پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی :

پروپوزال مقایسه اضطراب اجتماعی، تصویر بدنی و امید به زندگی در زنان و مردان متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی دارای 38 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد

جزئیات::

بیان مسأله (تشریح ابعاد، حدود مسأله ، معرفی دقیق مسأله، بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسش های تحقیق ، منظور تحقیق ) :

اهمیت و ضرورت:

سوابق مربوط ( بیان مختصر سابقه تحقیقات انجام شده درباره موضوع و نتایج به دست آمده در داخل و خارج از کشور نظرهای علمی موجود درباره موضوع تحقیق ) :

پژوهش های داخلی:

پژوهش های خارجی:

فرضیه ها ( هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شده است .) :

تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها :

اهداف تحقیق ( شامل اهداف علمی1 ، کاربردی 2 و ضرورت های 3 خاص انجا تحقیق ):

هدف کاربردی بیان نام بهره وران ( اعم از مؤسسات آموزشی و اجرایی و غیره ):

جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق :

نوع روش تحقیق:

انواع متغیرها (وابسته – مستقل و…):

جامعه، نمونه و روش نمونه گیری:

ابزار پژوهش (شرح کامل پرسشنامه ها و پکیج ها) :

روش تجزیه و تحلیل اطلاعات :

مقدمه:

انسان موجودی زیبا و دوست داشتنی است و تمایل به زیبایی از دیرباز در سرشت انسان ها وجود داشته است (ولپ، 2002). زیبایی گرایش کاملاً طبیعی و مشترک بین تمامی انسان هاست، اما امروزه گرایش به زیبایی به مرحله ظاهر پرستی و خودنمایی رسیده است به طوریکه بسیاری از افراد جامعه با مصرف هزینه های گزاف و قبول عواقب جسمی وروانی و حتی جانی در صدد کسب سهم بیشتری از زیبایی هستند (تیگمن[1]، 2001).

چهره مطلوب، تصور فرد نسبت خود را بهتر می سازد و به او اعتماد به نفس می بخشد و در نتیجه فعالیت های اجتماعی قابل قبول تری شکل می گیرد (جورابچی، 1389). جراحی زیبایی یکی از آخرین دستاوردهای انسانی برای خلق زیبایی است، رشد فزاینده ای داشته است (گیلمن، 1994؛ به نقل از میرساردو و همکاران، 1389).

جراحی زیبایی که جهت بهبود بخشیدن به ظاهر به کار گرفته می شود، تخصصی است که به ترمیم، نگهداری یا بهبود ظاهر فیزیکی فرد از طریق تکنیک های جراحی پزشکی می پردازد و در دهه گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است (سوامی، 2009). براساس آمار منتشر شده در سال 2003، پنج جراحی معمول و رایج زیبایی شامل: لیپوساکشن، افزایش و کاهش حجم سینه، جراحی پلک و جراحی سینه بوده است. و تزریق بوتاکس، برداشتن مو با لیزر، میکُرودرم ابریژن، پیلینگ شیمیایی و تزریق کُلاژن هم به عنوان شایع ترین مُداخلات زیبایی غیر جراحی مطرح شده است (انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، 2004).

در قرن بیستم مخصوصاً در چند دهه اخیر برداشت های تازه ای از زیبایی شده است و زیبایی به عنوان مجموعه ای از مؤلفه های چون تناسب اندام، آرایش، پوشش و جذابیت و بی نقص بودن تعریف می شود. امروزه جراحی زیبایی به یکی از دغدغه های انسان تبدیل شده است. طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا[2] در سال 2010 بیش از 13 میلیون جراحی پلاستیک در این کشور انجام گرفته است. در یک بررسی ملی در کشور نروژ[3] مشخص شده است که 03/0 از مردان و 07/0 از زنان 65-18 ساله یک نوع جراحی پلاستیک انجام داده اند. در کشور ما از حدود دهه 70 تقاضا برای جراحی زیبایی 080/0 رشد داشته و این آمار در حال حاضر رو به افزایش است .جراحی های زیبایی منحصر به طبقه مُرفه جامعه نیست و از هر طبقه اجتماعی افرادی وجود دارند که بخشی از صورت یا اندام خود را به تیغ جراحان زیبایی سپرده اند. این روند به گونه ای ادامه یافته که مردم ایران در کنار کشورهای ترکیه و برزیل در رده های نخست میزان جراحی های جهان قرار دارند.

ظاهر که برای خود شخص و دیگران دیدنی و نمایش دادنی است، می تواند به منزل نشانه ای برای کنش به کار رود. در نتیجه بدن نه تنها موجودیتی ساده، بلکه وسیله ای برای کنار آمدن با اوضاع و احوال بیرونی است و حالات چهره و حرکات بدن، محتوای اساسی نشانه هایی است که ارتباطات روزمر افراد مشروط به آنهاست و برای آن که بتوانند نظارتی مداوم و موفق بر چهره و بدن خود اعمال کنند، جنبه ای را نمایان می کنند که برای همگان پذیرفتنی باشد (آزادارمکی، 1381). نکه بتوانند نظارتی مداوم و موفق بر چهره خود اعمال کنند، آ

ظاهر فیزیکی قسمت مهمی از تصویر بدنی است زیرا اولین منبع اطلاعاتی است که دیگران برای تعاملات اجتماعی با افراد از آن استفاده می کنند. بدن قابل مشاهده ترین قسمت خود و خودآگاهی فرد است. تصویر بدنی تجسم درونی ظاهر بیرونی فرد است که این بازنمایی ابعاد جسمانی، ادراکی و نگرشی را در بر می گیرد. ابعاد اصلی این نگرش شامل مؤلفه های ارزیابی، سرمایه گذاری فرد در برخورد با طرحواره های ظاهر و عواطف است که اهمیت ظاهر درونی سازی شده را نمایان می سازد (یاکبسن، 1967؛ قلعه بندی، 1390).

دانشمندان علوم اجتماعی در یافته اند که مردم، زیبایی ظاهری با ویژگی های شخصیتی پسندیده همچون، هوش، شایستگی، دلپذیر بودن و پذیرش اجتماعی ربط می دهند. و جراحی زیبایی بیشتر برای از میان بردن ناخشنودی از ظاهر خود و گاهی افزایش عزت نفس انجام می دهند (قلعه بندی و همکاران، 1381). زیرا عزت نفس پائین و احساس نداشتن جذابیت فیزیکی و جنسی در افراد، احتمال گرایش افراد را به انجام جراحی فیزیکی افزایش می دهد (بشارت، 1386).عزت نفس پائین و تصویر بدنی منفی معمولاً استرس هایی را برای فرد به دنبال می آورد که فرد برای مقابله با آنها راهبردهای خاصی را به کار می گیرد (محمدپناه و همکاران، 1391).

ظاهر بخشی از هویت فرد است و در موقعیت های اجتماعی بلافاصله در برخورد با دیگران نمایان می شود، بنابراین اهمیت این سازه شخصیتی بسیار بارز است (سوامی و همکاران، 2009).

تلفیق زیبایی با دستاوردهای صنعتی و پزشکی باعث شده است زیبایی تنها یک مشخصه طبیعی و زیستی نباشد و ویژگی اکتسابی پیدا کند (وبستر، 1983). امروزه جراحی زیبایی به عنوان یکی از شایع ترین جراحی در سطح جهان مطرح است که میزان بهره گیری از آن رو به فزونی است (هوانگ، 2004). همانند دیگر تخصص ها در پزشکی، مداخله های جراحی زیبایی نیز باید قبل از آن که بر روی بیماران اعمال شوند، تحت کار آزمایی های بالینی دقیقی قرار بگیرند، مرز بین نوآوری در جراحی و آزمایش بر روی انسان مرز مبهمی است و همیشه با تأکید برحفاظت از سلامت و تندرستی بیماران است.
تاثیر پیشرفت های تکنولوژی های زیبایی بر بدن افراد و تلاش های افراد برای کنترل بر بدن هایشان و مالکیت داشتن نسبت به بدن خود باعث شده است در سال های اخیر افراد به ویژه زنان به یکی از مصرف کنندگان دائمی این تکنولوژی ها بدل شوند. این امر سبب شده است افراد به طور خاص درد کشیدن و به طور عام سلامت خود را از دست دهند. از اهداف اصلی این پژوهش مقایسه اضطراب اجتماعی ، تصور از بدن و امید به زندگی در افراد متقاضی جراحی زیبایی با افراد عادی است. در این مقاله از روش علی مقایسه ای و نمونه گیری هدفمند استفاده شده است.


[1].Tiggemann

[2].American Socitey For Aesthetic Plastic surgery.

[3].Statistics Norway Educational Statistics.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم :

پاورپوینت پودمان بازی های رایانه ای کار و فناوری کلاس نهم

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 38 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش نوآوری و خلاقیت و بهره وری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش نوآوری و خلاقیت و بهره وری دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش نوآوری و خلاقیت و بهره وری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش نوآوری و خلاقیت و بهره وری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش نوآوری و خلاقیت و بهره وری :

متغیرهای پیشینه تحقیق: نوآوری و خلاقیت و بهره وری

توضیحات: 17 پیشینه تحقیق داخلی و 8 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

دارای 20 صفحه

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت و کارآفرینی ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

نمونه پیشینه متن::

در پژوهش دیگری که توسط همان محقق در سطح ایران، تحت عنوان «بررسی آگاهی­ها، نگرش­ها و رفتارهای اجتماعی- فرهنگی در ایران در 1379» انجام گرفته است، نتایجی بسیار نزدیک به نتایج پژوهش پیشین به دست آمده است: در این پژوهش در کل میزان موافقت با معاشرت قبل از ازدواج رقم بالایی را نشان می­دهد (6/68 درصد) که در این میان گروه سنی 24-16 سال بیشترین درصد را به خود اختصاص داده است(9/74 درصد). در این پژوهش نیز با افزایش سن میزان موافقت کاهش می­یابد به صورتی که در گروههای سنی 55 سال به بالا، تنها 64/7 درصد موافقت خود را با معاشرت قبل از ازدواج ابراز داشته­اند. نتیجه­گیری محقق فوق­الذکر از این پژوهش آن است که در دهه­های گذشته این نوع معاشرت­ها اساساً وجود نداشت و زن و شوهر در موارد زیاد تا قبل از ازدواج یکدیگر را نمی­دیدند و از سویی دیگر اولاً ازدواج به معنای مشارکت متقابل زن و شوهر نبود، ثانیاً در ازدواج­ها اندیشه انسان­ها مورد توجه نبود. این مطالعه نشان داد که شرایط با گذشته بسیار فرق کرده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت بررسی کاشی در معماری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت بررسی کاشی در معماری دارای 13 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت بررسی کاشی در معماری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت بررسی کاشی در معماری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت بررسی کاشی در معماری :

پاورپوینت بررسی کاشی در معماری در 13 اسلاید قابل ویرایش و بسیار عالی

پاورپوینت بررسی کاشی در معماری
فهرست

روح کاشی

کاشی

کوره های کاشی پزی

کاشی سازی

الف)کاشی گلی

ب)کاشی جسمی

رنگ سازی

زیر رنگی

کاشی مهری

کاشی پیش بر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت حس تعلق به مکان در معماری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت حس تعلق به مکان در معماری دارای 45 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت حس تعلق به مکان در معماری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت حس تعلق به مکان در معماری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت حس تعلق به مکان در معماری :

مفهوم حس تعلق به مکان و عوامل تشکیل دهنده آن

مقدمه

محیط از جنبه های کالبدی و اجتماعی به صورت توامان ساخته شده است. انسان ها مکان های اطراف خود را خلق می کنند ومکان مستقل از انسان معنا ندارد. رابطه بین انسان و مکان رابطه ای سوداگرانه است .افراد چیز های مثبت و منفی را از محیط گرفته و یا به آن پس می دهند. این بده و بستان بر محیط و انسان تاثیرگذار است.

امروزه در جهانی زندگی می‌کنیم که انسان‌ها در کلینیک‌ها به دنیا می‌آیند و در بیمارستان‌ها می‌میرند؛ جهانی که در آن موقعیت‌های تفننی و غیرانسانی دایما افزایش می‌یابند؛ جهانی که در آن شبکه متراکمی از وسایل ارتباطی متنوع و متعدد و در فضاهای متفاوت و متضاد توسعه می‌یابند و در عین حال چنین فضاهایی، آکنده از انسان‌ها هستند؛ انسان‌هایی که دایم در حال جابه‌جایی از مکانی به مکانی دیگرند و شاید آنقدر جابه‌جا می‌شوند و مکان‌های متعدد را تجربه می‌کنند که احساس «لامکانی» می‌کنند. جهانی که به این ترتیب به فردیت منزوی، به حالت موقت و به روزمرگی سپرده شده است، موضوعات جدیدی را در برابر ما قرار می‌دهد که قابل تامل و تفکر هستند.

از جمله این موضوعات این است که
مکان من در این فضاها کجاست؟
و به کدام مکان تعلق دارم؟
حس مکان و احساس تعلق به مکان از موضوعات مورد بحث در علوم مختلف از جمله معماری، جغرافیای انسانی، برنامه‌ریزی شهری، برنامه‌ریزی روستایی، جامعه‌شناسی و بالاخص قوم‌شناسی سیاسی است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آموزش کامل تزریقات

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آموزش کامل تزریقات دارای 62 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آموزش کامل تزریقات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آموزش کامل تزریقات،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آموزش کامل تزریقات :

پاورپوینت آموزش کامل تزریقات ،در حجم 62 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
وسایل تزریقات :
1- داروی تجویز شده به صورت آمپول یا ویال
2- کارت دارویی
3- سینی تزریق دارویی:که شامل :
# سوزن و سرنگ استریل
# تیغ اره
# آب مقطر یا نرمال سالین در صورت لزوم
# ظرف تزریق
# ظرف محتوی پنبه الکل 70%یا
ماده ضد عفونی کننده دیگر (بتادین) می باشد
4 – پاراوان

اصول کلی تزریقات :
داروهای تزریقی
وسایل تزریقی
آناتومی محل تزریق
روشهای تزریق
تکنیک های تزریق
و…

این فایل با فرمت پاورپوینت در 62 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله Prevention of Cavitation on Spillways by Controlling of Cavitation Index

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله Prevention of Cavitation on Spillways by Controlling of Cavitation Index دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Prevention of Cavitation on Spillways by Controlling of Cavitation Index  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Prevention of Cavitation on Spillways by Controlling of Cavitation Index،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Prevention of Cavitation on Spillways by Controlling of Cavitation Index :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
E .Fadaei kermani – MSC Student of Hydraulic Structure, Dept. of Civil Eng, Univ. of Shahid Bahonar
G .A. Barani – Professor, Dept. of Civil Eng, Univ. of Shahid Bahonar, Kerman

چکیده:

Cavitation phenomenon is a common and very complex process on spillways that threatens the stability of spillway structure. This phenomenon occurs when pressure in lower nappe of flow falls below thecorresponding vapor pressure. Cavitation phenomenon in hydraulic structures can be a function of flowvelocity, flow pressure, duration of operation, boundary roughness and alignment, strength of materials from which the boundary is constructed and the amount of dissolved air in water. Occurrence ofcavitation damage to a spillway can be predicted using cavitation index. In this method to reduce cavitation danger in spillways, the flow cavitation index along the spillway should be more than cavitation inception index; therefore in this study the role of flow cavitation index in prediction of cavitation damage on spillways has been investigated

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تحلیل عددی میدان جریان اطراف سطوح برآافزا در شرایط اثر سطح

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تحلیل عددی میدان جریان اطراف سطوح برآافزا در شرایط اثر سطح دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحلیل عددی میدان جریان اطراف سطوح برآافزا در شرایط اثر سطح  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تحلیل عددی میدان جریان اطراف سطوح برآافزا در شرایط اثر سطح،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحلیل عددی میدان جریان اطراف سطوح برآافزا در شرایط اثر سطح :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

محمد توسلی مفرد – کارشناس ارشد
محسن جهانمیری – دانشیار دانشگاه صنعتی شیراز
محمدرضا صادقی زاده – عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر

چکیده:

هدف اصلی در تحقیق حاضر ، بررسی عددی میدان جریان حول بال به همراه سطوح برآافزا(High lift device) برای یک قایق پرنده که مشخصات بال آن ، معلوم است ، می باشد . نخست ایرفویل مناسب برای فلپ ، معین شده است وسپس میدان جریان ،در شرایط اثر سطح(Ground Effect) تحلیل شده است . برای تحلیل عددی میدان جریان ، از معادلات ناویر استوکس در جریان لزج و تراکم ناپذیرمغشوش به روش حجم محدود ، استفاده شده است . برای مدل کردن ترم های اغتشا ش از مدلکمک می گیریم. تاثیرات فاصله نسبی ایرفویل تا سطح ، زاویه حمله ، نوع فلپ و زاویه فلپ روی پارامتر های آیرودینامیکی از جمله ، برآ ، پسا ، کیفیت آیرودینامیکی و ضریب فشار بررسی می گردد . منظور از اثر سطح ، ارتفاعی برابر و یا کمتر از طول وتر متوسط می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاثیر طولانی مدت آبیاری با پساب فاضلاب شهری تهران بر ویژگیهای فیزیکی – شیمیایی خاک تحت جنگلکاری ( کاج تهران )

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاثیر طولانی مدت آبیاری با پساب فاضلاب شهری تهران بر ویژگیهای فیزیکی – شیمیایی خاک تحت جنگلکاری ( کاج تهران ) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر طولانی مدت آبیاری با پساب فاضلاب شهری تهران بر ویژگیهای فیزیکی – شیمیایی خاک تحت جنگلکاری ( کاج تهران )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاثیر طولانی مدت آبیاری با پساب فاضلاب شهری تهران بر ویژگیهای فیزیکی – شیمیایی خاک تحت جنگلکاری ( کاج تهران )،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر طولانی مدت آبیاری با پساب فاضلاب شهری تهران بر ویژگیهای فیزیکی – شیمیایی خاک تحت جنگلکاری ( کاج تهران ) :

سال انتشار : 1387

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنگره ملی بازیافت و استفاده از منابع آلی تجدید شونده در کشاورزی

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

استفاده از فاضلاب شهری که زمانی به عنوان یک منبع آلودگی تلقی می گردید، امروزه غیر از تامین آب جهت گیاهان و صرفه جویی در منابع آبی، به عنوان یک منبع کودی نیز به حساب می آید . در این تحقیق ، برخی از ویژگی های فاضلاب شهری تهران و تاثیر طولانی مدت آبیاری با آن 15) سال ) روی ویژگی های فیزیکی – شیمیایی خاک تحت پوشش کاج تهران ) ) Pinus eldarica Medw. بررسی شد . به این منظور، پس از تعیین مشخصات جغرافیایی و توپوگرافی منطقه شاهد ( آبیاری شده با آب چاه ) و تحت تیمار ( آبیاری شده با فاضلاب شهری ) در یک منطقه جنگل کاری شده در جنوب تهران، در هر عرصه مورد بررسی چهار پلات 30 × 30 متر به صورت تصادفی – سیستماتیک پیاده شد . در هر یک از پلات ها چهار پروفیل خاک حفر و نمونه های خاک از سه عمق 15-0 ، 30-15 و 60-30 سانتی متری برداشت شد . آنالیز نمونه های خاک نشان داد که خاک تیمار شده با فاضلاب شهری نسبت به خاک تیمار شده با آب چاه از نظر pH ، EC ، کربن آلی و عناصر غذایی نیتروژن ) ) N ، پتاسیم ) ) K و فسفر ) ) P به طور معنی داری از سطوح بالاتری برخوردار است . بررسی ویژگی های فیزیکی – شیمیایی نمونه های آب ( فاضلاب شهری و آب چاه ) نیز نشان داد که فاضلاب شهری از نظر pH ، EC و عناصر NPK به طور معنی داری از مقادیر بالاتری نسبت به آب چاه برخوردار است . به طور کلی نتایج حاصل از این تحقیق، ایده بهره برداری از پساب فاضلاب شهری را به عنوان منبع مهمی برای تامین آب مورد نیاز جنگل کاری و با دارا بودن پتانسیل کودی، البته همراه با کنترل و نظارت بر آن بیش از پیش تقویت و مورد پشتیبانی قرار می دهد .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدل PCA-NNمقایسه آن با مدلARIMA

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدل PCA-NNمقایسه آن با مدلARIMA دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدل PCA-NNمقایسه آن با مدلARIMA  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدل PCA-NNمقایسه آن با مدلARIMA،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدل PCA-NNمقایسه آن با مدلARIMA :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس بین المللی آینده پژوهی، مدیریت و توسعه اقتصادی

تعداد صفحات : 26

چکیده مقاله:

دستیابی به رشد اقتصادی و ایجاد انگیزه جهت سرمایه گذاری زمانی در یک کشور تسریع می گردد که آن کشور دارای بازارهای سرمایه فعال و قابل اعتماد باشد. وجود بازارهای بورس فعال همواره سرمایه گذاران متعددی را به تکاپو وا داشته و جریان سرمایه و منابع مالی را به بخش های مولد تسریع می نماید. چنانچه امروزه سرمایه گذاری در بورس بخش مهمی از اقتصاد کشور را تشکیل می دهد، به همین دلیل پیش بینی قیمت سهام برای سهامداران از اهمیت خاصی برخوردار است تا بتوانند بالاترین بازده را از سرمایه گذاری خود کسب کنند. این پژوهش درصدد پیشبینی قیمت سهام بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بر اساس مدلPCA-NNمقایسه آن با مدل ARIMAمیباشد که از حیث نوع درزمره تحقیقات کاربردی قرار می گیرد. بدین منظور، جهت دستیابی به اهداف تحقیق و پاسخ به سؤالات پژوهشی،چارچوب نظری تحقیق مورد مطالعه قرار گرفت. پس از استخراج دادهها، مدل مناسب برای پیشبینی قیمت سهام با استفاده از نرم افزارهای 22R و 3.1.3 Spssطراحی گردید و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. در نهایت، با استفاده از یافته هاو نتایج به دست آمده از بخشهای یاد شده پیشنهاداتی به سرمایه گذاران، سیاست گذاران، تصمیم گیران و مدیران مالی شرکتها ارائه گردد. در این تحقیق جامعه آماری شامل بانکهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد .افراد جامعه آماری در مقطع زمانی 1388/06/01 الی1393/06/01 به عنوان نمونه انتخاب شده اند که تعداد این بانکها7 بانک می باشد. در نهایت، نتایج حاصل از تحقیق بدین گونه ارائه گردید که مدل PCA-NN در پیش بینی سهام بورس بانک ازدقت بالاتری برخوردارد بوده و در هر سه شاخص مورد بررسی مقدار پایین تری را به خود اختصاص داده است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید