پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان دارای 41 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان :

پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان

پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اعتقادات و باورهای قلبی انسان نقشی مهمی در سبک زندگی او دارد. بطوری که تحقیقات مختلف نشان می‌دهد افرادی که دارای اعتقادات و ایمان محکمی هستند، زندگی سالم‌تری دارند. به این ترتیب در تربیت فرزندان علاوه بر اینکه به ایجاد سایر رفتارهای مناسب و سالم در کودک توجه می‌شود، باید پرورش ایمان و اعتقادات او نیز در اولویت قرار بگیرد.

اگرچه کودکان قبل از رفتن به مدرسه هنوز برای درک بسیاری از مسائل زندگی معنوی خود کوچک هستند، اما توانایی‌ها و مهارت‌هایی دارند که می‌تواند به والدین در مسیر تربیت دینی آنها کمکی مفید و موثر باشد.

این سالها بهترین دورانی است که می‌توان روح خداپروری را در آنها پرورش داد و اگر روح او برای همیشه به ایمان سیراب گردد،در حقیقت او به چیزی مسلح شده است که سالها بعد در نبرد با سختی‌ها و مسائل زندگی به کارش خواهد بود و پشتوانه و تکیه گاه محکم و استواری برای او خواهد آمد.

انسان‌ها در شرایط سختی و ناراحتی ، در تصمیم‌گیری‌های بزرگ و… به خدای خود رو می‌کنند. در چنین شرایطی ایمان ، تحمل مسائل را آسانتر می‌سازد، امیدوار می‌کند و توان مقابله را به او می‌دهد.

اول اعتقادات خود را بسازید

اعتقادات خود را مشخص کنید. آنها را درک کنید تا بتوانید زمینه را برای تقویت اعتقادات فرزند خود فراهم کنید. تا زمانی که خود ندانید چه اعتقاداتی دارید، چقدر به آنها پای‌بند هستید، چه قدر باید به آنها متکی باشید و آنها را تقویت کنید نخواهید توانست برای فرزندان خود الگوی مناسبی باشید.

ایجاد اعتقادات و ایمان در کودکان به صورت آموزش خشک و خالی امکان ندارد. شما می‌خواهید چیزی را در کودک خود ایجاد کنید که حرارت و حضور آن را در روح و قلب خود احساس کند. بنابراین مثل یک درس ساده نمی‌توانید فقط آنرا برای او توضیح دهید و او در مقابل طوطی‌وار چیزهایی را برای شما پس بدهد.

آیا به وجود خداوند اعتقاد دارید؟ آیا باور دارید که قدرتی الهی در خلقت جهان داشته است؟ وقتی انسان می‌میرد چه اتفاقی برای او می‌افتد؟ امور زندگی ما چگونه تعیین می‌شود و عوامل مختلف چه تاثیراتی بر آن دارند؟

به سوالاتی از این قبیل پاسخ دهید. سپس شروع کنید به تاثیرگذاری روی اعتقادات کودک و شکل دادن آنها در زندگی روزمره خود اعتقادات خود به کودک نشان دهید.

و …

پاورپوینت تقویت خداباوری در کودکان
فهرست مطالب

مقدمه
اول اعتقادات خود را بسازید
کودک با دیدن می‌آموزد تا شنیدن
برای کودک از خدا بگوییم.
در مقابل سوالات کودک پاسخ‌های مناسب بدهید.
برای پرورش خداباوری کودک ، از وقایع عادی زندگی کمک بگیرید
از طبیعت کمک بگیرید.
از ساده سازی داستان‌های مناسب از ادیان متفاوت و کتب آسمانی استفاده کنید.
سخن آخر

عنوان : تقویت خداباوری در کودکان

فرمت : پاورپوینت

حجم : 2.86 مگابایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان :

پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان

پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تغییرات ناگهانی و مهمی که از لحاظ جسمی در نوجوان اتفاق می‌افتد، در کنار تغییر در علائق ، نگرشها ، احساسات ، روابط و … رفتارها و کردارهای جدیدی را در نوجوان سبب می‌شود

و اغلب با بروز مشکلات جدیدی که موجب عدم سازگاری نوجوان با محیط می‌شوند (مشکلات مرحله نوجوانی)، همراه هستند.

این تغییرات ویژگی خاصی به این دوران می‌بخشند که آن را به عنوان یک مرحله انقلابی و مشکل از رشد می‌شناسند و در تعابیری آن را به مثابه یک مرحله بحرانی معرفی می‌کنند.

اطلاق چنین عنوانی به دوران بلوغ شاید به دوران ارسطو باز می‌گردد.

در هر حال تغییرات رفتاری نوجوان در اثر تغییرات بلوغ ویژگی اساسی این دوران است.

اینکه این تغییرات چگونه اتفاق می‌افتند؟ واکنش نوجوان به بروز این علائم چگونه است؟ چه تفاوتی میان نوجوانان از لحاظ واکنش به این تغییرات وجود دارد؟ سوالاتی هستند که اغلب مورد توجه روان شناسان رشد بوده و طی مطالعاتی به آنها پاسخ داده شده است.

بلوغ جسمی و جنسی و تاثیرات آن در رفتار نوجوان

بلوغ و نوجوانی توام با تغییرات قابل توجه جنسی و جسمی است. آنچه مسلم است اینکه تغییرات روانی ، عاطفی و اجتماعی متعدد و بارزی نیز در این دوران دیده می‌شود. بخشی از این تغییرات در واقع واکنشی است در قبال تغییرات جسمی و جنسی که نوجوان بطور ناگهانی با آنها مواجه شده است.

آگاهی از بروز تغییرات ناگهانی جسمی و جنسی برای نوجوان معمولا اضطراب‌آور است و به عنوان یک پدیده تازه که با آن مواجه شده، سازگاری با آن مدتی طول می‌کشد. این تغییرات ممکن است در برخی نوجوانان احساس گناه ایجاد کند و در دفعات بعدی که تغییرات جدید با تکرار همراه می‌شوند

(مثل عادت ماهانه در دختران و احتلام شبانه در پسران) این احساسات شدیدتر می‌شود، به گونه‌ای که نوجوان به تدریج دیدی منفی نسبت به خود پیدا می‌کند و نمی‌تواند نگرش مطلوبی از خویشتن داشته باشد.

اولین احساسی که در نوجوان به مجرد روبرو شدن با نشانه بلوغ جنسی بوجود می‌آید، غافلگیر شدن و ترس و وحشت ناشی از آن است و این حالت زمانی بر نوجوان مستولی می‌شود که خود را به گونه‌ای غیر منتظره در وضعیت جدید می‌یابد که قبلا هیچ اطلاعی از آن نداشته و اکنون نیز هیچ توضیحی برای آن نمی‌یابد.

احساس دیگری که غالبا گریبانگیر نوجوان می‌شود، حالت غم و اندوه فراوانی است که بطور طبیعی برایش پیش می‌آید.

و …

پاورپوینت تاثیر بلوغ در رفتار جوانان
فهرست مطالب

مقدمه
بلوغ جسمی و جنسی و تاثیرات آن در رفتار نوجوان
فرهنگ و تاثیرات بلوغ جسمی و جنسی در رفتار نوجوانی
جنسیت و تاثیرات بلوغ جسمی و جنسی در رفتار نوجوانی
تاثیرات بلوغ عاطفی و روانی در رفتار نوجوان
پایان

عنوان : تاثیر بلوغ در رفتار جوانان

فرمت : پاورپوینت

حجم : 716 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها دارای 21 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها :

پاورپوینت اصول پیشرفت کشورها ، در حجم 21 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
تفاوت کشورهای ثروتمند و فقیر، تفاوت قدمت آنها نیست.
برای مثال کشور مصر بیش از 3000 سال تاریخ مکتوب دارد و فقیر است!
اما کشورهای جدیدی مانند کانادا، نیوزیلند، استرالیا که 150 سال پیش وضعیت قابل توجهی نداشتند، اکنون کشورهایی توسعه‌یافته و ثروتمند هستند.
تفاوت کشورهای فقیر و ثروتمند در میزان منابع طبیعی قابل استحصال آنها هم نیست.
ژاپن کشوری است که سرزمین بسیار محدودی دارد که 80 درصد آن کوه‌هایی است که مناسب کشاورزی و دامداری نیست اما دومین اقتصاد قدرتمند جهان پس از آمریکا را دارد. این کشور مانند یک کارخانه پهناور و شناوری می‌باشد که مواد خام را از همه جهان وارد کرده و به صورت محصولات پیشرفته صادر می‌کند.
و…

این فایل با فرمت پاورپوینت در 21 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

زنان، ارکان توسعه: وضعیت مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 زنان، ارکان توسعه: وضعیت مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد زنان، ارکان توسعه: وضعیت مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی زنان، ارکان توسعه: وضعیت مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن زنان، ارکان توسعه: وضعیت مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی :

سال انتشار : 1388

نام کنفرانس یا همایش : نخستین همایش بین المللی تحولات جدید ایران و جهان

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

آمارهای جهانی نشان میدهد زنان در بخشهای مختلف از جمله آموزش، استخدام، بهداشت، تغذیه، سیاست و آزادی های فردی و اجتماعی با تبعیض های گوناگون روبرو می شوند و این موضوع باعث شده است زنان در مقایسه با مردان از فرصت کمتری برای توسعه و پیشرفت خود و اجتماعی برخوردار شوند با توجه به اینکه زنان به عنوان نیمی از جمعیت بشری از ارکان اساسی رشد و توسعه جوامع بشمار می روند و بدون مشارکت فعال و گنجاندن دیدگاه آنان در تمام سطوح تصمیم گیری، اهداف برابری، توسعه و صلح قابل دستیابی نخواهد بود، حضور وسیع و سهیم شدن زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی را می توان از نشانه های سلامت دموکراسی و نمایانگر بلوغ فکری و رشد شعور اجتماعی هرجامعه محسوب نمود. حضور زنان ایرانی در ابعاد سیاسی و اجتماعی نیز اگرچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی (1357/1979) روند رو به رشدی داشته است و دولتمردان و برنامه ریزان، با تاکید بر موازین اسلامی و اصول قانون اساسی، به منظور توسعه کمی و کیفی حضورزنان در عرصه های مختلف برنامه های متعددی طرح ریزی کرده اند اما شواهد نشان می دهد به زنان به عنوان نیروی بنیادی در فرایند توسعه و تعالی کشور توجه کافی نشده و آنگونه که شایسته است از سهمی متناسب و همخوان با کار ویژه هایشان در ساختار قدرت اجتماعی برخوردار نشده اند با وجود گذشته سی سال ا زانقلاب اسلامی، زنان ایرانی علیرغم توانمندی ها و شایستگی ها در بخش های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هنوز نتوانسته اند به جایگاه در خور و شایسته ای در سطوح مدیریتی تصمیم گیری دست یابند. این مقاله با تاکید بر تئوری تفاوتهای جنسیتی، به بررسی موانع فرهنگی به عنوان اصلی ترین موانع مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان می پردازد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی و مرور ضریب دیفوزیون مؤثر آب انبه تحت تاثیر عوامل مختلف

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی و مرور ضریب دیفوزیون مؤثر آب انبه تحت تاثیر عوامل مختلف دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی و مرور ضریب دیفوزیون مؤثر آب انبه تحت تاثیر عوامل مختلف  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی و مرور ضریب دیفوزیون مؤثر آب انبه تحت تاثیر عوامل مختلف،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی و مرور ضریب دیفوزیون مؤثر آب انبه تحت تاثیر عوامل مختلف :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: همایش ملی صنایع غذایی

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

نجمه صباحی محمدی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه )نیمه حضوری(

چکیده:

دراین مطالعه رفتارخشک کردن میوه انبه درشرایط مختلف موردبررسی قرارگرفته ونتایج کارهای تجربی چندمحقق در این زمینه مقایسه شده است.خشک کردن میوه ها مانند انبه معمولاً در دماهای 50 و 60 و 70 و یا 80 با سرعتهای مختلف هوا 1/80 و 1/91 متر برثانیه صورت می پذیرد.ضریب دیفوزیون موثرآب قطعات انبه تحت تأثیر این دماها وسرعت های هوای متفاوت قرار می گیرد.بطوریکه با افزایش دما وسرعت جریان هوا مقدار آن افزایش می یابد.علاوه براین تحت تأثیر رسیدن میوه نیز تغییر می کند.ضریب نفوذموثردر انبه های مختلف به دلیل تفاوت در خصوصیات فیزیکی وشیمیایی آنها متفاوت است.ضریب دیفوزیون موثربااستفاده از قانون دوم فیک به دست می آید.وابستگی آن به دما توسط معادله آرنیوس تعیین می گردد.هرچقدر انرژی اکتیواسیون بیشتر باشد ضریب دیفوزیون کاهش یافته واز ازدست دادن رطوبت مشکل می شود. .منحنی های خشک کردن که از آزمایشات خشک کردن تحت شرایط کنترل شده به دست می آیند اطلاعات مفیدی را از مکانیسم انتقال رطوبت فراهم می کنندبرای تمام شرایط خشک کردن یک دوره سرعت نزولی بوسیله کاهش سریع سرعت خشک شدن مشخص می شود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله برنامه ریزی جهت استقرار و نگهداری نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای تهران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله برنامه ریزی جهت استقرار و نگهداری نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای تهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله برنامه ریزی جهت استقرار و نگهداری نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله برنامه ریزی جهت استقرار و نگهداری نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای تهران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله برنامه ریزی جهت استقرار و نگهداری نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای تهران :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: دومین همایش کیفیت و بهره وری در صنعت برق

تعداد صفحات: 13

نویسنده(ها):

شبنم تدین – شرکت برق منطقه ای تهران

چکیده:

امروزه، مقوله بهره وری مورد توجه اکثر سازمانها قرار گرفته است. آنها سعی می کنند با استفاده از شیوه های گوناگون بهره وری را اندازه گرفته و آن را تا حد امکان ارتقا بخشند. افزایش بهره وری به طرق مختلف امکانپذیر است. یکی از راهها، بهره جویی از نظام مشارکت و دخالت دادن کارکنان در روند تصمیم سازی، تصمیم گیری و حل مسائل سازمانی است. نظام مشارکت کارکنان، علاوه بر بهره گیری از تعقل و ظرفیتهای بشری و حل مسائل سازمانی، منجر به افزایش انگیزش کارکنان می شود که این امر به نوبه خود از اهمیت والایی برخوردار است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

موضوعات در یادگیری الکترونیکی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 موضوعات در یادگیری الکترونیکی دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد موضوعات در یادگیری الکترونیکی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی موضوعات در یادگیری الکترونیکی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن موضوعات در یادگیری الکترونیکی :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

با توجه به گسترش آموزش الکترونیکی و لزوم طراحی الگوهای هایمناسب در این زمینه، لازم است بیشتر به بررسی نحوه طراحی وارائه مواد از طریق آموزش های از راه دور بپردازیم. در این مقاله بهبررسی موضوع قابل ارائه از طریق آموزش های برخط می پردازیم واینکه یک موضوع چیست و چه مولفه هایی دارد. برای نوشتن یکموضوع لازم است که این مولفه ها مورد توجه قرار گیرند و در کارگنجانده شوند. هر کدام از آن ها هدفی دارد و در درک و فهم بیشترمطلب به یادگیرنده کمک اساسی می کنند. مولفه های مورد بحثدر این مقاله شامل: عنوان موضوع، مقدمه، فعالیت ها، تست، خلاصه،منابع مربوط، فراداده و منوی ورود، هستند.شهر هر یک از اینمولفه ها و چگونگی نوشتن آن ها برای انواع هدف ها در متن مقالهآمده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله مطالعه وضعیت آبهای زیرزمینی در یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان و حذف آلاینده های آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله مطالعه وضعیت آبهای زیرزمینی در یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان و حذف آلاینده های آن دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه وضعیت آبهای زیرزمینی در یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان و حذف آلاینده های آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مطالعه وضعیت آبهای زیرزمینی در یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان و حذف آلاینده های آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه وضعیت آبهای زیرزمینی در یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان و حذف آلاینده های آن :

سال انتشار: 1378

محل انتشار: دومین همایش ملی بهداشت محیط

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

سیمین ناصری – گروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران
بهنام باریک بین – گروه بهداشت محیط، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

چکیده:

در این تحقیق کاهش شیمیایی نیترات توسط آهن عنصری (Fe) به عنوان روشی بالقوه جهت پاکسازی آبها آلوده به نیترات مورد مطالعه قرار گرفت و تاثیر پارامترهای مختلف شامل pH اولیه مجهول، غلظت نیترات و مقدار آهن مصرفی، بر روی میزان و درصد حذف نیترات بررسی گردید. با تغییرpH مشخص گرید که pH اولیه محلول در دستیابی به حداکثر میزان حذف بسیار موثر می باشد و در pH=2 در دو ساعت اولیه حذف نیترات بیش از 95% بوده است. با افزایش pH از میزان حذف کاسته می شود به نحوی که در pH=5 تنها 18/2% حذف نیترات حاصل گردید. این مطالعه همچنین نشان داد که نسبت آهن به نیترات از عوامل مهم دیگر در میزان حذف می باشد و با میزان 400mgFe/grNO3 می توان به بهترین کارایی دست یافت. امکان کاربرد ضایعات صنعتی ماننده براده های آهن نیز بررسی شد و مشخص گردید که کارآیی ضایعات در حذف نیترات تا درصدهای مورد نظر، مطلوب می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی تطبیقی نقوش کاشی کاری دو مسجد قاجاری (عمادالدوله کرمانشاه و مسجد سپهسالار تهران)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی تطبیقی نقوش کاشی کاری دو مسجد قاجاری (عمادالدوله کرمانشاه و مسجد سپهسالار تهران) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی تطبیقی نقوش کاشی کاری دو مسجد قاجاری (عمادالدوله کرمانشاه و مسجد سپهسالار تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی تطبیقی نقوش کاشی کاری دو مسجد قاجاری (عمادالدوله کرمانشاه و مسجد سپهسالار تهران)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی تطبیقی نقوش کاشی کاری دو مسجد قاجاری (عمادالدوله کرمانشاه و مسجد سپهسالار تهران) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش ملی باستان شناسی ایران

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

ازعوامل موثر در شکوه و زیبایی معماری ایران به ویژه در دوران اسلامی به تزئین و آرایش بنا ها می توان اشاره کرد. در این میان، مسجد عمادالدوله در شهر کرمانشاه یکی از شاهکارهای معماری دوره قاجاری و مسجد سپهسالار یکی از شاخص ترین بناهای قاجاری که در پایتخت آنها درشهرتهران ساخته شده، از لحاظ تزئینات و به خصوص نقوش کاشیکاری حائز اهمیت هستند. بررسی، مطالعه و مقایسه در نقوش کاشیکاری این دو بنا می تواند باعث بازشناسی هویت فرهنگی این دو بنا شود. با توجه به خلاء نسبی علمی تحقیقاتی در رابطه با معماری مساجد تاریخی شهر کرمانشاه بخصوص در بحث تزئینات، پژوهش حاضر برآن است تا با استفاده از روش تحلیلی توصیفی و انجام تحقیقات کتابخانه ای در عرصه آرایه های معماری این دو بنا و تحقیقات میدانی به ارزیابی و مقایسه تطبیقی نقوش کاشیکاری دو بنای شاخص معماری دوران قاجار در شهر کرمانشاه و تهران بپردازد. بنابرمهم ترین یافته های تحقیق نشان می دهد که بیشتر تزئینات کاشیکاری مسجد عمادالدوله نقوش هندسی و گیاهی به صورت انتزاعی و تجریدی است که استحکام ساده و روانی دارد و بیشتر برگرفته از تزئینات معماری دوره صفویه و زندیه است. اما عناصر تزئینی به کار رفته در مسجد سپهسالار تنوع بیشتری دارد که تحت تأثیر هنرهای تزئینی غرب به صورت طبیعت گرا، غیرانتزاعی و تقلیدی می باشد؛ نقوشی همچون منظره سازی، تصاویر میوه همچون انگور، گل وگلدان، کاسه بشقابی، کتیبه ها به خط نستعلیق و موارد مشابه آن نیز به چشم می خورد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

اشاعه فرهنگ پاسخگویی وتاثیرآن بر فساد اداری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 اشاعه فرهنگ پاسخگویی وتاثیرآن بر فساد اداری دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اشاعه فرهنگ پاسخگویی وتاثیرآن بر فساد اداری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی اشاعه فرهنگ پاسخگویی وتاثیرآن بر فساد اداری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن اشاعه فرهنگ پاسخگویی وتاثیرآن بر فساد اداری :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس بین المللی در مدیریت، حسابداری و اقتصاد

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

پایداری و قوام هر مکتبی متناسب با میزان استواری بر مبانی فکری و اعتقادی آن مکتب است. وبرای پایدار کردنهر رفتاری در جامعه نیازمند فرهنگ سازی صحیح آن رفتار می باشیم تا در بلند مدت از فواید ترویج واشاعه آن رفتار سودببریم بنابراین برای رسیدن به هدف پاسخگویی نیازمند اشاعه فرهنگ پاسخگویی از روش های درست می باشیم اگردولت هاپاسخگو نباشند، یکسویه، مستبد و فساد انگیز خواهند شد. سازمان های دولتی به وسیله مردم وبرای مردم ایجاد می شوند ومیبایست در برابر آنها پاسخگو باشند. هدف اصلی مقاله حاضربررسی تاثیر اشاعه فرهنگ پاسخگویی برفساد اداری می باشد کهبر اساس یافته های این پژوهش با اشاعه وترویج فرهنگ پاسخگویی، از طریق آموزه های دین اسلام و کمک گرفتن از ابزارمناسب هم پون رسانه گام موثری در مسیر کاهش وکنترل فساد اداری برداشته خواهد شد. وبا تحقق سه هدف عمدهپاسخگویی (پاسخگویی به عنوان ابزار کنترل، نظارت بر قدرت وتضمین کاربرد صحیح منابع عمومی، پاسخگویی به عنوانابزار پیشرفت وبهبود مستمر خدمات) زمینه های بروز فساد نیز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید