پاورپوینت رنگ در آرگونومی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت رنگ در آرگونومی دارای 40 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت رنگ در آرگونومی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت رنگ در آرگونومی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت رنگ در آرگونومی :

پاورپوینت رنگ در آرگونومی ،در حجم 40 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
توضیح در مورد ارگونومی بصورت کامل
امروزه همه ی ما در جستجوی راه های گوناگونی برای نیل به آسایش و راحتی در محیط کار خود هستیم و از علوم مختلفی در این خصوص بهره میگریم . یکی از این علوم ، علم “ارگونومی» است . واژه ارگونومی یک لغت یونانی به معنای کار و قاعده و قانون می باشد که در واقع رابطه انسان با کار را بررسی می کند . میتوان گفت هدف اصلی در دانش ارگونومی ،افزایش و بهبود ایمنی ، بهداشت و سلامتی ، راحتی وکارایی انسان و به عبارتی به دست آوردن بهترین ارتباط میان انسان و محیط(کار و زندگی) می باشد . این علم با ارزیابی قابلیت ها و محدودیت های انسان(بیومکانیک و آنتروپومتری)، استرس های کاری و محیطی(فیزیولوژی کار و روانشناسی صنعتی)، نیروهای استاتیک و دینامیک روی بدن انسان(بیومکانیک)، فیزیولوژی کار و روانشناسی صنعتی و طراحی ایستگاه کاری و ابزارها(آنتروپومتری و مهندسی) سر و کار دارد.
عـدم توجـه به اصـول ارگونومی و رعایـت نکـردن آنها در محـیط کار، هزینه هـای بسیار زیادی را هم برای کـارفرما و هم برای کارکنان بدنبال خواهد داشت و موجب کاهش کارآیی و کیفیت می گردد. از طرفی با توجه به اینکه طی سالیان گذشته و تحقیقات انجام شده، نقش حیاتی ارگونومی در کاهش ناراحتی های عضلانی – اسکلتی، افزایش بهره وری، بهبود کیفیت، زندگی کاری، ایمنی و کارآیی کلی سازمان مشخص تر شده و متخصصین ارگونومی نیز با بهینه کردن تناسب بین انسان – ماشین و محیط، کارآیی سیستم ها را بهبود بخشیده اند.
و…

پاورپوینت رنگ در آرگونومی
فهرست مطالب:
آرگونومی چیست؟
ماهیت رنگ
رنگ ها چگونه به وجود می آیند؟
اقسام رنگ
بررسی رنگها
کاربرد رنگ در ارگونومی
عملکرد ارگونومیکی رنگ در طراحی محصول
مقررات رنگ
مقررات رنگ برای نورهای شناساگر
مقررات رنگ برای ایمنی جاده‌‌ها
مقررات رنگ برای ایمنی صنایع
مقررات رنگ در محصولات خطرناک
رنگ و زندگی حرفه ای
رنگ و ساختمان
رنگ و خودرو
رنگ و زنان
رنگ درمانی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 40 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت تناسبات بصری(9 اسلاید)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی دارای 104 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی :

پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی

پاورپوینت پکیج های گرمایشی و سرمایشی
فهرست

تهویه مطبوع

اثرات تهوع مطبوع بر سلامتی

کابینت و شاسی

  • سیستم مبرد

کمپرسور

تابلو الکتریکی

سیستم کنترل

کندانسورهای هوائی

فیلتر هوا

تحول رطوبت زدن بدون سرد یا گرم کردن

رطوبت زن نوع الکترودی

اصول نصب پکیچ های هوایی

پکیج

کویل گرمائی

  • مزیتها و قابلیتها
  • توصیه های ایمنی ، سرویس و نگهداری
  • هواگیری پمپ سیرکولاسیون
  • آزاد سازی محور پمپ سیرکولاسیون
  • مزایای پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی شوفاژ
  • منابع انبساط

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها :

بررسی ورزش بدنسازی و تمرینات و تاریخچه آن و مروری بر انواع رژیم غذایی و انواع بدن و آسیب ها و درمان آنها

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 20

تاریخچه و تکامل بدنسازی

در اواخر قرن نوزدهم ، علاقه خاصی برای بدنسازی در مردم بوجود آمد و این بدنسازی به معنی اضافه کردن عضلات برای دفاع شخصی و بتا نبود ؛ بلکه منظور از آن بازگشت به این ایده یونانیان بود که با افزایش عضلات از بدن تجلیل می کردند. این زمانی بود که بلند کردن سنگ به روشی سنتی جای خود را ورزش مدرن وزنه برداری داد. در خلال پیشرفت این ورزش ، فرهنگ های مختلف این ورزش را برای مقاصد خاصی انجام می دادند . در اروپا وزنه برداری برای سرگرمی توسط مردان قوی و حرفه أی بوجود آمد . شکل ظاهری و فیزیکی این وزنه برداران برای تماشاچیان یا خود وزنه برداران زیاد مهم نبود.

در سال های دهه 1920 ، 1930 ثابت شد که سلامتی و رشد بدن به یکدیگر نزدیک و مربوط بوده و کارکردن با وزنه ، بهترین وسیله برای ازدیاد حجم عضلات در کوتاه ترین زمان است . سطح دانش بدنسازی در آن زمان محدود بود ، اما بدنسازان آن موقع بیشتر بدن خود را با ستارگان نسل قبلی مقایسه می کردند. در این دهه زیادکردن نیرو توسط وزنه برداری مورد قبول واقع نشده بود و به وزنه برداری در آن موقع ورزشکار یا قهرمان نمی گفتند و ازدیاد حجم عضلات در باشگاه را به جای تمرین کردن در ورزش های دیگر تقلب می دانستند.

در سال 1939 چیزهایی شروع به تغییر کردند . اتحادیه بدنسازان آماتور (AAU) مسابقات آقای آمریکا را برگزار کرد . شرکت کنندگان در این مسابقات فقط بدنسازان نبودند بلکه از تمامی رشته های ورزشی مانند بوکسورها در آن شرکت می کردند و در هر لباسی اقدام به نمایش عضلات خود می کردند. بعد ها بر اثر تأکیدی که بر روی شکل ظاهری بدن شد ، بدنسازان از این امتیاز بهره بردند و فاصله خود را با ورزشکاران رشته های دیگر زیاد کردند. کار کردن با وزنه شکل بدن را بیشتر از ورزش های دیگر تغییر می داد.

بدنسازی در دهه های 1940 و 1950 میلادی

برنده مسابقه آقای آمریکا در سال 1945 کلارنس رراس بود که می توان گفت اولین قهرمان واقعی ورزش بدنسازی است. نوع بدن او امروزه روی صحنه مسابقات کمتر به چشم می خورد . او دارای شانه های پهن عضلات پهن زیر بغل ، کمر باریک و ساق پاها عضلات خوب شکم بود.

در این هنگام تفاوت بین وزنه برداری بطور خاص برای بدست آوردن قدرت و تمرین با وزنه برداری متناسب کردن شکل بدن کاملاً مشخص شد . حالا شکل فیزیکی بدنسازان بر خلاف دیگر ورزش ها به نوع خاص خودش شناخته شد.

مجموعه این موفقیت ها موقعی نمایان شد که در سال 1997 ورزش بدنسازی توسط کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شد و این ورزش عضوی از کمیته ورزش های آماتور گردید. پیشرفت بدنسازی در دهه 1980 اتفاق افتاد . در این دهه بدنسازی نه فقط به عنوان رقابت ورزشی ، بلکه بخاطر تأثیری که بطورکلی روی فرهنگ و مردم گذاشت ، رشد شدیدی کرد.

الفبای بدنسازی

بدنسازی به عنوان یک سیستم تمرین از مؤثرترین و مناسبترین راهها برای پرقدرت کردن و زیاد کردن حجم عضلات می باشد. بعضی ها فکر می کنند که بدنسازی فقط یک رقابت شدید است و ورزش نیست. یکی از دلایلی که مردم بدنسازی را ورزش نمی دانند این است که آنها این ورزش را با ورزشهایی که با اندازه چقدر دور ، چقدر سریع ، چه ارتفاع و غیره و ورزشهایی که با فرم (شیرجه رفتن ، ژیمناستیک ) آنها قضاوت می شوند ، مقایسه می کنند. بدنسازی ورزش فرم است و به جای حرکت دمای اندازه ، شکل تناسب ، جزئیات و کیفیت خود بدن ، با تمرینات مداوم در باشگاهها و بوسیله رژیم گرفتن و نمایش دادن بدن و گرفتن فیگوری سروکار دارد.

اگرچه بدنسازی هنوز بعنوان یک ورزش المپیکی شناخته نشده ، اما توسط جامعه ورزشکاران آماتور بین المللی پذیرفته شده و در بازیهای آسیایی و پان آمریکن گنجانیده شده است.

تمرینات افزایش تدریجی استقامت :

هیکل یک بدنساز ایده آل باید چیزی شبیه به این شکل باشد : شانه ها پهن و به تدریج که به پایین بدن می آید و به کمر می رسد باریک می شود ، پاها متناسب با بالا تنه تند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توربین بادی و ساختار آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 توربین بادی و ساختار آن دارای 110 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد توربین بادی و ساختار آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی توربین بادی و ساختار آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن توربین بادی و ساختار آن :

توربین بادی و ساختار آن

آسیاب بادی پس از گذشت پانصد سال از اختراع آن در خاورمیانه، تا قرن دوازدهم میلادی در اروپا ناشناخته بود. سربازانی که از جنگ‌های صلیبی به کشورشان بازمی‌گشتند، داستان‌هایی را درباره آسیاب‌های بادی نقل می‌کردند. اروپاییان با الهام از ایده استفاده از نیروی باد به عنوان نیروی محرکه، سرانجام نوع جدیدی از آسیاب بادی را اختراع کردند. در این نوع آسیاب بادی، همه مجموعه آسیاب بادی می‌توانست حول محور یک دیرک مرکزی بچرخد تا پره‌های آسیاب در جهت وزش باد قرار بگیرند. مدتی بعد، آسیاب‌های بادی ساده‌تری که به شکل یک برج پره دار بود، ساخته شد؛ در این نوع آسیاب بادی، فقط پره‌ها همراه جریان باد می‌چرخیدند. با گذشت زمان آسیاب‌های بادی به چشم‌اندازهای طبیعی حومه شهرهای اروپا تبدیل شد. در قرن دوازدهم میلادی هلندی‌ها از تلمبه‌های آب که به وسیله آسیاب‌های بادی کار می‌کرد، برای احیای بخش‌هایی از خشکی که زیر آب دریای شمال قرار گرفته بود، استفاده می‌کردند. یک قرن بعد، در بعضی از شهرهای فرانسه بیش از آسیاب بادی نصب شده بود. در هلند، در قرن هجدهم، بیش از آسیاب بادی در امتداد رودخانه زان احداث شده بود.

مقایسه نیروی باد و نیروی آب

آسیاب‌های بادی مقایسه با آسیاب‌های آبی از امتیازهای بسیاری برخوردار بودند. اول آن که نیازی نبود که آسیاب‌های بادی نزدیک جریان آب احداث شوند. به علاوه اگر آب در زمستان یخ می‌زد، آسیاب‌های آبی از کار می‌افتادند در حالی که آسیاب‌های بادی به کار خود ادامه می‌دادند. امتیاز دیگر آسیاب‌های بادی این بود که رودخانه‌هایی که در کنار آن‌ها آسیاب‌های آبی ساخته می‌شد، معمولاً تخت نظارت مالکین و زمین داران قدرتمند قرار داشت و آن‌ها بودند که اجازه می‌دادند چه کسی حق احداث آسیاب آبی و آرد کردن گندم را داشته باشد. رواج آسیاب‌های بادی موجب رهایی مردم عادی از قید و بند مالکین شد

انواع توربین‌های بادی

یک توربین ساوونیوس که دارای محور عمودی است.

سه نوع اصلی توربین بادی

پره توربین‌های بادی می‌تواند به دور محور افقی و یا عمودی دوران کند. توربین بادی با محور افقی، پیشینه بیشتری داشته و امروزه هم بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل، مزیت توربین بادی با محور عمودی، عدم حساسیت نسبت به جهت وزش باد و عدم نیاز به یک پایه مرتفع است.

توربین بادی با محور افقی

توربین‌های بادی در منجیل، ایران با محور افقی

در توربین‌های بادی با محور افقی (به انگلیسی: Horizontal Axis Wind Turbine) که به اختصار HAWT هم نامیده می‌شوند، روتور و ژنراتور الکتریکی در بالای یک برج بلند قرار گرفته و باید در راستای باد قرار گیرند. توربین‌های بادی کوچک برای تعیین جهت وزش باد از یک بادنمای ساده استفاده می‌کنند، ولی توربین‌های بزرگ‌تر معمولاً از یک سنسور باد که با یک سرووموتور در ارتباط است، استفاده می‌کنند. بیشتر این توربین‌های بادی، با استفاده از یک جعبه‌دنده، سرعت چرخش کُند پره‌ها را به سرعت بیشتری برای ژنراتور تبدیل می‌کنند.

توربین‌های بادی امروزی

توربین‌های بادی که امروزه در نیروگاه‌های بادی برای تولید تجاری برق مورد استفاده قرار می‌گیرند، معمولاً سه-پره بوده و با استفاده از سامانه‌های کنترل رایانه‌ای در جهت وزش باد قرار می‌گیرند. البته توربین‌های باد با دو پره و حتی یک پره هم استفاده می‌شوند پره‌های این توربین‌ها، معمولاً طولی بین تا متر و حتی بیشتر و سرعت دورانی حدود تا دور بر دقیقه دارند. اگر طول پره یک توربین بادی، متر بوده و با سرعت دور بر دقیقه دوران کند، سرعت خطی نوک پره‌های آن، حدود متر بر ثانیه ( کیلومتر بر ساعت) خواهد بود. برجی که پره‌ها بر بالای آن نصب می‌شوند، به صورت لوله فولادی و به ارتفاع تا متر است. معمولاً با استفاده از جعبه‌دنده، سرعت چرخش محور افزایش داده می‌شود، ولی در برخی از طراحی‌ها، محور با همان سرعت یک ژنراتور حلقوی را می‌چرخاند. برخی از مدل‌های توربین بادی، در سرعت ثابت کار می‌کنند ولی توربین‌های با سرعت متغیر انرژی بیشتری می‌توانند تولید کنند؛ که به واسطه نیروی لیفت و دراگ پره‌ها به حرکت در می‌آیند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری دارای 125 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری :

پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری ،در حجم 125 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
تبلیغ وسیله ای ارتباطی برای تأثیر و تأثر، تفهیم و تفاهم و تغییر و تحول است.
انسان بدون تبلیغ زنده است، اما زندگی نمی کند.

بازاریابی گردشگری:
نیازمند:نوع مشتریان هدف، معیارها، رفتارها
نیاز:ارزش ها، ترجیحات، خواسته ها
عوامل رفع نیاز:جاذبه ها، هزینه ها، خدمات
داد و ستد:شرایط محیطی، شرایط رقابتی

آنچه باعث ارتباط با بازار و تبلیغ ، فروش ، انگیزه سازی و آوازه سازی میشود را ترویج مینامند. امروز کلیه عناصر و عوامل ترویج را در قالب «ارتباطات یکپارچه بازاریابی INTEGRATED MARKETING COMMUNICATION» مورد توجه قرار میدهند که در واقع انسجام و پیوند همه عوامل و عناصر ترویجی فوق برای نتیجه گیری بهتر یعنی تأثیر بیشتر و تغییر بهتر رفتار مخاطبان است.
و…

پاورپوینت تکنیکهای تبلیغات برای توسعه گردشگری
فهرست مطالب:
بازاریابی گردشگری
آمیخته ترویج و ارتباط با بازار
ترویج
تبلیغات
انواع تبلیغات
انواع پیام ها
ده فرمان تبلیغات
ده اشتباه بزرگ تبلیغات

این فایل با فرمت پاورپوینت در 125 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.
منبع

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن :

بررسی مودم و تاریخچه آن و مروری بر مودم های ADSL و مزایا و معایب آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 14

مقدمه :

واژه ” مودم ” از ترکیب کلمات “modulator-demodulator” اقتباس شده است .از مودم برای ارسال داده های دیجیتال از طریق خطوط تلفن استفاده بعمل می آید. مودم ارسال کننده اطلاعات، عملیات مدوله نمودن داده را به سیگنال هائی که با خطوط تلفن سازگار می باشند، انجام خواهد داد. مودم دریافت کننده اطلاعات، عملیات ” دی مدوله ” نمودن سیگنال را بمنظور برگشت به حالت دیجیتال انجام می دهد. مودم های بدون کابل داده های دیجیتال را به امواج رادیوئی تبدیل می نمایند.

تاریخچه مودم:

مودم ازسال 1960 در کامپیوتر و بمنظور ارسال و دریافت اطلاعات توسط ترمینال ها و اتصال به سیستم های مرکزی، مورد استفاده قرار گرفته است . البته قبل از آن، سال 1950 اولین مودم برای انتقال اطلاعات در پدافند هوایی آمریکای شمالی ساخته شد.

سال 1964 اولین نمونه تجاری مودم با نام Bell103 وارد بازار شد. سرعت آن 300 bit/s بود.در هر ثانیه حدود 30 حرف می توانست ارسال گردد. در آن زمان یک ترمینال ( یک صفحه کلید و صفحه نمایشگر) قادر به تماس تلفنی با کامپیوتر مرکزی بود. فراموش نکنیم که در آن زمان وقت کامپیوتر بصورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گرفت و سازمانها و موسسات با خریداری نمودن زمان مورد نظر خود، امکان استفاده از کامپیوتر اصلی را بدست می آورند. مودم ها در آن زمان این امکان را بوجود می آورند که موسسات یاد شده قادر به ارتباط با سیستم مرکزی با سرعتی معادل 300 بیت در ثانیه باشند.در چنین حالتی زمانیکه کاربری از طریق ترمینال کاراکتری را تایپ می کرد، مودم کد معادل کاراکتر تایپ شده را بر اساس استاندارد اسکی، برای کامپیوتر مرکزی ارسال می نمود. در مواردیکه کامپیوتر مرکزی اطلاعاتی را بمنظور نمایش برای ترمینال ارسال می کردد نیز از مودم استفاده می گردید.

همزمان با عرضه کامپیوترهای شخصی در سال 1970 استفاده از سیستم های بولتنی

(board system BBS(Bulletin مطرح گردید. اشخاص و یا موسسات با استفاده ازیک و یا چند مودم و برخی نرم افزارهای مربوط به BBS ، سیستم را پیکربندی نموده و کاربران دیگر با استفاده از مودم قادر به تماس با سیستم بولتنی، بودند. در چنین مواردی کاربران برنامه شبیه ساز کننده ترمینال، را بر روی کامپیوتر خود اجراء می نمودند و بدین ترتیب سیستم آنان مشابه یک ترمینال رفتار می نمود. از سیستم های بولتنی اغلب برای اطلاع رسانی استفاده می گردید. سرعت مودم ها در آن زمان حدود 300 بیت در ثانیه بود. در این حالت در هر ثانیه حدود 30 حرف می توانست ارسال گردد. تا زمانیکه کاربران حجم بالائی از اطلاعات را ارسال نمی کردند مشکلات ارتباطی از بعد سرعت چندان مشهود نبود ولی بمحض ارسال داده های با حجم بالا نظیر برنامه ها و تصاویر به سیستم های بولتنی و یا دریافت اطلاعا ت از طریق آنان سرعت 300 بیت در ثانیه پاسخگو نبود . تلاش های فراوانی در جهت افزایش سرعت مودم ها صورت گرفت . ماحصل تلاش های فوق افزایش نرخ انتقال اطلاعات در مودم ها بود که در زیر مشاهده می نمایید.

• سال 1965 دومین نسخه مودمها با نام Bel212 با سرعت 1200 bit/s وارد بازار شد.

• بین 1980- 1965 تمام تلاشها فقط بر روی ساخت مودم سریعتر بود.

• سال 1980 به دلیلی مشکلات سیستمهای تلفن دیگر امکان افزایش سرعت مودمها وجود نداشت. تحولی عظیم در صنعت تلفن و خطوط ارتباطی مورد نیاز بود. این تحول باعث شد تا امکان انتقال همزمان و متقابل داده ها فراهم شود. سرعت مودمها به 14.4 Kb/s افزایش یافت. این سرعت تا سال 1991 ثابت باقی ماند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی :

مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی

توضیحات: 41صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه علوم سیاسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی

مبحث اول: مقدمه

از جمله آرزوهای قدیمی که اروپائیان از دیرباز جهت دستیابی به آن در تلاش بوده اند، ایجاد یک اروپای واحد[1] است که بعضی سابقه ی آنرا حتی به دوران چنگیز خان مغول اولین کسی بود که قصد پیوند اروپا را با بخشهایی از آسیا – البته از طریق جنگ و خشونت- به یکدیگر داشت . پس از او در دوران معاصر به هیتلر و کشورگشایی او می توان اشاره نمود که علناً وحدت اروپا را با بهانه حفظ نژاد برتر آریائی مدعی بود . تاریخ نشان داد که هیچکدام از آنها در حصول اهداف خود موفق نبودند ، زیرا عامل جبر وفشارنقش اول را در شکل گیری این اتحاد بازی مینمود و طبعاً مقاومتهای دیگر ملل در مقابل چنین روشهایی مانع عمده ی اینگونه اتحاد بود .

مبحث دوم: زمینه های تشکیل اتحادیه اروپا

………..

مبحث سوم : گام های آغازین در تشکیل اتحادیه ی اروپا

در دهه ی 1950 میلادی تلاشهای چندی برای ایجاد سازمانهای فرا ملی در بین کشورهای اروپائی انجام پذیرفت . از آن جمله می توان به اقدام جهت تشکیل یک جامعه دفاعی اروپائی[2] و یا جامعه ی سیاسی اروپائی [3] اشاره نمود. در خصوص سازمان اول معاهده ای در سال 1952 منعقد گردید ، اما هیچ گاه به منصه ی ظهور نرسید ، لیکن میل به وحدت سیاسی و دفاعی اروپا و ایجاد تشکیلاتی برای حصول این اهداف بعدها در معاهدات مختلف مربوط به اتحادیه ی اروپا مانند مصوبه ی واحد اروپائی[4]در سال 1984 مورد تاکید قرار گرفت .

……………..

مبحث چهارم: انعقاد پیمان ماستریخت Maastricht و تشکیل اتحادیه ارو پایی European union

……………………..

مبحث پنجم : سازمانها و نهادهای اتحادیه اروپا

اقدامات اجرائی و قضائی اتحادیه ی ارو پائی از طریق نهادها و سازمانهای وابسته به مرحله اجرا گذاشته می شود. این نهادها بعضا ً از ابتدای تشکیل اولین جامعه یعنی جامعه ی زغال سنگ و فولاد اروپائی ECSC وجود داشته همانند شورای (CONUCIL ) و یا کمیسیون commission که البته در طول عمر اتحادیه دچار تغییرات شکلی و ماهیتی شده اند و یا اینکه بعداً و بر اساس انعقاد معاهدات جدید بوجود آمده اند مانند دیوان بدوی[5].

………………

گفتار اول :شورا council of Ministers and European council

………………..

گفتار دوم : کمیسیون (commission )

…………….

گفتار سوم : پارلمان اتحادیه ی اروپایی

با تشکیل جامعه ی زغال سنگ وفولاد اروپایی (ECSC) و به منظور نظارت بر امور جامعه و اجرای مصوبات آن ، یک مجمع عمومی [6] در نظر گرفته شد ، که متشکل از نمایندگان پارلمانهای دول عضو بود اگر چه انتخابات مستقیم برای تعیین این نمایندگان انجام نمی شد . با گذشت زمان این احساس بوجود آمد ه مجمع عمومی خود می تواند به عنوان یک پارلمان مستقل عمل کند و هر دو نقش نظارتی و قانونگذاری را بر عهده داشته باشد.بدین منظور لازم بود تا اصلاحاتی چند در آن بوجود آید . اولین این اصلاحات که بیانگر اهداف و اختیارات مجمع بود و بیشتر جنبه ی شکلی داشت در سال 1962 انجام پذیرفت و بر اساس آن نام مجمع عمومی پارلمان اروپائی EP تغییر یافت[7].

……………..

گفتار چهارم : دیوان دادگستری اروپایی (ECJ )

…………….

گفتار پنجم:دیوان بدوی

………………

گفتار ششم : دیوان محاسبات The court of Auditor

دیوان محاسبات اتحادیه ی اروپایی که جزئی از نظام حقوقی آن می باشد با معاهده ماستریخت در سال 1992 رسماً کار خود را آغاز نمود. این دیوان مرکب از دوازده عضو می باشد که برای مدت شش سال قابل تمدید انخاب می گردند . شورا پس از مشورت با پارلمان آنان را منصوب می نماید [8]

……………….

مبحث ششم : اهداف اتحادیه اروپا

………………

گفتار اول : اهداف اقتصادی و اجتماعی

……………..

گفتار دوم : اهداف سیاسی و امنیتی

…………….

گفتار سوم : اهداف پلیسی و قضائی

…………….

ستاد همکاری های قضائی اروپائی[9]

…………..

پلیس اروپائی[10]

…………….

مبانی نظری اتحادیه اروپا ، ساختار و حقوق اتحادیه ی اروپا به عنوان یک سازمان بین الملی
فهرست منابع و مآخذ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008 دارای 71 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008 :

پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO 9001:2008 ، در حجم 71 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
اهداف اصلی مستندسازی در یک سازمان:
تبادل اطلاعات
ارائه شواهد دال بر انطباق
انتقال تجارب

کلیات:
مستند سازی موارد زیر در سیستم مدیریت کیفیت
خط‌مشی کیفیت و اهداف
نظامنامه کیفیت
روش‌های اجرایی مستند
چه آنهایی که در متن استاندارد الزام آنها تصریح شده است و چه آنهایی که سازمان برای حصول اطمینان از اثربخشی فرآیندهای خود نیاز دارد.
سوابق کیفیت الزام شده در استاندارد

گستردگی چنین مستندسازی در سازمان بستگی به عوامل زیر دارد:

اندازه سازمان و نوع فعالیت آن
پیچیدگی و تعامل بین فرآیندها
صلاحیت کارکنان

با در نظرگیری اهداف و مقاصد سازمان ، صنف ، روش‌های عملیاتی و پیچیدگی محصول
و…

این فایل با فرمت پاورپوینت در 71 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تعیین دانه بندی بهینه و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تعیین دانه بندی بهینه و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعیین دانه بندی بهینه و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تعیین دانه بندی بهینه و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعیین دانه بندی بهینه و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش بین المللی بتن های ناتراوا مخازن ذخیره آب شرب

تعداد صفحات: 14

نویسنده(ها):

مهدی صادقیان رنانی – دانشجوی کارشناسی رشته سازه های آبی دانشگاه تهران،
عاطفه پرورش ریزی – استادیار گروه آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران
علی رئیسی استبرق – استادیار گروه آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران
نرمین بهرامی آده – استادیار پژوهشی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی وابسته به جهاد دانشگاه

چکیده:

در حال حاضر سالانه حدود 1/3 میلیون تن گوگرد مازاد بر نیاز کشور تولید م یشود. این حجم گوگرد مازاد را باید صادر نمود و یا کاربردهای جدیدی برای آن توسعه داد. با توجه به اشباع بودن بازار جهانی گوگرد کسب سهم بیشتری از بازار جهانی گوگرد متصور نم یباشد، بنابراین راهکار باقیمانده توسعه کاربردهای جدید برای گوگرد می باشد. یکی از کاربرد های اصلی که می توان با آن اشاره نمود استفاده از آن در جهت تولید بتن گوگردی می باشد. سوالات تحقیق: هدف از این تحقیق تعیین بهترین دانه بندی و طرح اختلاط بتن و ملات گوگردی بر اساس مقاومت فشاری می باشد. روش تحقیق: در این تحقیق با ترکیب 4 نوع مصالح دان های رایج در بازار، شامل شن بادامی، شن نخودی، ماسه شکسته و ماسه نرم، 4 دان هبندی مختلف برای تولید ملات و 8 دانه بندی برای بتن گوگردی تشکیل و تاثیر آنها بر روی مقاومت فشاری 28 روزه کامپوزیت حاصل بررسی شد. بعد از تعیین دانه بندی بهینه ، برای دانه بندی منتخب بتن، درصد های مختلف گوگ رد شامل 11 ،14 ، 17 و 20و23 و برای دانه بندی منتخب ملات، درصد های م ختلف گوگرد شامل14، 20 و 17 و 23 و 26 و 29 مورد مقایسه قرار گرفتند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله استفاده از آنالیز LPC در روش تفریق طیفی برای غنی سازی سیگنال گفتار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله استفاده از آنالیز LPC در روش تفریق طیفی برای غنی سازی سیگنال گفتار دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از آنالیز LPC در روش تفریق طیفی برای غنی سازی سیگنال گفتار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله استفاده از آنالیز LPC در روش تفریق طیفی برای غنی سازی سیگنال گفتار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از آنالیز LPC در روش تفریق طیفی برای غنی سازی سیگنال گفتار :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس مهندسی پزشکی ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

داود جلیلیان – دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه برق، دانشکده فنی- مهندسی دانشگاه مازندر
محمدرضا کرمی – استادیار گروه برق، دانشکده فنی- مهندسی دانشگاه مازندران
غلامرضا اردشیر – ستادیار گروه برق، دانشکده فنی- مهندسی دانشگاه مازندران

چکیده:

در این مقاله، روش جدیدی برای غنی سازی سیگنال گفتار ارائه می دهیم. این تکنیک حاصل ترکیب روش تفریق طیفی و آنالیز کدینگ بصورت پیشگوئی خطی (LPC) می باشد که بر اساس آن نویز بواسطه آنالیز LPC از سیگنال گفتار آلوده استخراج و از آن در روش غنی سازی تفریقی طیفی پایه (PSS) و تفریق طیفی چند بانده (MBSS) استفاده می شود. نتایج حاصل از این روش با روش های معمول مانند تفریق طیفی چند بانده مقایسه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید