پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی) :

پنیر پروبیوتیک (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه

چکیده

اهمیت محصولات حاوی مواد پروبیوتیک برای حفظ سلامت و رفاه، در حال تبدیل شدن به انتخاب کلیدی برای مصرف کننده، با توجه به رشد سریع و گسترش بازار برای چنین محصولاتی و علاوه بر افزایش منافع تجاری در بهره برداری از ویژگی های پیشنهادی برای سلامت می باشد. اکثر غذاهای پروبیوتیک که در حال حاضر در بازار وجود دارد، مانند شیر و ماست محصولات تازه هستند و به طور کلی در طی یک روز یا چند هفته بعد از تولید مصرف میشود. در مقابل، پنیر سخت، مانند پنیر چدار تا دوسال میتواند نگهداری شود. پنیر چدار ممکن است مزایای خاصی نسبت به محصولات نوع ماست در شرایط تحویل پروبیوتیک زنده، مانند کاهش اسیدیته پنیر در مقایسه با محیط های ماست و محتوای چربی بالا داشته باشد …………………. .
مطالعات ما تعدادی از سویه های پروبیوتیک لاکتوباسیلوس را درون پنیر چدار ترکیب و یک ارزیابی عملکرد در طول عمل آمدن را بررسی میکند (گاردینر و همکاران، 1998).

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

محاسبه قطر اقتصادی پنستاک

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

 محاسبه قطر اقتصادی پنستاک دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف محاسبه قطر اقتصادی پنستاک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی محاسبه قطر اقتصادی پنستاک،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن محاسبه قطر اقتصادی پنستاک :

توضیحات:
این مطلب شامل طرح یک سوال در ارتباط با محاسبه قطر اقتصادی پنستاک در قالب فایل pdf و حجم 3 صفحه می باشد.

یک نیروگاه برقابی از طریق پنستاک با ضریب زبری f=0.016 ، مقدار Q=10 m^3/s آب را عبور می دهد. حداکثر هد نرمال پنستاک معادل p=50 kg/(cm^2 ) بوده و افزایش فشار …

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مهارت سیاسی (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مهارت سیاسی (ترجمه فارسی) دارای 31 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مهارت سیاسی (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مهارت سیاسی (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مهارت سیاسی (ترجمه فارسی) :

مهارت سیاسی (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه

مهارت سیاسی، به «توانایی برای درک دیگران در محل کار و استفاده از دانش برای نفوذ به دیگران برای عمل کردن در راهی که موجب بهبود اهداف سازمانی و تک تک افراد میشود» اشاره میکند (فریس و همکاران، 2005b، ص 7). همانطور که قبلا گفته شده مهارت سیاسی یک ضرورت در محیط پویای فعلی برای پیشبرد برنامه های کارکنان و سازمان است، بدین سبب سیاست جزء لاینفک هر سازمان است که در آن افراد با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات، به اشتراک گذاری مقدار محدودی از منابع و به دست آوردن قدرت بیشتر تعامل دارند (ویگودا، 2003). مدیران سیاسی ماهر کسانی هستند که انتظار تجربه مقاومت در برابر تلاش ها برای انجام کارها دارند، اما بااینحال آن به صورت یک ابتکار نگه داشته و با دقت طرح انتخاب شده و راهی است که تمایل به تولید دارد. ………………..

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی :

مبانی نظری حساسیت اضطرابی ، ابعاد حساسیت اضطرابی

توضیحات: 24 صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

مقدمه:

حساسیت اضطرابی یکی از صفت هایی است که با اختلال روان تنی رابطه دارد. این سازه اضطرابی توجه گسترده­ای را در پیشینه مطالعاتی اختلالات اضطرابی به خود اختصاص داده است. نظریه انتظار (ریس[1]، 1991) و نظریه­های آسیب شناسی معاصر در زمینه­ی اختلال­های اضطرابی مطرح کرده­اند که ترس از اضطراب (مانند حساسیت اضطرابی) در ایجاد و حفظ این اختلال­ها دارای نقش مهمی است (اسمیت[2]، کوهو[3]، میشل[4]، رینالدز[5]، مک فیرسون[6] و همکاران، 2010).

……………

تعریف حساسیت اضطرابی

از جمله تعاریفی که از حساسیت اضطرابی بیان شده است می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

– حساسیت اضطرابی به ترس از احساسات مرتبط با اضطراب یا نشانه­های اضطرابی اشاره دارد و از این تصور ناشی می­شود که این نشانه ها پیامدهای بالقوه آسیب­زای جسمانی، روان شناختی و اجتماعی دارند (ریس و مک نالی[7]، 1985).

– حساسیت اضطرابی به عنوان یک متغیر شناختی، نشان دهنده­ی تفاوت­های فردی است که به وسیله­‌ی ترس از احساسات اضطرابی (ترس از ترس) مشخص می­شود و نشان دهنده­ی گرایش به فاجعه نمایی در رابطه با پیامدهای چنین احساس­هایی است (ریچیا[8]، اسکمیدت[9]، هوفمند[10] و تیمپانو[11]، 2010).

……………

نظریه های حساسیت اضطرابی

نظریه انتظار اضطراب

برای اولین بار ریس و مک نالی (ریس، 1991؛ ریس و مک نالی، 1985) نظریه انتظار اضطراب را پیشنهاد کردند که شامل سه ترس بنیادین بود که در آسیب شناسی اضطراب نقش دارند. این سه ترس بنیادین، شامل: ترس از آسیب/ بیماری، ترس از ارزیابی منفی و حساسیت اضطرابی می باشند. این مدل فرض می­کند که حساسیت اضطرابی، به معنی احساسات اضطرابی، شامل لرزش، عصبی بودن و کاهش تمرکز، به تبین رفتار هراسناک در موقعیت­هایی که با برخی از این احساسات مواجه می­شویم کمک می­کند (ریس، 1991؛ ریس و مک نالی، 1985).

…………….

دیدگاه شناختی

طبق نظریه­های شناختی اضطراب، شیوه­ای که به واسطه آن یک فرد نشانه­های هیجانی متعدد ( به ویژه نشانه­های انگیختگی جسمانی) را تفسیر می­کند ممکن است او را برای واکنش­های شدید اضطرابی آسیب­پذیر سازد (بارلو[12]، 1988؛ کلارک[13]، 1993 به نقل از کارتر[14]و همکاران، 1999).

………..

ابعاد حساسیت اضطرابی

حساسیت اضطرابی دارای سه بعد اساسی است:

1) ترس از اینکه واکنش­های اضطرابی در انتظار عمومی قابل مشاهده باشند (به عنوان مثال: ترس از لرزش، ناشی از این اعتقاد است که لرزش باعث طرد یا تمسخر از سوی دیگران خواهد شد).

…………

منابع

اتکینسون، ریتا ال، اتکینسون، ریچارد سی، اسمیت، ادوارد ای، بم، داریل ج و نولن-هوکسما. (1983). زمینه­ی روان­شناسی هیلگارد. ترجمه براهنی، محمدنقی، بیرشک، بهروز، بیک، مهرداد، زمانی، رضا، شاملو، سعید؛ شهرآرای، مهرناز، کریمی، یوسف، گاهان، نیسان، محی الدین، مهدی و هاشمیان، کیانوش (1387). تهران: انتشارات رشد.

احدی، حسن و کاکاوند، علیرضا (1382). اختلال های یادگیری از نظریه تا عمل. تهران: نشر ارسباران.

اخوان تفتی، مهناز و اسدی بیدشکی (1391). مقایسه و تحلیل خطاهای نوشتاری در دانش آموزان پسر عادی و نارسانویس دوره­ی ابتدایی. مجله ناتوانی­های

…………..

……….

Anderson, IR. (1995). Learning and memory. An integrated approach. New York: Wiley.

Arthure, A. R. (2003). “The emotional lives of people with learning disability”. British Journal of Learning Disabilities, 31(2): 25-31.


[1]- Reiss

[2]- Schmidt

[3]- Keough

[4]- Mitchell

[5]- Reynolds

[6]- MacPherson

[7]- Mcnally

[8]- Richeya

[9]- Schmidtc

[10]- Hofmannd

[11]- Timpano

[12]- Barlow

[13]- Clark

[14]- Carter

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم :

پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم

پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم شامل 27 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

حتماً در زندگی شما مواقعی پیش آمده است که به هنگام تصمیم‌گیری دچار تردید شده باشید و به خود گفته باشید از کجا مطمئن باشم که این تصمیم درست است.
برخی از چیزها در زندگی سیاه یا سفید هستند و تصمیم‌گیری درباره آن‌ها آسان است. ماشینی به سرعت به سمت شما می‌آید و راننده آن حواسش پرت است و متوجه شما نیست. شما می‌خواهید زنده بمانید.

پاورپوینت چگونه تصمیم‌ گیری کنیم
فهرست:

مقدمه
چگونه زندگی خود را خراب کنید
تصمیم نگرفتن خود یک نوع تصمیم ‌گیری است
مردد نباشید، به غرایز نهفته خود اعتماد کنید
بالاخره چگونه تصمیم ‌گیری کنیم؟

.

عنوان: چگونه تصمیم‌ گیری کنیم

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 27 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 – عمومی پیام نور

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

 جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 – عمومی پیام نور دارای 51 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 – عمومی پیام نور  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 – عمومی پیام نور،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 – عمومی پیام نور :

توضیحات:
جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 2 دانشگاه پیام نور، بر اساس کتاب ابوالفضل فراهانی، در قالب فایل pdf و در حجم 51 صفحه.

این فایل حاوی خلاصه ای از کتاب تربیت بدنی عمومی 2 بصورت اسکن شده می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست دارای 54 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست :

پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست

پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اضطراب را می ‏توان پاسخی انطباقی و بهنجار در برابر تهدید تلقی کرد که ارگانیسم را برای گریز یا ستیز آماده می‏ کند. برخی از افراد تقریباً در مورد هر چیزی مضطرب و نگران به نظر می‏ رسند؛ این گونه افراد را می ‏توان مبتلا به اختلال اضطراب فراگیر طبقه ‏بندی کرد. متن بازبینی شده چهارمین ویرایش کتابچه تشخیصی و آماری اختلالات روانی اختلال اضطراب فراگیر را اضطراب و نگرانی مفرط درباره چندین واقعه یا فعالیت در اکثر ایام و طی یک دوره لااقل شش ماهه تعریف می ‏کند.

نگرانی مزبور به سختی مهار می ‏شود و با علائمی جسمی نظیر تنیدگی عضلانی، تحریک ‏پذیری، دشواری در خواب، و بی ‏قراری همراه است. کانون این اضطراب خصائص اختلال دیگری از محور I نیست، آن را مصرف مواد یا یک بیماری طبی عمومی ایجاد نکرده است، و صرفاً در حین یک اختلال خلقی یا روانی پیدا نمی ‏شود. اضطراب مزبور به سختی مهار می ‏شود، رنج و عذاب درون‏ ذهنی برای فرد ایجاد می ‏کند، و حوزه‏ های مهم زندگی فرد را مختل می ‏سازد.

همه‏ گیر شناسی

اختلال اضطراب فراگیر بیماری شایعی است؛ تخمین ‏های معقولی که در مورد شیوع یک ساله آن زده می ‏شود، در طیف سه تا هشت درصد است. نسبت زن به مرد در این اختلال حدود دو به یک است، منتها این نسبت در مورد زنان و مردانی که برای درمان این اختلال بستری می ‏شوند، حدود یک به یک است. شیوع مادام العمر این اختلال نزدیک به پنج درصد است.

و در مطالعه منطقه همه ‏گیر شناختی تحت پوشش (Epidemiological Catchment Area) شیوع این اختلال در طول عمر 8 درصد گزارش شده است. تقریباً 25% بیمارانی که به درمانگاه ‏های اختلالات اضطرابی مراجعه می ‏کنند به اختلال اضطراب فراگیر مبتلا هستند.

و …

پاورپوینت اختلال اضطراب فراگیر چیست
فهرست مطالب

مقدمه

همه‏ گیر شناسی

بیماری ‏های همراه

سبب ‏شناسی

تشخیص

خصائص بالینی

تشخیص افتراقی

سیر و پیش ‏آگهی

درمان

پایان

عنوان : اختلال اضطراب فراگیر چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1 مگابایت

تعداد صفحات : 54

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003 دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003 :

بررسی مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 32

اشاره :

در این مقاله بر آن هستیم یکی از نوین ترین و کارآمدترین نرم افزارهای سیستم عامل ( Operating System ) شبکه ، محصول شرکت مایکروسافت به نام (Windows Server 2003) را حضورتان معرفی نماییم. اما پیش از هر چیز یادآوری مفاهیم اولیه شبکه می تواند برای درک بهتر این مقاله سودمند باشد.

اصولاً شبکه گروهی از رایانه ها و دستگاه های متعلق به آن است که به یکدیگر متصل شده اند. این اتصالات و همبندی می تواند به روش های مختلفی صورت گیرد.

ـ شبکه باسیم ( Wired LAN ) که از انواع خطوط ارتباطی برای اتصال رایانه ها به هم استفاده می کند. این خطوط می تواند خطوط مخابراتی و یا کابل هایی مانند Coaxial , UTP / STP , Fiber-Optic , … باشد.

ـ شبکه های بی سیم ( Wireless ) در اندازه های کوچک و بزرگ که از امواج الکترومغناطیس – مانند امواج رادیویی – برای برقراری ارتباط سیستم ها استفاده می کند.

به طور کلی مجموعه شبکه های خصوصی ( Private ) و شبکه عمومی ( Public ) تشکیل یک شبکه گسترده را می دهند. در شبکه خصوصی نوع اتصالات و تجهیزات شبکه بوسیله یک شرکت یا اداره تعیین شده و مدیریت آن نیز بر عهده همان اداره می باشد ولی شبکه عمومی همان شبکه مخابراتی کشور است.

اصولاً مهمترین کاربرد شبکه ها از هر نوع که باشند اشتراک منابع ـ Resource Sharing ـ می باشد تا بوسیله آن رایانه ها بتوانند از امکانات یکدیگر استفاده نموده و اطلاعات را جابجا کنند.

شبکه ها از نظر اندازه به چند نوع تقسیم می شود:

1 ـ شبکه محلی:LAN – Local Area Network

عبارتست از دو یا چند رایانه که در یک مکان محدود توسط خطوط ارتباطی به یکدیگر متصل شده اند. هر رایانه گره یا Node نامیده می شود که بر مبنای سیاست های

( Policy ) مدیر شبکه ( Network Administrator ) منابع خود اعم از دیسک سخت

( Hard Disk ) ، چاپگر و … را به اشتراک می گذارد تا دیگر رایانه های واقع در شبکه از آنها استفاده کنند.

2 ـ شبکه ابر شهر: MAN – Metropolitan Area Network

مجموعه چند شبکه محلی که در گستره ای تا 75 کیلومتر قرار داشته و بوسیله امکانات مخابراتی مانند ارتباطات ماهواره ای و یا ریز موج ها ( Microwave ) به یکدیگر متصل شده اند. این نوع شبکه ها از حیث اندازه و سرعت ما بین LAN و WAN ها قرار می گیرند.

3 ـ شبکه گسترده: WAN – Wide Area Network

شبکه گسترده ای که می تواند شامل چندین LAN و MAN بوده و بدون محدویت ، نواحی جغرافیایی مستقل را به یکدیگر متصل می کند.

4 ـ شبکه اینترنت Internet:

شبکه ای جهانی برای اتصال رایانه ها به یکدیگر و تبادل اطلاعات ما بین آنهاست.

شبکه ها از حیث هم بندی هندسی ( Topology ) که پیکر بندی فیزیکی شبکه را معین می کند به گونه های متفاوتی مانند ستاره ( star ) حلقوی ( ring ) خطی

( bus ) درختی ( tree ) و …. تقسیم بندی می شوند.

و دست آخر تقسیم بندی دیگری از شبکه ها ، دسته بندی از نظر نرم افزاری و منطقی و نوع سرویس دهی و سیاست گذاری شبکه است که در دو گروه متمایز

می شوند.

1 ـ شبکه های با معماری نظیر به نظیر Peer-to-Peer Architecture:

این شبکه ها که به نوعی شبکه های گروه کاری ( Workgroup Network ) نامیده می شوند ، اتصال دو یا چند رایانه به صورت ساده می باشد که در آن هر رایانه ـ به عنوان سرویس دهنده ـ بخشی از منابع خود مانند دیسک سخت، چاپگر و غیره را به اشتراک می گذارد و هیچ رایانه ای در جایگاه سرویس دهنده ـServer ـ اصلی و اختصاصی وجود ندارد.

راه اندازی و تنظیم این نوع شبکه ها ساده می باشد ، نیازی به سیستم عامل خاصی نداشته و با ویندوز هایی مانند 98 و XP می توان آنها را راه اندازی نمود. این نوع شبکه ها با وجود سادگی در راه اندازی و سهولت در نگهداری ( Maintenance ) از حیث عملکرد ، امنیت ، انعطاف و قابلیت راه اندازی سرویس های مختلف ضعیف می باشند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها :

بررسی شرکت های تعاونی و انواع و شرایط آنها

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 12

1- مقدمه

نظام تعاونی، بر بنیاد آرمان هایی استوار است که خصوصیات به مراتب انسانی و اجتماعی در آن وجود دارد . این نظام در ابتدا در ناحیه «و چدیل» انگلستان شکل گرفت و بعدها گسترش یافت. به طوری که در قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز اقتصاد کشور به سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی تقسیم شده است .

در ایران قانون تشکیل شرکت های تعاونی در تاریخ 16/3/1350 تصویب شد و «وزارت تعاون و امور روستاها» نیز به عنوان بانی بخش تعاونی کشور شناخته شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و انحلال وزارت تعاون و امور روستاها و بنا به ضرورت هایی اجتماعی مجدداً در سال 1370 قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی به تصویب مجلس رسید که به موجب ماده 65 همین قانون، به منظور اعمال نظارت دولت در اجرای قوانین مقررات مربوط به بخش تعاونی و پشتیبانی از این بخش، وزارت تعاون تشکیل شد.

سازمان بین المللی کار (ILO) نیز در سال 1966 در تعریف شرکت تعاونی چنین اظهار داشت :

«شرکت تعاونی، جمعیتی است مرکب از اشخاصی که داوطلبانه برای وصول به هدفی مشترک گرد هم جمع شده، سازمانی اقصادی که بر اساس دمکراسی اداره می گردد، تشکیل می دهند و هر یک از اعضای آن ، به طور منصفانه در تأمین سرمایه لازم سهیم می شوند و نسبت به سهم خود، مسئولیت سود و زیان ناشی از عملیات و کارهایی را که خود به نحو موثر در آن شرکت داشته اند بر عهده می گیرند.

2- تعریف شرکت تعاونی

به موجب ماده (190) قانون تجارت ، شرکت تعاونی تولید، شرکتی است که بین عده ای از ارباب حرف تشکیل می شود و شرکا مشاغل خود را برای تولید و فروش اشیا یا اجناس به کار می برند و همین قانون درباره شرکت تعاونی مصرف اظهار می دارد: «شرکت تعاونی مصرف، شرکتی است که برای مقاصد زیر تشکیل می شود:»

1- فروش اجناس لازمه برای مصارف زندگانی اعم از این که اجناس مذکور را شرکا ایجاد کرده یا خریده باشند.

2- تقسیم نفع و ضرر بین شرکا به نسبت خرید هر یک از آن ها.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بهبود الگوریتم هریس در تشخیص گوشه های تصویر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بهبود الگوریتم هریس در تشخیص گوشه های تصویر دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بهبود الگوریتم هریس در تشخیص گوشه های تصویر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بهبود الگوریتم هریس در تشخیص گوشه های تصویر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بهبود الگوریتم هریس در تشخیص گوشه های تصویر :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

رضا صفابخش – استاد دانشکده مهندسی کامپیوتری و فناوری اطلاعات، دانشگاه صنعتی امیرکبیر
علی محمدفتوحی – دانشجوی دکتری مهندسی برق – الکترونیک، آزمایشگاه تحقیقاتی رباتهای

چکیده:

در این مقاله اصلاح روش هریس، که از روشهای رایج درتشخیص گوشه های تصویر می باشد، مد نظر قرار گرفته است. با بررسی عملکرد روش مذکور بارزترین نقطه ضعف این روش عدم توانایی آن در تفکیک گوشه های بافت از گوشه های هندسی تشخیص داده شد. از جمله ویژگی های این روش دقت خوب آن در تشخیص گوشه های صحیح و تعیین موقعیت گوشه ها درتصویر است. در اینمقاله الگوریتمی مبتنی بر روی هریس برای تشخیص گوشه های تصویر ارائه گردیده است. در الگوریتم پیشنهادی جهت گیری اساسی به سمتی بوده است که ضمن تفکیک گوشه های بافت ازگوشه های هندسی ، سایر ویژگی های یک الگوریتم استخراج گوشه خوب تضمین شوند. نتایج حاصلنشان دهنده عملکرد مناسب روش پیشنهادی می باشند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید