و لزوم استفاده از شامپوها

شامپو و انواع آن

دترجنت‌ها (سورفکتانت‌ها) و انواع آن

تری اتانول آمین لوریل سولفات

سولفوساکسیناتها

فتی اسید آلکانول آمید

ایمیدازولین‌ها

بتائین‌ها

عوامل حالت دهنده مو

محافظت کننده‌ها

عوامل شفاف کننده

عوامل غلظت دهنده

افزودینهای که به پایداری شامپو کمک می‌کنند

کف

مواد اولیه شامپو و کنترل کیفیت آنها

آب و کنترل کیفیت آن

فرمولاسیون دو نوع شامپو و مایع دستشویی

مراحل ساخت شامپو

کنترل کیفیت محصول

روشهای اصلاح محصول

نرم کننده‌های لباس

سفیدکننده‌ها

مایع ظرفشویی

جرم گیر

شیشه شوی

نرم کننده موی سر

میکروبیولوژی

مقالات

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت فصل 5 علپاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)وم تجربی هشتم حس و حرکت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت فصل 5 علپاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)وم تجربی هشتم حس و حرکت دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت فصل 5 علپاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)وم تجربی هشتم حس و حرکت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت فصل 5 علپاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)وم تجربی هشتم حس و حرکت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت فصل 5 علپاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)وم تجربی هشتم حس و حرکت :

پاورپوینت حس و حرکت (فصل 5 علوم تجربی کلاس هشتم)

پاورپوینت فصل 5 علوم تجربی هشتم حس و حرکت

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 36 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت کیست تخمدان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت کیست تخمدان دارای 62 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت کیست تخمدان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت کیست تخمدان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت کیست تخمدان :

پاورپوینت کیست تخمدان

کیست تخمدان بیماری است که از تشکیل یک یا چند کیست غیر طبیعی در تخمدان بوجود می‌آید. این کیست‌ها که حاوی مایع هستند، درون تخمدان یا روی آن رشد می‌کنند. این بیماری به انواع مختلفی دسته بندی می‌شود و شایع‌ترین آن کیست‌های فولیکولی است که در یکی از فولیکول‌های تولید کننده تخمک ایجاد می‌شود و تمام زنان در مقاطعی از زندگی به کیست‌های فولیکولار مبتلا می‌شوند. اندازه کیست‌های فولیکولی معمولاً بالای سانتی‌متر است و نباید با فولیکول تخمک که در زمان تخمک‌گذاری گاهی حتی به اندازه میلی‌متر می‌رسد، اشتباه گرفته شوند.
بیشتر این کیست‌ها خودبه خود یا با مصرف قرص‌های پیشگیری از بارداری ظرف تا هفته از بین می‌روند و اغلب موجب بروز مشکل نمی‌شوند. شایع‌ترین توده‌های تخمدان که در سنین تا سالی بروز می‌کنند، توده‌های کیستیک هستند. به طور کلی حدود تا درصد این توده‌ها خوش خیم هستند و باعث بروز سرطان نمی‌شوند.
شاید شما هم با خانمهای متعددی رو به رو شده باشید که از اختلالات دوره ماهانه شکایت دارند و نمی دانند چه کاری انجام دهند و البته در این میان حتی برخی از دختران به دلیل بی اطلاعی از اهمیت موضوع آن را با مادرشان نیز در میان نمی گذارند تا چه برسد به مراجعه به پزشک متخصص.
بعضی دیگر از خانمها هم از وجود موهای زائد صورت ناراحتند و نمی دانند برای رفع این مشکل چه باید بکنند؟ برخی به پزشک مراجعه می کنند و برایشان تشخیص کیست تخمدان داده می شود که آنها پیش از دیگران نگرانند ولی باز هم درباره مشکلشان حرفی نمی زنند و چیزی نمی پرسند و…

پاورپوینت کیست تخمدان
فهرست :
کیست تخمدان چیست
نحوه عمل جراحی کیست تخمدان
به این نکات و هشدارها توجه کنید
علل ایجاد کیست های تخمدان15
چه عواملی باعث بروز کیست تخمدان می شود؟
علایم کیست تخمدان چیست؟ 20
تشخیص کیست تخمدانی
آیا کیست های تخمدانی خطرناک هستند؟
روند درمان کیست های تخمدان
کیست تخمدان در یک نگاه
چه عواملی باعث بروز کیست تخمدان می شود؟
کیست تخمدان چند نوع است؟ آیا همه کیست ها خطرناکند؟
معمولاً بیمارانی که کیست تخمدان دارند،با دارو درمان می شوند؟
چه کیست هایی به جراحی نیاز دارند؟
کیست تخمدان معمولاً چه علایمی ایجاد می کند؟
آیا این کیست ها قابل پیشگیری هستند؟
معمولاً دختر خانمهایی که کیست تخمدان دارند،از اینکه در آینده بار دار نشوند،نگران هستند، آیا کیست تخمدان مانع بارداری می شود؟
آیا دختر خانمهایی که به منظور درمان کیست تخمدان از قرصهای ضدبارداری استفاده می کنند،برای بارداری در آینده با مشکلی برخورد نخواهند کرد؟
کسانی که کیست تخمدان دارند و تحت درمان هستند، چه نکاتی را باید رعایت کنند؟
اصولاً خانمها برای اطلاع از وضعیت سلامت خود هر چند وقت یکبار باید به متخصص زنان مراجعه کنند؟
انواع کیست تخمدان
علت بروز کیست تخمدان چیست؟
راه‌های پیشگیری از کیست تخمدان
را‌ه‌های درمان کیست تخمدان
فعالیت ورزشی و رژیم غذایی مناسب برای کیست تخمدان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی تأثیرفروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری (مطالعه موردی: نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی تأثیرفروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری (مطالعه موردی: نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی تأثیرفروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری (مطالعه موردی: نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی تأثیرفروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری (مطالعه موردی: نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی تأثیرفروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری (مطالعه موردی: نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد) :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس ملی تحقیقات بازاریابی

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

بدیهی است که تمامی تلاش ها و فعالیت های بشر برای رسیدن به سرانجام و غایتی معلوم و معین صورت می گیرد و در عرصه ی بازرگانی و تجارت سرانجام فعالیت یک شخص، یک تیم و یا یک شرکت و سازمان، به موفقیت آنان در فروش وابسته است و این موفقیت در گروی فعالیت و قدرت فروش و عملکرد فروشندگان است. با توجه به ارتباط وسیع مصرف کننده و فروشنده در صنعت خودرو و تأثیرگذاری بالای رفتار فروشنده بر تصمیم خریدار، مسئله ی اصلی این پژوهش بررسی تأثیر فروش گرایی و تخصص نیروی فروش بر عملکرد نیروی فروش با توجه به نقش واسط اعتماد مشتری است. پژوهش حاضر دارای ماهیتی کاربردی بوده و در آن پنج فرضیه مطروحه از سوی نگارنده با روش پیمایشی- توصیفی اثبات شده است. داده های این پژوهش با نظر سنجی از میان 70 نفر از نیروهای فروش در نمایندگی های فروش خودروهای وارداتی در سطح شهر مشهد و از طریق پرسشنامه، جمع آوری گردیده است، روایی سازه از طریق تحلیل عاملی تأییدی مورد بررسی قرار گرفته است و ضریب آلفای کرونباخ بزرگ تر از 0/7 برای همه متغیرها پایایی آن را مورد تأیید قرار داد. تحلیل آماری داده ها با استفاده از روش مدل سازی معادلات ساختاری و با استفاده از نرم افزار «SmartPLS» صورت گرفت. تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده نشان می دهد که فی مابین فروش گرائی و تخصص نیروی فروش با عملکرد نیروی فروش و همچنین بین فروش گرائی و تخصص نیروی فروش با اعتماد مشتری به نیروی فروش رابطه مثبت معنی داری وجود دارد. بین اعتماد مشتری به نیروی فروش و عملکرد نیروی فروش نیز این رابطه مشاهده می شود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله کاربرد علوم میان رشته ای درآموزش معماری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله کاربرد علوم میان رشته ای درآموزش معماری دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاربرد علوم میان رشته ای درآموزش معماری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله کاربرد علوم میان رشته ای درآموزش معماری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاربرد علوم میان رشته ای درآموزش معماری :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
محمدباقر ولی زاده اوغانی – دانشجوی کارشناسی ارشدمعماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز
فریدون حسینی – مدرس دانشکده فنی حرفه ای سراب

چکیده:
مطالعات میان رشته ای به معنای تعامل تبادل وارتباط افقی دانش ها مهارتهاورشته های علمی مختلف بایکدیگر به منظور تسهیل درک و فهم موضوعات ازجنبه ها و ابعادمختلف می باشد مسائل و مشکلات مربوط به زندگی وبه تبع آن درمعماری روز به روز درحال پیچیدگی است و به گونه ای فزاینده به شناخت ناشی ازرشته های مختلف و متنوع علمی بستگی دارد باتوجه به اینکه میان معماری و رشته های دیگر ازجمله فلسفه روانشناسی نظریه های اشوب وپیچیدگی و ; ارتباط شفافی برقرار است و مسائل معماری با تبدیل شدن جهان به دهکده جهانی و درهم امیختن فرهنگ ها رفته رفته پیچیده تر شده است لذا نیازمند این است که به نمظورافزایش درک و فهم ابعادمختلف موضوعات موردمطالعه رشدتوانایی تحلیل صحیح امور توسعه تفکرا نتقادی و قدرت خلاقیت و ; ازحدود رشته معماری عبورکرده و مطالعات میان رشته ای را به کاربست براین اساس هدف پژوهش پیشرو بررسی جایگاه و ضرورت کاربرد علوم میان رشته ای دراموزش معماری می باشد روش تحقیق براسس روش تحلیلی توصیفی م یباشد و برای انجام مطالعه ازشیوه های مرسوم جمع اوری اطلاعات اعم ازاسنادی و میدانی بهره گیری شده است طبق نتایج مطالعات میتوان چنین نتیجه گیری نمود که باتوجه به ماهیت پیچیده انسان و بهتبع آن پیچیدگی و گستردگی معماری پرداختن به آن ازحوزه یک رشته خاص خارج است دردنیای پیچیده امروزبشر برای حل مشکلات پیشرو درعرصه معماری نیازمند دیدگاه های جامع است مطالعات میان رشته ای میتواند موجب پویایی نظام اموزشی درمعماری شده و درنتیجه موجب رشدواصلاح ان شود و لذا بهره گیری ازرویکردمیان رشته ای درمعماری ضروری است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله مدیریت جامع سیلالاب شهری توسط مدلسازیهای GIS تلفیقی با دانش داده کاوی فضایی مبتنی بر چرخه دمینگ و بر اساس مهندسی ارزش

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله مدیریت جامع سیلالاب شهری توسط مدلسازیهای GIS تلفیقی با دانش داده کاوی فضایی مبتنی بر چرخه دمینگ و بر اساس مهندسی ارزش دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدیریت جامع سیلالاب شهری توسط مدلسازیهای GIS تلفیقی با دانش داده کاوی فضایی مبتنی بر چرخه دمینگ و بر اساس مهندسی ارزش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مدیریت جامع سیلالاب شهری توسط مدلسازیهای GIS تلفیقی با دانش داده کاوی فضایی مبتنی بر چرخه دمینگ و بر اساس مهندسی ارزش،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدیریت جامع سیلالاب شهری توسط مدلسازیهای GIS تلفیقی با دانش داده کاوی فضایی مبتنی بر چرخه دمینگ و بر اساس مهندسی ارزش :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مدیریت سیلابهای شهری

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

مهیار سجادیان – دانشجوی کارشناسی ارشد GIS و سنجش از دور
ناهید سجادیان – استادیاردانشگاه شهیدچمران اهواز

چکیده:

در دهه ای که گذشت بیش از 200 میلیون نفر در سال به علت بلالایای طبیعی دچار صدمات جانی و مالی شده و در این بین خسارات ناشی از سیل بالغ بر 21 میلیارد دلالار بوده است.در ایران نیز مجموع خسارات سیل در 5 دهه از 1331 تا 1380 هجری شمسی برابر با 30880 میلیارد ریال برآورد شده است.از طرف دیگر دنیا در حال تبدیل شدن به یک جهان شهرنشین است.بطوری که در سال 1995 میلالادی بیش از 45 درصد جمعیت جهان در سکونتگاههای شهری زندگی می کردند که پیش بینی می شود در سال 2025 بیش از دوسوم جمعیت کشورهای در حال توسعه در سکونتگاههای شهری ساکن شوند.. در ایران نیز بر اساس آمار نفوس و مسکن 1385 ،حدود 71 درصد جمعیت در نقاط شهری ساکن می باشند که بسیاری از این نقاط شهری در معرض سیلالاب و اثرات مخرب آن می باشند..لذا مدیریت سیلالاب شهری از جهت به حداقل رساندن خسارت سیلالاب و کنترل آن در محیط شهری امری ضروری است..اما مشکل این است که شهر بنا به ماهیت آن از پیچیدگیهای خاصی برخوردار بوده که در جهت مدیریت پدیده چند وجهی مانند مدیریت سیلالاب،مدیریت شهری را دچار مشکل می نماید

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله کاربرد الگوهای طبیعی در برنامه ریزی و مدیریت سیلاب های شهری مطالعه موردی:شهر زنجان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله کاربرد الگوهای طبیعی در برنامه ریزی و مدیریت سیلاب های شهری مطالعه موردی:شهر زنجان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاربرد الگوهای طبیعی در برنامه ریزی و مدیریت سیلاب های شهری مطالعه موردی:شهر زنجان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله کاربرد الگوهای طبیعی در برنامه ریزی و مدیریت سیلاب های شهری مطالعه موردی:شهر زنجان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاربرد الگوهای طبیعی در برنامه ریزی و مدیریت سیلاب های شهری مطالعه موردی:شهر زنجان :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: یازدهمین کنگره جغرافیدانان ایران

تعداد صفحات: 16

نویسنده(ها):

حمید جلالیان – عضو هیات علمی دانشگاه زنجان استادیار در رشته جغرافیا
محمود یزدانی امیری – عضو هیات علمی دانشگاه زنجان_استادیار در رشته جغرافیا
عبدالحسین پری زنگنه – عضو هیات علمی دانشگاه زنجان دانشیار در رشته زمین شناسی

چکیده:

خطرسیلاب وخسارتهای زیست محیطی آن را میتوان ازطریق به حداقل رساندن تغییرات درالگوی زهکشی طبیعی شهر وهمچنین باکاهش حجم و سرعت رواناب سطحی درسطوح شهری ازطریق به کارگیری سیستم های زهکشی پایدارکاهش داد دراین مقاله ضمن بررسی چرخه آب درطبیعت و زهکشهای طبیعی حوضه ابخیز شهرزنجان موردمطالعه قرارگرفته است ابتدا با استفاده ازنقشه های توپوگرافی و تصاویر ماهواره ای محدوده حوضه ابخیز زنجان دردومقیاس درون شهری و برونشهری شناسایی شد و سپس وضعیت مسیلهای شهری بررسی و باوضعیت طبیعی آنها مقایسه گردید نتایج تحقیق نشان میدهد که شهرزنجان به دلیل برخورداری ازشیب طبیعی مناسب مشکل چندانی برای دفع آبهای سطحی ندارد اما تغییر مسیر و مسدود نمودن برخی مسیل ها درمحلات مرکزی شهر و همچنین تنگ بودن خروجی کانالها درانتهای شهر درهنگام بارندگی های شدید موجب ابگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب می شود برای جلوگیری ازجاری شدن سیلاب و کاهش خسارت ناشی ازآن درشهرها درهنگام طراحی و اجرای پروژه های شهری لازم است براساس این دواصل اقدام شود: کاهش حجم رواناب و ایجادتاخیر درحرکت آن و بهسازی ومدیریت مسییل ها و کانالهای دفع آبهای سطحی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله Synthesis and Characterization of Nanoporous TiO2 Material and Applying it as a New and Usefull Adsorbent

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله Synthesis and Characterization of Nanoporous TiO2 Material and Applying it as a New and Usefull Adsorbent دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Synthesis and Characterization of Nanoporous TiO2 Material and Applying it as a New and Usefull Adsorbent  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Synthesis and Characterization of Nanoporous TiO2 Material and Applying it as a New and Usefull Adsorbent،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Synthesis and Characterization of Nanoporous TiO2 Material and Applying it as a New and Usefull Adsorbent :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دومین کنگره بین المللی علوم و فناوری نانو

تعداد صفحات: 3

نویسنده(ها):

M Anbia – Research Laboratory of Nanoporous Materials, Faculty of Chemistry, Iran University
F Khosravi –
S.N Ashrafizadeh – Research Laboratory for Advanced Separation Processes, Department of Chemical Engineering, Iran
A Shiri Garakani – Research Institute of Petroleum Industry, Tehran, Iran

چکیده:

The discovery of mesoporous TiO2 with large surface areas and narrow pore size distribution, obtained by a modified sol-gel method with phosphorus surfactants as templates by Antonelli and Ying, has opened many possibilities for applications in catalysis, separation and nanoscience. In this paper, we report synthesis of nanoporous TiO2 material by a new sol-gel method and we did hydrothermal treatment for its crystallization, which may cause better crystalline structure and higher surface area than previous works. After synthesize we determine the nanoporous material properties by using of technologies such az X-ray powder diffractometry (XRD), Infrared spectroscopy (FTIR), scanning electron microscopy (SEM), thermal analyses (TG/DTA) and N2 sorptiometry. Finally, we examined the material as a new adsorbent with adsorption of nickel (II) cations from laboratory water samples

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله شبیه سازی میکروجریان ها با استفاده از روش شبکه بولتزمن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله شبیه سازی میکروجریان ها با استفاده از روش شبکه بولتزمن دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبیه سازی میکروجریان ها با استفاده از روش شبکه بولتزمن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله شبیه سازی میکروجریان ها با استفاده از روش شبکه بولتزمن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبیه سازی میکروجریان ها با استفاده از روش شبکه بولتزمن :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: اولین کنفرانس فناوری نانو در محیط زیست

تعداد صفحات: 14

نویسنده(ها):

سعید جعفری – کارشناس ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان، قطب علمی فناوری نانو در محیط زیست
ابراهیم شیرانی – استاد دانشگاه صنعتی اصفهان، قطب علمی فناوری نانو در محیط زیست

چکیده:

درکار حاضر با استفاده از روش شبکه بولتزمن جریان گاز در هندسه های با ابعاد میکروشبیه سازی شده است. برای انجام این شبیه سازی با استفاده از تئوری جنبشی زمان آرامش به عدد نودسن وابسته شد. شرط مرزی پخش مولکولی برای در نظر گرفتن لغزش روی دیوارها اعمال شد. جریان میکرو کوئت، جریان در یک میکرو حفره و جریان در یک میکرو کانال شبیه سازی شد. در کلیه موارد شبیه سازی نتایج حاصل با نتایج تحلیلی و عددی دیگران مقایسه شد که توافق بسیار خوبی مشاهده شد. در کار حاضر برای نخستین بار رفتار چریان در یک میکرو حفره مورد بررسی قرار گرفت. همچنین پدیده نودسن می نیمم برای اولین بار با استفاده از روش شبکه بولتزمن مشاهده شد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی تطبیقی مدیریت هنری دربارشاه سلطانحسین بایقرا درهرات و خاندان مدیچی درفلورانس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی تطبیقی مدیریت هنری دربارشاه سلطانحسین بایقرا درهرات و خاندان مدیچی درفلورانس دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی تطبیقی مدیریت هنری دربارشاه سلطانحسین بایقرا درهرات و خاندان مدیچی درفلورانس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی تطبیقی مدیریت هنری دربارشاه سلطانحسین بایقرا درهرات و خاندان مدیچی درفلورانس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی تطبیقی مدیریت هنری دربارشاه سلطانحسین بایقرا درهرات و خاندان مدیچی درفلورانس :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش بین المللی دین در آیینه هنر
تعداد صفحات: 28
نویسنده(ها):
آتوسا رسولی – دانشجوی دکتری پژوهش هنر

چکیده:
دراین تحقیق سعی شده است که بررسی تطبیقی ای بین دو حکومتی که از نظر زمانی معاصر اما از نظر مکانی و فرهنگی متفاوتند صورت پذیرد البته با توجه بیشتر به نوع هنرپروری و مدیریت هنری دودربار برای این منظور لازم بود که ابتدا چندتعریف کلیدی آوردهش ود سپس مقایسه ای بین جنبه های مختلف اقتصادی سیاسی فرهنگی و ; صورت گرفته است زیرا این عوامل از عوامل تاثیر گذار برهنر می باشند درانتها بعداز مقایسه و ذکر اشتراکات و افتراق ها دونقاش از این دو دربار انتخاب شدند تا به آشکارا نوع کار و روش هنری آنان به عنوان مشتی از خروار هنرمندان و آثار آنان تاثیر حامیان هنری برروش هنری را بیان کند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید