پاورپوینت اختلال کندن مو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اختلال کندن مو دارای 48 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اختلال کندن مو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اختلال کندن مو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اختلال کندن مو :

پاورپوینت اختلال کندن مو

پاورپوینت اختلال کندن مو شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت اختلال کندن مو
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

این حالت یک اختلال تکانشی است که در آن فرد موهای سر ، ابرو ، مژه و سایر قسمتهای بدن خود را می کند به طوری که ناحیه ای بدون مو ایجاد می شود . رفتار تکانشی به صورتی است که فرد بر اثر یک عامل برنگیزاننده به طور ناخدآگاه به سمت رفتار خاص ( کندن مو ) سوق پیدا می کند و با انجام آن عمل از تنش فرد کاسته می شود .

نام بیماری ریشه یونانی دارد (Thrix به معنای مو ، Tillein به معنای کندن و Mania به معنای دیوانگی )

به نظر می رسد تا درصد جمعیت به این اختلال دچار باشند به طوری که در حال حاضر تا میلیون نفر در آمریکا به اختلال مبتلا هستند .

چه افرادی مبتلا می شوند؟

این اختلال بیشتر، افراد در سنین قبل یا اوایل نوجوانی را گرفتار می کند . ولی می تواند بچه های یک ساله و سلمندان هفتاد ساله را نیر دچار کند .

در مطالعات حدود درصد مبتلایان را خانمها تشکیل می دهند ولی به نظر می رسد مردان بخاطر عدم مراجعه برای درمان در مطالعات حضور نداشته اند .

یک بیماری روانی است که درآن فرد به طور عادتی موهای خود را می کند. این بیماری در پسربچه‌ها شایعتر از دختر بچه‌ها است، حال آنکه در افراد بالغ خانمها بیش از آقایان مبتلا می‌شوند.

حداکثر شیوع در دختر خانمهای نوجوان تا سال است. عادت کندن مو به طور تدریجی و ناآگاهانه دربیمار شروع می‌شودو ممکن است تا جایی که منجر به کندن تمام موهای سر شود ادامه یابد.

این بیماران غالبا” کندن مو را انکار نمی‌کنند ولی قادر به کنترل عمل خود نیستند.

درمعاینه‌ی موهای قطع شده به فواصل متفاوتی از پوست سر دیده می‌شود و پوست سراز سلامت کامل برخوردار است.

حاشیه‌‌ی موها معمولا” دست نخورده است و در مرکز به شکل کاسه‌یی موها قطع‌شده‌اند. این بیماران باید تحت درمان‌های روان‌پزشکی قرارگیرند.

و …

پاورپوینت اختلال کندن مو
فهرست مطالب

مقدمه
چه افرادی مبتلا می شوند؟
فرد گرفتار بیشتر موی چه مناطقی را می کند؟
عامل ایجاد این حالت چیست؟
زمان شروع علائم و ارتباط با بیماریهای دیگر
درمان رفتاری شناختی
بحث دارویی
پایان

عنوان : اختلال کندن مو

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.25 مگابایت

تعداد صفحات : 48

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم) دارای 25 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم) :

پاورپوینت فنون اقناع (درس 7 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)

پاورپوینت درس 7 تفکر و سواد رسانه ای دهم فنون اقناع

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 25 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E) دارای 46 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E) :

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E)

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

سود هر سهم (EPS) و نسبت قیمت به سود هر سهم (P/E)

-2- مقدمه

بیان فرایند سرمایه‌گذاری در یک حالت منسجم، مستلزم تجزیه‌ و تحلیل ماهیت اصلی تصمیمات سرمایه‌گذاری است در این حالت فعالیت‌های مربوط به فرایند تصمیم گیری تجزیه شده و عوامل مهم در محیط فعالیت سرمایه‌گذاران که بر روی تصمیم‌گیری آنها تأثیر می‌گذارد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در سالهای اخیر سهام عادی نسبت به پس‌انداز و اوراق قرضه از بازده بالایی برخودار بوده‌است. آیا در این حالت همه سرمایه‌گذاران برای کسب بازده بیشتر در سهام عادی سرمایه‌گذاری می‌کنند؟

جواب این سؤال این است که بازده بالا همواره ریسک بالایی نیز به دنبال دارد و تمامی تصمیمات سرمایه‌گذاری براساس روابط میان ریسک و بازده صورت می‌گیرد. بنابراین‌، اولین کار بررسی رابطه میان ریسک و بازده سرمایه‌گذاری و تعیین روابطی است که میان آنها وجود دارد.

با توجه به اهداف سازمان یا فرد سرمایه‌گذار فرایند تصمیم‌گیری بطور سنتی در یک فرایند دو مرحله‌ای صورت می‌گیرد:

1- تجزیه و تحلیل اوراق بهادار

2- مدیریت پرتفوی

تجزیه و تحلیل اوراق بهادار شامل ارزشیابی اوراق بهادار است در حالیکه مدیریت پرتفوی شامل مدیریت مجموعه سرمایه‌گذاری یک سرمایه‌گذار در قالب پرتفوی (مجموعه داراییها) با ویژگیهایی منحصر به فروش می‌باشد.

آخرین مرحله، بررسی عوامل مهم بیرونی است که امروزه بر روی تصمیمات سرمایه‌گذاران تأثیر می‌گذارند.

تحقیق حاضر بر روی مرحله اول فرایند تصمیم‌گیری یعنی تجزیه و تحلیل اوراق بهادار تمرکز دارد. لذا جهت انجام صحیح تصمیم و عبور موفقیت‌آمیز از مرحله اول بایستی مؤلفه‌های تأثیرگذار را شناسایی و تجزیه‌ و تحلیل نمود و در نهایت، با درک صحیح از مؤلفه‌ها و شرایط مهم، تصمیم درست را اتخاذ نمود. لذا سرمایه‌گذار جهت اتخاذ تصمیم صحیح بایستی مؤلفه‌هایی همچون بازار سرمایه‌، بازده، ریسک، مدلهای ارزیابی مورد استفاده و اطلاعات جانبی مالی که مؤید تصمیم صحیح سرمایه‌گذار می‌باشند را درک نماید و با لحاظ و شناخت کامل این مؤلفه‌ها سرمایه‌گذاریهای خود را انجام دهد لیکن ما در ادامه بحث مؤلفه‌های تأثیرگذار را به تفضیل بحث می‌کنیم تا زمینه لازم را جهت موضوع اصلی تحقیق آماده نماییم.

1-1-2- بازارهای سرمایه:

شرکتهای بازرگانی برای تامین مالی فعالیتهای خود به حجم بالایی از سرمایه‌ نیاز دارند این شرکتها برای اینکه بتوانند رشد و توسعه یابند، نیازمند سرمایه‌گذاری بالایی هستند واضح‌ است که تأمین این میزان سرمایه در زمان محدودی میسر نیست و بایستی از محل دیگری تأمین شود. دولتها و شرکتها نیز به منظور ارائه بهتر خدمات و کالاها به مردم نیازمند این هستند که حجم بالایی پول، وام بگیرند. بازارهای سرمایه این امکان را برای شرکتها و دولتها فراهم می‌سازند که آنها بتوانند از طریق فروش اوراق بهادار نیازهای خود را برطرف سازند. سرمایه‌گذاران نیز از طریق خرید این اوراق بهادار بازده خود را افزایش می‌دهند.

بازارهای اولیه در صورتی که بتوانند به نحو صحیح عمل کنند می‌توانند برای اقتصاد سرمایه‌داری کاملاً مفید باشند برای اینکه این بازارها کانال مناسبی را برای سرمایه‌گذاران و وام‌گیرندگان ایجاد می‌کنند. به علاوه این بازارها باعث می‌شوند سرمایه‌ها به سمت کسانی سوق پیدا کند که توان استفاده از پول و سرمایه‌ را دارند.

در واقع وظیفه مهم یک بازار سرمایه تخصیص بهینه منابع است. به بازارهای اوراق بهاداری که این ویژگی را داشته باشند کارایی تخصیص گفته می‌شود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت :

پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت

پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت شامل 22 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

با شنیدن واژ «باغ ایرانی» امروز در ده 90 خورشیدی چه تصویری در ذهن نقش می‌بندد؟ و اگر بخواهیم این تصویر را توضیح دهیم باید از کدام راه وارد شویم؛ از کوچه باغ‌های سنگی و کاهگلی، خیابان‎های پوشیده با چنارهای بلند یا از بزرگراه‌های مزین به تپه‌های سبز؟

پاورپوینت باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت
فهرست:

مقدمه
باغ ایرانی

.

عنوان: باغ ایرانی؛وحدت در مضمون، کثرت در خلاقیت

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر دارای 32 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر :

پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر

پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ماورر از طرفداران نظریه کاهش سایق هال به شمار می آید. او دارای نظریه خاصی به نام واکنشهای هیجانی یا شرطی شدن اضطرابی است. به نظر ماورر شرطی شدن بازتابی پاولف بیشتر به وظایف دستگاه عصبی خود مختار و کنترل اندرونه ها و تنظیم دستگاه گردن خون ارتباط دارد. دستگاه عصبی خود مختار یا غیر ارادی از دو شاخه سمپاتیک و پاراسمپاتیک تشکیل یافته است که عکس یکدیگر عمل می کنند. پاراسمپاتیک بازدارنده فعالیتهای سمپاتیک است. از نظر ماورر درد و دیگر حالتهای ناخوشایند در هیجان ترس دارای سهم بزرگی می باشند.

اگر هر بار که صدای زنگ شنیده می شود به شخص ضربه دردناک هیجانی وارد شود، پاسخ شرطی یک پاسخ هیجانی است که از ترس ناشی می شود.

الگوهای گوناگونی که با یکدیگر عمل متقابل دارند از الگوها یا دگرگونی های انگیزشی به وجود می آیند. محرک های دردآور به جای ترس به صورت محرکهای طبیعی یا غیر شرطی به کار می روند.

ماورر محرک های دردآوری را که در مورد یادگیری به کار رود تقویت کننده افزایشی و آن را که موجب آرامش یا کاهش انگیزش می شود ( غذا هنگام گرسنگی) تقویت کننده کاهشی می نامد.

نظریه ماورر بر عامل تعادل حیاتی استوار است. به طور کلی تا انگیزشی در کار نباشد از موجود زنده هیچ گونه رفتاری سر نمی زند.

و …

پاورپوینت ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر
فهرست مطالب

مقدمه
نقش آمادگی در رفتار
فراگشت
روش تقلیدی و نمایشی
یادگیری بدون عمل
پاداش و تنبیه
پایان

عنوان : ‌نظریه واکنش های هیجانی ماورر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 584 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تأثیر سطوح مختلف نااطمینانیهای تورمی بر سرمایهگذاری خصوصی در ایران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تأثیر سطوح مختلف نااطمینانیهای تورمی بر سرمایهگذاری خصوصی در ایران دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تأثیر سطوح مختلف نااطمینانیهای تورمی بر سرمایهگذاری خصوصی در ایران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تأثیر سطوح مختلف نااطمینانیهای تورمی بر سرمایهگذاری خصوصی در ایران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تأثیر سطوح مختلف نااطمینانیهای تورمی بر سرمایهگذاری خصوصی در ایران :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در مدیریت، اقتصاد وحسابداری

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

سرمایهگذاری بخشخصوصی بهعنوان موتور اقتصاد در هر کشوری شناخته میشود. پژوهشهای انجام شده نشان میدهند که سرمایهگذاری خصوصی یکی از پرنوسانترین متغیرهای اقتصاد کلان می باشد. عوامل زیادی سببنوسان سرمایهگذاری خصوصی میشود. یکی از این عوامل نااطمینانیهای تورمی میباشد. به همین منظور در این تحقیق، تلاش شده است اثر نااطمینانیهای تورمی بر سرمایه گذاری بخشخصوصی در ایران آزمون شود. بر ایناساس با استفاده از دادههای سری زمانی بانکمرکزی، دوره زمانی 8311 8331 الگوی اقتصاد سنجی گارچ و – روش همجمعی حدآستانهای برآورد شده است. نتایج حاصل از تحقیق حاضر نشان میدهد که افزایش نااطمینانی های تورمی اثر منفی و معناداری بر سرمایهگذاری بخشخصوصی در اقتصاد ایران دارد . بنابراین ایجاد سیاستهای تثبیت اقتصادی به منظور افزایش سرمایهگذاری خصوصی پیشنهاد میشود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله Determinant of behavioral intention to mobile banking services in Iran

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله Determinant of behavioral intention to mobile banking services in Iran دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Determinant of behavioral intention to mobile banking services in Iran  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Determinant of behavioral intention to mobile banking services in Iran،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Determinant of behavioral intention to mobile banking services in Iran :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: هفتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه با رویکرد بر امنیت
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
K. Iman Rahmanian – Department of Information Technology, NooreTouba University, Tehran, Iran
Alireza Ghanadan –
Ajdari Bahman –

چکیده:

With the improvement of mobile technologies and devices, banking users are able to conduct banking services at any place and at any time. Recently, many Iranian banks have provided mobile accessfinancial information. The purpose of this research is to examine and validate determinants of users’intention to mobile banking in Iran. This research used a structural equation modeling (SEM) to test the causalities in the proposed model. The proposed model was empirically evaluated by using survey data collected from 203 banking users concerning their perceptions of mobile banking. The findings indicatethat this model can predict consumer intention to use mobile banking. Specifically, perceived ease ofuse, perceived usefulness, Task-technology fit, self-efficacy and connectivity have a significant effect on user intention toward mobile banking

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی عددی تاثیر شیب های آبشکن برکاهش آبشستگی اطراف آبشکن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی عددی تاثیر شیب های آبشکن برکاهش آبشستگی اطراف آبشکن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی عددی تاثیر شیب های آبشکن برکاهش آبشستگی اطراف آبشکن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی عددی تاثیر شیب های آبشکن برکاهش آبشستگی اطراف آبشکن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی عددی تاثیر شیب های آبشکن برکاهش آبشستگی اطراف آبشکن :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
ندا آذری دودران – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های دریایی
حبیب حکیم زاده – دانشیار دانشگاه صنعتی سهند
راضیه مهرزاد –

چکیده:
آبشکن بخشی ازمقطع رودخانه را محدود می کند و برروی ساختار حرکتی جریان درمجاورت آن تاثیر قابل ملاحظه ای دارد سرعت متوسط و دبی درواحد عرض درمحل سازه افزایش می یابد که این امر سبب آبشستگی بیشتر جریان دراطراف سازه می شود بنابراین تغییر الگوی جریان بوجود آمده دراطراف سازه و شکل گیری گردابه ها برروی مصالح بستر باعث ابشستگی موضعی اطراف آبشکن می شود. ایجاد شیب دردیواره آبشکن باعث ضعیف تر شدن جریان رو به پایین می شود ودرنتیجه باعث کاهش آبشستگی موضعی می گردد همچنین استفاده از شیب درآبشکن به دلیل افزایش عرض عبوری جریان درنواحی نزدیک تر به سطح آب جریانی که دارای حداکثر سرعت رداین نواحی می باشد را به سهولت بیشتری از اطراف سازه عبور میدهد و با کاهش فشاردینامیکی درقسمت فوقانی آبشکن جریان رو به پایین ضعیف تری درجلوی آبشکن ایجاد می کند که نتیجه امر کاهش عمق آبشستگی خواهد بود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تأثیر رعایت حقوق سهام داران بر کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تأثیر رعایت حقوق سهام داران بر کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تأثیر رعایت حقوق سهام داران بر کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تأثیر رعایت حقوق سهام داران بر کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تأثیر رعایت حقوق سهام داران بر کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش ملی حسابداری، مدیریت و اقتصاد ایران

تعداد صفحات : 19

چکیده مقاله:

این مطالعه به بررسی ارتباط بین حقوق سهامداران و کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می پردازد. برای ارزیابی کیفیت اقلام تعهدی از رویکرد دیچو و دایچو) 2002 ( و برای سنجش یکنواختی نرخ مالیاتاز معیارهای تفاوت دفتری مالیات، نرخ مؤثر مالیات نقدی پرداختی و نرخ مؤثر هزینه مالیات استفاده شده است. تحقیق حاضر از لحاظشیوه جمع آوری اطلاعات توصیفی-کتابخانه ای و از لحاظ نحوه آزمون فرضیات جزء تحقیقات همبستگی رگرسیون می باشد. جامعه آماری، شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بوده و با استفاده از روش نمونه گیری حذفی سیستماتیک، 65 شرکت طی دوره زمانی 1383 تا 1392 به عنوان نمونه انتخاب شده اند. نتایج نشان می دهد رعایت حقوق سهامداران با کیفیت اقلام تعهدی ارتباط معنادار داشته اما با یکنواختی نرخ مالیات ارتباط معناداری ندارد. همچنین بین کیفیت اقلام تعهدی و یکنواختی نرخ مالیات رابطه معناداری مشاهده نشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

شرایط بهینه برای استفاده از دوربرگردان به عنوان روشی برای کاهش تداخلات در تقاطعات

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 شرایط بهینه برای استفاده از دوربرگردان به عنوان روشی برای کاهش تداخلات در تقاطعات دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شرایط بهینه برای استفاده از دوربرگردان به عنوان روشی برای کاهش تداخلات در تقاطعات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی شرایط بهینه برای استفاده از دوربرگردان به عنوان روشی برای کاهش تداخلات در تقاطعات،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن شرایط بهینه برای استفاده از دوربرگردان به عنوان روشی برای کاهش تداخلات در تقاطعات :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در این تحقیق به بررسی دوربرگردان به عنوان یک روش ارزان و سریع برای کاهش تداخلات ترافیکی در تقاطعات پرداخته شده است . حرکات گردش به چپ در تقاطع ممنوع شده و وسایل چپگرد ابتدا حرکت مستقیم انجام داده از تقاطع عبور کردهو سپس با مانور دوبرگردان به مسیر مورد نظر هدایت میشوند . برای بررسی دوربرگردان ابتدا مطالعات پیشین در مورد استفاده از دوربرگردان انجام شد و چهار عامل , حجم وسایل ورودی به قطعه تداخلی )فاصله تقاطع تا دوربرگردان ( , حجم وسایل مقابل حرکت دوربرگردان , فاصله دوربرگردان تا تقاطع و درصد وسایل گردش کننده به چپ به عنوان پارامتر های تاثیر گذاربر عملکرد دوربرگردان تعیین شد. سناریو های مختلف تعریف شده , در نرم افزار شبیه ساز ترافیکی aimsun شبیه سازی شدند و زمان سفر وسایل گردش کننده به چپ به عنوان پارامتر تاثیر گذار بر عملکرد دوربرگردان پس از احداث دوربرگردان از خروجی ها استخراج شد.پس از تحلیل نتایج و استفاده از آنها در نرم افزار برنامه نویس ژنتیکی genexprotool مدل هایژنتیکی برای توصیف شرایط بدست آمد و مدل های بدست آمده به عنوان تابع هدف در االگوریتم فراابتکاری ژنتیک به کار برده شد . نتایج حاصل از بهینه سازی ژنتیکی نشان میدهد که مقدار بهینه برای حجم وسایل ورودی به قطعه تداخلی 1036 veh/h , حجم وسایل مقابل حرکت دوربرگردان 1173 veh/h , فاصله دوربرگردان تا تقاطع 275 متر و درصد وسایل گردش کننده به چپ 21 درصد میباشد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید