پیشینه پژوهش امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت :

متغیرهای پیشینه تحقیق: امنیت اجتماعی، نقش پلیس در ایجاد امنیت

توضیحات: 10 پیشینه تحقیق داخلی و 0 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمتی از پیشینه::

10- امیر کافی در مطالعه ای که در شهر تهران در سال 1387 به انجام رسانده، به بررسی احساس امنیت و عوامل موثر بر آن پرداخته است. در این تحقیق که به روش تحلیل ثانویه انجام شده است؛ تاثیر متغیرهایی مانند: درک از بروز جرایم و بزهکاری، بی نظمی اجتماعی، حمایت اجتماعی و ریسک و مخاطره بر احساس امنیت، مورد سنجش قرار گرفته است. احساس امنیت به عنوان متغیر وابسته در دو سطح منطقه مسکونی و شهر تهران بررسی شده است و نتایج بیانگر آن است که احساس امنیت در منطقه مسکونی بیش از حد متوسط و در شهر تهران، کمتر از حد متوسط است. نتایج تحلیل “رگر سیونی” ، نشان می دهد متغیرهای حمایت اجتماعی، ریسک و مخاطره، بی نظمی اجتماعی و درک از بروز جرایم و بزهکاری به ترتیب به عنوان تعیین کننده ترین عوامل تاثیر گزار بر احساس امنیت محسوب می شوند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم دارای 35 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم :

پاورپوینت چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم

مقدمه

امروزه این سؤال و سؤالاتی مشابه این در حوزه تربیت عبادی مورد تحقیق قرار می گیرد و امید است که شما با تهیه کتاب هایی که در این باره نوشته است خود به صورت مفصل به مطالعه در این باره بپردازید اما جواب اجمالی که ما می توانیم ارائه دهیم این است که در مورد نماز خوان کردن کودک لازم است خدمتتان عرض کنیم اولا به همان اندازه که این مسأله برایمان مهم است و به آن حساسیت داریم باید نسبت به روشی که برای این کار انتخاب می کنیم، دقت کنیم و توجه داشته باشیم.

مطمئنا استفاده از خشونت و اجبار برای این کار تأثیر منفی دارد. آیه «لا اکراه فی الدین»(بقره، آیه 256) که به معنای این است که در دین اکراه و اجبار نیست، به این معناست که دین و ایمان و علاقه به عبادت و نماز با اکراه و اجبار، ایجاد نمی شود و بلکه این بذر فقط در زمین عشق و محبت و علاقه رشد می کند. عشق و علاقه هم از دو راه ایجاد می شود:

اول: بالا رفتن شناخت و سطح آگاهی فرد است.

دوم: جلوگیری از نفوذ و تأثیر لذت های کاذبی است که بر اثر بی دینی گریبان‏گیر انسان می شود

دانلود رایگان فایل pdf چگونه فرزندان خود را نماز خوان کنیم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن دارای 107 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن :

بررسی نظام آموزشی ژاپن و ساختار آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 107

ساختار آموزشی

• آموزش پیش دبستانی

• آموزش پایه

• آموزش ابتدایی

• آموزش متوسطه

• آموزش عالی

• آموزش معلمان

• آموزش بزرگسالان

• آموزش غیررسمی

آموزش پیش دبستانی

ساختار آموزشی

مقطع آموزش پیش دبستانی درژاپن حداکثرمدت زمان سه سال رده های سنی 3-6 سال به طول می انجامد.این مقطع آموزشی غیراجباری وغیررسمی بوده وبا دریافت شهریه ازوالدین کودکان ارائه می گردد.هدف اصلی مراکزآموزش پیش دبستانی،پرورش ذهنی وجسمی کودکان در یک محیط مناسب آموزشی است.برنامه های آموزشی این مقطع نیزبر39هفته آموزشی در سال و4 ساعت کلاسی روزانه تجاوز نمی کند.

تعداد معلمان زن تعداد کل معلمان تعداد دختران ثبت نامی تعداد کل ثبت نامی تعدادمدارس سال

97419 109753 987014 2007964 15076 1990

98148 110351 972458 1977611 15041 1991

– – 958956 1948868 15006 1992

100061 113081 939051 1909136 14958 1993

99770 112416 912089 1852183 14901 1994

96757 102992 890594 1808432 14856 1995

97283 103518 885940 1798050 14790 1996

مهدهای کودک روزانه و کودکستانها

هدف مهد کودکهای روزانه و کودکستانها فراهم ساختن اساس آگاهی در مورد جهان اطراف برای کودکان پیش دبستانی و تقویت خلاقیتهای ذهنی آنان از طریق بازی، ترسیم تصاویر، انجام کارهای دستی، و امثال آن می‌باشد. نوزادان و کودکان بر اساس سن به گروههای کوچک تقسیم ‌شده و توسط معلمان و مربیان تحت مراقبت قرارمی‌گیرند.

درهرمهد کودک روزانه یا کودکستان می‌توان تصاویر یا کارهای دستی ساخت کودکان را مشاهده کرد که به دیوارها آویخته شده‌ و یا از سقفها آویزانند. کودکان با قطعات چوبی چیزهایی می‌سازند، یا روی تاب و سرسره مشغول فعالیت فیزیکی هستند و یا درفعالیتهای احساسی‌ چون آواز خوانی، رقص و امثال آن مشغول هستند.مهد کودک های روزانه یکی از زمینه های رفاهی کودکان است که در دوران پس از جنگ رشد خیره‌کننده‌ای داشته است. کل مهد کودکهای دولتی و غیر دولتی در سال1997حدود096/14بود، و کودکان تحت مراقبت آنها بالغ بر 457/789/1 نفر بوده اند.علاوه بر این موسسات، مهد کودکهای زیادی وجود دارند که به این علت که تعداد کارکنان یا صلاحیت آنان و مواردی نظیر آن به حداقل استاندارد ذکر شده در قانون نرسیده است، به آنها مجوز داده نشده است. امروز والدین زیادی در سراسر کشور تمایل دارند کودکان خود را به مهد کودک بفرستند.تقاضای زیاد جهت تاسیس مهد کودکهای روزانه و طولانی ساختن ساعتهای مهد کودک نه تنها به عوامل اقتصادی‌ چون میزان گسترده‌ای از مشاغل باز برای زنان، و نیاز به کار مادران جهت تکمیل درآمد خانواده ها مربوط میشود، بلکه به تمایل زنان جهت مشارکت گسترده تر در فعالیتهای اجتماعی و درک جمعی از مشارکت اجتماعی ایجاد شده به واسطه پرستاری گروهی و آموزش نوزادان و کودکان پیش دبستانی نیز ارتباط دارد.مقررات مهد کودکهای روزانه وکودکستانها متفاوت هستند. با این حال، گروهی می خواهند هر دو را یکی سازند و آموزش کودکان پیش دبستانی را تحت کنترل سازمانهای دولتی ارائه دهند.نیل این تمایل، اصلاحاتی عظیمی را می طلبد که وزارت آموزش زاپن درصدد دستیابی به آن است.

چالشهای پیش رو

درحال حاضر ، مراکز پیش دبستانی شامل کودکستانها و مهدکودکهای روزانه می باشند. کودکسنانها تحت سرپرستی وزارت آموزش و مهدکودکها تحت نظر وزارت بـهداشت و بـهزیستی می باشند. با فرض این قضیه که باید تسهیلاتی به منظور تأمین رشد و آموزش کافی برای هر نوزادی فراهم شود ، پیشنهادی در مورد ادغام این دو نوع مؤسسه داده شد ، و دولت مرکزی اقداماتی چند به منظور هماهنگی این دو وزارتخانه ارائه داده است ، که بر ارائه برنامه های آموزشی و مربیّان مشترک و تغییر ساعتهای مراقبتی بوده است .

با این وجود، زمانی که تفاوت در عملکردها و نقشهای این دو مؤسسه مدّ نظر قرار گرفت ، روشن شد که ادغام این دو، کار زیاد آسانی نیست . امید آن میرود که آژانسهای دولتی زمینه را برای اجرا فراهم آورند و این بتواند هماهنگ با شرایط محلّی به اجرا در آید. در سال 1991، وزارت آموزش دوره های آموزش ضمن خدمت پیش دبستانی را به منظور ارتـقاء روشهای تـدریس و دوره های کودکستانی ارائه داد و در حال ارتقاء آموزش حین خدمت برای معلّمانیست که به تازگی واجد شرایط شده اند. وزارت آموزش ‌، هم چنین ،‌ رهنمودهای برنامه ریزی شده ای به منظور ارائه آموزش کودکستانی به کلیه کودکان پیش دبستانی، یعنی کودکان سه ساله ، آغاز کرده است،‌و در نظر دارد آموزش کودکستانی را بیشتر و بیشتر بهبود بخشد.نگرانی در مورد آموزش پیش دبستانی رو به افزایش است ، و تعداد مؤسساتی که با این آموزش مواجه هستند ‌، اندک باقی می ماند . شکاف بسیار گسترده ای در شهریه‌ دریافتی مؤسسات خصوصی و مؤسسات دولتی وجود دارد ، و بار بر دوش والدین سال به سال افزایش می یابد . ساعات مراقبت نیز هماهنگ با ساعت کار مادران نیست . جلسات بررسی این نکات توسط والدین برگزار می شود.

نرخ ثبت نام ناخالص

درحال حاظر49کودکستان ملی 60530کودکستان دولتی (دولت محلی )و80524کودکستان خصوصی وجوددارندکه درسراسرژاپن قرارگرفته اند.تقریباَ108میلیون کودک 3سال یابزرگتردراین کودکستان‌هاثبت نام می‌کنند.جداازکودکستان‌ها،مهدکودک‌های دولتی ،خصوصی ،نوع مشهوردیگری ازآموزش پیش دبستانی وجوددارندکه درسراسرژاپن یافت می‌شوند.

این روز‌ها،220439مهدکودک (از1998)وجوددارندکه ازکودکان 0تا5ساله نگهداری می‌کنند.ازآنجاکه تعدادمادران کارمندسال به سال افزایش می‌یابد،

نقش مهدکودک‌ها درجامعه ژاپن مهمترومهمترمی شوند.درسال1997،کل تعدادکودکان پیش دبستانی(0تا6سال)707690000بودکه 2102%آنهادرمهدکودک‌هاثبت نام کرده بودند و23% در کودکستان‌ها.

از خانواده‌‌هایی که درآن فقط پدران شغل تمام وقت دارند،905%کودکان در مهدهای کودک روزانه حاضر می شوند،درحالی که 2406%کودکان به کودکستان می‌روند.

ازسوی دیگر، ازخانواده‌‌هایی که مادروپدرهردوشغل تمام وقت دارند،48%کودکانشان رابه مهدکودک‌های روزانه می‌فرستند درحالیکه 1603%کودکانشان رابه کودکستان می‌فرستند.

این ارقام نشان می‌دهدکه مهدکودک‌های روزانه ازتعدادبیشتری ازکودکان مراقبت می‌کنندتاکودکستان‌هاوهنوزدرمیان خانواده ‌های بادرآمدمضاعف متقاضی بیشتری دارند.

آموزش پایه

ساختار آموزشی

تعداد دانش آموزان مدارس ابتدایی ومقدماتی متوسطه طی سال1998، به ترتیب 500/663/7 و 600/380/4 نفر بوده است. کودکان پس از ورود شش سالگی در ماه آوریل وارد دبستان می شوند.سال تحصیلی در ژاپن از ماه آوریل آغاز می‌شود، و این شاید ناشی از این عامل باشد که اول آوریل نشان آغاز سال مالی است. بیشتر مدارس ابتدایی و مقدماتی متوسطه سیستم سه ترمی را بکار می‌برند. نخستین ترم از اول آوریل تا نیمه جولای، دومی از سپتامبر تا آخر دسامبر، و سومی از ژانویه تا آخر مارس می‌باشد. بین این سه ترم، تعطیلات تابستانه، زمستانه و بهاره وجود دارند. بیشتر کالجها و دانشگاهها سیستم دو ترمی را بکار میبرند که شامل ترم آوریل تا سپتامبر تا مارس می باشد.دانش آموزان مراکز آموزشی فوق همچنین در فعالیتهای باشگاهی، کمیته‌های کلاسی، و جلسات کلاسی شرکت می‌کنند. وقت ناهار کودکان مسئول به آشپزخانه میروند و غذای مدرسه را به کلاسها میبرند و میان اعضاء کلاس پخش می‌کنند. بیشتر مدارس ابتدایی و مقدماتی متوسطه غذای تمام بچه های مدرسه را عرضه می کنند. بعد از کلاسهای روز، بچه ها کلاسها را تمیز می‌کنند، و در فعالیتهای باشگاهی شرکت می‌کنند، در کتابخانه مدرسه و یا در کلاسهای درس خود مطالعه می‌کنند، و پس از آن به خانه میروند. معمولا فعالیتهای باشگاهی پر طرفدار هستند و بچه‌ها فعالیتهایی را داوطلبانه و تحت راهنمایی و سر پرستی معلمان انجام میدهند.فعالیتهای باشگاهی، در مدارس مقدماتی متوسطه بعنوان فعالیتهای آموزشی ویژه طبقه بندی می شوند، می‌توانند توسط دانش آموزان بعنوان فعالیتهای گروهی داوطلبانه تعریف شوند که تحت نظارت معلمان انجام میشوند. محتوای این فعالیتها بسیار متفاوت و گوناگون می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا دارای 26 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا :

پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا (درس 18 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

پاورپوینت درس 18 مطالعات اجتماعی هشتم ویژگی های انسانی و اقتصادی آسیا

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 26 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت معرفی شوشتر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت معرفی شوشتر دارای 8 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت معرفی شوشتر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت معرفی شوشتر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت معرفی شوشتر :

پاورپوینت معرفی شوشتر

پاورپوینت معرفی شوشتر
فهرست

مختصری درباره شوشتر و اثار تاریخی آن

نهر داریون

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست :

پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست

پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ناتوانی در به خاطرآوردن اطلاعات ،معمولاً مربوط به رویدادهای تروماتیک و استرس آمیزمی باشد(کاپلان ،).

ناتوانی در به خاطر آوردن جزئیات و تجربیات شخصی مهمی که معمولاًبا رویدادهای آسیب زا یا خیلی استرس زایی ارتباط دارد(هالجین، ).

در فراموشی تجزیه ای یا یادزدودگی تجزیه ای Dissociative amnesia که قبلا یادزدودگی روان زاد خوانده می شد، فرد قادر نیست جزئیات و تجربیات شخصی مهمی را که معمولا با رویدادهای آسیب زا یا خیلی استرس زایی ارتباط دارند، به یاد آورد.

این ناتوانی در یادآوری را نمی توان به کژکاری مرتبط با آسیب مغزی یا داروها نسبت داد، و با فراموشی عادی نیز قابل توجیه نیست. افراد مبتلا به یادزدودگی تجزیه ای معمولا از شکاف یا یک رشته شکافهایی در حافظه ی مربوط به رویدادهای ناراحت کننده ی گذشته یا قسمتهایی از زندگی شان خبر می دهند.

یادزدودگی تجزیه ای نادر است، با این حال شایع ترین نوع اختلال تجزیه ای است. این اختلال بعد از دو جنگ جهانی مقدار زیادی توجه را به خود جلب کرد. در این جنگها، خیلی از افراد مبتلا به آسیب مرتبط با جنگ، دچار یادزدودگی شدند.

انواع یاد زدودگی

چهار نوع یاد زدودگی تجزیه ای وجود دارد که هرکدام با ماهیت از دست دادن حافظه ی فرد ارتباط دارد.

و …

پاورپوینت اختلال فراموشی تجزیه ای چیست
فهرست مطالب

مقدمه
انواع یاد زدودگی
تشخیص دقیق یاد زدودگی
ویژگیهای تشخیصی یادزدودگی تجزیه ای
همه گیری شناسی فراموشی تجزیه ای
ملاکهای تشخیصی DSM-IV-TR برای فراموشی تجزیه ای
ویژگیهای بالینی فراموشی تجزیه ای
سیر و پیش آگهی فراموشی تجزیه ای
درمان فراموشی تجزیه ای
پایان

عنوان : اختلال فراموشی تجزیه ای چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.12 مگابایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند دارای 48 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند :

پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند

پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تست شخصیت شناسی هالند، توسط هالند در سال 1958 تهیه شده است. نظریه‌ی تصمیم‌گیری شغلی هالند، نظریه‌ی همخوانی شغل و شخصیت است که حدود 50 سال توسط هالند و دیگران به‌کار رفته و هم ‌اکنون نیز در مدارس، دانشگاه‌ها، بازار کار،سازمان ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین اعتبار آن در کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی، استرالیایی و آفریقایی از جمله ایران بارها مورد تایید قرار گرفته است.

مبانی تست هالند چیست؟

تست هالند بر اساس چهار فرضیه شکل گرفته است:

– افراد را می‌توان در یکی از شش تیپ، واقع‌گرا، معنوی، هنری، اجتماعی، متهور، و قراردادی طبقه‌بندی کرد.

– محیط‌ ها (اعم از کاری و غیر کاری) را هم می‌توان در یکی از شش مدل واقع‌گرایانه، جستجوگرایانه، هنری، اجتماعی، متهورانه و قراردادی طبقه‌بندی نمود. هر محیطی تحت تسلط یک تیپ شخصیتی قرار دارد و هر محیط نمونه‌ای از وضع فیزیکی خاص است که دارای شرایط و امکان‌های مخصوص به خود است. مثلاً محیط‌های اجتماعی تحت تسلط افراد اجتماعی قرار دارند.

وضعیت فیزیکی آن وجود افرادی است که در تعامل با یکدیگرند و شرایط و امکان‌های مخصوص به آن از طریق روابط بین فردی تحقق می‌پذیرد.

– افراد به دنبال محیط‌هایی هستند که بتوانند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را به خوبی در آنها بکار بگیرند. نگرش‌ها و ارزش‌های خود را نشان دهند

و …

پاورپوینت تست شخصیت شناسی هالند
فهرست مطالب

مقدمه
مبانی تست هالند چیست؟
انواع تیپ های شخصیتی در تست هالند
تیپ شخصیتی واقع گرا
تیپ شخصیتی متعارف و سازمان یافته
تیپ شخصیتی جستجوگر
تیپ شخصیتی هنری
تیپ شخصیتی اجتماعی
تیپ شخصیتی متهور
چگونه از تست هالند برای انتخاب رشته و شغل استفاده کنیم ؟
از کجا باید شروع کرد؟
پایان

عنوان : تست شخصیت شناسی هالند

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.09 مگابایت

تعداد صفحات : 48

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

شناسایی افراد پر نفوذ در شبکه های اجتماعی با استفاده از خوشه بدی فازی و شاخص های مرکزیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 شناسایی افراد پر نفوذ در شبکه های اجتماعی با استفاده از خوشه بدی فازی و شاخص های مرکزیت دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسایی افراد پر نفوذ در شبکه های اجتماعی با استفاده از خوشه بدی فازی و شاخص های مرکزیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی شناسایی افراد پر نفوذ در شبکه های اجتماعی با استفاده از خوشه بدی فازی و شاخص های مرکزیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن شناسایی افراد پر نفوذ در شبکه های اجتماعی با استفاده از خوشه بدی فازی و شاخص های مرکزیت :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همایش ملی علوم و مهندسی کامپیوتر آینده پژوهشی-سرزمین پایدار

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

امروزه شبکههای اجتماعی بهطور فزایندهای محبوب شدهاند، زیرا کانالهای ارتباطی سریعی هستند که افراد میتوانند از طریق وسایل الکترونیکی شخصی در هر مکان و در هر زمان با دوستان، آشنایان و همکاران و … ارتباط برقرار کنند با مدل کردن شبکههای اجتماعی یک گراف بسیار بزرگ شامل تعداد زیادی گره و یال ایجاد شد. از شاخصهای مرکزیت برای شناسایی گره مرکزیت بهعنوان مراکز خوشهها، استفاده کردیم. این گرهها را بهعنوان مراکز جوامع انتخاب کردیم. کلیه گرههای متصل به گرههای مرکزیت را اعضای خوشه، نامگذاری میکنیم. با استفاده از خوشهبندی فازی عملیات خوشهبندی انجام میشود. خوشهبندی به سه روش FCM ،PCM ،FPCMانجام میشود و نتایج با یکدیگر مقایسه میشود، نتایج دقت بالای روش پیشنهادی در مدلسازی روابط درون گراف را نشان میدهد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی ترکیب فلوریستیکی مرتع گرزنوئیه در تغییرات دمایی محیط وخشکسالی های متمادی درجنوب شرق کشور

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی ترکیب فلوریستیکی مرتع گرزنوئیه در تغییرات دمایی محیط وخشکسالی های متمادی درجنوب شرق کشور دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی ترکیب فلوریستیکی مرتع گرزنوئیه در تغییرات دمایی محیط وخشکسالی های متمادی درجنوب شرق کشور  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی ترکیب فلوریستیکی مرتع گرزنوئیه در تغییرات دمایی محیط وخشکسالی های متمادی درجنوب شرق کشور،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی ترکیب فلوریستیکی مرتع گرزنوئیه در تغییرات دمایی محیط وخشکسالی های متمادی درجنوب شرق کشور :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: سومین همایش ملی مقابله با بیابان زایی و توسعه پایدار تالاب های کویری ایران

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

نجمه فاریابی – دانشجوی دکتری منابع طبیعی، مرتعداری، واحد علوم و تحقیقات تهران
نعمت اله مددی زاده – دانشجوی دکتری منابع طبیعی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز

چکیده:

افزایش جمعیت بخصوص در دو دهه اخیر و به تبع آن افزایش دام، استفاده از مرتع، تخریب مراتع و مسائل و مشکلاتی که دررابطه با این بخش از منابع طبیعی پیش آمده، همگی دست به دست هم داده و بشر را به چاره اندیشی برای حل این مسائل وا داشتهاست. منطقه مورد مطالعه در فاصله 75 کیلومتری شهرستان جیرفت، استان کرمان واقع در طول جغرافیایی 57ْ ، 05َ تا 57ْ ، 0َ وعرض جغرافیایی 28ْ ، 41َ تا 28ْ ، 39َ می باشد و دارای 1233 هکتار مساحت است. ارتفاع بلند ترین نقطه و پست ترین نقطه به ترتیب 1996 و 1800 متر از سطح دریا، متوسط شیب5-2 درصد و جهات شیب غرب به شرق می باشد. میانگین بارندگی سالیانه34644 میلی متر، متوسط درجه حرارت سالیانه 19/5 درجه سانتیگراد، حداقل دما در بهمن ماه 2/8-درجه سانتی گراد می باشد در این تحقیق ترکیب فلوریستیکی منطقه با استفاده از روش سیستماتیک تصادفی اندازه گیری شد. جهت نمونه برداری پوشش گیاهی از پلات های1/5×2متری در قطعاتی به عنوان معرف منطقه، استفاده شد. در داخل هر پلات، درصد پوشش تاجی هر گونه تعیین و گونه های موجود بر اساس کلاس خوشخوراکی III ،II ،I برای تعیین ترکیب گیاهی، تفکیک و میزان تولید علوفه خشک اندازه گیری شد. برای بدست آوردن وضعیت مرتع از روش چهار فاکتوری و برای تعیین گرایش مرتع از ترازوی گرایش استفاده شد. منطقهدارای یک تیپ گیاهی به نامZygophyllumeurypterum-Artemisia siberi می باشد، که شامل 28 گونه گیاهی است 7/14%از ترکیب گیاهی آن مربوط به گونه های با کلاس خوشخوراکیI 42/58%مربوط به کلاس گیاهیII 46/42%مربوط بهکلاس گیاهیIIIو3/57%از ترکیب گیاهی مربوط به گونه های مهاجم است. کل تاج پوشش گیاهی بر اساس پلات های انداخته شده، 13/6%از کل منطقه می باشد. بیشترین درصد تاج پوشش گیاهی مربوط به گونهArtemisia siberiبرابر با 23/52%و پس از آن مربوط به گونهZygophyllumeurypterumبرابر با 18/38%می باشد. میزان تولید گیاهی در هکتار 45 کیلو گرم برآورد شد. براساس ارزیابی بعمل آمده، این مرتع ظرفیت 200 واحد دامی در یک فصل ییلاق را داراست و در حال حاضر تعداد 200 واحد دامی در عرصه وجود دارد. بررس وضعیت و گرایش مرتع نیز حاکی از آنست که این مرتع دارای وضعیت متوسط و گرایش ثابت می باشد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله An Adaptive Fuzzy Control System for a Synchronous Generator

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله An Adaptive Fuzzy Control System for a Synchronous Generator دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله An Adaptive Fuzzy Control System for a Synchronous Generator  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله An Adaptive Fuzzy Control System for a Synchronous Generator،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله An Adaptive Fuzzy Control System for a Synchronous Generator :

سال انتشار: 1377

محل انتشار: سیزدهمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

IIakyma IIakyma – Electerical Engineering Department,Amirkabir University of Technology, 424, Hafez Ave. Tehran, Iran.
Karrari – Electerical Engineering Department,Amirkabir University of Technology, 424, Hafez Ave. Tehran, Iran.

چکیده:

Conventional analogue-type controllers are still widely used in power systems. In this paper first the shortcomings of such controllers arediscussed, then an optimal control system based on a linearised model is designed and compared with the conventional controller. The optimal controller performs much better than the conventional controller, but requires a detailed and accurate model which is not usually available and is based on the linearised model and can not perform well under different operating conditions. The fuzzy controller, designed based on recently developed fuzzy control theory, requires neither an accurate model nor linearisation. Nevertheless the simulation results show a gooderformance compared with the conventional and optimal controllers. Making the fuzzy controller adaptive, results in excellent performance with little computational effort, which makes it a good candidate for power system excitation control.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید