پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس دارای 29 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس :

پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس ،در حجم 29 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

در این فایل به بررسی و تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس پرداخته شده است.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس
فهرست مطالب:
خطوط اولیه ی طرح ایده و کانسپت اولیه طرح دانشکده معماری
A & M
تحلیل تناسبات طلایی در کانسپت اولیه
اجزاء و قسمت های اصلی طرح ( نقد و بررسی )
نقد و بررسی سایت پلان دانشگاه
تحلیل کلیه پلان های مجموعه بهمراه نام فضاها ( نقد و بررسی گرافیکی )
تحلیل کلیه برش ها و نماهای مجموعه بهمراه نام فضاها ( نقد و بررسی گرافیکی )
ماکـت طـرح
نمونـه ی کامپیوتری طرح ( سه بعدی دانشکده )
نمای اصلی مجموعه
تحلیل ورودی قسمت شمالی
لایه هایی جهت جلوگیری از نور مزاحم ودریافت نور مطلوب
استفاده از مصالح سنتی «آجر قرمز» در بناهای مدرن ( تحلیل مصالح بنا )
سازه ی مستقل برای نمای مجموعه
فضـــــا های داخــــلی
پله های هـای تــک
فضاهای ارتباطی مجموعه و دید طبقات به یکدیگر
فضـــــا ی آمـفی تئـــاتر به همراه تصویر
فضاهای داخلی چند منظوره جهت ارائه ی نمایشگاه ها و پروژه های دانشجویی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 29 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل(13 اسلاید)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی دارای 219 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی :

بررسی طرح های هادی و ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های روستـایی و فراینـد برنامه ریزی و مدیریت توسعه نواحی روستایی

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 219

طرح مسئلـه

همان طور که در فصل اول اشاره شد یکی از مسائل و مشکلات روستاهای کشور، نابسامانی وضع کالبدی و کیفیت نامناسب مساکن روستایی است. مشکلات مساکن روستایی و ابعاد آن در کشور بررسی گردید، در مورد بافت فیزیکی روستاها، به طور کلی با توجه به این که مکانیابی، تکوین و گسترش اکثر روستاها به صورت خودجوش بوده و عمدتاً بر اساس طرح و نقشه از پیش تعیین شده نبوده است، بنابراین بافتهای روستایی مسائل و مشکلاتی دارند. از طرف دیگر، با توجه به قدمت اکثر روستاها، بافت فیزیکی روستاها معمولاً قدیمی است یا اینکه حداقل در کنار بافت جدید، بافت قدیمی نیز وجود دارد. بافت قدیمی روستاها متناسب با شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و فناوری گذشته بوده است و بدیهی است که با توجه به تحول شرایط زندگی در روستاها در گذر زمان و در عرصه های مختلف، بافت قدیم با زندگی امروزی هماهنگی لازم را ندارد و حداقل لازم است اصلاحاتی در آن به وجود آید تا بتواند شرایط مناسب زندگی را فراهم نماید. مسائل و مشکلات بافت فیزیکی روستاها به همراه الزامات دیگر، ضرورت و اهمیت اصلاح بافت روستاها را ایجاب می کند. مهمترین مشکلات بافتهای روستایی و نیز الزاماتی که اصلاح و بهسازی آنها را ایجاب می کند به شرح زیر است:

• نبود سیستم مناسب دفع فاضلاب و آبهای سطحی در روستاها که به لحاظ بهداشتی و آمد و شد مشکلاتی را برای روستاییان به وجود می آورد و یکی از نابسامانیهای موجود در بافتهای روستایی است. در گذشته سطح بهداشت در روستاها پایین بود و انتظار کمتری هم نسبت به شرایط بافت وجود داشت، اما امروزه با توجه به بهبود نسبی بهداشت، ضرورت ایجاد شیوه مناسب دفع فاضلاب و آبهای سطحی از طریق اصلاح و بهسازی بافت روستاها ایجاب می شود.

• لزوم گسترش شبکه های زیربنایی و خدمات رفاهی در روستاها، از دیگر مواردی است که اصلاح و ساماندهی بافتهای روستایی را ایجاب می کند. در برخی از روستاها، بافتهای موجود به گونه ای است که برای ایجاد و توسعه شبکه های آمد و شد، برق، آب لوله کشی، تلفن و فاضلاب موانعی ایجاد می کند؛ در حالی که اصلاح بافت فیزیکی روستاها می تواند زمینه احداث و توسعه این شبکه ها را فراهم کند. این موضوع در مورد ایجاد گسترش تأسیسات آموزشی، بهداشتی، اداری، تجاری و جز اینها نیز صدق می کند.

• رواج وسایل نقلیه موتوری در روستاها طی دهه های اخیر از دیگر مواردی است که بهسازی و اصلاح بافتهای روستایی را در جهت گسترش امکان استفاده از این وسایل ضروری می سازد. بافت اکثر روستاها در شرایط و زمانی شکل گرفته که در روستاها وسایل نقلیه موتوری وجود داشته و روستاییان بیشتر از دام برای حمل و نقل استفاده می کردند. اما امروزه رواج وسایل حمل و نقل ماشینی در روستاها ایجاب می کند که معابر و شبکه ارتباطی درون روستاها اصلاح و ساماندهی گردد.

• لزوم حفظ کاربری اراضی کشاورزی به منظور تداوم تولید از دیگر مواردی است که هدایت بافتهای روستایی را ضروری می سازد، چرا که بافت اکثر روستاها بر روی اراضی کشاورزی و یا در مجاورت آنها شکل گرفته و گسترش یافته است. تغییر کاربری و تخریب اراضی کشاورزی می تواند اقتصاد پایه روستاها را دچار مشکل اساسی کند. با کنترل و هدایت بافتهای روستایی از طریق طرح های بهسازی و هادی می توان اراضی کشاورزی داخل و خارج از روستاها را حفظ و از آنها بهره برداری بهینه نمود.

• ضرورت کاهش خسارتهای ناشی از بلایای طبیعی در روستاها نیز از مواردی است که اصلاح و هدایت بافت روستاها را ایجاب می کند. با توجه به شکل گیری و گسترش خودجوش و بدون برنامه بیشتر روستاها که در مواردی در حریم رودخانه ها و مسیلها، و روی اراضی با شیب تند و ناپایدار گسترش یافته است. روستاها را در برابر سوانح و مخاطرات طبیعی بسیار آسیب پذیر می سازد. اصلاح و هدایت بافتها و طراحی چگونگی گسترش روستاها از طریق تهیه و اجرای طرحهای بهسازی

می تواند آسیب پذیری محیطی روستاها را کاهش دهد.

• الزامات بهسازی و مقاوم سازی ابنیه و مساکن روستایی نیز ضرورت اصلاح و سازماندهی بافتهای روستایی را ایجاب می کند. چرا که در اکثر موارد بدون اصلاح و بهسازی بافت روستاها، بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی ممکن نیست.

• بالاخره فراهم آوردن محیط مناسب زندگی در روستاها به منظور توازن شهر و روستا و نیز ایجاد شرایط مناسب برای زندگی نسل جدید بویژه جوانان و افراد تحصیلکرده، اصلاح و بهسازی بافتهای روستایی را برای تحقق این شرایط ضروری است.

سابقـه و سیـر تحول طرحهای بهسازی و هادی روستایی

هرچند از برنامه چهارم عمرانی (1345ـ 1351)، عمران روستایی در نظام برنامه ریزی کشور جایگاه مشخص و مستقلی یافت و از آن به بعد برنامه های توسعه و عمران روستایی در کشور تهیه و اجرا شد، ولی سابقه اقدامات بهسازی و اصلاح بافت فیزیکی و کالبدی روستاها اندک است. اولین بار در سال 1362 طراحی با عنوان «طرح اصلاحی ـ روانبخشی روستاها» از طریق وزیر مسکن و شهرسازی وقت در یکی از روستاهای شهرستان شهرکرد به مورد اجرا گذارده شد. بازتاب تغییرات فیزیکی این طرح در روستاهای منطقه به قدری گسترده بود که توجه بسیاری از مقامات رسمی را به خود جلب نمود و زمینه را برای توسعه آن فراهم ساخت. در این زمینه مجلس شورای اسلامی در تاریخ 19 دیماه 1362 با تصویب ماده واحده ای دولت را موظف ساخت، به منظور بهبود روستاها و بازسازی آنها به وسیله وزارتخانه ها و ارگانهای ذی ربط، لایحه ای را به منظور رساندن خدمات رفاهی و امکانات بهداشتی، فرهنگی، صنعتی و تولیدی به مجلس ارائه نماید (بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 1369، ص1). در ادامه با پیگیری نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی و با تلاش بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه این استان، در اواخر سال 1362 «طرح جامع و بهسازی 59 روستای بالای 500 خانوار» با برآورد زمانی 5 سال و اعتباری معادل 220 میلیون ریال تدوین گردید. به منظور تهیه طرح اصلاح ـ روانبخشی روستاهای استان همدان دو طرح مطالعاتی به شرح زیر پیشنهاد شد:

• تهیه طرح جامع و بهسازی روستاهای استان با اعتباری بالغ بر 660 میلیون ریال که بیشتر به منظور شناخت روستاهای پرجمعیت و قابل توسعه استان، تعیین نقشهای اقتصادی و میزان سرویس دهی مراکز روستایی و نیز تعیین قابلیتهای آنها در زمینه های کشاورزی، صنعت و بازرگانی بود.

• تهیه طرح روانبخشی روستاها به منظور سازماندهی بافت فیزیکی آنها در قالب طرح جامع بهسازی با اعتباری بالغ بر 35 میلیون ریال که از محل اعتبارات طرح های اقتصادی اداره کل مسکن و شهرسازی استان پرداخت شد، این اعتبار صرف تهیه طرح اصلاح و روانبخشی 59 روستا و اجرای طرح 3 روستا (دمق از شهرستان رزن، داق آباد از شهرستان کبودرآهنگ و دهپیاز از شهرستان همدان) گردید. بهبود وضعیت بهداشتی روستاها از طریق دفع آبهای سطحی و پساب منازل، بهبود وضع حمل و نقل و معابر روستاها از طریق تعریض و آسفالت معابر و نیز ایجاد سیمای شهری از طریق اجرای طرح بهسازی در این سه روستا، انگیزه های قوی را بین مردم سایر روستاها به وجود آورد، چرا که روستاییان به این نکته پی بردند که با مساعی و مشارکت قادر به استفاده از اعتبارات و سرمایه های دولتی برای بهبود وضعیت روستاهای خود خواهند بود. با استقبال مسئولان کشور از طرحهای بهسازی روستایی، تهیه و اجرای این طرحها گسترش یافت و از یک طرح استانی خارج و به طرحهای ملی تبدیل شد (سرتیپی پور و همکاران، 1379، صص 5-20).

بدین ترتیب علاوه بر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که به طور رسمی از سال 1366 تهیه و اجرای این طرحها را در دستور کار خود قرار داد، جهاد سازندگی نیز به عنوان یکی دیگر از متولیان اصلی توسعه روستایی کشور، وارد عرصه تهیه و اجرای طرحهای بهسازی و هادی شد.

در برنامه های پنجساله اول و دوم توسعه کشور، طرحهای هادی و بهسازی روستایی گسترش یافت. در برنامه سوم در راستای اصلاح تشکیلات عمران روستایی کشور، تهیه و اجرای طرحهای بهسازی روستایی از جهاد سازندگی منفک و به طور کامل به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار گردید. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طبق ماده 7 اساسنامه قانونی خود که در سال 1367 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، موظف به تهیه طرحهای هادی و اصلاح معابر در روستاها با هماهنگی دستگاه های ذی ربط و اجرای آن با مشارکت مردم از محل اعتبارات مصوب دولت گردید. طرحهای بهسازی و هادی روستایی ابتدا برای مراکز بخشها و دهستانها و نیز روستاهای بالای 400 خانوار تهیه شد، ولی از سال 1381 کلیه روستاهای با جمعیت بیش از 100 خانوار تحت پوشش این طرح قرار گرفت و بدین ترتیب عرصه تهیه و اجرای این طرحها گسترش یافت.

ماهیت و فراینـد تهیـه و اجرای طرحهای بهسازی و هادی روستایی

طرح بهسازی روستایی طرح جامعی است که با انجام آن ضمن بررسی های اقتصادی ـ اجتماعی در سطح دهستان و روستاهای حوزه نفوذ با محوریت مرکز دهستان، به امر سطح بندی خدمات اجتماعی و زیربنایی در سطح دهستان پرداخته می شود و در نهایت با تهیه طرح بهسازی روستای مرکزی می توان الگوی توسعه فیزیکی روستاهای حوزه نفود را با دستورالعملهای مختلف ارائه داد. طرح هادی نیز عبارت است از تجدید حیات و هدایت روستا به لحاظ ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فیزیکی.

اهداف عملیات بهسازی و توسعـه فیزیکی روستایی

مهمترین اهداف طرحهای بهسازی عبارتند از:

• بهبود اوضاع فیزیکی و محیط زیست روستاییان برای ارائه خدمات رفاهی و کاهش تفاوت بین شهر و روستا؛

• زمینه سازی برای گسترش سرمایه گذاری های تولیدی و تجاری؛

• زمینه سازی برای افزایش خدمات در مراکز روستایی؛ و

• ایجاد شرایط مناسب محیطی برای استقرار نیروهای متخصص در زمینه های تولیدی و خدماتی در مناطق روستایی.

بدین ترتیب بهسازی را می توان ایجاد شرایط مناسب و فراهم نمودن بستری شایسته برای زندگی سالم و مولد در روستا دانست که با تأکید بر اصلاح موجودیت فیزیکی روستا به منظور بهبود عملکرد سیستم روستا و با در نظر گرفتن استعدادهای محلی و منطقه ای در قالب سیاستها و برنامه های دولتی به اجرا گذاشته می شود.

اهـداف طرح های هادی روستایی

مهمترین اهداف این طرحها عبارت است از:

• ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی؛

• تأمین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی؛

• هدایت وضعیت فیزیکی روستاها؛ و

• ایجاد تسهیلات لازم برای بهبود مسکن روستاییان و خدمات زیست محیطی و عمومی (بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 1369، صص 2-3).

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت هراس پشت درهای بسته

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت هراس پشت درهای بسته دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت هراس پشت درهای بسته  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت هراس پشت درهای بسته،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت هراس پشت درهای بسته :

پاورپوینت هراس پشت درهای بسته

پاورپوینت هراس پشت درهای بسته شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت هراس پشت درهای بسته
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شاید در زندگی خود با افرادی روبرو شده باشید که از سوار شدن به آسانسور و بالابر امتناع می کنند و اگر به اجبار هم سوار شوند احساس می کنند که آسانسور در حال سقوط است و دچار حمله اضطراب خواهند شد .

آنها همیشه از این که حمله دیگری به سراغشان بیاید بیمناکند. اختلال هراس، ترس بیمارگون، نامعقول و غیر ارادی از یک موقعیت یا رویداد است که یکی از اختلالات اضطرابی به حساب می آید که افراد مبتلا در عین آگاه بودن به غیر منطقی بودن رفتار خود قادر به مقابله با آن نخواهند بود.

هراس از مکان های بسته (Claustrophobia)یکی از شایع ترین انواع اختلالات هراس یا فوبیا است که فرد از فضاهای بسته دوری می کند.

ترس از مکان های بسته یا تنگنا هراسی معمولاً پس از یک حادثه تروماتیک در کودکی ایجاد و پیشرفت می کند، مثل گیر افتادن در یک فضای کوچک در حین بازی یا ممکن است بر اثر یک تجربه ناخوشایند مثل گیر افتادن در آسانسور ایجاد شده باشد.

هراس یا فوبیا چیست؟

فوبی یا فوبیا، ترس شدید و مستمر و نامناسب از اشیا یا موقعیت‌هاست که دلیل منطقی ندارد. شخص از غیرمنطقی بودن ترس در مقابل خطر واقعی شی یا موقعیت یا عمل آگاه است.

ترس فرد تناسبی با موقعیت ندارد، قابل‌توجیه نیست، از کنترل ارادی خارج است و گرایش به پرهیز از موقعیت یا محرک ترس‌آور را ایجاد می‌کند.

بسیاری از بیماران اشتغال خاطری با احتمال مواجهه با موقعیت یا شی ترس‌آور دارند و در نتیجه از این دل نگرانی رنج می‌برند و این امر موجب اختلال در کارهای روزمره‌اشان می‌شود.

از انواع فوبیا می‌توان به ترس از آب، ترس از تاریکی، ترس از تنهایی، ترس از صدا، ترس از چاله، ترس از اماکن عمومی، ترس از فضای بسته، ترس از آسانسور، ترس از خون، ترس از آمپول، ترس از جمعیت، ترس از قطار، ترس از هواپیما و ترس از ارتفاع اشاره کرد.

و …

پاورپوینت هراس پشت درهای بسته
فهرست مطالب

مقدمه
هراس یا فوبیا چیست؟
کلاستروفوبیا یا تنگناهراسی چیست؟
علایم کلاستروفوبیا
علت کلاستروفوبیا
درمان تنگناهراسی
افراد معروف و شخصیت‌های سینمایی مبتلا به کلاستروفوبیا
پایان

عنوان : هراس پشت درهای بسته

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.51 مگابایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی منابع سن آندرالوس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) rar ارائه میگردد

دانلود بررسی منابع سن آندرالوس

بررسی منابع جدید برای دانشجویان ارشد رشته حشره شناسی و گیاه پزشکی

از بررسی منابع چنین بر می‌آید که اولین مرتبه سن آندرالوس توسط فابریسیوس[1] در سال 1787 شناسایی و نام‌گذاری گردید. این محقق نام این حشره را Cimex spinidens نهاد، اما در سال 1835 بورمیستر[2] طی مطالعاتی از این حشره به نام Asopus geometricus یاد نمود (Thomas, 1994).


[1]- Fabricius.

[2]- Burmeister.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی دارای 24 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی :

پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی

پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تئوری محرک های فروید

سیگموند فروید در این تئوری روانکاوی شخصیت عنوان می کند که انرژی روحی-روانی توسط شهوت جنسی تولید می شود. اما این انرژی روانی چطور استفاده می شود؟ طبق نظریات فروید، این انرژی از طریق وسایل بیولوژیکی که محرک ها نامیده می شوند، آزاد می شود. یک محرک دو قسمت دارد: یک نیاز بیولوژیکی و یک نیاز روانی. برای مثال، گرسنگی منجر به دو نیاز جسمی برای غذا و روانی برای خوردن می شود.

این دو نیرو در کنار هم برای تشکیل محرکی به غذاخوردن درمواقع نیاز کار میکنند. فروید عقیده داشت که انسانها مداوماً انرژی روانی تولید می کنند اما فقط یک میزان مشخص از آن برای مصرف در هر زمان در دسترس است. سپس این انرژی روانی توسط سه مولفه شخصیت مصرف می شود: نفس، ضمیر و وجدان. نفس اولین محلی است که کلیه این انرژی های روانی را می توان یافت. نفس مسئول برآورده کردن نیازها و امیال ابتدایی انسان با فرایندهای اولیه می باشد. این انرژی سرانجام به قسمت های والاتر شخصیت که ضمیر و وجدان هستند منتقل می شود.

و …

پاورپوینت نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی
فهرست مطالب

تئوری محرک های فروید

نیروگذاری روانی

نیروگذاری بازداشتی

پایان

عنوان : نیروگذاری روانی و نیروگذاری بازداشتی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1 مگابایت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی دارای 113 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی :

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

شخصیت از واژه لاتین پرسونا گرفته شده است که به نقاب هنر پیشه‌ها در نمایش اشاره دارد. روان شناسی شخصیت به آنچه معمولا به ماهیت انسان مربوط می‌شود می‌پردازد، نظریه پردازان شخصیت به کلیت انسان می‌پردازند و تلاش می‌کنند تا روابط پیچیده میان جنبه‌های مختلف کنش انسان و روابط پیچیده ی بین انسانها را بررسی ‌کنند آنان معتقدند که شخصیت انسان به صورت یک کل سازمان یافته عمل می‌کند و در پرتو چنین کلیت و سازمانی نیز باید شناخته شود. در لغت شخصیت این معنا مستتر است که هر فردی واحد منحصر به فرد و به اصطلاح عوام تک است و هیچ شخص دیگری را نمی‌توان یافت که کاملا شبیه او باشد.

2-2 تعاریف شخصیت

هر فرد پدیده ای منحصر به فرد و یگانه است و نظریه پردازان شخصیت می‌کوشند تا روابط پیچیده بین ابعادمتفاوت کردار فرد را دریابند،با مطالعه شخصیت افراد خصوصیاتی که بر اساس آن فردی از فرد دیگر متمایز می‌شود روشن می‌گردد (شاملو 1372، ص 13)

برخی از روانشناسانی شخصیت جبنه‌های بیوشیمیایی و فیزیولوژیک رفتار آدمی‌را مطالعه کرده و روش‌های مناسب آن را به کار می‌برند برخی دیگر به مشاهده و بررسی رفتار مشهود فرد می‌پردازند برخی شخصیت را بر حسب خصوصیاتی نظیر فرآیند ناهشیاری می‌دانند، از جمله روانشناسی نسبی که شخصیت را بر اساس صفت بارز یا رگه‌های مشخص شخصیتی تفسیر و توجیه می‌کند کاتل می‌باشد. (شاملو، 1372، ص 15 و 14)

اریک فرم در تعریف شخصیت چنین می‌گوید: شخصیت مجموع کیفیت‌های موروثی و اکتسابی است که او را منحصر به فرد می‌کند (لارنس، 1994)، ص 50 )

شخصیت بیانگر آن دسته از ویژگی‌های فرد یا افراد است که شکل الگوهای ثابت فکری، عاطفی و رفتاری آنهاست. نظام مورد بررسی ما شامل تفکر، عواطف و رفتارهای بیرونی (قابل مشاهده)است، به ویژه ارتباط این سه جنبه با یکدیگر در ساختن شخصیتی بی مانند و منحصر به فرد بسیار با اهمیت است. پروین و جان (جوادی 1381) ص 4)

همچنین می‌توانیم بگوییم که شخصیت مجموعه ای از ویژگیهای پایدار و بی نظیر است که ممکن است در پاسخ به موقعیتهای مختلف تغییر کند.

شولتز و سیدنی الن(محمدی 1378)، ص 15)

هنگامی‌که روان شناسان درباره شخصیت صحبت می‌کنند. مقصودشان مفهومی‌پویاست که بیانگر رشد و تکامل کل سیستم روانی شخص است یعنی به جای توجه به اجزا به کل توجه می‌کند، تعریفی که گوردن آل پرت حدود 50 سال پیش برای شخصیت ارائه کرد هنوز زبانزد همگان است که گفت: شخصیت، همان شخصیت پویا در درون فرد است که از سیستم‌های روانی و فیزیکی تشکیل شده و تنها عاملی است که تعیین کننده سازش فرد با محیطش می‌باشد.

رابینز (پارساییان و اعرابی1379)

شخصیت فرد مجموعه ای نسبتا با ثبات از مشخصات، تمایلات، خلق و خوی که مجموعه عوامل تعیین کننده تشابهات و تفاوتهای رفتاری است .

(سالواتور، 1989 ، صفحه 243) (نوری تاجر،1375)

یونگ شخصیت هر فرد را محصول تاریخ قرون و اعصار جدید او می‌داند و به نظر وی ساختار شخصیتی عبارتست از چند سیستم جدا اما مربوط به هم که مهمترین این سیستمها عبارتند از ایگو، ناخود آگاه شخصی، عقده‌های آن ناخود آگاه جمعی ارگی تایپ‌های آن ارگ‌ها، ، پرسونا،آنیما، سایه ، آنیموس9.

2-3 حوزه‌های شخصیت

حوزه‌هایی که نظریه‌های شخصیت باید به آن بپردازد به شرح زیر است.

1) ساختار یا واحدها یا سنگ بنای شخصیت

2) فرآیند‌ها یا جنبه‌های پویای شخصیت از جمله انگیزه‌ها

3) نمو رشد یا این که انسان چگونه به صورت انسان ویژه ای که هر کدام از ما هستیم

4) آسیب شناسی یا ماهیت و علل کنش ناسازگار ناسازگارانه ی شخصیت

5) تغییر یا این که افراد چگونه تغییر می‌کنند و چرا بعضی اوقات در برابر تغییر مقاوم هستند و یا قادر به تغییر نیستند.

2-3-1 ساختار

نظریه‌های شخصیت را می‌توان با توجه به مفاهیمی‌که برای پاسخگویی به سوالات چه چیز، چطور، چرا به کار می‌برند مقایسه کرد در واقع مفهوم ساختار به جنبه‌های پایدارتر مقاوم تر و شخصیت اطلاق می‌شود در این برداشت ساختارها با اجزاء بدن یا مفاهیم مثل اتم و مولکول قابل مقایسه اند مفاهیمی ‌ساختاری مفاهیمی ‌مثل پاسخ، عادت، صفات و تیپ را در نظر می‌گیرد.

مفهوم تیپ با دسته بندی تعداد قابل توجهی از صفات مختلف معنی پیدا می‌کند و در مقایسه با مفهوم صفت به نظم و عمومیت بیشتری در رفتار دلالت می‌کند وقتی فردی درجه ای از صفت خاصی را دارد در تیپ خاصی قرار می‌گیرد مثل تقسیم بندی افراد به درونگرا و برون گرا یا طبقه بندی افراد بر حسب این که به دیگران گرایش دارند یا دوری می‌کنند.

پروین و جان (جوادی 1381)

2-3-2 فرآیند

به جز روش ساختاری می‌توان آنها را از نظر مفاهیم پویا و انگیزشی مورد استفاده در توجیه رفتار نیز باهم سنجید سه نوع مفهوم سازی در انگیزش مورد توجه روان شناسان شخصیت بوده است انگیزه‌های مبتنی بر لذت، انگیزه‌های رشد، (خود شکوفایی) و انگیزه‌های شناختی.

انگیزه‌های لذات گرایانه بر کسب لذت و دوری از درد استوار است که خود به دو دسته کاهش کنش و الگوهای مشوق تقسیم می‌شوند در کاهش تنش این نیازهای زیستی درون ارگانیسم هستند که موجب تنش می‌شوند و فرد با ارضاء این نیازها در صدد کاهش تنش بر می‌آید، اصطلاح سائق معمولا در مورد این تنش‌ها معنی پیدا می‌کند. در مقابل این الگوها الگوهای مشوق قرار می‌گیرد که بر هدف‌ها، نتایج و انگیزه‌هایی که فرد در جستجوی آنهاست تاکید می‌شود.

دسته دوم نظریه‌های انگیزش بر تلاش ارگانیسم در دستیابی به رشد و خود بسندگی تاکید دارند. در این دیدگاه افراد در جستجوی رشد و به منصه ظهور رساندن توانائی‌های خود هستند حتی اگر به قیمت افزایش تنش تمام شود.

دسته سوم نظریه‌های انگیزشی نظریه‌های شناختی هستند، در این نظریه‌ها انگیزش، بر تلاش انسان در درک و پیش بینی رویدادهای جهان تاکید می‌شود. بر اساس این نظریه‌ها فرد به جای جستجوی لذت یا خود- بسندگی، نیاز به ثبات یا دانستن دارد.

2-3-3 رشد و نمو

یکی دیگر از مباحث مهم در روانشناسی شخصیت تاکید بر تفاوت‌های فردی ور شد ویژگی‌های منحصر به فردی است که موجب بالندگی ما شده است. معمولا عوامل تعیین کننده شخصیت به دو گروه تعیین کننده ی ارثی و محیطی تقسیم می‌شود.

– عوامل ارثی نقش عمده ای در تعیین شخصیت دارند و این تاثیر به خصوص در مورد ویژگی‌هایی است که خاص هر فرد است تحقیقات اخیر ثابت کرده اهمیت عوامل ارثی در ویژگی‌هایی چون هوش و خلق و خو بیشتر است تا آرمان و باورها و در کل ژن‌ها در ساختن موارد اشتراک و تفاوتهای افراد نقش مهمی ‌به عهده دارند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها :

مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 28

مطالعه و بررسی انواع ویروس های کامپیوتر و نحوه جلوگیری از آنها
فهرست مطالب

عنوان

مقدمه

هدف

تعیین حدود سوابق و نوع تحقیق

ضرورت و اهمیت تحقیق

تعریف و بیان مسئله

بررسی انواع مختلف برنامه های مخرب

چگونه ویروس ها گسترش می یابند

عملیات مخفیانه ویروس در کامپیوتر

نکاتی جهت جلوگیری از آلوده شدن سیستم

نکاتی برای جلوگیری از ورود کرم ها به سیستم

فرضیات

نتیجه

منابع و مأخذ

مقدمه :

پس از سالها تحقیق و تجربه محققان توانستند ویروسهای کامپیوتری را شناسایی کرده که البته هنوز تعداد محدودی ویروس ناشناخته وجود دارد، و برای آنها آنتی ویروسی پیدا نشده این ویروس ها توسط هکرهاو برنامه نویسان بوجود آمده و برای این ویروس های مخرب آنتی ویروسهایی تعیین شده که در اینجا به انواع ویروسها و آنتی ویروسها اشاره کرده ایم .

هدفهای تحقیق:

1- هدف کلی آشنایی با انواع ویروسها وجلوگیری از ورود کرمها به سیستم

2- هدفهای ویژه شامل آشنایی با انواع مختلف برنامه های مخرب , عملیات مخفیانه ویروس درکامپیوتر , نکاتی جهت جلوگیری از آلوده شدن سیستم .

تعیین حدود تحقیق:

مطالعه و بررسی انواع ویروسها و برنامه های مخرب در اینترنت و کامپیوترهای ایران

سوابق و پیشینه تحقیق:

در این زمینه تحقیق انجام گرفته ولی چون نقص دارد مجددا تحقیق انجام می گیرد.

نوع تحقیق:

تحقیق صورت گرفته علی یا پس از وقوع است.

روش مطالعه :

روش به کارگیری و مطالعه این تحقیق میدانی واز روی مطالعات وآزمایش های متعدد صورت گرفته است.

متغییر ها:

متغییر های وابسته در این تحقیق کامپیوترها واشخاصی که با کامپیوتر کار می کنند و متغییرهای مستقل ویروس ها وآنتی ویروس ها وجنس آنهاست.

ضرورت واهمیت تحقیق

چون اکثر کامپیوترها با مشکل ویروس مواجه هستند و در این زمینه تحقیقی صورت نگرفته اهمیت و ضرورت دارد که این تحقیق صورت گرفته تا مشکل ویروسها را با راه حلهای پیشنهادی حل کنیم .

انواع مختلف برنامه های مخرب عبارتند از :

1- E-Mailvirus 2- MACRO VIRUS

3- اسب ترواسه 4- کرمها WORM

5- ویروس های بوت سکتورو پارتیشن 6- HOAX – گول زنگ ها

7- CELLSAVER یک اسب تروا

8- ویروس های چند جزیی Multipartite Virus

ویروس ها می توانند گسترش یابند ولی قادر نیسند به سخت افزار کامپیوتر صدمه ای وارد کنند. برای جلوگیری از آلوده شدن سیستم قدم اول آن است که نرم افزار آنتی ویروس را به همراه کلیه امکاناتش بر روی سیستم نصب کرده و سعی کنید آن را به روز نگه دارید.

قدم دوم سعی شود بیشتر نرم افزارهای آنتی ویروس را محک زده و مطمئن ترین آنها را برگزینید.

برای آمادگی جهت مقابله با نفوذ ویروس ها باید به نکات زیر توجه کرد.

1- از یک کمپانی مشهور و شناخته شده بر روی سیستم تان یک نرم افزار آنتی ویروس نصب کرده و همیشه آن را به روز نگه دارید.

2- یک برنامه آنتی ویروس که چند ماه به روز نشده نمی تواند در مقابل جریان ویروس ها مقابله کند.

3- برای آنکه سیستم امنیتی کامپیوتر از نظم و سازماندهی برخوردار باشد برنامه a.v (آنتی ویروس) خود را سازماندهی نمایئد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت معنا درمانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت معنا درمانی دارای 45 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت معنا درمانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت معنا درمانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت معنا درمانی :

پاورپوینت معنا درمانی

پاورپوینت معنا درمانی شامل 45 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت معنا درمانی
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

ویکتور فرانکل:
«خلاء وجودی پدیده ی گسترش یافته قرن بیستم است. آنچه که انسان معاصر را تهدید میکند بی معنائی آشکارش از زندگی است و یا بر اساس آنچه من نام گذاری کرده ام معنای وجودی است که در درون می باشد.»
امروزه مردم بیش از هر زمان دیگر، شیوه ها و وسایل گوناگون زندگی کردن را در اختیار دارند، اما معنایی برای آن که چگونه زندگی کنند را در اختیار ندارند.

پاورپوینت معنا درمانی
فهرست:

ویکتور فرانکل
دیدگاه فرانکل
اصول اولیه معنا درمانی
پیدایش معنا درمانی(لوگوتراپی)
آیا تا به حال به معنای زندگی خود فکر کرده اید؟
هدف معنا درمانی
معنایابی رنج ها
معنای زندگی

.

عنوان: معنا درمانی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 45 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو دارای 78 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو :

توضیحات:

گزارش کارآموزی آماده رشته شیمی در شرکت داروسازی حکیم با موضوع کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو، در قالب فایل word و در حجم 78 صفحه.

بخشی از متن:

با تغییر شیمی فضایی دارو ممکن است ترکیبی بوجود آید که فعالیت آن متفاوت از ترکیب اشباع شده مربوطه باشد این موضوع در مقایسه اسید سیس سینامیک صدق می کند .

ترکیب اسید سیس B فنیل پروپنیک اسید C6H5-CH2CH2CO2H سینامیک دارای اثر تنظیم کننده بر روی رشد گیاهان بود در حالی که B فینل پروپنیک اسید فاقد این ویژگی می باشد . در تعدادی از داروها گروههای وینیل و پلی وینیل دیده می شود در شیمی آلی (H2C=CH)n وینیل گفته می شود که ساخت آنها براساس وینیل دار کردن می باشد . وینیل دار کردن در جهت معکوس نیز بکار برده می شود . برای نمونه برداشتن حلقه بنزن از دولسین اما یکی دیگر از روشهای دیگری که در دنیا رایج است تغییر مولکولی با ایجاد مراکز فعال می باشد تغییر فضای مولکولی دارو گاهی در فعالیت فارماکولوژی دارو به مقدار قابل توجه اثر می گذارد برای نمونه داروی کلرامفنیکول به واسطه دارا بودن دو کربن متقارن دارای چهار ایزومر نوری بوده که این ایزومرها دارای ارتباطات انانیتومری و دیاستومری می باشد . d.l بیانگر قرارداد فیشر است که گنفگوراسیون را بیان می کند . اگر دو گروه حجیم در یک سمت مولکول باشد اریترو گویند در تریو گروههای حجیم در دو طرف است . ارایش فضایی هیچ یک از ترکیبات بالا یکی نیست حتی بین گروههای اناتیومری هم تفاوت وجود دارد . ایزومری که مورد استفاده درمانی قرار می گیرد D(-)THERO می باشد این ایزومر 50 تا 100 مرتبه اثر باکتریو استاتیک قویتری بر روی میکروارگانیسم ها نسبت به ایزومر (+) اریترو دارد یک ترکیب باکتریواستاتیک عمل میکند بر روی باکتریها داروی زیر یک داروی ضد تشنج می باشد که به دلیل داشتن کربن نامتقارن دارای یک زوج انانیتومری است ایزومر راست گردان این ترکیب بسیار فعال و ایزومر چپ گردان این ترکیب غیرفعال است .

گزارش کارآموزی کنترل فیزیکی و شیمیایی دارو
فهرست مطالب :

چکیده

تاریخچه

بخش اول

تاریخچه شیمی دارویی

تئوری شیمی دارو

تعریف شیمی دارویی

واکنشهای اکسیداسیون

دهالوژناسیون

گیرنده دارو یا رسپتور (RECEPTOR)

پیش دارو یا پرودراگ (PRODRUG)

خلق داروها

متابولیسم داروها

نام گذاری داروها

بخش دوم

مشخصات و شرایط کار در یک لابراتور داروسازی نمونه

بخش تهیه گرانول

بخش قرص سازی

بخش قرصهای بدون روکش

کنترل هنگام تولید در صنعت داروسازی

کنترل در انبار مواد اولیه یا در اتاق توزین

دستور کار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

رفتارهای پرخطر از خطرناکترین پدیده های جوامع انسانی در عصر نوین می باشد که علاوه بر مشکلات بهداشتی متعدد، بنیان های فرهنگی- اجتماعی جوامع را نیز با خطر جدی مواجه ساخته است. بر این اساسف تحقیق حاضر نیز با هدف، بررسی رابطه بین کنترل اجتماعی و بروز رفتارهای پرخطر در بین جوانان شهر تبریز نگاشته شده است. روش تحقیق مورد استفاده در پژوهش حاضر، بر اساس هدف تحقیق از نوع کاربردی بوده و بر اساس نحوه گردآوری داده ها پیمایشی است. جامعه آماری نیزف مشتمل بر کلیه افراد واقع در سنین 39-15 سال شهر تبریز می باشد، که بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1390، به تعداد 723246 نفر می باشد که از این تعداد 384 نفر به شیوه نمونه گیری طبقه ای تصادفی و با استفاده از فرمول کوکران، به عنوان نمونه آماری پژوهش محاسبه گردید. ابزار گردآوری اطلاعات نیز پرسشنامه می باشد. جهت برآورد اعتبار وسیله اندازه گیری از اعتبار صوری از نوع امتیاز محتوایی استفاده شده است و پایایی پرسشنامه نیز با استفاده از تکنیک آلفای کرونباخ برآورد گردید. جهت تجزیه وتحلیل داده ها نیز، از نرم افزار Spss18، استفاده شده است. نتایج تحقیق حاکی از آن است که همبستگی بین متغیر کنترل اجتماعی با بعد رانندگی خطرناک در سطح معنی داری کوچکتر از 0/05 و باابعاد مصرف الکل و رفتار جنسی نا ایمن، در سطح معنی داری کوچکتر از 0/01 معنی دار بوده و نوع روابط نیزف منفی و معکوس می باشد. رابطه خطی متغیر کنترل اجتماعی با شاخص رفتار پرخطر نیز به لحاظ آماری معنی دار بوده است. نتایج تحلیل رگرسیونی نیز نشان داد که متغیر مذکور، تأثیر معنی داری بر متغیر بروز رفتارهای پرخطر داشته و بر اساس ضریب تبیین اصلاح شده، 15 درصد از تغییرات متغیر وابسته را تبیین نموده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید