پاورپوینت نمونه های مشابه هتل

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نمونه های مشابه هتل دارای 49 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نمونه های مشابه هتل  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نمونه های مشابه هتل،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نمونه های مشابه هتل :

پاورپوینت نمونه های مشابه هتل

پاورپوینت نمونه های مشابه هتل دارای 49 اسلاید می باشد. و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

ارزش یابی هتلها :

ارزشیابی هتلها یک موضوع قراردادی است که هتلها رابه 5 دسته تقسیم میکند .

1- هتل یک ستاره :

میتواند اتاق خواب داشته باشد ، محوطه و غذای آن محدود است ؛ وجود خدمات غیر رسمی در هتل

دکور و وسایل موجود در هتل دارای کیفیت پایین است .

2- هتل دو ستاره :

هتلهایی که دارای 15 اتاق و کمتر هستند ؛ دارای محوطه عمومی ، دارای اتاقهایی با کیفیت بهتر از هتل یک ستاره هخستند ؛ دارای دکور و وسایلی در حد هتل یک ستاره هستند .

این هتلها اکثرا“ خصوصی هستند .

3- هتل سه ستاره :

دارای بیش از 20 اتاق میباشند ؛ و دارای کیفیت و خدمات بهتر از دو هتل مذکور میباشند .

دارای مراکز اقامتی کوچک میباشند ودارای کارکنانی با ظاهری مرتب و رسمی تر دارند .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی) :

استرس اکسیداتیو و نقش آن در بیماریهای پوستی (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه
چکیده

پوست هدف اصلی استرس اکسیداتیو ناشی از گونه های اکسیژن فعال (ROS) است که در محیط و در خود پوست، سرچشمه می گیرد. ROS در طول متابولیسم طبیعی، تولید شده و بخش جدایی ناپذیر از عملکرد نرمال سلولی است ……………….
آنتی اکسیدانها اثرات مخرب ROS را کم میکنند و می تواند در بسیاری از اتفاقاتی که به مسمومیت های اپیدرمی و بیماری کمک کند، عمل عکس نشان دهد. با این حال، عمل طولانی مدت و افزایشی رادیکال های آزاد می توانند مکانیزم های دفاعی ROS را پایمال کند و همچنین به توسعه بیماریهای پوستی و اختلالات، کمک بکند. اگر چه ROS نقش مهمی در بیماری هایی مانند سرطان پوست دارد، اهداف بیولوژیکی و حالت بیماری زایی این عمل هنوز هم به طور کامل درک نشده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری دارای 45 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری :

مبانی نظری دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک، شهرداری الکترونیک، فناوری اطلاعات، پذیرش فناوری

توضیحات: 45صفحه فارسی (word) با منابع کامل

تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و فصل دوم پایان نامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

– دولت الکترونیک

دولت الکترونیک شیوه ای است برای دولت ها به منظور استفاده از فناوری جدید که تسهیلات لازم را برای دستیابی مناسب به اطلاعات و خدمات دولتی با کیفیت بالا فراهم می آورد و فرصت های بیشتری را برای مشارکت مردم در فرایندهای دموکراسی ایجاد می‌کند. دولت الکترونیکی دارای چهار اصل راهنماست: 1( تأمین خدمات بر مبنای افزایش حق انتخاب برای شهروندان، 2( در دسترس قرار گرفتن بیشتر دولت و خدمات آن، 3( تأمین شمول اجتماعی در زمینه‌های مختلف و 4( استفاده بهتر از اطلاعات [27].

………………..

– تحقق دولت الکترونیکی:
یکی از الزامات اساسی برای ورود دولت به عصر دیجیتال آن است که فناوری ارتباطی و اطلاعاتی جدید جانشین جریان مکاتبات بین هرم دولت و دریاف‌ت‌کنندگان خط‌‌مشی و مشتریان خدمات دولتی شود. همکاری گسترده بین دولت و مشتریان نه تنها مساله‌ای مربوط به مراوده الکترونیکی است بلکه هدف کیفیت بیش‌تر و قابل اعتماد بودن خدمات است . تمام دولت‌ها در تلاش هستند تا خود را برای اقتصاد دیجیتالی و جامعه اطلاعاتی آماده کنند . طبق نظریه “کارو” برای تحقق دولت الکترونیکی در جامعه اقدامات زیر ضروری است:
1- رهبری جامعه از بالای هرم
………………

– مراحل پیاده سازی دولت الکترونیکی:
کشورهایی که امر پیاده سازی دولت الکترونیکی را شروع کرده‌اند ، بنا به تجربه، مراحل ضروری این کار را از قرار زیر دانسته‌اند:
1- اطلاع رسانی : اطلاعات مورد نیاز در اختیار مشتریان و کاربران قرار داده می‌شود . مانند اطلاعات لازم برای کسب مجوز شکار یا صدور گواهینامه رانندگی. ………………..

– مشکلات دولت الکترونیکی:
دولت الکترونیکی با وجود مفهومی ساده، مشکلات زیادی برای دولت‌ها دارد. مشکل اصلی در روش طراحی نیست بلکه ارایه خدمات به روش مناسب، معضل اول دولت‌هاست. دولت‌ها باید به عنوان یک مجموعه، قادر باشند اطلاعات دیجیتالی را به خوبی دریافت کنند و زمینه‌های فنی لازم را برای ارتباطات واحدهای مختلف کشوری با همدیگر، و همکاری بخش خصوصی و دولتی فراهم سازند. مشکل دیگری که وجود دارد، فرهنگ و ذهنیت مردم است. تغییر ذهنیت و فرهنگ سنتی در مورد استفاده از خدمات، هزینه زیادی خواهد داشت. فراهم کردن فضای مناسب، دور نگه داشتن آن از استفاده‌های نامناسب، و فقدان تخصص لازم در انجام تغییرات سریع در فناوری اطلاعات از مشکلات دیگر به حساب می‌آید .
…………………

– شهر الکترونیک

شهر الکترونیک حاصل توسعه فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی و در واقع موج سوم است. اجلاس جهانی سران درباره جامعه اطلاعاتی که تاکنون دوبار [ژنو 2003 و تونس 2005] به منظور تحقق جامعه اطلاعاتی جهانی برگزار شده است، شهرهای الکترونیکی را که بخشی از جامعه اطلاعاتی را می‌سازند، شامل شده است.

شهرهای الکترونیکی نرم‌افزار و سخت‌افزار مورد نیاز را برای دسترسی شهروندان در تمامی اوقات شبانه روز به پایگاه‌های داده، خدمات دولتی و بخش خصوصی بر روی اینترنت فراهم می‌آورند. ایجاد شهر الکترونیک تاثیرات بسیار سودمندی را در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای اداره شهر و شهروندان به دنبال خواهد داشت.

………………

– تاریخچه دولت الکترونیک و شهر الکترونیک جهان

اینترنت به عنوان نقطه عطف گذر از جامعه صنعتی که شهر نشینی در آن رواج داشت، به جامعه اطلاعاتی که زمینه‌های ظهور آن در قالب موضوعاتی مانند شهر الکترونیک نمایان شده، می‌باشد. حضور اینترنت از اوایل دهه 1960 میلادی در وزارت دفاع آمریکا شروع و در سال 1969 با همکاری دانشگاه کالیفرنیا توسعه یافت.

در سال 1983 عملاً کار غیر‌نظامی اینترنت با سرویس پست الکترونیکی آغاز شد و به سرعت توانایی آن در ارسال داده‌ها با سرعت بیشتر فراهم شد. در اواسط سال 1990 در سراسر جهان 46 هزار شبکه اطلاعاتی، 2/3 میلیون دستگاه رایانه و 25 میلیون کاربر از طریق اینترنت امکان تبادل اطلاعات یافتند.

……………..

– شهر الکترونیک در ایران

موضوع شهر الکترونیک در ایران به پیشنهاد دکتر علی اکبر جلالی [استاد دانشگاه علم و صنعت] و پذیرش آن توسط سازمان منطقه آزاد کیش بر می‌گردد. طبق تفاهم نامه‌ای بین دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمان منطقه………………

– شهروند الکترونیک

این مفهوم، ویژگی های یک شهروند جامعه اطلاعاتی را بیان می کند. شهروند جامعه اطلاعاتی فردی است که از مهارت های لازم برای بهره گیری از فناوری های سخت‌ا فزاری و نرم‌ا فزاری برخوردار می باشد. در بسیاری از کشورهای جهان، دولت الکترونیکى بر اساس چشم‌ا نداز شهروند الکترونیکى بنا شده است.

شهروندان در طول زندگی خود، نقش‌های متفاوتی ایفا می‌نمایند که در هر کدام از این نقش‌ها وظایفی بر عهده آن‌هاست. …………………..

– جایگاه شهروند الکترونیک در کشور

براساس آمار مستند، کشور ما در سال 2007 میلادی با 18 میلیون کاربر اینترنت، 53.7 درصد از کل کاربران خاور میانه را به خود اختصاص داده‌است. تمامی این کاربران به طور قطع از یک سطح مهارت‌های پایه و اولیه‌ای برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت برخوردار می‌باشند که البته می‌توانند جزو کاربران بسیار حرفه‌ای اینترنت باشند، ولی مساله بسیار مهم این است که آن‌ها از حداقل دانش مورد نیاز برای استفاده از خدمات الکترونیک بهره‌مندند.
…………………..

– شهرداری الکترونیک

همیشه شهر‌ها مرکز فعالیت-اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی می‌باشند. امروزه، انسان با افزایش میزان فعالیت‌هایی مانند: آموزش،‌‌ معاملات روزانه‌، عملیات بانکی و مانند اینها و در کل، رشد علم با افزایش حجم اطلاعات، آمار وارقام‌ مواجه شده است. این پیشرفت‌ها، مدیران را به فکر استفاده از رویکردهای نوینی مانند شهرداری‌الکترونیکی، ‌دولت‌الکترونیکی،‌ سرویس‌های الکترونیکی انداخته است تا بتوانند با بهره‌گیری از مزایای این رهیافت‌های مدرن و استفاده از اینترنت، نیازهای خود را با هزینه کمتر و سادگی بیشتر به مخاطبانشان ارائه دهند.‌ یکی از این سازمان‌ها که با حجم بالای مخاطبان که خدمات متعدد و مختلفی را طلب می‌کنند، در ارتباط است، شهرداری می‌باشد که باید به طیف گسترده‌ای از نیازهای گوناگون و در حال رشد شهروندان، خدمات متنوعی با کیفیت مطلوب ارائه دهد. از مزایای شهرداری‌الکترونیکی می‌توان به ایجاد بانک‌های ‌اطلاعاتی متمرکز و یکپارچه الکترونیکی به صورت شبانه‌روزی، تسهیل در هماهنگی بخش‌های مختلف شهرداری، ‌کاهش فساد اداری،‌ ارتباط تعاملی و مناسب بین شهرداری و شهروندان، امکان رفع مشکلات آنان با بیشترین سرعت و امکان پیگیری درخواست‌ها و انتقادات و پیشنهادات توسط شهروندان، ‌کاهش ترافیک شهر با کم شدن مراجعه………………

– جایگاه و رسالت شهرداری الکترونیک

امروزه ما در مقطعی بسیار مهم از حیات صنعتی بشر قرار داریم، که می توان آن را یک انقلاب بزرگ جهانی نامید. این دگرگونی عظیم، می‌تواند سهم بسیاری در بهبود جایگاه و قدرت ارباب رجوع، مشتری و به طور کلی شهروندان و مردم در برابر سازمان‌های دولتی، عمومی وخصوصی ایفا نماید و دیوانسالاری سنتی را متزلزل سازد. اما نباید فراموش نمود که به موازات اثرات مثبت، اثرات منفی آن بر بخش عظیمی از کارمندان و نیروهای کار و کارگران در بخش خصوصی ودولتی نیز مطرح می‌باشد.

…………………

– برنامه­های راهبردی شهرهای مختلف جهان برای تحقق شهرداری الکترونیکی

شهرهای کنونی در مسیر پایه­گذاری شهرهای الکترونیکی، وقایع جدیدی را تجربه کرده­اندکه با گذشته آنها کاملا متفاوت است. از این رو تحلیل وضعیت موجود شهرها و توسعه زیرساختهای لازم شهر­الکترونیکی حائز اهمیت فراوانی است. شهرهای جهان از منظر و دیدگاه‌های مختلفی به تدوین برنامه شهرداری دیجیتالی پرداخته­اند که در این بخش برنامه­های راهبردی برخی شهرداری‌های الکترونیک دو شهر تورنتو و لندن مورد بررسی قرار می­گیرد.

– شهرداری الکترونیک شهر تورنتو

شهر تورنتو بزرگترین شهرکشور کانادا و پایتخت ایالت انتاریا است. این شهر در سال 2007 میلادی در حدود………………….

– شهرداری الکترونیک لندن

………………..

– فناوری اطلاعات و اهمیت آن

از آنجا که در چند سال اخیر بحث استفاده از فن‌آوری اطلاعات در کشور به طور جدی مطرح گردیده و سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی با حرکتی پر شتاب بکارگیری آن را در برنامه‌های خود قرار داده‌اند. و از طرفی دولت نیز در قالب طرح تکفا [توسعه و کاربرد فن آوری اطلاعات] سازمان‌ها و نهادهای خود را ملزم به ارائه برنامه‌های مدون جهت بکارگیری فن‌آوریهای ارتباطاتی و اطلاعاتی نموده‌است .اهمیت پذیرش فناوری اطلاعات از طرف استفاده‌کنندگان آن بیش از پیش مشخص شده و بایستی در تدوین راهبرد‌های زیر ساخت IT این مورد در نظر گرفته شود………………

– فرهنگ و فناوری

یکی از مسائل اساسی در توسعه فناوری در هر جامعه‌ای، ایجاد پیش زمنیه‌های مناسب فکری و فرهنگی برای پذیرش آگاهانه و مطابق با نیاز آن فناوری است. رویکرد فرهنگ سازی برای کاربری و توسعه فناوری نه تنها از بعد عمومی جای تامل و کار بسیار دارد بلکه از جنبه مدیریت کلان جامعه نیز نیازمند توجه و فراگیری و توسعه است. چرا که در عصر فناوری اطلاعات چهارچوب فرهنگ‌ها مبتنی بر الگوهای تعاملی شکل می‌گیرد و می‌توان آن را از بعد بالا به پایین و پایین به بالا بررسی کرد.

…………………..

– آمادگی الکترونیکی

گسترش روز افزون برخی از کاربردهای تجارت الکترونیکی اهمیت این موضوع را بیشتر کرده‌است که ورود به عرصه تجارت الکترونیکی برای تمام سازمان‌هایی که در تامین نیازهای مشتریان خود در اسرع وقت، اهمیت می‌دهند ضروری به نظر می رسد و سیاست گذاران را در این فکر فرو برده است که آیا کشور یا سازمان متبوع آن‌ها پذیرای ابزارهای جامعه اطلاعاتی می‌باشند؟ این آمادگی‌ها با معیارهای مختلفی از قبیل زیر ساخت‌ها، اقتصاد، آمادگی پذیرش در جامعه مورد نظر و امادگی مجموعه دولت سنجیده می‌شود.

…………………..

– ضرورت‌های آمادگی الکترونیکی

سه عامل دولتمردان کشورها را تشویق می‌کند تا آمادگی الکترونیکی کشورشان را بهبود داده و موجبات توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کشورهای خود فراهم آورند:

……………….

مولفه‌های آمادگی الکترونیکی

چهار مولفه عمده در آمادگی الکترو نیکی یک کشور نقش حیاتی دارند. این مولفه‌ها شامل شهروندان، بنگاه‌های اقتصادی، دولت‌ها و زیرساختار می‌شوند.

– دولت

– زیر ساخت ها

– شهروندان

– بنگاه های اقتصادی

…………….

– انواع مدل های پذیرش فناوری

در دهه های اخیر به تناسب پیشرفت فناوری اطلاعات و کاربری آن در عرصه های مختلف الگوها و مدل های متعددی در حوزه پذیرش فناوری پدید آمده است که شامل مدل پذیرش فناوری، مدل تلفیقی کاربرد و پذیرش فناوری، مدل تئوری عمل مستدل، تئوری رفتار برنامه ریزی شده و برخی مدل های کمتر مطرح در این زمینه می باشند که از تغییر مدل های اصلی بالا شکل گرفته اند.

……………….

– مدل پذیرش فناوری [TAM]

مدل پذیرش فن آوری اطلاعات[تم] توسط دیویس و همکاران در سال 1989 ارائه شد [شکل 2-2]. این مدل……………

– تئوری عمل مستدل [کنش عقلایی]

…………………………..

– تئوری رفتار برنامه ریزی شده

……………….

– مدل تلفیقی پذیرش و کاربرد فناوری [UTAUT]

……………………..

منابع

1- اسدی، ع و کریمی، ا. 1386. واکاوی سازه های موثر بر کاربردهای فناوری اطلاعات [IT] توسط آموزشگران مراکز آموزش علمی- کاربردی. فصلنامه اطلاعات و علوم فناوری. 2 [38]، صص277-289.

2- باقری، م.، بهشتی، م.، و علیدوستی، س. 1388. پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران : بسط مدل پذیرش فناوری. فصلنامه اطلاعات و علوم فناوری، دوره 24، شماره3، صص 34-5.

…………………………

…………………..

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی :

پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی

پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی شامل 38 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

بعد از A و B و C نوبت به D(مجادله کردن) می رسد. اصولا D به کار بردن روشهایی برای کمک به درمانجویان است تا عقاید غیر منطقی خود را به چالش بطلبند. این فرایند مبارزه کردن سه عنصر دارد :
– شناسایی کردن : ابتدا درمانجویان یاد می گیرند که عقاید غیرمنطقی خود به خصوص بایدها و حتماهای مستبدانه خود را بشناسند.
– مجادله کردن : سپس درمانجویان می آموزند با عقاید کژکار خود مجادله ی منطقی و تجربی کنند و قویا علیه اعتقاد به آنها برای خود دلیل بیاورند.
– متمایز کردن : سرانجام درمانجویان یاد می گیرند که عقاید غیرمنطقی را از عقاید منطقی متمایز نمایند.

پاورپوینت نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی
فهرست:

مقدمه
فنون و روشهای درمان
کاربردهای نظریه رفتار درمانی عقلانی هیجانی

.

عنوان: نظریه ABCDE و فنون درمان عقلانی هیجانی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 38 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم) دارای 20 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم) :

پاورپوینت نگاه کردن، گوش دادن و رفتار (درس پودمان 1 هنر کلاس دهم)

پاورپوینت پودمان 1 هنر کلاس دهم ( نگاه کردن، گوش دادن و رفتار )

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 20 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک :

اتوماسیون توسط سیستم های پنوماتیک

1-1- مقدمه
در این فصل به معرفی سیستمهای نتوماتیک مورد استفاده در خطوط تولیدی اتوماتیک می پردازیم. در این نگارش تنها به اصول کلی طراحی و اجزاء مهم سیستمهای نتوماتیک پرداخته خواهد شد که مقدمه لازم جهت آشنائی تخصصی با این سیستمها را برای یک مهندس کنترل فراهم می آورد.
لغت نیوماتیک(Pneumatic)( که به صورت پنوماتیک مطابق با برداشت از تلفظ این لغت به زبان آلمانی نیز در صنایع کشور مصطلح می باشد) از ریشه یونانی(Pneumos) به معنی تنفس گرفته شده است. استفاده از هوا فشرده در سیستمهای صنعتی به ابتدای انقلاب صنعتی به ابتدای انقلاب صنعتی بر می گردد و در ابتدای قرن بیستم به عنوان ابزار اصلی اتوماسیون سیستمهای تولیدی مورد استفاده قرار گرفته است. یک سیستم نیوماتیک شامل عملگرها یا جکهای نیوماتیک، شیرهای نتوماتیک یا الکترونیوماتیک، سنسورهای نیوماتیک، سیستم های انتقال نیوماتیک و سیستم تولید فشار هوا می باشد. در ابتدای این فصل به توضیحی مختصر درباره برخی از این اجزاء پرداخته و سپس طرحهای اتوماسیون توسط سیستمهای نیوماتیک را بررسی می نمائیم.
2-1- اجزاء سیستم نیوماتیک
1-2-1- انواع شیرهای نیوماتیک
شیرهای استفاده شده در سیستمهای نیوماتیک بمنظور کنترل سه کمیت فیزیکی زیر بکار می روند.
1- کنترل وضعیت جریان
2- کنترل فشار هوا
3- کنترل میزان جریان هوا
شیر کنترل وضعیت(directional valve) وسیله ای است که متناظر با دریافت یک سیگنال ورودی به صورت نیوماتیکی یا الکتریکی جهت عبور هوای فشرده را تغییر
می دهد و یا جریان یافتن یا متوقف شدن هوای فشرده در یک مسیر را کنترل می کند. این شیر کنترلی مهمترین جزء سیستم نیوماتیک در طراحی منطق سیستم های اتوماسیون
می باشد. این نوع از شیرهای کنترلی توسط کمیات زیر طبقه بندی می گردند:
1- تعداد پورتهای نیوماتیک ورودی و خروجی(2، 3، 4 یا 5)
2- تعداد وضعیتهای کنترل شونده حرکتی شیر(1، 2 یا 3)
3- نحوه تحریک شیر(دستی، نیوماتیکی یا برقی)
4- مشخصات طراحی شیر همانند ابعاد پورتهای ورودی و خروجی، دبی شیر و…

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی دارای 31 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی :

مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی

توضیحات: 31صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه دامپروری، دامپزشکی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

تاریخچه:

کخ[1] در آفریقای شرقی برای اولین بار پیروپلاسم[2]های کوچک را در خون گاو مشاهده نمود. در سال 1904 تیلر[3] در آفریقای جنوبی انگلی را به نام پیروپلاسما پارووم[4] شناسایی کرد و نشان داد که این انگل با تزریق به حیوان سالم انتقال نمی یابد. در همان سال دو نفر روسی به نام های شونکوفسکی[5] و لوس[6] پیروپلاسم های کوچکی را در خون گاوهای قفقاز پیدا کردند و انگل را پیروپلاسما آنولاتم[7] نامیدند………….

………….

– تیلریا و طبقه بندی آن:

گونه‌های مختلف تیلریا، طیف وسیعی از پستانداران و عمدتاً نشخوارکنندگان را مبتلا می‌سازند. این انگل‌ها، اهمیت ویژه ای را به عنوان پاتوژن در گاو، گوسفند و بز در مناطق استوایی و تحت استوایی دارند و به عنوان یکی از موانع مهم در بهبود صنایع دامی در جهان مطرح شده‌اند (اشنیتگر و همکاران، 2000). قبلاً طبقه بندی گونه‌های تیلریا به علت اختلاف نظر در مورد مسائلی چون…………

………………….

تیلریا لستوکاردی (هیرسی):

تیلریا لستوکاردی (هیرسی) یک تک یاخته بسیار پاتوژن در گوسفند و بز به شمار می رود. آلودگی به این تک یاخته در شمال و شرق آفریقا، عراق، ایران، ترکیه و اروپا از جنوب روسیه، یونان، قفقاز، صربستان و کریمه گزارش شده است (سولزبی 1982 ; رفیعی، 1357).

…………..

– مرفولوژی:

……………

– سیر تکاملی انگل:

سیر تکاملی انگل در بدن حیوان و کنه شامل سه مرحله شیزوگونی[8]، گاموگونی[9] و اسپوروگونی[10] می باشد (جاب و همکاران 1991 ; ملهورن و والدروف، 1988 ; سولزبی، 1982 و دولان 1989).

………………..

…………..

– مرحله شیزوگونی در بدن حیوان:

……………..

– مرحله گاموگونی در بدن کنه:

……………..

– مرحله اسپوروگونی در بدن کنه:

……………….

– روش انتقال تیلریا:

……………….

– انتقال مکانیکی:

………………..

– انتقال مرحله‌ای:

…………….

– انتقال داخل رحمی:

……………

– انتقال از طریق تخم:

……………..

– بیماری زایی:

………………

– ایمنی در تیلریوز:

………………..

– علایم بالینی:

……………….

– جراحات کالبدگشایی تیلریوز :

……………..

– جراحات ماکروسکوپیک:

……………

-جراحات میکروسکوپیک:

………………

– تغییرات خونی در تیلریوز بدخیم گوسفند :

……………..

-تشخیص :

………………

مبانی نظری انگل تیلریا، تیلریوز، پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی
فهرست منابع و مأخذ

منابع فارسی

بهاری، سید جلال (1373). بررسی تیلریوز بدخیم گوسفند و بز در منطقه سیستان و بلوچستان، خلاصه مقالات دومین گردهمایی دامپزشکان علوم بالینی، 28- 30 آبان ماه ، صفحه 113

تیزارد، ایان آر(2000). ایمنی شناسی دامپزشکی، انتشارات دانشگاه تهران (ترجمه: محمد ربانی، محمدرضا محزونیه، چاپ ششم، 1383)، صفحات 402-404


1Koch

2 Piroplasma

3 Theiler

4 Piroplasma parvum

5 Dschunkowsky

6 Luhs

7 P. annulatum

1 Schizogony

2 Gamogony

3 Sporogony

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس :

مقاله بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1387 در زمین شناسی ژئوتکنیک (زمین شناسی کاربردی) از صفحه 30 تا 36 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل محدودکننده پتانسیل مخزنی رسوبات سازند میشان در باختر فارس
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سازند میشان
مقاله سیماهای تخلخل
مقاله گروه فارس
مقاله محدودیت های پتانسیل مخزنی
مقاله میوسن

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: رستگارلاری علیرضا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
سازند میشان با سن میوسن میانی بخش میانی گروه فارس را تشکیل می دهد. برای تعیین محدودیت های پتانسیل مخزنی سازند میشان سه برش زمین شناسی در باختر فارس و یک برش مقایسه ای در جنوب خاوری بوشهر بررسی شد. در این برش ها سازند میشان از رخساره های شیل، مارن، ماسه سنگ و سنگ های کربناته تشکیل شده است. توسعه نیافتن سیماهای تخلخل اولیه و ثانویه از یک سو و رخداد فرآیندهای دیاژنتیکی کاهنده تخلخل مانند سیمانی شدن، تراکم، پرشدگی حفرات با کلسیت و سیلیس درجازا و نیز آشفتگی زیستی از سوی دیگر، منجر به نبود تخلخل کافی در این نهشته ها شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله اکراه و اجبار در حقوق

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مقاله اکراه و اجبار در حقوق دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اکراه و اجبار در حقوق  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله اکراه و اجبار در حقوق،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اکراه و اجبار در حقوق :

اِکْراه‌، اصطلاحى‌ در فقه‌ و حقوق‌ به‌ معنای‌ وادار ساختن‌ تهدیدآمیز کسى‌ به‌ عملى‌ که‌ در شرایط عادی‌ به‌ انجام‌ دادن‌ آن‌ رضا نداشته‌ است‌.
اکراه‌ در لغت‌ وادار کردن‌ قهری‌ کسى‌ به‌ امری‌ است‌ (نک: فیومى‌، ذیل‌ کره‌) و همین‌ معنى‌، بدون‌ تصرفى‌ قابل‌ ملاحظه‌، در اصطلاح‌ فقهى‌ نیز مقصود بوده‌ است‌. بر اساس‌ تعریف‌ جرجانى‌، اکراه‌ عبارت‌ از الزام‌ و اجبار انسان‌ به‌ امری‌ است‌ که‌ برپایه طبع‌ یا شرع‌ آن‌ را ناخوش‌ مى‌دارد و با وجود ناخرسندی‌، برای‌ رفع‌ ضرری‌ شدیدتر، به‌ آن‌ اقدام‌ مى‌کند (نک: ص‌ 27). مبحث‌ اکراه‌ با تقیه‌ (ه م‌) ارتباطى‌ نزدیک‌ دارد و در دایره عام‌ فرهنگ‌ اسلامى‌ ترسیم‌ مرزی‌ میان‌ این‌ دو دشوار مى‌نماید؛ اما اصطلاح‌ تقیه‌، کمتر به‌ حوزه فروع‌ فقهى‌ راه‌ یافته‌ است‌.
آنچه‌ در مباحث‌ فقهى‌ و حقوقى‌، اکراه‌ را از اضطرار متمایز مى‌سازد، در میان‌ بودن‌ تهدید است‌؛ آنچه‌ در اضطرار انسان‌ را به‌ انجام‌ دادن‌ عملى‌ نامطلوب‌ ملزم‌ مى‌سازد، اوضاع‌ خاصى‌ است‌ که‌ شخص‌ در آن‌ قرار گرفته‌ است‌ (نک: ه د، اضطرار)، در حالى‌ که‌ در اکراه‌، انتخاب‌ حتى‌ در این‌ حد برای‌ انسان‌ وجود ندارد و روی‌ آوردن‌ به‌ فعل‌ نامطلوب‌ با تهدید، و به‌ خواست‌ اکراه‌کننده‌ای‌ مشخص‌ صورت‌ مى‌پذیرد.
اکراه‌ در کتاب‌ و سنت‌: موضوع‌ اکراه‌ در قرآن‌ کریم‌ با همین‌ تعبیر بارها مورد بحث‌ قرار گرفته‌، ولى‌ موارد کاربرد آن‌ معمولاً از جنبه حقوقى‌ برخوردار نبوده‌ است‌. به‌ عنوان‌ نمونه‌ موضوع‌ اکراه‌ به‌ سخن‌ کفرآمیزی‌ که‌ مورد بخشایش‌ خداوند قرار مى‌گیرد (نک: نحل‌/16/ 106)، به‌ وضوح‌ مربوط به‌ شرایطى‌ است‌ که‌ مسلمانى‌ در دارالکفر مورد تفتیش‌ عقیده‌ قرار گرفته‌ است‌ (تأیید آن‌ در اسباب‌ نزول‌، واحدی‌، 190). حتى‌ آیه‌ای‌ که‌ مردم‌ را از اکراه‌ کنیزان‌ به‌ هرزگى‌ برحذر داشته‌، با این‌ پیامد که‌ در صورت‌ اکراه‌ خداوند بخشایشگر و مهربان‌ است‌ (نور/24/33)، آشکارا مربوط به‌ دوره‌ای‌ از تاریخ‌ اسلام‌ است‌ که‌ ضمانت‌ اجرای‌ کافى‌ برای‌ منع‌ همگان‌ از چنین‌ عملى‌ در کار نبوده‌ است‌. افزون‌ بر آیات‌ یاد شده‌، برخى‌ از عالمان‌ اسلامى‌، معذور بودن‌ «مستضعفان‌» (نساء/4/98) را با «اکراه‌شدگان‌» منطبق‌ دانسته‌، و به‌ استناد این‌ آیه‌، آنان‌ را از عقوبت‌ اخروی‌ برکنار شمرده‌اند (مثلاً نک: بخاری‌، 8/55).

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تحقیق شهرستان میانه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تحقیق شهرستان میانه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق شهرستان میانه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تحقیق شهرستان میانه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق شهرستان میانه :

شهرستان میانه در جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی قرار دارد و از چهار سمت به شهرستانهای خلخال ، اردبیل ، سراب و بستان آباد و هشترود و زنجان حدود می شود . میانه مرکز شهرستان در بین مختصات جغرافیایی 47 درجه و 42 دقیقه طول شرقی و 37 درجه و 20دقیقه عرض شمالی واقع است . ارتفاع آن از سطح دریا 1100متر و مساحتش بالغ بر 5590 کیلومتر مربع است و جمعیت ان برابر با سرشماری سال 1370 به 230 هزار نفر می رسد . این شهرستان با 360 روستا اطراف دارای 4 بخش به نامهای : کاغذکنان ، کندوان ، ترکمنچای و بخش مرکزی است و اختلاف افق شرعی آن 14 دقیقه و 48 ثانیه از شهر تهران تفاوت دارد .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید