بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست :

بررسی تاثیر معماری بر سینمای اکسپرسیونیست

چکیده:

معماری و سینما هر دو به ایجاد فضا و روح زندگی میپردازند و در فرآیند ادراک فضا، هر دو هنر به اصول مشترکی پایبندند. مصالح معماری عموما مادی و واقعی است و مصالح سینما صوری و خیالی … اگرچه در معماری های اخیر نیز مواردی از قبیل فرا سطح ، فرا فضا و واقعیت های مجازی ، معماری نیز زاه پر پیچ و خم خیال و تصور را به سختی می پیماید و وجوه مشترک معماری و سینما در استفاده از ابزار نوین دیجیتالی برای عینیت بخشیدن به تصورها و تجربه های ما از فضای شهری نیز بر هیچ کس پوشیده نیست.

وقتی معماری به عنوان عام ترین شکل هنر با سینما ارتباط برقرار میکند، جذاب ترین پیوند هنری رخ می دهد.

در گروهی از فیلم های اکسپرسیونیستی ، معماری تاثیری عمیق و موشکافانه داشته است و در گروهی دیگر از قبیل متروپلیس و دونده روی تیغ تصاویر خیالی شهرها ، فیلم را تشکیل داده اند و سینما تحت تاثیر عظیم و شگرف معماری قرار دارد. معماری با ایجاد فرمهای غیر عادی، راهروهای پیچ در پیچ، فضاهای بغرنج، پله های ترک خورده ، بازی با نور و نقاشی های گوناگون، در ایجاد هیجان در فیلم های اکسپرسیونیستی تاثیر شگرفی داشته است. نوشتار فوق به بررسی و معرفی اکثر فیلم های اکسپرسیونیست آلمان و تاثیر معماری بر آنها و همچنین به بررسی تعداد معدودی از فیلم های بعد از سینمای اکسپرسیونیست آلمان که تا حدودی ریشه های اکسپرسیونیستی دارند، می پردازد.

در ابتدا باید به معنی اکسپرسیونیسم نظری بیفکنیم، ریشه اکسپرسیونیسم ابتدا در نقاشی (1911) و سپس به سرعت در هنرهای دیگر ، از قبیل تئاتر، ادبیات و معماری رشد یافت و شکوفا شد. گر چه در معماری، اکسپرسیونیسم به سال 1884 و گارهای گائودی بر میگردد.

اکسپرسیونیسم

عنوان «هیجان گری» در 1911 برای متمایز ساختن گروه بزرگی از نقاشان به کار رفت که در دهه اول سده بیستم بنای کار خود را بر بازنمایی حالات تند عاطفی و عصیان گری علیه نظام های ستم گرانه و ریاکارانه حکومت ها و مقررات غیرانسانی کارخانه ها و عفونت زدگی شهرها و اجتماعات نهاده بودند. این هنرمندان برای رسیدن به هدف همان رنگ های تند و تشویش انگیز و ضربات مکرر و هیجان زده قلم مو و شکل های پیچیده «ون گوگ وار» را در فضایی از چارچوب در رفته و با ژرفنمایی به دور از قرار و سامان می نشانند و هر آنچه آرام بخش و مهذب و چشم نواز و متعادل بود از صحنه کار خود بیرون می راندند. بدین ترتیب میان سالهای 1905 تا 1913 مکتب هیجان گری با درک الهام از هنر خاص وان گوگ و به علمداری نقاشانی چون کوکوشکا و نولده (وفات 1956) و کرشنر در شهر در سد و با عنوان «پٌل» بر پا شد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی :

پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی

پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی شامل 36 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

افسردگی یک سیکل معیوب است. این سیکل و این بیماری شما را از نظر فیزیکی و روانی کند می‌کند و برای هر چیزی که نیاز به کوشش دارد به راحتی خسته می‌شوید. راندمان کاری شما کمتر می‌شود و از این‌رو خود را سرزنش می‌کنید. کم‌کم باورتان می‌شود که هیچ کاری از شما ساخته نیست و اینکه هیچ‌گاه موفق نمی‌شوید، به همین خاطر افسرده‌تر می‌شوید. برای شما انجام هر کاری مشکل‌تر می‌شود و به همین ترتیب مشکل شما ادامه می‌یابد.

پاورپوینت دفترچه راهنمای افسردگی
فهرست:

مسئله The Problem
دشواری ‌ها Difficulties
جداول فعالیت Activity Schedules
قدم اول: خودنظاره‌گری (خود را زیر نظر گرفتن) Step 1: Self monitoring
قدم دوم: برنامه‌ریزی برای آینده Step 2: Planning ahead
چه کنیم که جدول فعالیت‌مان برای ما یک کمک باشد تا یک مانع[xvii]؟
تکالیف کاربردی (عملی) Practical Tasks
چه موانع فکری برای بیشتر فعال‌شدن وجود دارند؟

.

.

عنوان: دفترچه راهنمای افسردگی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 36 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه دارای 70 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه :

گزارش کار آموزی سازه بتن آرمه

چکیده:

در این گزارش باتوجه به زمان مربوط به کارآموزی مراحل، آماده سازی برای ساخت و قالبندی و آرماتوربندی و بتن ریزی سقفها، تیرها و ستونها انجام شده است.

روش ارائه این گزراش به این صورت است که در بخشهایی مستقل تحت عناوین مصرفی کلی پروژه آرماتورگذاری، قالبندی، بتن ریزی و اجرای سقف آورده شده است.

این کار به دلیل حفظ پیوستگی مطالب کارهای مختلف است مثلاً در قالبندی می‌توان به قالبها، قالبهای ستونها، تیرها و سقف و … جدا جدا اشاره کرد که پیوستگی و نظم مطالب به هم می خورد ولی با بیان کامل ان در یک فصل همه مطالب در یکی آورده شده است.

بدیهی است که ابتدا تیر یا ستون (و یا تیرچه) ساخته شده سپس در محل مرود نظر قرار داده شده، بعد قالبندی می کنیم، سپس بتن ریزی و بعد قالب برداری لذا با عنایت به دلیل فوق این گزارش به صورت بخشهای مستقل ارائه می شود.

فصل اول

معرفی پروژه

معرفی کلی

این ساختمان با کارفرمای شخصی و کاربری مسکونی در زمینی به مساحت سند برابر 200 مترمربع و مساحت پس از اصلاحی 187 مترمربع در سه طبقه و همراه با زیرزمین و پیلوت بنا شده است. اسکلت سازه به صورت بتنی است.

سه طبقه بصورت پلان معماری تیپ و هر یک به مساحت 9/106 مترمربع بنا شده است. در زیرزمین چهار انباری همراه با تاسیسات حرارتی جمعاً به مساحت 2/125 مترمربع قرار دارد.

در طبقه همکف (پیلوت) سه واحد پارکینگ در نظر گرفته شده است. زمین به صورت مستطیل کامل بوده و طول و عرض ان به ترتیب 70/18 و 10 متر است.

این ملک در زمین جنوبی واقع است و از طرف چپ و راست و کوچه پشتی توسط همسایه محصور گردیده است.

مشخصات فنی

کلیه این مشخصات براساس نقشه های اجرایی سازه بیان شده است.

بتن

– بتن مصرفی در شالوده ها و کلیه عناصر سازه ای از قبیل تیرها و ستونها و سقف از نوع B 300 است.

– مقاومت فشاری بتن 28 روزه ، 300 کیلوگرم بر سانتی مترمربع است روی نمونه‌های مکعبی به ابعاد cm10* cm20* cm20.

– مقاومت 28 روزه حداقل روی نمونه های سیلندری 250 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع بروی نمونه سیلندری به ابعاد: قطر 6 اینچ و ارتفاع 2 اینچ.

– عیار سیمان در بتن حداقل 350 کیلوگرم سیمان در هر مترمکعب بتن.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر دارای 52 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر :

مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر

توضیحات: 52 صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

فصل اول: بررسی و تعریف مفاهیم مقدماتی

گفتار اول: سازمان های غیر دولتی

سازمان های غیردولتی از مهمترین و موثرترین نهادهای جامعه مدنی به شمار می آیند. به ویژه در طول سه دهه گذشته این شخصیت های غیرانتفاعی که اعضای آن شهروند یا اجتماعی از شهروندان یک یا چند کشور هستند که نوع فعالیت شان برحسب خواست جمعی اعضای آن در پاسخ به احتیاجات اعضای جامعه یا جوامعی که سازمان مذکور با آن همکاری می کند، تعیین می شود، در جهت تضمین حقوق بشر مطرح و در راستای اسناد بین المللی گام های بلندی برداشته اند. بررسی عملکرد سازمان های غیردولتی مختلف نشان می دهد که این سازمان ها به منظور ارتقای حقوق بشر در داخل کشور خود عمدتاً به اشکال ذیل عمل می کنند:

……………………….

دو ویژگی بارز در خصوص نهادی غیر دولتی وجود دارد که عبارتند از :

1) غیر انتفاعی بودن

2) داوطلبانه بودن. هم در حقوق داخلی کشورها هم در حقوق بین الملل بر این 2 مورد در خصوص NGO ها تأکید شده است. به عنوان سازمان ملل متحد این اصطلاح را در ارتباط با هر گروه غیر انتفاعی داوطلبانه متشکل از شهروندان جهانی به کار می برد که در سه سطح محلّی، ملی یا بین المللی تشکیل شده اند. فلسفه وجودی این نهادها را عده ای مربوط به تشکلهای خیریه و انسان دوستانه که در غرب خصوصاً بعد از جنگ جهانی و به منظور التیام بخشی از دردهای مردم جنگزده تشکیل می شدند می دانند اما امروزه با باور اینکه دولتها به طور کامل نمی توانند از خواسته ها و………………

مبحث اول: شخصیت حقوقی سازمانهای بین المللی غیر دولتی

در مورد شخصیت حقوقی این سازمانها 2 نظر وجود دارد که عده ای قائل به شخصیت حقوقی برای آنها و عده ای دیگر نیز معتقد به داشتن شخصیت حقوقی بین المللی برای این سازمانها نیستند گروه دوم که اکثریت علمای حقوق بین الملل را نیز تشکیل می دهند با توجه به اینکه سند مؤسس و اساسنامه اینها مبتنی بر حقوق داخلی است استدلال می کنند و در مقابل نیز موافقین داشتن شخصیت حقوقی بین المللی، با تشبیه عملکرد این سازمانها به سازمانهای بین الدولی نظر خود را توجیه می کنند اما به نظر می رسد شخصیت حقوقی را باید با توجه به عملکرد و کارکرد سنجید همانطور……………………..

مبحث دوم: تأثیرگذاری سازمانهای غیر دولتی بر جامعه بین الملل

همانطور که اشاره شد سرآغاز و علّت تشکیل این سازمانها در جامعه بین الملل جبران نقاط ضعفی بود که دولتها و سازمانهای بین دولتی به دلیل مسائل گوناگون از جمله عرفهای پیچیده دیپلماتیک و رقابت های سیاسی موفق به انجام آن ها نشده بودند و سازمانهای غیر دولتی به دلیل نقاط مثبتی که نسبت به سازمانهای دولتی دارند و به گوشه ای از آنها اشاره و در ادامه به موارد دیگری………………

مبحث سوم: سازمان های غیردولتی بشردوستانه

بند اول: حقوق بین الملل بشر، حقوق بین الملل بشردوستانه

با نگاه اجمالی به تاریخ جوامع بشری در می‌یابیم که پدید شوم و تلخی بنام جنگ در طول تاریخ مدام گریبانگیر حیات بشری بوده و پیامدهای ناگواری را برای بشریت به همراه داشته است که نقص حقوق بنیادین و اساسی افراد نمونه بارز آنهاست. علاوه براین، درگیرهای مسلحانه روزافزونی که در نقاط مختلف جهان روی می‌دهد بیانگر این واقعیّت انکار ناپذیر است که جوامع بین المللی و علی الخصوص جوامع داخلی معاصر را از رویارویی با جنگ گریزی نیست. منازعات مسلحانه امروزی به دلیل بکارگیری شیوه‌های نوین هدایت عملیات جنگی و استفاده از سلاح‌های پیشرفته در……………..

بند دوم: عملکرد سازمان های غیردولتی بشردوستانه

الف) مبانی عملکرد سازمان های غیردولتی بشردوستانه

احترام، رعایت و اجرا قواعد حقوق بشر بر سه پایه اصلی استوار است:

– دولتها: دولتها نقش بنیادی در حفظ حقوق اتباع خود دارند که آن را از طریق وضع قوانین و ایجاد نهادهای قضایی و اداری و کنترلی برروی عملکرد مقامات اجرایی و پلیس اعمال می کنند. امروزه امضاء هر سند الزام آور بین المللی در قلمرو حقوق بشر بمنزله پذیرش اجرای قواعد مندرج در آن سند و قبول مکانیسم نظارتی آن محسوب می شود، بدین ترتیب فرد رفته رفته در جهت تبدیل شدن به تابع حقوق بین الملل گام برداشته است.

………………….

ب) فعالیت سازمانهای غیردولتی بشردوستانه

1. سازمان عفو بین الملل: سازمان عفو بین الملل از مهم ترین و معروف ترین سازمان های غیردولتی بشردوستانه است. منشاء این سازمان به واقعه ای باز می گردد که در سال 1960 رخ داد.

جریان از این قرار بود که در پی محکومیت دو دانشجوی پرتغالی به هفت سال زندان به اتهام تلاش برای آزادی در کشورشان یک وکیل انگلیسی بنام پیتربنن سون به سفارت پرتغال مراجعه و اعتراض نمود. اما این عمل فردی مؤثر واقع نشد به همین دلیل او در مطبوعات جهان دعوتی عام برای حمایت از زندانیان عقیدتی نمود که با استقبال هزاران نفر مواجهه شد. همین امر سبب شد که……………..

ج) مشکلات سازمانهای غیردولتی بشردوستانه

اولویت اول در فعالیت این گونه سازمانها کمک شخصی به افراد است. این سازمان ها اغلب در فعالیت خود دچار مشکل می شوند چون که مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیت دولتها به دلیل نقض حقوق بشر را مطرح می کنند. برخلاف سازمان های غیردولتی بشردوستانه که وضعیت دولتها را به هر شکلی که هست می پذیرند ولی سازمان های غیردولتی بشردوستانه نمی توانند از نظر سیاسی بی طرف بمانند و وضعیت موجود در کشورها را در مورد نقض حقوق بشر نمی پذیرند. آنها خواهان اصلاح دولتها بوده و رعایت قواعدی را از آنها می خواهند که آزادانه در قالب اسناد الزام آور پذیرفته اند.

……………

گفتار دوم: نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر

جنبش بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با قدمت بیش از 140 ساله خود بیانگر یک حرکت نوع دوستانه، با ایجاد کمیته بین المللی صلیب سرخ شروع شد و با تأسیس جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر ادامه یافت و با پایه ریزی فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی، مستحکم شده است. به بیان دیگر، نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر حرکت و جنبشی بشردوستانه است که دارای سه بخش و سه رکن قانونی است که ذیلا بخش های آن به طور مجزا تشریح می شوند.

…………….

اصول بنیادین

هفت اصل بنیادین نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که پاسداری از آن از وظایف کمیته بین المللی صلیب سرخ است رسما در بیستمین کنفرانس بین المللی که به سال 1965 در وین برگزار شد،اعلام گردید :

1. انسانیت : نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که بر خاسته از آرمان کمک بدون تبعیض به مجروحان جنگ است در سطح بین المللی و ملی تلاش می کند از ورود درد و رنجدر هر کجا یافت شود پیشگیری کرده و از آن بکاهد.هدف نهضت،حمایت از حیات و سلامت و تضمین احترام به ابناء بشر است.نهضت،درک متقابل،دوستی،همکاری و صلح پایدار را در میان ملتها ارتقاء می دهد.

………….

مبحث اول: کمیته بین المللی صلیب سرخ ICRC

این کمیته را پنج شهروند سوئیسی به نام های هنری دونان، ژنرال دوفور، گوستاو موینیه، دکتر اپیا و مانوار در سال 1863 بنیان نهادند. کمیته عضو موسس و منشأ نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است. آنها در اولین جلسه خود در 17 فوریه 1863یک نهاد دائمی، مستقل و بین المللی به نام کمیته بین المللی برای کمک به سربازان مجروح تشکیل دادند که متعاقبا در 1875 عنوان کمیته بین المللی صلیب سرخ را برای آن برگزیدند. تا اینکه 50 سال بعد در کنوانسیون ژنو 1929 در خصوص رفتار با زندانیان جنگی…………….

بند اول: وظایف و اختیارات کمیته بین المللی صلیب سرخ

کنوانسیون‌های چهارگانه ژنو و در پروتکل الحاقی آن، صلاحیت و وظایف کلی کمیته بین المللی صلیب سرخ را بیان نموده است. کمیته صلاحیت دارد که با برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی، حقوق بین الملل بشر دوستانه را توسعه دهد و یا با تهیه پیش نویس و برگزاری کنفرانس دیپلماتیک، زمینه را برای تدوین حقوق بین الملل بشر دوستانه مهیا نماید. نقش کمیته بین الملل صلیب سرخ در تدوین و تصویب کنوانسیون چهارگانه ژنو و دو پروتکل الحاقی آن، نمونه بارز چنین صلاحیتی است. علاوه بر این کمیته صلاحیت مذاکره با طرفین مخاصمه و صلاحیت همکاری با دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی را دارد تا بدین ترتیب توجه و یا حمایت آنها را به وضعیّت قربانیان جنگ جلب نماید.

…………………

بند دوم: مصونیت و صلاحیت کمیته بین المللی صلیب سرخ

صلاحیت و وضعیت حقوقی کمیته ی بین المللی صلیب سرخ ، این سازمان را از آژانسهای بین دولتی همچون آژانس سازمان ملل و سازمان های غیر دولتی (NGO) مجزا ساخته است.

کمیته بین المللی صلیب سرخ از طریق انعقاد موافقتنا مه ها با کشورها در تحت حقوق بین الملل از مزایا و مصونیت هایی که معمولا به سازمانهای بین دولتی اعطا می شود همچون مصونیت از پیگرد حقوقی که از کمیته در مقابل هر گونه……………..

مبحث دوم: جمعیت­های ملی صلیب سرخ و هلال احمر

جمعیت­های ملی که ستون­های صلیب سرخ و هلال احمر در دولت هر کشور می­باشند و شاخه­ی ملی آن قلمداد می­شوند، در سال 1863 در کنفرانس ژنو – که بعداً سخن از آن خواهیم گفت – تصمیم گرفته شد که در هر کشوری، یک جمعیت امدادی ملی تأسیس شود که وظیفه آن در زمان جنگ و در صورت لزوم، کمک به سرویس­های پزشکی نظامی باشد؛ در زمان صلح آنها باید خود را آماده­ی مقابله با جنگ­ها از طریق آموزش کارکنان پزشکی داوطلب و آماده­سازی مواد امدادی پزشکی نمایند. جمعیت­های ملی توسط یک کمیته مرکزی……………..

مبحث سوم: فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر

در سال 1919 و پس از پایان جنگ جهانی اول «اتحادیه جمعیت­های صلیب سرخ» تشکیل شد که این امر به ابتکار جمعیت ملی آمریکا در جهت نیاز به همکاری بیشتر صورت گرفت. این اتحادیه در 28 نوامبر 1991 به «فدراسیون بین المللی جمعیت­های صلیب سرخ و هلال احمر» تغییر نام داد. این فدراسیون تسهیل کننده و ترویج گر اصول نهضت است، فعالیت­هایی که توسط جمعیت های ملی عضو آن انجام می­شوند و وضعیت آسیب­پذیرترین مردم را ارتقاء می­بخشد، هدایت و هماهنگ سازی…………..

مبحث چهارم: ارکان قانونی نهضت

نهضت دارای سه رکن قانونی است که عبارتند از:

1) کنفرانس بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر: کنفرانس بین المللی، عالی­ترین رکن تصمیم­گیری نهظت است و مجمعی برای بحث درباره­ی امور مورد علاقه مشترک دولت­ها و نهضت است. این کنفرانس مشتکل از جمعیت­های ملی که در حال حاضر 178 جمعیت ملی وجود دارد، کمیته­ی بین المللی صلیب سرخ، فدراسیون بین المللی و دول امضاء کننده قراردادهای ژنو – حدود……………

مبانی نظری سازمان های غیر دولتی بشردوستانه و کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر
فهرست منابع:

منابع فارسی

الف- کتابها:

– آشنایی با حقوق بشردوستانه بین المللی به انضمام قراردادهای چهارگانه ژنو و پروتکل های الحاقی، به کوشش کمیته ملی حقوق بشردوستانه، چاپ اول، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، تهران، 1381.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی،

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی، دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی،  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی،،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی، :

مبانی نظری نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی

توضیحات: 28صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه حقوق و علوم سیاسی و مدیریت، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

گفتار اول- نفت خام به عنوان یک کالای سیاسی راهبردی

مساله ای که در رابطه با حوزه نفت بد فهمیده شده است و یا سعی بر بد فهمیدن آن می شود؛ آن است که در دنیای تجارت، نفت خام هم کالایی است نظیر کالاهای تجاری دیگر. در حالی که آن به عنوان یک ماده اولیه که در رشد و توسعه اقتصادی و تولید کالاهای دیگر نظیر کالاهای صنعتی نقش کلیدی دارد کالایی سیاسی حیاتی و راهبردی محسوب می شود که برای رشد پایدار اقتصاد جهانی حیاتی و حائز اهمیت است.[1]

……………

بند اوّل- مساله معضل در اولویت امنیتی بودن نفت خام برای کشورهای وارد کننده و صادر کننده

به درستی قابل درک است که نفت به دلیل نقشی که در سایر بخش های اقتصادی دارد و به علت کمیابی آن یک موضوع بین المللی خطر ناک محسوب می شود؛ چرا که نقش این کالای راهبردی در رشد و توسعه پایدار کشورها و به ویژه رشد و توسعه پایدار قدرت های بزرگ، آن را به یک مقوله امنیتی برای آن ها تبدیل نموده است………….

………………

هم چنین، برخی از کارشناسان حوزه نفت سیاسی عقیده دارند که اغلب جنگ های معاصر به منظور کنترل منابع نفت جهان صورت گرفته است و معمای جنگ های اخیر به این حقیقت باز می گردد که تامین نفت برای قدرت های بزرگِ اقتصادی از اولویت امنیتی بالایی برخوردار شده است. بر این اساس، برخی از کشورهای نفت خیز یا از طریق دیپلماتیک(عربستان سعودی) با بهای اندک از قبل متعهدِ به تامین نفت قدرت های بزرگ سلطه گر شده اند، و یا نظیر لیبی و عراق با بهانه های مضحک به سمت اضمحلال سوق داده شده اند.[2]

در این رابطه، “کیسینجر” وزیر خارجه اسبقِ ایالات متحده امریکا یاد آور می شود؛ نفت مهم تر از آن است که کنترل آن به اعراب واگذار شود و چنان چه در این رابطه شما صدای پای جنگ را نشنوید، بایستی کر باشید… او سپس ادامه می دهد؛ کنترل “نفت” مساوی با کنترل دولت هاست، همان گونه که کنترل “غذا” برابر با کنترل ملتها می باشد.[3]

……………….

بند دوّم- تعارضات مالکیتی بر منابع نفت

…………………

بند سوّم- محرمانه بودن اطلاعات مربوط به حوزه نفت

……………..

بند چهارم- فرهنگ اقتصادی و فرهنگ سیاسی نفت

……………….

گفتار دوم- نفت خام و مساله پیک نفتی[4]

………………..

بند اوّل- شمای عرضه انواع انرژی در سال 2012[5]

………………

گفتار سوّم- حقوق بین الملل و حق حاکمیت دائم کشورها بر منابع طبیعی(منابع نفت)

………………..

بند اوّل- حق حاکمیت دولت ها بر منابع نفت

…………………

بند دوّم- دولتی بودن منابع نفت در کشورهای در کشورهای نفت خیز

……………..

منابع فارسی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی :

متغیرهای پیشینه تحقیق: هوش هیجانی، کار تیمی، رهبری، رهبری تحول آفرین، اثربخشی سازمانی

توضیحات: 10 پیشینه تحقیق داخلی و 12 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

آجر و کاربرد آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 آجر و کاربرد آن دارای 67 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد آجر و کاربرد آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی آجر و کاربرد آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن آجر و کاربرد آن :

آجر و کاربرد آن

چکیده:

آجر در ساختمان از زمانهای بسیار دور جا و مکانی داشته و توانسته جای خود را در تاریخ پرکندو سرآمد مصالح ساختمانی باشد آجر در زمانی که در بابل اختراع شد و ساختن خشت و پختن آن معمول گشت. روزبروز در پهنه گیتی گسترش پیدا کرد و می توان گفت بطور شعاعی کره زمین را دربرگرفت. خاک رس در اکثر نقاط زمین یافت می شود و این بهترین وسیله ای بود که اکثر مردم دنیا با آن شناخت پیدا کردند و پس از اینکه آن را به شکل خمیر گل درآوردند، در قالب به آن فرم دادند و در مقابل هوا و آفتاب خشک کردند و در کوره به آتش کشیدند و پختند و پس از اینکه جسم مقاومی شد از آن درخانه سازی و دیگر کارهای ساختمانی مورد بهره برداری قرار دادند. ساده ترین مصالح ساختمانی که از دیرزمان تا به امروز در دسترس فقیرترین و غنی ترین مردم دنیا قرار داشته همانا خشت و آجر می باشد.

تاریخ آجرسازی را پنجهزار سال قبل از میلاد می دانند. مردمی که در کناره های رود نیل زندگی می کردند می دیدند که رودخانه در آرامش پس از طغیان و ته نشین شدن رسوبات که از نرمه های خاک رس مخلوط با آب که پس از تابیدن آفتاب بروی آن ترکهای متعددی خورده و به قطعات کوچک و بزرگ و به ضخامت تقریبی 4تا 5 سانتی متر مانند قالبهایی از گل بریده شده و آماده برای کارهائی مانند دیوارسازی در کناره های رود نیل بجا مانده این قطعات را مورد استفاده قرار دادند و به کمک یکدیگر آنها را به دیوار و خانه تبدیل کردند. از آنجا که همیشه در فکر نوآوری وپیشرفت بوده اند از پیدایش دنیا تا به امروز این صفت در وجود بشر رشد کرده و ذوق هنری که همیشه در وجود انسانها به تکاپو افتاده و خلاقیت درونی خود را آشکار کرده و آنهائیکه دست اندرکار بنا و بناسازی بوده اند به این فکر افتادند که چطور می شود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی پارامترهای موثر بر نرخ تشکیل هیدرات گازی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی پارامترهای موثر بر نرخ تشکیل هیدرات گازی دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی پارامترهای موثر بر نرخ تشکیل هیدرات گازی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی پارامترهای موثر بر نرخ تشکیل هیدرات گازی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی پارامترهای موثر بر نرخ تشکیل هیدرات گازی :

مقدمه

به دلیل اهمیت رو به افزایش گاز طبیعی به عنوان یکی از حامل های تمیز انرژی و وجود منابع عظیم آن درجهان و از سوی دیگر افزایش قیمت جهانی نفت، کشورها به شناسایی، بهره برداری، تولید و تجارت گاز طبیعی تشویق و ترقیب شده اند. بدون شک گاز طبیعی منبع عظیم و مهم تامین انرژی در قرن جدید است. اما مهمترین مشکل در زمینه مصرف و بهره برداری بیشتر از این حامل انرژی، انتقال و ذخیره سازی آن می باشد. بعد مسافت بین مخازن طبیعی گاز و مراکز صنعتی مصرف کننده، مستلزم یافتن راهی برای تبدیل و انتقال اقتصادی گاز از محل تولید به نقاط مختلف جهان است.

پیشرفت های فناوری چند دهه اخیر راه های تاز های را پیش رو نهاده است و موجب شده تا سهم گاز در سبد مصرف انرژی در جهان تغییر نموده و با گذشت زمان افزایش یابد. یکی از این فناوری های جدید تبدیل گاز طبیعی به شکل هیدرات می باشد. هیدرات گازی، جامدی است بلوری که در آن مولکول های آب مولکول های گاز را احاطه کرده اند. گازهای زیادی وجود دارند که ساختار مناسبی برای تشکیل هیدرات دارند که از آن جمله می توان به دی اکسیدکربن، سولفیدهیدروژن و هیدروکربن های با تعداد کربن کم اشاره کرد. هیدرات های گازی که بیشتر در بستر دریاها تشکیل می شوند، از نوع متان هستند. این ماده که از آن به عنوان”یخ شعله ور” یاد می شود، دارای مقدار بسیار زیادی گازمتان می باشد و مکان تشکیل آن معمولاً رسوب کف اقیانوس ها و مناطق قطبی همیشه منجمد است. از خاصیت هیدرات می توان برای انتقال گاز سود جست.

یکی از مهمترین خواص هیدرات که آن را برای این کاربرد بسیار مورد توجه قرار داده است، ایمنی و ظرفیت ذخیره سازی بالای آن است. ولیکن تشکیل هیدرات با سرعت پایین انجام شده و از طرفی پس از تشکیل، پایدار نگه داشتن آن امر مهمی است.[1]

شرایط تشکیل هیدرات عبارت از فشار و دمای مناسب، وجود مولکول آب و وجود مولکول گاز می باشد. شرایط تشکیل و انتقال هیدرات در شکل شماره 1 آورده شده است.[2 ]

×

شکل:1 شرایط شکل گیری و انتقال [2] NGH

فرایند تشکیل هیدرات دارای مراحلی کاملاً مشابه با فرایند کریستالیزاسیون بوده و شامل دو مرحله هسته زایی و رشد می باشد. مطالعات نشان داده که در صورت بوجود آمدن شرایط لازم کریستال هیدرات فوراً تشکیل نمی شود بلکه مدت زمانی

دومین همایش ملی هیدرات گازی ایران 25-26 اردیبهشت 1392، دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان

طول می کشد تا آرایش لازم در میان مولکول های آب بوجود آمده و در نتیجه قفس ها تشکیل شوند که به این زمان، زمان تاخیر ( (Induction time می گویند.[3-4]

در شکل شماره 2 مراحل مختلف فرایند تشکیل هیدرات را نشان می دهد: در این شکل هنگامی که آب و گاز در نقطه A در مجاورت همدیگر حضور داشته باشند امکان تشکیل هیدرات وجود ندارد و لازم است که دما کاهش یافته تا به نقطه B برسد. در این نقطه تشکیل هیدرات شروع شده و فشار سیستم کاهش می یابد که نشانگر مصرف گاز و محبوس شدن آن در حفره های هیدرات می باشد. و این روند کاهش تا نقطه ) C نقطه پایان تشکیل هیدرات) ادامه می یابد . چنانچه در این حالت مجدداً هیدرات را گرم نمائیم تجزیه می شود. البته همانطور که در شکل دیده می شود تا چند درجه افزایش هیدرات پایدار بوده و سپس محتوای خود را از دست می دهد تا به نقطه D می رسد. این نقطه محل تلاقی منحنی رفت و برگشت بوده و در واقع نقطه تعادلی دما و فشار هیدرات است. در حقیقت نقطه D بیانگر شرایط دما و فشاری تشکیل هیدرات برای گاز مربوطه

می باشد.[5]

×

Hydrate
starts to
A form
Cooling
B

D

press.

Hydrate equilibrium T, P

Hydrate Heating

starts to C
× dissociate

Temp (K)

شکل :2 مراحل مختلف فرایند تشکیل هیدرات[5]

برای تولید هیدرات با محتوا و سرعت بالا از روش هایی همچون همزن مکانیکی، اسپری کردن آب در فاز گاز و ایجاد حباب گاز در یک مخزن آب استفاده شده است. برای اینکه هیدرات در فشار نزدیک به فشار آتمسفریک پایدار باقی بماند بایستی در دمای بین – 10 تا – 20 درجه سلسیوس سرد گردد. فشار مناسب برای اینکه هیدرات در محدوده 80-100 بار ( فشار تشکیل) پایدار بماند بستگی به درجه حرارت آن دارد.[6-7] هیدرات های گاز طبیعی که در شرایط تعادلی تشکیل می گردند شامل 15 درصد گاز و 85 درصد آب می باشد. شرایط واقعی فشار و درجه حرارت برای تشکیل و تجزیه هیدرات از تعادل

بررسی اثر پارامترهای موثر بر نرخ…

ترمودینامیکی حاصل می شود. اسکوبورگ2 و راموسن 3 به این نتیجه دست یافتند که نرخ تشکیل هیدرات وابسته به پدیده انتقال جرم و مستقل از سطح کل کریستالها می باشد[ 8 ]
از آنجا که تولید هیدرات با نرخ بالا و پایدار ماندن آن در شرایط عملیاتی بهینه، توجیه اقتصادی آن را مناسب تر می نماید لذا در این مقاله سعی شده است که به بررسی اثر پارامترهای مکانیکی و عملیاتی فرایند هیدرات، برای بهبود نرخ تشکیل و پایداری هیدرات تشکیل شده بپردازد و اثر پارامترهای مکانیکی نظیر دور همزن و در قسمت پارامترهای عملیاتی، اثر دما و فشار را بر روند تولید هیدرات بررسی نماید

-2 بخش تجربی

-2-1 مواد و تجهیزات

در انجام آزمایشات تولید هیدرات گازی، از گاز متان و دی اکسید کربن که در سیلندر تحت فشار محبوس است، و آب دیونیزه در تشکیل هیدرات استفاده شده است. راکتور های مورد استفاده در تولید هیدرات، راکتور مدل پار 300 میلی لیتر و راکتور 2 لیتری است.

-2-2انجام آزمایشات و بررسی پارامترهای موثر در تشکیل هیدرات

برای بررسی پارامترهای موثر در تشکیل هیدرات با توجه به امکانات و منابع موجود تعدادی از آزمایشات انتخاب و به مرحله اجرا درآمد. شرایط انجام آزمایشات در جدول شماره 1 آورده شده است. این شرایط و پارامترها شامل بررسی دما در 1 و 4 درجه سلسیوس، دور همزن در 150 و 300 دور بر دقیقه، فشار عملیاتی در500 psig تا 1700 psig فرایند تشکیل هیدرات و افزایش مقیاس راکتور تولید هیدرات گاز دی اکسید کربن از 300 میلی لیتر به 2 لیترمی باشد.

جدول 1 :شرایط اولیه واکنش های انجام شده برای تولید هیدرات

×گاز استفاده شده ×حجم راکتور مقدار آب ×دمای اولیه ×فشار اولیه ×دور همزن شماره
(لیتر) )×لیتر) (oC) (psig) (rpm) ×آزمایش

CH4× 0/3× 0/1 4× 1700× 150× 1×
CH4 0/3× 0/1× 4× 530× 150× 2×

CH4 0/3× 0/1× 1× 700× 150× 3×

CH4 0/3× 0/1× 4× 1700× 300× 4×

CO2× 0/3× 0/1× 4× 580× 150× 5×
CO2 2× 1× 4× 580× 150× 6×

طرحی شماتیک از سیستم آزمایشگاهی تحت فشار تولید هیدات در شکل شماره 3 نشان داده شده است. این سیستم شامل راکتور تحت فشار و سیر کولاتور خنک کننده می باشد. این راکتورها مجهز به همزن مورب است. راکتور مجهز به کویل داخلی از جنس استیل است که می تواند برای ورود و خروج ماده سرماساز و خنک سازی محتویات داخل راکتور استفاده گردد. با توجه به این که واکنش تولید هیدرات، گرمازا است و با افزایش دما روبرو است سیستم خنک ساز بایستی بتواند سریعا این اختلاف دما راجبران نماید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی عملکرد شهرداری درچهارچوب حکمرانی خوب شهری نمونه موردی: شهرخرم آباد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی عملکرد شهرداری درچهارچوب حکمرانی خوب شهری نمونه موردی: شهرخرم آباد دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی عملکرد شهرداری درچهارچوب حکمرانی خوب شهری نمونه موردی: شهرخرم آباد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی عملکرد شهرداری درچهارچوب حکمرانی خوب شهری نمونه موردی: شهرخرم آباد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی عملکرد شهرداری درچهارچوب حکمرانی خوب شهری نمونه موردی: شهرخرم آباد :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس ملی شهرسازی، مدیریت شهری و توسعه پایدار

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

هدف از انجام این پژوهش، تحلیل و بررسی حکمروایی خوب شهری در مدیریت شهری مناطق سه گانه شهر خرمآباد از طریق بررسی شاخصهای حکمروایی خوب شهری است. روش پژوهش توصیفی – تحلیلی و گردآوری دادهها با کمک ابزار پرسشنامه صورت گرفته است و با استفاده از نرمافزارهای آماریSpss و Exelو با استفاده از آزمون آماریT- testبه تجزیه و تحلیل آن- ها پرداخته شده است. جامعه آماری این پژوهش کل شهروندان ساکن شهر خرمآباد است و با استفاده از فرمول کوکران حجم نمونه تعیین که برابر با 383 نفر است. که با توجه به جمعیت مناطق شهر خرماباد پرسشنامه توزیع گردیده است. در این پژوهش همچنین با استفاده از مدلAHP Fبه بررسی اهمیت شاخصهای حکمرانی خوب شهری در شهر خرمآباد پرداخته شده است نتایج به دست آمده حاکی از آن است که بیشترین اختلاف میانگین شاخصهای حکمرانی خوب شهری در بین مناطق 1 و 3 شهرخرمآباد است. در منطقه 1 شاخصهای حکمرانی خوب شهری در وضعیت نامناسبی قرار ندارد. و در منطقه 2 شاخص مشارکت بامیانگین 2713.2 نسبت به دیگر شاخصها در وضعیت بهتری قرار دارد. در منطقه 3 شاخص مشارکت با میانگین 2711.8 و پاسخگویی با میانگین 2711.8 نسبت به دیگر شاخصهای حکمرانی خوب شهری در وضعیت بهتری قرار دارد. با توجه به نظرات کارشناسان در مدلAHP F شاخص مشارکت در رتبه اول و شاخص کارایی و اثر بخشی در رتبه دوم اهمیت در مدیریت شهری شهر خرمآباد دارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8 دارای 67 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8 :

توضیحات:
آموزش تصویری نرم افزار ENVI 4.8، بصورت فایل پاورپوینت و در حجم 67 اسلاید.

این فایل شامل آموزش کامل و مرحله به مرحله و به صورت عملی نرم افزار ENVI4.8 می باشد که برای دانشجویان و علاقمندان رشته جغرافیا تهیه شده است.


برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید