پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز دارای 48 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز :

پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز

پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پیشگفتار

مفهوم تیپ شخصیتی توسط کارل یونگ و دو زن روان‌پزشک آمریکایی کاترین بریگز و دخترش ایزابل بریگز میرز برای اولین بار مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفت. با بررسی و تحقیقات مفصل کاترین میرز و دخترش تیپ شخصیتی تمام افراد را در شانزده تیپ دسته بندی کردند و آزمون تیپ شخصی را که امروزه به آزمون میرز-بریگز موسوم است، تدارک دیدند.

این تست مفصلی است که تیپ‌های شخصیتی را اندازه گیری می کند. با توجه به نظریه کاترین میرز تمامی مردم در یکی از این شانزده تیپ قرار می گیرند. این بدان معنا نیست که انسان ها منحصر به فرد نمی باشند.

تمام تیپ های شخصیتی به یک اندازه ارزشمند هستند. هیچ تیپ شخصیتی بهتر یا بدتر نیست،تیپ شخصیتی افراد بیانگر میزان هوش افراد نیست و نمی توان از روی آن موفقیت اشخاص را پیش بینی کرد. اما روانشناسان با توجه به تیپ شخصیتی اشخاص، می‌فهمند که چه عواملی به آنها انگیزه می دهد و در شرایط گوناگون چه رفتاری بروز می دهند.

گفتنی است که در برخی از کشورها از آزمون MBTI در مصاحبه استخدام استفاده می‌شود.

ویژگی‌های شخصیتی (Personality ) ، به ویژگی‌های پایداری که رفتار یک فرد را تعیین می‌کند گفته می‌شود.

یکی از آزمون‌های شخصیتی که بسیار استفاده می‌شود MBTI نامیده می‌شود که شامل تست است که از افراد پرسیده می شود که در موقعیتهای معین معمولا چه احساسی دارند و چگونه عمل می‌کنند

شخصیت چیست ؟

به مجموعه خصوصیاتی که فرد در تعامل با دیگران از خود نشان میدهد شخصیت می گویند .

شخصیت تطبیق منحصر به فرد هر شخص با محیط اطرافش را گویند .

تعیین شخصیت هر فرد منحصر به خودش است که در انطباق با محیط شکل میگیرد.

ویژگیهای شخصیتی چیست ؟

ویژگیهای پایداری که رفتار یک فرد را تعیین میکند .

ابعاد شخصیت چیست ؟

) وراثت Heredity

وراثت یکی از مهم ترین عاملهای شخصیت افراد است .

) محیط Environment

) موقعیت Situatation

انواع شخصیت :

برون گرا در مقابل درون گرا EXTROVETEDVS INTROVERTED

برون گرا : معاشرتی، اجتماعی، و مثبت هستند .

درون گرا : در خود ، ترسو ، ساکت ، معاشرتی نیستند ، اجتماعی نیستند .

حسی در مقابل شهودی SENSING VS.INTUITIVE

متفکر در مقابل احساسی THINKING VS.FEELING

ادراکی در مقابل قضاوتی PERCEIVING VS.JUDING

( MBTI ) چیست ؟

MYERS – BRIGGS TYPE INDICATOR

مفهوم تیپ شخصیتی توسط کارل یونگ و دو زن روان‌پزشک آمریکایی کاترین بریگز و دخترش ایزابل بریگز میرز برای اولین بار مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفت. با بررسی و تحقیقات مفصل کاترین میرز و دخترش، تیپ شخصیتی تمام افراد را در شانزده تیپ ( ESTP – ESFP – ISTP – ISFP – ESTJ – ESFJ – ISTJ – ISFJ – ENTJ – ENTP – INTJ (– INTP – ENFP – ENFJ – INFP – INFJ ) دسته بندی کردند و آزمون تیپ شخصی را که امروزه به آزمون میرز-بریگز موسوم است، تدارک دیدند.

و …

پاورپوینت آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز
فهرست مطالب

پیشگفتار

شخصیت چیست ؟

ویژگیهای شخصیتی چیست ؟
ابعاد شخصیت چیست ؟
انواع شخصیت
( MBTI ) چیست ؟

چکیده

مقدمه
بیان مسئله
ابزار مایرز- بریگز

عوامل اثربخشی یک تیم
نتیجه گیری
پایان

عنوان : آزمون تحلیل شخصیت و شغل مایرز بریگز

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.59 مگابایت

تعداد صفحات : 48

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان دارای 60 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان :

مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان

توضیحات: 60صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه علوم سیاسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

پیمان‌های امنیتی

مقدمه

روابط بین‌المللی چنان گسترده شده که همزیستی هیچ دولتی بدون در نظر گرفتن وضعیت سایر اعضای این جامعه میسر نخواهد بود. هیچ بازیگر به‌تنهایی خود نمی­تواند بر مشکلات موجود در عرصه روابط بین‌الملل، مانند جنگ، بنیادگرایی، گسترش سلاح­های کشتارجمعی، امنیت اقتصادی و انسانی، فائق آید. هیچ دولت نمی­تواند بدون اتحاد با سایر دولت‌ها و بازیگران چون سازمان­های بین‌المللی منافع خود را تأمین کند و یا به تأمین اطمینان‌بخش امنیت خود در برابر موانعی که محیط بین‌المللی دارد، اتکا کند. معادله فرصت و تهدید کشورها را به تصمیم‌گیری راهبردی ملزم می­سازد. در این میان در پهلوی بهره‌گیری از منافع ملی قدرت برای حصول به آرمان‌ها و منابع حیاتی ملی، منابع برون ملی قدرت نیز وجود دارند که هرچند خواه‌ناخواه با منابع ملی قدرت، عجین بوده و رابطه تنگاتنگ دارند. یکی از این امکانات و قواعد یا فرایندهای بازی در محیط بین‌المللی در راستای صلح و امنیت بین‌المللی «پیمان‌های دفاعی- امنیتی[1]» است[2].

………….

مبحث اول: مفهوم و الزامات شکل‌گیری پیمان‌های امنیتی

گفتار اول: مفهوم و تعهدات پیمان‌های امنیتی از منظر حقوقی

بررسی مفهوم پیمان‌های امنیتی ازنظر حقوقی مستلزم بررسی مفهوم معاهدات است، زیرا پیمان‌های امنیتی نوعی از معاهدات بین‌المللی به شمار رفته، تابع قواعد و اصول حقوق بین‌الملل عمومی، به‌ویژه حقوق معاهدات است. امروزه مفهوم عملی مناسبات دولت‌ها در قالب عهدنامه­ها و معاهدات تجسم می­یابد. سازمان‌های عظیم بین‌المللی ازجمله سازمان ملل متحد[3]، سازمان­های امنیتی – دفاعی مانند ناتو، مبانی حقوقی خود را در قراردادهای چندجانبه و معاهدات جستجو می­کند[4].

…………….

گفتار دوم: مفهوم سیاسی الزامات شکل‌گیری پیمان‌های امنیتی

………………

  • تهدید و توازن قوا[5]،

دولت‌ها در مواجهه با یک تهدید بیرونی، برای ایجاد و حفظ توازن قوا، اقدام به تشکیل پیمان با سایر دولت‌ها برای رفع تهدید……….

  • · همگرایی و دنباله‌روی[6]،

……………………

  • · ایدئولوژی[7]،

……………..

  • · جلب کمک­های بیرونی[8]

…………..

  • · نفوذ سیاسی،[9]

……………..

مبحث دوم: ویژگی­ها و انواع پیمان‌های امنیتی

گفتار اول: ویژگی­های پیمان‌های امنیتی

با توجه به اهدافی متنوعی که کشورها از تشکیل پیمان‌ها و اتحاد­های نظامی دارند، می‌توان چنین نتیجه گرفت که باید بیش از یک نوع پیمان و اتحاد نظامی وجود داشته باشد که هر یک با اهداف متفاوت ایجادشده و ویژگی‌های متفاوت از هم دارند[10]..

…………….

گفتار دوم: پیمان‌های چندجانبه امنیتی

………………

گفتار سوم: پیمان‌های امنیتی دوجانبه

پیمان‌های دوجانبه به معاهداتی اطلاق می‌شود که میان دو دولت (در حال حاضر سازمان‌های نظامی را نیز شامل می­شود) به‌منظور حمایت نظامی از یکدیگر منعقدشده و طرفین تعهد می­نمایند که در صورت‌ حمله یک کشور سوم همدیگر را حمایت نظامی نمایند[11]. این معاهدات همکاری­های امنیتی و دفاعی، لجستیکی، آموزش، تمرین مشترک و گاهی استقرار نیروی نظامی یک کشور در خاک طرف مقابل را در بردارد[12].

……………….

مبحث سوم: تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان

گفتار اول: تاریخچه پیمان‌های امنیتی قبل از جنگ جهانی اول (1914)

انعقاد پیمان‌های امنیتی میان قبایل و طوایف و سپس دولت‌ها پیشینه‌ای دیرین و ریشه در احساس عدم امنیت نسبت به یک تهدید مشترک میان طرف‌های دارد که به‌منظور کاهش سطح تهدید و یا دفع آن از سوی یک دشمن مشترک، باهدف ایجاد سازوکارهای که در ادبیات روابط بین‌الملل امروز بازدارندگی نامیده می‌شود شکل می‌گیرند[13]..

……………..

گفتار دوم: از جنگ جهانی اول تا امروز

جنگ جهانی اول به مدت چهار سال طول کشید که خسارات انسانی و اقتصادی بزرگ را، بر کشورهای داخل در جنگ و به‌ویژه قاره اروپا تحمیل نمود. این جنگ در نوع خود بزرگ‌ترین جنگ تا آن تاریخ خوانده می‌شود، زیرا هم از منظر تسلیحات بکار رفته و هم ازنظر کشورهای متخاصم، تلفات و خساراتی که برجا گذاشت، سابقه نداشت. بعد از پایان جنگ جهانی اول مذاکرات صلح میان کشورهای فاتح و مغلوب شروع شد. پس از کشمکش­های فراوان بین متفقین بر سر تقسیم غنائم و چگونگی آینده روابط با آلمان در 28 ژوئن 1919 میلادی پیمان صلحی ملهم از اعلامیه ویلسون[14] در 440 ماده در کاخ ورسای[15] به امضاء رسید. در معاهده ورسای تشکیل جامعه ملل و ایجاد سیستم امنیت دسته‌جمعی، در قالب جامعه ملل پیش‌بینی‌شده بود. از سوی این پیمان……………..

………………

گفتار سوم: تاریخچه پیمان‌های امنیتی در افغانستان

افغانستان بعد از جدایی از بدنه امپراتوری ایران بر اساس معاهده پاریس[16] و تشکیل حکومت جداگانه تحت عنوان کشور مستقل افغانستان، همواره موردتوجه کشورگشایانی، چون انگلیس و شوروی بود. به همین دلیل معاهدات نظامی زیادی میان شاهان افغانستان با این کشورها به امضا رسیده است. در بسیاری از معاهدات منعقده میان شاهان افغانستان با این کشورها، موضوع نظامی نیز موردتوجه است. چه‌بسا که حاکمان افغانستان در بسیاری موارد از طریق همین کشورها و نیروی جنگی آن‌ها بر رقیب چیرگی کرده‌اند؛ اما معاهدات نظامی این کشور بعد از اعلان استقلال در سال 1919 ماندگارتر بوده و در جهت‌گیری‌های سیاسی این کشور بیشتر مؤثریت داشته است[17].

……………..

مبانی نظری پیمان‌های امنیتی، تاریخچه پیمان‌های امنیتی در جهان و افغانستان
فهرست منابع

1. منابع فارسی

(الف) کتاب­ها

  1. ابوالوفا، احمد، حقوق دیپلماتیک و کنسولی (رهیافت اسلامی) ترجمه و تحقیق، سید مصطفی میر محمدی، انتشارات سمت، چاپ دوم، تهران 1393.
  2. ازغندی، سید علیرضا، بررسی مسائل استراتژیک معاصر و نظامی، انتشارات سمت، چاپ اول، تهران 1392.
  3. امامی، محمد، حقوق مالیه عمومی، با تجدید نظر کامل، نشر میزان، تهران، چاپ دوم، تابستان 1387.

[1]. Security & Defense Treaty

[2]. ساعد، نادر، حقوق بین‌الملل معاصر (نظریه‌ها و رویه‌ها) انتشارات خرسندی، چاپ اول، تهران 1387، صص، 218. 220.

[3]. The United Nations Organization

[4]. براون لی، یان، نظر اجمالی بر حقوق معاهدات، ترجمه احمد قرنطینه، مجله حقوقی شماره پنجم، بهار 1385، ص­ 179.

[5]. Balance of Power

[6]. Integration & Bandwagoning.

[7]. Idealogy.

[8]. Foreign Aid

[9]. Political Penetration.

[10]. Warren Colonel Patrick T. Ibid, p. 13.

[11]. Belateral Securtiy pact is a treaty between two nation pledging military supports for each other in case of an attack by third state…

[12]. پلنو و روی آلتون، پیشین ص 78

[13]. اردلان، اسعد، چرایی گسترش پیمان­های امنیتی، مرکز بین‌المللی مطالعات صلح یا (IPSC)، 5 مرداد 1392، قابل‌دسترس در:

http://peace. ipsc.org/fa/ pp. 1. 3.p. 2

[14]. Wilson.

[15]. Warsaw Palace.

[16]. Paris Treaty(1757)

[17] . یار غازی، دگروال لعل محمد، افغانستان و معاهدات بین‌المللی آن، انتشارات خیام، چاپ اول، کابل 1389، ص، 147.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت روستای دستجرد علیا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت روستای دستجرد علیا دارای 39 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت روستای دستجرد علیا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت روستای دستجرد علیا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت روستای دستجرد علیا :

پاورپوینت روستای دستجرد علیا

پاورپوینت روستای دستجرد علیا
فهرست

روستای دستجرد علیا

حوزه نفوذ بنا به تعریف

بهداشت و درمان

تأمین مایحتاج غذایی و پوشاک

وزش بادها و باد قالب

منابع تأمین آب کشاورزی

وجه تسمیه

زمینهای کشاورزی روستای دستجرد علیا

خانوار

موالید

نسبت سنی

مرگ و میر

بررسی مصالح ساختمانی موجود و کاربرد آنها

تخریبی

زمینهای با مالکیت وقفی

زمینهای با مالکیت منابع طبیعی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان :

مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان

توضیحات: 30صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه روانشناسی، جامعه شناسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان

مقدمه

از نظر فارماکولوژی اعتیاد عبارت است از حالت مقاومت اکتسابی که در نتیجه استعمال متمادی دارو در بدن حاصل می‌شود به قسمی که استعمال مکرر دارو موجب کاسته شدن اثرات تدریجی می‌گردد و پس از مدتی شخص می‌تواند مقادیر سمی دارو را در بدن بدون ناراحتی تحمل کند و در صورتی که دارو به بدن نرسد اختلالات جسمی و روانی موسوم به سندروم محرومیت بروز می‌کند.عوامل فرهنگی – اجتماعی از جمله عوامل موثر در گسترش این پدیده است. اثر خرده فرهنگ، در پایین یا بالا بودن نرخ مصرف کنندگان موادمخدر، مورد مطالعه مردم‌شناسان فرهنگی است. مصرف موادمخدر در میان زنان، مردان، اقوام و نژادهای مختلف در سنین مختلف عمر و بر حسب پایگاه اجتماعی افراد متغیر است. متاسفانه اثر عوامل اجتماعی چندان مورد توجه مراکز درمانی قرار نگرفته است. اکثر درمانگران بر این باورند که آمادگی‌های بیولوژیکی افراد، آنها را به مصرف طولانی و مداوم سوق می‌دهد. این مواد برای کسانی که آمادگی بیولوژیک ندارند، اعتیادآور نخواهد بود. از نظر آنان نقش عوامل فرهنگی – اجتماعی جنبه فرعی دارد. از دیدگاه جامعه‌شناختی، نقش خاستگاه اجتماعی و زمان خاصی که فرد در آن قرار دارد، لازم است مورد توجه قرار گیرد. چگونگی دسترسی به مواد و هنجارهای اجتماعی موافق یا مخالف با مواد در مکان‌ها و زمان‌های مختلف فرق می‌کند. (ممتاز، 1381)……………

……………………..

نظریه‌هایی کهن

بیان نظریات روان شناسان و جامعه شناسان در مورد اعتیاد وقتی معنا و مفهوم کار بردی خواهد داشت که به فرد معتاد از هر نوعی که باشد به عنوان بیماری که نیاز به درمان دارد بنگریم . بیماری که در درون و افکارو هیجانات خود انگیزه های فردی ، اجتماعی، اقتصادی داشته و از کانال یکی یا تمام این موارد به چیزی که نداشته روی آورده تا شاید از این طریق به آنچه به عنوان کمبود یا فرار از واقعیات بوده است دست یابد . پس اعتیاد درابتدا یک رویکرد روانی دارد که ریشه در خیلی از مسایل خواهد داشت .

……………….

– سقراط ، افلاطون و ارسطو

…………

قلمرو گرایش به اعتیاد

………………..

-تبیین‌های زیست شناختی

……………..

-عوامل درونی علل گرایش به اعتیاد

الف. دیدگاه روانکاوی

این دیدگاه که افکار و هیجانات را علل مهم رفتار می‌دانند، در سبب شناسی اختلالات روانی به شناسایی افکار و هیجانات ناآشکار که مسبب اساسی اختلالات هستند، تاکید می‌کند. از این دیدگاه پنج سال اول زندگی از لحاظ رشد سالم شخصیت یا بروز اختلالات حائز اهمیت است(همان،ص56)

……………………

-عوامل بیرونی گرایش به مواد مخدر

………………

-عوامل خانوادگی گرایش به مواد مخدر و اعتیاد

……………….

-عوامل اجتماعی گرایش به مواد مخدر

…………….

-نظریه کنترل اجتماعی

……………..

مبانی نظری علل گرایش به مواد مخدر و روانگردان
فهرست منابع

منابع فارسی

1. احمدی ،جمشید ، (1386)،فوق تخصص در روان‌پزشکی ،تهران.

2. اختیاری، حامد، (1389) راهنمای شناخت و درمان اعتیاد در ایران،تهران.

3. اسفندیاری، اسماعیل ،(1388)،فقر و انحرافات، کتاب زنان، ش 21.

4. آشوری ،محمد ،(1390)، آیین دادرسی درامور کیفری ، ج2.تهران.

………………

………………….

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مجازات کلاهبرداری اینترنتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مجازات کلاهبرداری اینترنتی دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مجازات کلاهبرداری اینترنتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مجازات کلاهبرداری اینترنتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مجازات کلاهبرداری اینترنتی :

مجازات کلاهبرداری اینترنتی

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 7

لاهبرداری رایانه ای از جمله جرایم کلاسیکی است که از ابتدا در جوامع بشری موجود بوده و مسئولان اداره جوامع هرگز نتوانستند این جرایم را ریشه کن کنند .

البته جالب این است که امروزه با ظهور فناوری نوینی با نام کامپیوتر طریقه های ارتکاب این جرم متنوع تر و به دام انداختن مجرمان سخت تر شده است. در حقوق ایران کلاهبرداری رایانه ای برای اولین بار در لایحه مجازات جرایم رایانه ای جرم انگاری شده است .ما بر آن شدیم تا جوانب مختلف حقوقی این جرم را در گفتگو با دکتر حسین میر محمد صادقی،حقوقدان برجسته کشورمان بررسی کنیم .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی دارای 36 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی :

معرفی تکنیک آماری آنالیز اجزا اصلی

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 17

1- مقدمه:

در این نوشتار قصد داریم به معرفی آنالیز اجزا اصلی (Principal components analysis) به پردازیم. آنالیز اجزا اصلی (pca) یک تکنیک مفید آماری است که کاربرد آن در زمینه های از قبیل : تشخیص چهره،فشرده سازی تصویر و یک تکنیک رایج برای شناسایی یک نمونه در داده های از بعد بالا است.

این تبدیل که با اسامی دیگری چون هتلینگ(Hostelling Transform)، کارهانن-لو(Karhunen-Live Transform(KLT)) و بردار های ویژه نیز شناخته می شود،تبدیل بهینه در کارهای فشرده سازی و کاهش بعد است و خطای میانگین مربعات حاصل از فشرده سازی را کمینه می کند. هر چند این تبدیل به علت وابسته بودن به داده ورودی، جای خود را در الگوریتم های کاربردی و عملی، به تبدیل گسسته کسینوسی(Discret Cosine Transform(DCT)) داده است اما در صورت کافی بودن داده ورودی می تواند تبدیل بهینه را استخراج نماید.

آنالیز اجزای اصلی یک روش اختیاری چند منغیری است. اگر ما در جایی مجبور هستیم مهم ترین متغیر را یا یک تعداد محدودی از متغیر ها را دریک مجموعه انتخاب کنیم از آنالیز اجزای اصلی کمک می گیریم .

آنالیز اجزای اصلی می تواند هم چنین برای پیدا کردن سیگنال ها در اطلاعات نویزدار به کار رود.

قبل از این که از آنالیز اجزا اصلی توصیفی به دست آوریم ابتدا به معرفی مفاهیمی ریاضی که در آنالیز اجزا اصلی استفاده می شود می پردازیم.

این قسمت انحراف معیار، کوورایانس ، بردارهای مشخصه و مقادیر ویژه را پوشش می دهد.این دور نما دانشی قابل فهم از قسمت های آنالیز اجزا اصلی فراهم می آورد.

در این نوشتار مثال های وجود دارد که از طریق آن معنی و مفهوم بحث را روشن می سازد.

2- ریاضیات زمینه(لازم):

در این قسمت تلاش می کند که مهارت های لازم در ریاضیات پایه مورد نیاز در آنالیز اجزا اصلی بدست آوریم.

به خاطر سپردن طرز کار صحیح تکنیک ریاضی نسبت به فهمیدن دلایل اهمیت کمتری دارد. زیرا که یک تکنیک ممکن استفاده شود و نتیجه عملی به ما در مورد داده نهایی بگوید.

در این قسمت ابتدا به بخشی از آمار که در توزیع اندازه یا چگونگی پراکندگی داده ها است توجه می کنیم و در بخش دیگر به ماتریس جبری، مقادیر ویژه و بردار های مشخصه که مهمترین ویژگی یک ماتریس که اساس آنالیز اجزا اصلی توجه می کنیم.

2-1 آمار:

در سراسر بحث آماری ما با مجموعه نسبتا بزرگی از داده ها سر و کار داریم و باید ارتباط (وابستگی) بین مجموعه با نقاط خاص در آن مجموعه داده را تحلیل کنیم. اما ما قصد داریم در مجموعه داده ها توجه کنیم به تعداد کمی از اطلاعات و نتیجه ای که درباره این مجموعه داده ها به ما می دهد.

2-1-1 انحراف معیار استاندارد :

برای فهمیدن انحراف معیار به یک مجموعه داده احتیاج داریم. آمارشناسان معمولا علاقمند به نمونه گیری از جامعه هستند. برای استفاده کردن از روش های نمونه گیری به عنوان مثال جامعه تمام مردم یک کشور است. در حالی که یک نمونه یک زیر مجموعه از جامعه است که آمارشناسان اندازه می گیرند.

مطلب مهم دیگر درباره آمار اگر از سراسر جامعه استفاده می کنید این است که فقط با اندازه گیری یک نمونه از جامعه شما می توانید با اندازه گیری احتمال(سنجش احتمال) کار کنید.

در این بخش آماری قصد داریم فرض کنیم که اطلاعات ما نمونه ای از جامعه است.

در اینجا یک مثال وجود دارد:

X = [1 2 4 6 12 15 25 45 68 67 65 98]

از علامت Xبرای اشاره به مجموعه اعداد استفاده می کنیم.اگر به یک عدد خاص در مجموعه داده ها بخواهیم اشاره کنیم از یک زیر نویس بر روی علامت X استفاده کنیم که یک عدد خاص را نشان می دهد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی) :

فناوری اطلاعات در پزشکی جایگزین (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه

تنها در ایالات متحده، بازار برای محصولات بهداشتی مصرف کننده بی سیم و خدمات، انتظار میرود از 300 میلیون دلار به 4.4 میلیارد دلار در طی چهار سال از 2009 به 2013 افزایش یابد (ورسل،2009). چنین رشدی در تقاضا توسط اثر ترکیبی پیشرفت های فناوری پزشکی از راه دور و افزایش در آگاهی و هوشیاری کلی سلامت تقویت شده است. فناوری مراقبت های بهداشتی مصرف کننده و پزشکی جایگزین قطعا به طور فزاینده در این زمینه مهم میباشد. پزشکی جایگزین توسط (براتمان، 1997) به عنوان شیوه شفابخش تعریف شده که در داخل قلمرو پزشکی مرسوم گنجانده نشده است. مثالهای از این دست مثل طب سوزنی، بیوفیدبک، پزشکی گیاهی، هیپنوتیزم و یوگا در مجموع به عنوان پزشکی مکمل و جایگزین (CAM) معرفی شده است. درک آن دشوار نیست و یک چیز مشترک در آنها وجود دارد: آنها داروهای تجویزی ندارند. آنچه ما در حال حاضر برای مراقبت های بهداشتی بی سیم و حفظ تناسب در خانه انجام میدهیم، پزشکی جایگزین گفته میشود. بسیاری از اینها برای ما، اطلاعات در مورد وضعیت سلامتی ما و امکان پیشنهاد برای بهبود سلامتی را مهیا میسازد. با این حال، تقریبا همه این دستگاه های نظارت بر سلامتی مصرف کننده یک ارتباط مستقیم را با دارو را فراهم میکند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی آزمایشگاهی ظرفیت باربری شالوده های مستقر برخاک ماسه ای مسلح شده با لایه ساندویچی خاک درشت دانه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی آزمایشگاهی ظرفیت باربری شالوده های مستقر برخاک ماسه ای مسلح شده با لایه ساندویچی خاک درشت دانه دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی آزمایشگاهی ظرفیت باربری شالوده های مستقر برخاک ماسه ای مسلح شده با لایه ساندویچی خاک درشت دانه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی آزمایشگاهی ظرفیت باربری شالوده های مستقر برخاک ماسه ای مسلح شده با لایه ساندویچی خاک درشت دانه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی آزمایشگاهی ظرفیت باربری شالوده های مستقر برخاک ماسه ای مسلح شده با لایه ساندویچی خاک درشت دانه :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی پژوهشهای کاربردی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

بطورکلی افزایش ظرفیت باربری پی هایکی از اساسی ترین دغدغه های مهندسین ژئوتکنیک دربارگذاری برروی خاکهای سست بشمار می رود. به این منظور روشهای متعددی جهت افزایش ظرفیت باربری پی پیشنهاد شده است ویکی ازتکنیک هایی که می توان استفاده کرده استفاده ازلایه ساندویچی خاک درشت دانه محبوس درخاک های ریزدانه می باشدکه ظرفیت باربری راافزایش داده وموجب کاهش نشست می شود. هدف ازاین تحقیق بررسی اثر لایه ساندویچی خاک درشت دانه محبوس درخاک ماسه ای ریزازلحاظ رفتارزیر شالوده تحت بارفشرای می باشد، بدین منظور مدلی آزمایشگاهی تعریف و درابعاد بزرگ مقیاس مدل سازی انجام شدو ازیک ورق مربعی به عرض 40 سانتی متروضخامت 5/2 سانتی متربرای مدل پی استفاده شد. همچنین ابعاد محیط خاک 9/2 متردر9/2 متروارتفاع 5/1 مترمی باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی ویژگیهای معماری مدارس امن براساس پدافند غیرعامل

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی ویژگیهای معماری مدارس امن براساس پدافند غیرعامل دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی ویژگیهای معماری مدارس امن براساس پدافند غیرعامل  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی ویژگیهای معماری مدارس امن براساس پدافند غیرعامل،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی ویژگیهای معماری مدارس امن براساس پدافند غیرعامل :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی انسان، معماری، عمران و شهر

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

پدافند غیرعامل عبارت است از مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای که به کارگیری آنها موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، ارتقا پایداری ملی، تداوم فعالیت های ضروری و تسهیل مدیریت بحران در برابر تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می گردد. بطور قطع امروز و در شرایطی که کشورمان با بالاترین سطح تهدیدات خارجی مواجه است، تمهیدات دفاعی در بعد طراحی معماری و طراحی شهری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بدین منظور لازم است پس از هر مرحله ارزیابی خطر، امکانات معماری و طراحی شهری برای پدافند غیر عامل شناسایی شود. پدافند غیرعامل مجموعه ای ازاقدامات غیر مسلحانه است که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، ساختمانها، تاسیسات، تجهیزات، سرمایه ها، اسناد و شریانهای کشور در مقابل عملیات خصمانه و مخرب دشمن می گردد. هرچقدر درجه هوشیاری مدیریت دفاعی برای بکارگیری پدافند عامل بالا باشد، باز هم دشمن سعی دارد در ساعات نخستین تهاجم با وارد کردن ضربات سنگین به مراکز مهم دفاعی، حساس و حیاتی کشور آسیب برساند و برای اینکار پرهزینه ترین ابزارها را با قدرت آتش سنگین بکار می گیرد. همچنین معماری و شهرسازی بعنوان بستر اصلی اجرای روشهای پدافند غیرعامل نقش اساسی دارند. فلذا طراحی هوشمندانه فرم ساختمان، محوطه، دسترسی ها، معابر، نحوه قرارگیری بناها، فضاهای باز و … در کاهش آثار مخرب حوادث طبیعی و غیر طبیعی به نحو غیرقابل انکاری سرنوشت ساز است. همچنین پدافند غیرعامل در حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ساختمانهای آموزشی از جمله بناهای با اهمیتی هستند که در صورت رعایت اصول و ضوابط پدافند غیرعامل، علاوه بر حفظ جان دانش آموزان بعنوان قشر آسیب پذیر جامعه، به عنوان پناهگاه و خدمات رسانی برای محله و منطقه نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین اینکار در آموزش جمعیت کشور و بالا بردن سطح آگاهی آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت. بر این مبنا، ایجاد مدارس امن جدید و ایمن سازی مدارس موجود، به دلیل استقرار آنان در گستره کلیه شهرها و همچنین روستاهای کشور ضرورت داشته و افزایش امنیت روانی دانش آموزان و خانواده ها ویاس دشمنان را به همراه خواهد داشت . دراین راستا چشم انداز مدرسه امن، راهبردها و ویژگیهای یک مدرسه امن ارایه گردیده است و مشکلات و موانع پیش رو جهت تحقق آن بر شماری شده و پیشنهادهای لازم جهت تحقق ایجاد مدارس امن ارایه گردیده و در انتها پس از بیان نتایج و ثمرات مدرسه امن، نتیجه گیری لازم صورت پذیرفته است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت بیمه مهندسی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت بیمه مهندسی دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت بیمه مهندسی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت بیمه مهندسی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت بیمه مهندسی :

پاورپوینت بیمه مهندسی

دسته: مدیریت بیمه(ویژه ارائه کلاسی درس سمینار مدیریت بیمه)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 23 اسلاید

این فایل شامل پاورپوینتی در زمینه “بیمه مهندسی” می باشد که در حجم 23 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان کار ارائه کلاسی(سمینار یا کنفرانس)درسمینار درمدیریت بیمه مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

تاریخچه بیمه های مهندسی

مقدمه ای بر بیمه های مهندسی

مفهوم تمام خطر در بیمه­های مهندسی

تقسیم‌بندی بیمه‌های مهندسی

بیمه‌های دوره احداث (Construction)
بیمه تمام خطر پیمانکاران (CAR)

مدت بیمه CAR
بیمه تمام خطر نصب (EAR)
مدت بیمه در بیمه های تمام خطر نصب

بیمه‌های دوره بهره‌برداری (Operation)
بیمه تجهیزات و ماشین‌آلات پیمانکاران (CPM)

پوششهای بیمهCPM

بیمه ریسکهای تکمیل شده ساختمانی (CECR)
بیمه شکست ماشین‌آلات (MB)
بیمه تجهیزات الکترونیک (EE)
بیمه فساد کالا در سردخانه (DOS)
بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان (LDB)
بیمه عدم‌النفع ناشی از شکست ماشین‌آلات (MLOP)

مدت در بیمه‌های مهندسی

فرانشیز در بیمه‌های مهندسی

خسارت در بیمه های مهندسی

ریسک در بیمه های مهندسی

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید