بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی دارای 40 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی :

بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 40

بررسی مددکاری اجتماعی و بررسی آن در ایران و رابطه مددکاری با جامعه شناسی
فهرست

عنوان

تعریف مددکاری اجتماعی

مددکاری داوطلبانه

مددکاری سازمان یافته

تاریخ مددکاری در دنیا

مددکاری و خدمات اجتماعی در ایران

ایران قبل از اسلام

مددکاری در اسلام

مددکاری ایران بعد از اسلام

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی

رابطه مددکاری با جامعه شناسی

موضوع جامعه شناسی و مددکاری

حوزه‌های مشترک جامعه شناسی و مددکاری اجتماعی

نظریه های جامعه شناسی و مددکاری اجتماعی

اهداف مددکاری اجتماعی

تعریف مددکاری اجتماعی :

مدد کاری اجتماعی حرفه ای است مبتنی بر استعدادها، مهارتها و دانشهای خاص، به منظور فراهم آوردن شرایط مادی و معنوی برای افراد و اقشار نیازمند جامعه، به گونه‌ای که در جهت شناخت و رفع مشکل خود برانگیخته شوند.

1- مددکاری داوطلبانه :

چنانکه می‌دانیم مددکاری به مفهوم اول، تاریخی به قدمت تاریخ بشر دارد، یعنی از زمانی که بشر خلق شد، با توجه به نیازهای اجتماعیش ناچار به زندگی در جمع بوده است. این جمعی زیستن او را در جهت همکاری اجتماعی و مددکاری بی برنامه سوق می داد، یعنی برای تأمین نیازهای خود مخصوصاً نیازهایی که بعد اجتماعی داشت و همچنین به منظور دفاع و حراست از خود مجبور به همکاری با دیگران بوده، مضاف بر آنکه، به قول علامه شهید مطهری، انسان علاوه بر نیازهای زیستی و غریزی، یک سلسله نیازهای معنوی و روحانی نیز دارد که همراه با او زاده می‌شود و توجه به این نیازها و تأمین آنها ریشه فطری دارد.

الف – وجود مناسبات انسانی – اجتماعی بسیار ساده : عمده ترین علت آن نیز محدودیت و کوچکی اجتماعات و شیوه زندگی قبیله‌ای و عشیره‌ای بوده است. چون روابط بسیار نزدیک و صمیمانه است همه از احوال یکدیگر، باخبرند و با یکدیگر هم پس با رخ دادن مشکلی برای یکی همسر در تلاش برای حل مشکل.

ب – وجود خانواد‌ه گسترده و سنتی : روابط خویشاوندی سنتی که امروزه در کشور هایی که سنت خود را حفظ کرده اند بسیار قوی بوده است به طوری که اگر یکی از اعضا فوت می‌کرد دیگران به کمک می‌شتابند. اگر کسی دچارفته شود همین طور، و همه کمکها را با میل و رغبت انجام می‌دهند.

پ – محدودیت نیازها : اجتماعات اولیه، همانند جوامع امروزی، نیازمندیهای بسیار گسترده و متنوع نداشتند و لذا برای تأمین نیازهای اساسی و اولیه خود به تلاشی در حد نیازهای متعارف و روزمره اکتفا می‌کردند.

ت – تسلیم در مقابل محدودیت های موجود : اصولاً اعتقاد به جبر در نتیجه تسلیم شدن در مقابل پیشامدها و حوادث و عدم مبارزه با مشکلات یکی از باورهای حاکم بر جوامع اولیه بود و هرکسی وضع موجود را سرنوشتی محتوم تلقی می‌کرد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی دارای 328 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی :

مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره ‌گرائی در ادبیات نمایشی

چکیده:

بخش اول:

مروری بر مکتب اکسپرسیونیسم یا گزاره‌گرائی در ادبیات نمایشی

اکسپرسیونیسم یکی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است که از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مکاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاکم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مکتب سمبویسم در تلاشی که در زمینه توسل به نماد برای بیان افکار و همچنین ایجاد قالب هنری نو برای آثار خود آغاز کردند بیان داشته که نمایش بهانه‌ای بیش برای رویا نیست این منش تحت شرایط سیاسی اجتماعی بعد از جنگ جهانی اول در آلمان منجر به پیدایش نمایش اکسپرسیونیستی می‌گردد. جنبش اکسپرسیونیست در آلمان در واقع حاصل جریانهای گوناگون اجتماعی و هنری بسیاری بود می‌توان اولین نشانه‌های اکسپرسیونیسم را در آتالااکسترتبرگ و نمایشنامه‌های مضحک و عجیب و غریب و بحث‌انگیز فرانک و دکنید که محتوای سرمایه داری و ضد جنگ افروزی داشتند پیدا کرد.

جنگ خانمان سوز جهانی اول و عواقب وحشت ناک آن که شکست آلمان را ایجاد نمود تأثیری بس ژرف در اندیشه هنرمندان ایجاد نمود. یأس ایجاد شده پس از جنگ ویرانی‌های به جای مانده از جنگ و کم ارزش شدن هویت انسانی و سوق جامعه به سوی ماشینیزم با سرعتی مافوق سرعت نور این اندیشه را در انسان ایجاد کرد که دیگر جامعه، جامعه انسانی و متعادی نیست ارزش انسان در مقایسه با پیشرفت ماشینیزم روز به روز بر یخی شدن احساس در انسان می‌افزود. له شدن توده‌های انسانی در بین چرخ دنده‌های صنعتی و پدیدار شدن قشر سرمایه دار از عوامل مهم ظهور مکتب اکسپرسیونیسم بود.

مکتب اکسپرسیونیسم در نمایش عکس العمل در مقابل ناتورالیسم بود. نویسندگان جوان و حساس و خشمگین آلمان در تلاش یافتن غالبهای هنری دیگری جز ناتورالیسم برای بیان افکار و احساسات و تأثیرات خود بودند. در واقع اکسپرسیونیسم به معنای صرف خود به عنوان یک مکتب نمایش کوششی است برای تمرکز و قدرت بخشیدن در عبادات، صدا، رنگ، و حرکت در جهت ارائه تکنیکی غیر واقعی که به طریق تند و سخت تماشاگران را برانگیزد و با نمایشنامه‌های اکسپرسیونیسم که در واقع واکنش ذهن نویسندگان آلمان در مقابل شرایط حاکم بر جامعه بود. شخصیتها به یک دنیای خاص تعلق داشتند و آنها اسیر تصورات خود و شخصیت درونی خودشان بودند و بیش از آنکه خود و دیگران را به عنوان واقعیتهای عینی به حساب بیاورند برداشتی ذهنی پندارگرایانه و گاه رمانتیک از همدیگر دارندو بدین گونه خلاء زندگی احتماعی‌اشان را با تصوری فرا واقعی از دیگران پر می‌کنند همه موجودیت فلسفی آنها در همین تصورات فردی آنها خلاصه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آب درمانی چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آب درمانی چیست دارای 29 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آب درمانی چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آب درمانی چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آب درمانی چیست :

پاورپوینت آب درمانی چیست

پاورپوینت آب درمانی چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت آب درمانی چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آب درمانى مجموعه کارهایى است که در آنها از آب براى بهبود وضع جسمى یا روانى ، تقویت سلامتى یا زیبایى ، یا درمان دردها و بیماریها استفاده مى‏کنند و این استفاده به دو طریق درونى و بیرونى صورت مى‏گیرد. روش درونى شامل نوشیدن روزانه آب خالص ، یا آب شارژ شده ، یا آب معدنى خاص ، یا آب دریا به مقدارى و مدتى که آب درمانگر تجویز مى‏کند، می‌باشد. اما روش بیرونى شامل انواع حمام‏گیریها و آب پاشى‏ها به بدن است.

آب درمانی به روش بیرونی

آب پاشى‏

این نوعى درمان است که با کوبش شدید آب صورت مى‏گیرد.

این روش نیروبخش و فرح‏بخش است ولى تحمل آن سخت است و بنابراین کاربرد خیلى گسترده ندارد و اشخاص پیر نمى‏توانند آن را تحمل کنند.

و …

پاورپوینت آب درمانی چیست
فهرست مطالب

مقدمه
آب درمانی به روش بیرونی
آب پاشى‏
نمک مالى
حمام دو جفتى
حمام نمک اپسوم
سایر روشها
کاربردهای ویژه آب درمانی
آب درمانی همدلی دارد!
پایان

عنوان : آب درمانی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.40 مگابایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن :

بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 13

بررسی پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر و مراحل آن
فهرست مطالب

مقدمه …………….. …………………………………………………

هدف ……………………………. …………………………………….

توصیف پروژه ………………….. …………………………………..

توجیه پروژه با منطق ………….. ………………………………….

مکان سنجی………………………… ……………………………….

بیمه ودریافت مجوز…………………… ………………………….

محل تاسیس و شرایط ساختمانی…….. ……………………

کروکی …………………………………………. …………………….

چارت ……………………………………………. ………………….

برآورد نیروی انسانی و حقوق و دستمزد …. ………………..

برآورد تجهیزات وبرآورد قیمت …………….. ………………..

محاسبات مالی…………………………………. ……………….

برآورد استهلاک ……………………………………

توجیه اقتصادی……….. ……………..

نحوه جذب سرمایه…………… ………………………………….

زمان بندی پروژه……………….. ………………………………..

نمودار زمان بندی پروژه …………… ……………………………

گزارش بازدید ……………………………. ………………

مقدمه :

امروزه با هوش ترین افراد هم به سختی قادرند سرعت فراگیری خود را با سرعت رشد و توسعه علوم کامپیوتری تطبیق دهند . رقابت شدیدی که در سالهای اخیر بین تولید کنندگان نرم افزار در گرفته است ؛ هر روز باعث عرضه محصولات نرم افزاری جدید تر می شود باتوجه به این موضوع کاربرانی موفق ترند که روحیه ، وقت وامکانات لازم برای تطبیق خود با نرم افزارها و شرایط جدید را داشته باشند .

آموزشگاه های کامپیوتر امروز بخشی از این مهم را به عهده دارند وبا ارائه خدمات آموزشی به تسریع روند آموزشی کمک شایانی می نمایند .

هدف :

اولین دلیل انتخاب این پروژه کمک به بالا بردن ارتقا علمی و سواد کامپیوتری مردم است ودیگری آشنا شدن مردم با نرم افزارهای جدید و علوم کامپیوتری رو به رشد است .

توصیف پروژه :

پروژه ما یک آموزشگاه کامپیوتر است که در یک محل 50 متری واقع در خیابان شهید ستاری نبش ستاری 26 دایر شده است . ظرفیت این آموزشگاه 30 نفر می باشد که همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب دایر می باشد ویکی از شرایط مهم این آموزشگاه دارا بودن کادر مربیگری ایده آل مکان آموزشی مناسب دارا بودن سیستم به تعداد کافی و همچنین دارا بودن خطوط پر سرعت ADSL می باشد که باعث شده تا کار آموزان از ارائه خدمات آموزشی این آموزشگاه راضی باشند .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی) دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی) :

چالش ها در بهبود بهره وری انرژی در پردیس دانشگاه از طریق استفاده از فناوری تشویقی و سنسورهای هوشمند (ترجمه فارسی)

نمونه مقاله

چکیده: تاثیر مصرف انرژی و انتشار کربن در انگلستان یک چالش جدی است. این چالش بویژه در میان ساکنان دانشگاه، جایی که استفاده از برق و انتشار کربن بطور نامرئی در دانشجویان وجود دارد، بیشتر دیده می شود. در خوابگاه دانشجویی، انتخابهای شخصی و تأثیرات اجتماعی بر مصرف برق و کاهش انتشار کربن، تاثیرگذار هستند. بنابراین، راه حل های نوآورانه برای تغییر رفتار مصرف انرژی دانشجویان، یک نیاز است که شامل یک بخش امیدبخش، راه حل، ارائه زمان واقعی اطلاعات مصرف برق به دانشجویان از طریق وبسایت است، در عین حال، بکارگیری نماینده(مسئول) انرژی در هر سالن به القاء انگیزه در میان دانشجویان منجر می شود.

کلمات کلیدی: انتشار کربن؛ حفاظت از انرژی؛ حسگرهای هوشمند؛ سیستم بازخورد؛ رابط پذیرش؛ محیط زیست؛ تغییر رفتاری و معماری سیستم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت کامران دیبا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت کامران دیبا دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت کامران دیبا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت کامران دیبا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت کامران دیبا :

پاورپوینت کامران دیبا

پاورپوینت کامران دیبا شامل 23 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت کامران دیبا
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

کامران دیبا آرشیتکت، برنامه ریز شهری و نقاش ایر انی در رشته معماری دانشگاه هاروارد بوستون تحصیل کرد.در سال در این رشته فارق التحصیل شد و پس از آن به مدت یک سال تحصیلات تکمیلی را در رشته جامعه شناسی ادامه داد.در سال به تهران بازگشت و یک سال بعد رئیس و طراح ارشد شرکت مهندسین مشاور “DAZ” شد.”DAZ” در ایران پروژه های بزرگ و گوناگونی به انجام رسانید و به سرعت توسعه یافت به طوریکه در سال صد و پنجاه پرسنل داشت.

پاورپوینت کامران دیبا
فهرست:

بیوگرافی
معرفی برخی پروژه های وی

.

عنوان: کامران دیبا

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 23 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم) دارای 21 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم) :

پاورپوینت تفکر (بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)

پاورپوینت بخش 10 کارگاه کارآفرینی و تولید ( تفکر )

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 21 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت :

پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت

پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فروید در سال 1856 در یکی از شهرهای جمهوری چک به دنیا آمد. پدر او تاجر ناموفقی بود که به خاطر ورشکستگی با خانواده به آسمان و بعد به اتریش مهاجرت کرد. فروید در دانشگاه رشته پزشکی را ادامه داد و بعد از فارغ‌التحصیلی به عنوان عصب‌شناس بالینی مطب دایر کرد و از طریق مطالعه بیمارانش اساس نظریه خود را بنا نهاد.

غرایز ، نیروهای سوق دهنده شخصیت
غرایز ، عناصر اصلی شخصیت هستند. نیروهای برانگیزنده‌ای که رفتار را سوق می‌دهند و ‌وجه آنرا تعیین می‌کنند. فروید غرایز را در دو طبقه گروه‌بندی کرد: غرایز زندگی و غرایز مرگ ، غرایز زندگی ، بوسیله جستجو برای ارضا نیازهای غذا ، آب و مسائل جنسی ، به هدف بقای فرد و نوع خدمت می‌کنند. غرایز زندگی در جهت رشد و نمو هستند. انرژی روانی که توسط غرایز زندگی آشکار می‌شود لیبیدو است.

از میان غرایز زندگی ، فروید ، بیشتر از همه به غریزه جنسی توجه داشت و آنرا برای شخصیت بسیار مهم می‌دانست. فروید در مقابل زندگی ، غرایز ویرانگر یا غرایز مرگ را فرض کرد.

او معتقد بود که مردم میل ناهشیاری به مردن دارند. یکی از مولفه‌های غریزه مرگ ، پرخاشگری است که در آن میل به مردن بر علیه هدف‌های غیر از خود بر می‌گردد.

به عقیده فروید پرخاشگری مانند میل جنسی جزء ضروری ماهیت انسان است.

و …

پاورپوینت نظریه روانکاوی شخصیت
فهرست مطالب

مقدمه

غرایز ، نیروهای سوق دهنده شخصیت

سطوح شخصیت

ساختار شخصیت

مراحل روانی جنسی رشد شخصیت

پایان

عنوان : نظریه روانکاوی شخصیت

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1100 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

طرح (کارآفرینی) در ایران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 طرح (کارآفرینی) در ایران دارای 36 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طرح (کارآفرینی) در ایران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی طرح (کارآفرینی) در ایران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن طرح (کارآفرینی) در ایران :

بطور خیلی اتفاقی در قسمت ارائه توضیحات (Comments) یکی از مطالب سایت موسیقی ما یعنی گفتگوی هارمونیک بحث کار آفرینی رخ داد. موضوع هیچ ربطی به مدیریت یا علوم انسانی نداشت، بلکه داستان راجع به شخصی بود که علاقمند به دانش بوده و ضمن اختراع کردن چند محصول در نهایت یک سیستم تولید صدا برای سازهای موسیقی الکترونیکی مانند ارگ اختراع کرده است که امروزه بسیار مورد توجه علاقمندان موسیقی می باشد.

اگر علاقمند بودید می توانید این مطلب را در اینجا بخوانید لورنس هموند : اختراع کافی نیست . به دنبال آن سعی کردیم تا در سایت سیمرغ به تعریفی از لغت کارآفرین یا همان entrepreneur بپردازیم که آنرا نیز می توانید در این مطلب بخوانید Entrepreneur یا همان کارآفرین .

اما مناسب دیدیم در اینجا چون فقط راجع به کشور خودمان صحبت می کنیم بحثی را آغاز کنیم که در آن به علل عدم وجود یا کمبود روحیه کارآفرینی در کشور خود بپردازیم. همچنین از شما دوستان تقاضا می کنیم تا بدور از مسائل حاشیه ای در صورت علاقه برای ما نظرات خود راجع به این موضوع را ارسال کنید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله واکنش برخی شاخصهای زراعی عملکرد و اجزای عملکرد جو(Hordeum vulgare به کشت مخلوط با گاودانه Vicia ervilia

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله واکنش برخی شاخصهای زراعی عملکرد و اجزای عملکرد جو(Hordeum vulgare به کشت مخلوط با گاودانه Vicia ervilia دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله واکنش برخی شاخصهای زراعی عملکرد و اجزای عملکرد جو(Hordeum vulgare به کشت مخلوط با گاودانه Vicia ervilia  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله واکنش برخی شاخصهای زراعی عملکرد و اجزای عملکرد جو(Hordeum vulgare به کشت مخلوط با گاودانه Vicia ervilia،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله واکنش برخی شاخصهای زراعی عملکرد و اجزای عملکرد جو(Hordeum vulgare به کشت مخلوط با گاودانه Vicia ervilia :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: یازدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

مهسا رشادی – دانشجوی کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات
جواد حمزه ئی – استادیاردانشگاه بوعلی سینا همدان

چکیده:

به منظور ارزیابی امکان کشت مخلوط جو و گاودانه ازمایشی درسال زراعی 1388 درمزرعه تحقیقاتی دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا به اجرا درامد الگوی کاشت روش سری های افزایشی بود ازمایش بصورت فاکتوریل با طرح پایه بلوکهای کامل تصادفی در3تکرار انجام شد فاکتورهای ازمایش شامل سه تراکم جو 200و300و400 بوته درمترمربع و چهارتراکم گاودانه 0و20و40و60 بوته درمترمربع بود براساس نتایج حاصل اثرتراکم جو برتعداددانه درسنبله عملکرد دانه و عملکرد بیولوژیک معنی دار شد ولی اثر آن برصفات ارتفاع بوته وزن هزاردانه و شاخص برداشت معنی دار نشد اثرتراکم گاودانه به استثنای وزن هزاردانه و شاخص برداشت برروی سایرصفات مورد بررسی درجو معنی دار بدست آمد اثرمتقابل نیز به جز عملکرد دانه و عملکرد بیولوژیک درموردسایر صفات معنی دار نشد بیشترین ارتفاع بوته جو و تعداددانه درسنبله درتیمار شاهد بدون تداخل با گاودانه بدست آمد کمترین میزان هردو ویژگی فوق نیز به تیمار تداخل 60 بوته گاودانه با جو تعلق داشت بیشترین میزان عملکردهای دانه و بیولوژیک درمترمربع بدون اختلاف معنی دار با تراکم 300 بوته جو درواحد مترمربع درکشت خالص 400 بوته جو درمترمربع مشاهده و بقیه تیمارها دررتبه های بعدی قرارگرفتند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید