مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده دارای 73 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده :

مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

توضیحات: 59 صفحه فارسی (word) با منابع کامل

تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پروپوزال و پایان نامه

خلاصه ای از کار:

– اهمیت خانواده و تصمیم گیری ها آن

خانواده به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه اش در حیات انسان ها از دیرباز مورد توجه اندیشمندان بوده و با رویکرد های دینی، اخلاقی، فلسفی و حقوقی مورد مطالعه قرار گرفته است.

راجرز معتقد است که “خانواده نظامی نیمه بسته است که نقش ارتباطات داخلی را ایفا می کند و دارای اعضایی است که وضعیت ها و جایگاه های مختلفی در خانواده و اجتماع احراز کرده اند و با توجه به محتوای نقش ها، وضعیت ها، افکار و ارتباطات خویشاوندی، که مورد تأیید جامعه ای است که خانواده جزء لاینفک آن است، ایفای نقش می کند: (به نقل از سیف، 1368: 46).

…………………..

-کارکردهای اجتماعی خانواده

خانواده مهمترین کانون اجتماعی شدن فرد انسانی به حساب می آید و اولین مرکزی است که نقش های سنی،‌جنسی و رفتار و نقش های اجتماعی را برای افراد تعیین و مشخص می نماید از نظر جورج هربرت مید، مراحل مختلف فرایند اجتماعی شدن از طریق کنش متقابل با کسانی که در خانواده با فرد زندگی می کنند، شکل می گیرد. چارلز هورتن کولی نیز معتقد است که: خانواده مهم ترین نهادی است که در ساختن و پرداختن تصویر کودک و در پی ریزی و ویژگی های فردی و اجتماعی او تأثیر اساسی دارد (گلابی، 1375) از نظر بروس کوئن خانواده یکی از نهادهای اجتماعی نخستین است که کوئن خانواده یکی از نهادهای اجتماعی نخستین است که شالوده ی حیات اجتماعی محسوب می گردد و گذشته از وظیفه ی فرزندآوری و پرورش کودک و در نتیجه ی استمرار نسل ها و بقای نوع بشر، وظایف متعدد دیگری از قبیل فعالیت های اقتصادی، آموزش و پرورش و اجتماعی کردن فرد را نیز بر عهده دارد. همچنین خانواده به عنوان عامل واسطی است که قبل از ارتباط مستقیم فرد با گروه ها،‌سازمان ها و مؤسسات اجتماعی،‌نقش مهمی در انتقال هنجارهای اجتماعی و میراث های فرهنگی بر عهده دارد. با توجه به این که خانواده با نظام پایگاهی جامعه در ارتباط است، پایگاه اجتماعی فرد نیز تا حد زیادی متکی بر پایگاه اجتماعی خانواده خواهد بود. (کوئن، 1372، ص 127- 129)

…………………

– سیر تاریخی تصمیم گیری در خانواده های ایرانی

هر چند اطلاع دقیقی از سبک های تصمیم گیری و نحوه اجتماعی شدن فرزندان در خانواده ایرانی دوران قبل از اسلام و اوایل دوره اسلامی وجود ندارد ، اما به صور کلی ادعا می شود که روابط خانوادگی در میان اقشار بالا و مرفه جامعه ، با اقشار پائین جامعه متفاوت بود . اطلاعات کاملی در مورد چگونگی روابط خانوادگی بخصوص در میان اقشار متوسط و پائین تقریبا وجود ندارد . از دوره های میانه ایران نیز تنها می توان از کتب اخلاقی ( قابوس نامه و کیمیای سعادت) نکاتی را در مورد خانواده استخراج کرد . این کتابها حاوی دستورات اخلاقی وظایف زن وشوهر و والدین و فرزندان نسبت به یکدیگر است و در مجموع نمایشگر چگونگی ارتباط آرمانی اعضاء خانواده با یکدیگر می باشد . اطلاع نسبی که از خانواده ایرانی داریم به عصر قاجار برمی گردد .در این دوره روابط والدین با فرزندن بر اساس فاصله و دوری بود . نگرش حاکم در آن زمان ، کودک را موجود ویژه ای نمی دید، از نظر آنها تفاوت کودک با بزرگسال تنها در اندازه متفاوت اندامها و نیروی کمتر کودک خلاصه می شد. بنابراین جست و خیزهای کودکانه و بازیهای آنها، پدیده چندان مطلوبی نبود . حتی نوع لباس کودک نیز شبیه لباس بزرگسالان بود و تفاوتی را نشان نمی داد . رابطه فرزند و والدین بسیار محدود بود و تعداد سالهای زندگی جمعی آنها با هم بسیار کوتاه بود. مفاهیم کودکی و نوجوانی، مفاهیم خاص نبودند، رابطه والدین، فرزند بیش از هر چیز تکیه بر آموزش کودک به معنای ورود به زندگی شغلی داشت ( اعزازی، 1386: 37) .

……………….

– ساختار قدرت و خانواده

در جامعه شناسی مفهوم قدرت بسیار پیچیده است و در تمام واژگان مفاهیم جامعه شناختی هیچ مفهومی به اندازه قدرت، مساله ساز نیست با وجوداین قدرت در جامعه مساله کم اهمیتی نیست – قدرت از دیر باز موضوع فلسفه سیاسی بوده است ولی مانند بسیاری دیگر از مسائل سیاسی، فقط شامل دولت شهر نمی ود و خود جامعه را هم در بر می گیرد. قدرت پیامدهایی دارد که در نگرش عمومی تراز نظریه سیاسی درک شود. بنابراین، در نهایت باید آن را فقط مانند یک مقوله جامعه شناختی بررسی کرد. پایه های اولیه و کانون نهایی قدرت را باید در اجتماع و جامعه جستجو……………….

………………

– انواع سبک های تصمیم گیری در خانواده

نحوه و شیوه های تصمیم گیری در خانواده را می توان در وجوه ترغیب، تحریک، اجبار و فعال کردن تعهد افراد دید (لوکس، 1370: 151). این وجوه را که می توان ضمانت اجرای یک عمل یا تصمیم محسوب کرد، ابزارهایی هستند که در رفتار دیگران تغییر ایجاد می کند. در واقع تصمیم گیری ها در خانواده می تواند هر یک از وجوه فوق الذکر را به خود گیرد. به این معنا که بر اساس ترغیب و مجاب سازی و یا بر مبنای اجبار و زور به مرحله اجرا درآید. بر این اساس است که می توان تصمیم گیری ها در خانواده را به اقتدارگرایانه، دموکراتیک و سهل گیر تقسیم بندی نمود. تصمیم گیری های دموکراتیک به مشارکت و حضور فعال اعضا در فرآیند اخذ تصمیم اشاره دارد و تصمیم گیری های اقتدارگرایانه به حاکمیت و محوریت یک فرد به عنوان رئیس یا ارشد در اخذ تصمیمات با کمترین توضیح دلیل اخذ آنها دلالت می کند. این روابط قدرت (دموکراتیک و اقتدارگرایانه) در تعاملات بین افراد خانواده را روابط دوسویه یا متقارن و یک سویه یا نامتقارن نیز نامیده اند. سبک تصمیم گیری سهل گیر هم تصمیمات آزاد از طرف همه اعضا را حاکم می کند. (تاورمینا، 1978: 433).

…………………..

– مشارکت فرزندان در فرایند تصمیم گیری خانواده

بچه‌ها معمولا از برخورد دیگران و نحوه رفتار بزرگ‌ترها، تصویری از خودشان ایجاد می‌کنند؛ تصویری که مدت‌ها در ذهنشان باقی می‌ماند و باعث می‌شود سال‌های آینده بر اساس آن اقدام کنند. بنابراین اگر دیگران کودک را فردی قدرتمند و توانا ببینند، او هم همین نظر را درباره خودش خواهد داشت. بنابراین شرکت در تصمیم گیری ها می تواند در روند کارهای آینده وی هم تأثیر گذار باشد.

……………………

– درآمد خانواده و تصمیم گیری در خانواده

آنچه به راستی اقتصاد خانواده را منحصر به فرد می کند وجود ارتباطات درونی بین نقش های شغلی و خانوادگی است، یعنی رابطه ای که به طور معمول و در غیر از مباحث اقتصادی خانواده یافت نمی شود. درک این ارتباطات درونی را می توان شاه کلید سالم سازی اقتصاد خانواده دانست. نگرش سیستمی درک روشنی از تاثیر متقابل دو سیستم فرعی خانواده و اقتصاد را بریکدیگر و برمحیط ارائه می دهد. باید باور داشت که اقتصاد خانواده یک فعالیت جدی و رسمی است نه تفنن و سرگرمی. مطالعات زیادی نشان می دهد که تغییرات در سطح درآمدها و محیط اقتصادی به تغییرات در نقش ها در خانواده می انجامد (سیدین و همکاران[1]، 2004: 54 ؛ مک کنوچا و همکاران[2]، 1993: 43؛ ویلسون[3]، 1985: 22).

……………….

– اهمیت تحصیلات والدین در تصمیم گیری خانواده

اندیشه‌ی بشر همواره نعمتی گران قدر بوده است. این وجه افتراق با سایر موجودات سبب شده است، تا انسان در رهگذر تاریخ و در طول زمان به تکامل رهنمون شود. آدمی، از آغاز پا نهادن به این کره ی خاکی با مشاهده ی پدیده‌ها، مفاهیم و تصورات اولیه ای در ذهن خویش یافت، سپس در پی مفاهیم اسباب و علل پیدایش پدیده ها و رویدادها و تحولات، به تفکر و تجربه روی آورد و در هر مرحله گامی پیشتر فرا نهاد.

……………..

– جهانی شدن و تأثیر آن بر ساختار و روابط خانواده

به طور کلی جهانی شدن به معنی متراکم شدن جهان و انباشت آگاهی در دنیاست و در تفکر و عمل ، جهان به مثابه ی یک مکان واحد قلمداد می گردد که در آن جوامع ملی ، بویژه افراد ، مجبورند موجودیت خود را به عنوان بخشی از یک مجموعه بزرگتر بپذیرند. اگر چه این پدیده در حوزه ی اقتصاد مطرح شده، ولی همه ی نظام های اجتماعی، فرهنگی را دستخوش تغییر و تحول کرده است و این نظام ها نیز به نوبه ی خود جهانی شدن در حوزه ی اقتصاد را تقویت نموده اند.

…………………

-ارزش ها و رابطه ی آن ها با خانواده

ارزش ها اصول و اخلاقیاتی اند که در وجود هر شخص جای می گیرند و حتی زمان که کسی توجهی بدان ندارد، راهنمای اعمال و انتخاب های او قرار می گیرند . بنابراین ، ارزش ها در تضمین رفتار سازگار افراد با محیط ، بسیار قدرتمند تر از رویه ها ، قواعد ، قوانین و مقررات اند . ارش ها ، همیشه وجود دارند تاانسان ها بر مبنای آن ها به……………..

– طبقه اقتصادی و اجتماعی خانواده و تصمیم گیری در خانواده

واژه طبقه به معنای رسته‌ای از مردم، دسته یا صنف و مرتبه است و در برابر Classe در زبان فرانسه است که خود از ریشه لاتین Classis گرفته شده است.

مفهوم طبقه در قرن 19 نخستین بار توسط “آدام اسمیت” مطرح شد اما اختلاف نظر بر سر تعریف طبقه اجتماعی وجود دارد. برخی تعاریف به اجمال اینگونه‌اند:

…………………

طبقه اجتماعی و اقتصادی و تصمیم گیری در خانواده

نتایج پژوهش های مختلف در مورد طبقه اجتماعی و اقتصادی خانواده ها بیانگر آن است که، تفاوت های زیادی بین آنها در مورد تصمیم گیری و نحوه آن وجود دارد. از تفاوت های عمده در حوزه خانواده وجود زمان ها، فضاهای……………

– شیوه های تربیتی در عصر جهانی شدن

با توجه به آن چه ذکر شد، مناسب ترین شیوه ی تربیتی خانواده شیوه آزادمنشانه است. اما نظر به شرایط حاکم بر تحولات جهانی،‌و از آن جا که روش تربیتی خانواده سهمی مهم در پرورش احساس مسئولیت در کودکان و نوجوانان و ایجاد ظرفیت لازم برای پذیرش و سازگاری با تحولات جهانی دارد، شیوه ی تربیتی مناسب عصر جهانی شدن ویژگی ها و نیازهای خاص خود را دارد که در این جا به نکاتی چند در زمینه ی روش های تربیتی مطلوب این فرایند و ایجاد مهارت های لازم در کودکان اشاره می شود.

……………………….

– نظریه های جامعه شناختی در مورد سبک های تصمیم گیری خانواده و اجتماعی شدن

با توجه به تنوع و تکثری که در حوزه نظریه های جامعه شناختی سبک های تصمیم گیری خانواده و اجتماعی شدن وجود دارد ، این نظریه ها در قالب سه دیدگاه کارکرد گرایی ، تعامل گرایی نمادی ، ترکیبی نوین ( گیدنز ، فوکو ، هابرماس ، بوردیو ) ارائه می شود .

الف – دیدگاه کارکردگرایی

اجتماعی شدن یکی از موضوع های مورد علاقه دیدگاه کارکرد گرایی در جامعه شناسی می باشد . علاقه جامعه شناسان با رویکرد کارکرد گرایی به اجتماعی شدن از جهت حفظ نظم و نظام اجتماعی می باشد . دور کیم به عنوان یکی از پیشگامان این رویکرد به به موضوع درونی کردن اخلاق اجتماعی از طریق اجتماعی کردن و آموزش بسیار علاقمند بود . وی استدلال می کند که واقعیت های اجتماعی و بویژه قواعد اخلاقی تنها در صورت درونی شدن در وجدان فردی به راهنما و نظارت کننده موثر رفتار بشر تبدیل می شوند ( کوزر ، 1368: 200-196) .

………………….

میشل فوکو

فوکو در کتاب مراقبت و زندان ، نگاه انتقادی به کل روند اجتماعی کردن انسان ها از طرف اجتماع به خصوص نهاد تعلیم و تربیت دارد . از نگاه فوکو اجتماعی کردن ، ابزاری است جهت سلطه بیشتر بر انسانها و در این راستا نظام های اجتماعی از تمامی علوم جهت سلطه بیشتر کمک می گیرد ( به نقل از ریترز ، 557:1374) .

………………

منابع

ابراهیم زاده ، احمد، (1382):«موانع و راه های گسترش بینش علمی در دانش آموزان »، مجله ی پیوند ، شماره ی 293 ، انتشارات انجمن اولیا و مربیان .

احمدی ، سید احمد (1377):« روان شناسی جوانان و نوجوانان »، تهران ، نشر نخستین .

آراسته‌خو، محمد؛ نقد ونگرش بر فرهنگ اصطلاحات اجتماعی، علمی، تهران، چاپخش، چاپ اول 1381، 669 تتا 678.


[1]- Sidin et al.

[2]- Mc Conocha

[3]- Wilson

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc :

مقاله ترجمه شده طرح جدید مسیریابی قدرتمند بر علیه حملات هجومی (rushing) در شبکه های بیسیم ادهک( تک کاره (ad hoc

رشته فنی و مهندسی-فناوری

A Novel Robust Routing Scheme against Rushing Attacks in Wireless Ad Hoc Networks (2010)

– توضیحات: 15 صفحه انگلیسی، 19صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

– چکیده ترجمه فارسی:

پروتکل استاندارد بر حسب تقاضای مسیریابی در شبکه های بیسیم ادهک اصولا طوری طراحی نشده که موضوعات امنیتی را در نظر بگیرد. بهمین دلیل, کاربران مهاجم, روشهایی برای حمله به این شبکه ها پیدا کرده اند. حملات هجومی (rushing attack) یکی از چنین روشهای ممکنی می باشد. در این حملات, گره های مهاجم, بسته های درخواست مسیر (RREQ) را ارسال کرده و برای گره مقصد, سریعتر از گره های عادی, درخواست مسیر می کنند. این امر بدین دلیل ممکن است که گره های عادی فقط اولین بسته دریافتی RREQ را برای کشف مسیر مشخص, ارسال می کنند. بعلاوه, مهاجم می تواند در پروتکلهای مسیریابی یا پروتکلهای مک (MAC) مداخله کرده تا پردازش سریعتری بدست آورد. در نتیجه, مسیر گره مهاجم انتخاب می شود, که باعث کاهش بازده خواهد شد. در این مقاله, طرح مسیریابی قوی جدیدی برای دفاع از شبکه های ادهک در برابر حملات هجومی پیشنهاد می دهیم. طرح ما از مکانیزم نگاشت(نقشه) همسایه برای ایجاد مسیرهای قوی در صورت مواجه با این حملات استفاده می کند. همچنین تاخیر کشف مسیر را با استفاده از حفظ مسیر بجای کشف مسیر, در صورت امکان, بهبود می دهد. در عین حال, از انرژی مصرف انرژی, مقرون بصرفه می باشد. نتایج شبیه سازی نشان می دهد این طرح, طرح مناسبی می باشد.

کلیدواژگان: گره سیار, پروتکل مسیریابی برحسب تقاضا, حملات هجومی, شبکه بیسیم ادهک.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم) دارای 40 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم) :

پاورپوینت نیرو (فصل 5 علوم تجربی کلاس نهم)

پاورپوینت فصل 5 علوم تجربی نهم نیرو

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 40 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم) دارای 17 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم) :

پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم)

پاورپوینت درس 5 تفکر و سواد رسانه ای دهم از بازنمایی تا کلیشه

به همراه فیلم های : 1- معرفی ایران 2- زود قضاوت نکن

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 17 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی دارای 203 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی :

توضیحات:

دانلود پاورپوینت ” کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی”، در حجم 203 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل.

کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی از جمله منابع مهم درس مبانی سازمان و مدیریت، اصول مدیریت و مدیریت عمومی و تئوری های مدیریت پیشرفته در سطح کارشناسی و ارشد میباشد. این فایل شامل پاورپوینت کل هشت فصل این کتاب می باشد که در 203 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

بخشی از متن:

برنامه ریزی استراتژیک به شکل های گوناگون و در قالب مدلهایی مختلف ارائه شده اند که یکی از متداول ترین آنها، مدل SWOT نامیده شده و شامل بررسی های نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدات است.

در این مدل دو نوع بررسی صورت می گیرد؛ یکی بررسی درونی که دربرگیرنده قوت ها و ضعفهای داخلی سازمان است و امکان یک ارزیابی دقیق از منابع و محدودیت های سازمان را برای مدیریت فراهم می کند.

همچنین کل نگری برنامه ریزی استراتژیک ایجاب می کند که به محیط بیرونی سازمان نیز توجه شود. از این رو …

پاورپوینت کتاب مدیریت عمومی تألیف دکتر سید مهدی الوانی
فهرست مطالب:

فصل اول: سیر تحولات نظریه های سازمان و مدیریت

طبقه بندی کلان نظریه های مدیریت

نظرات ویلیام اسکات

نظرات سیستمی و اقتضائی

طبقه بندی بولدینگ

طبقه بندی ریچارد اسکات

مکاتب کلاسیک -گونه اول

مکاتب نئوکلاسیک -گونه دوم

مکاتب سیستمی -گونه سوم

مکاتب سیستمی -گونه سوم

گونه چهارم

خلاصه نظرات اسکات

مدل چند وجهی کوئین

نقشهای مدیر در مدل کوئین

استعاره در شناخت سازمان

سازمان به مثابه ماشین

سازمان به مثابه موجود زنده

سازمان به مثابه موجود زنده

سازمان به مثابه مغز

یادگیری تک حلقه ای و دو حلقه ای

سازمان به مثابه مغز

سازمان به مثابه زندان روح

سازمان به مثابه موجودی دگرگون شونده و متغیر

سازمان به مثابه ابزار سلطه

سازمان به مثابه فرهنگ

سازمان به مثابه نظام سیاسی

سبکهای متفاوت مدیریت تعارض

سازمان پدیده ای کثیر الوجه

طبقه بندی موضوعی- رابرتز و سایرین

فصل دوم: برنامه ریزی، برنامه ریزی جامع و استراتژیک

مقدمه

خصوصیات برنامه ریزی استراتژیک

وجوه افتراق برنامه ریزی جامع و برنامه ریزی عملیاتی

اهمیت و ضرورت برنامه ریزی جامع در سازمان

فرایند برنامه ی ریزی جامع

برنامه ریزی عملیاتی

تکنیک های برنامه ریزی

جدول کارنما

برنامه ریزی نیروی انسانی

برنامه ریزی احتیاجات نیروی انسانی

روش تجزیه و تحلیل هدفها و فعالیتها

روش نرخ روند

برنامه ریزی تامین نیروی انسانی

نتیجه گیری

فصل سوم: سازماندهی، سازماندهی پویا

مقدمه

مبانی سازماندهی

سازمان بر مبنای وظیفه (هدف)

مزایا و محدودیت های سازمان بر مبنای وظیفه

سازمان بر مبنای نوع تولید

نمونه نمودار طراحی یک سازمان بر مبنای نوع تولید

مزایای سازمان بر مبنای نوع تولید

محدودیتهای سازمان بر مبنای نوع تولید

سازمان بر مبنای منطقه عملیات

نمونه نمودار یک سازمان بر مبنای منطقه عملیات

مزایا و محدودیت های سازمان بر مبنای منطقه عملیات

سازمان بر مبنای ارباب رجوع یا مشتری

نمونه نمودار یک سازمان بر مبنای ارباب رجوع

مزایا و محدودیت های سازمان بر مبنای ارباب رجوع

محدودیتهای ساختارهای سنتی سازمانی

الگوهای جدید ساختار سازمانی

سازمان بر مبنای پروژه

سازمان ماتریسی یا خزانه ای

سازمان با گروه های متداخل یا سازمان گروهی

سازمان با واحدهای مستقل

سازمان با ساختار آزاد

الگوی پنج بخشی

فصل چهارم: کنترل و نظارت در سازمان

مقدمه

تعاریف کنترل

کنترل گذشته نگر

کنترل پیش نگر

کنترل زمان وقوع

طراحی سیستم کنترل

تعیین نتایج مورد انتظار (بایدها) در کنترل

تعیین شاخص برای سنجش نتایج موردانتظار

تعیین استاندارد یا الگوی مطلوب

نقش استانداردها در کنترل

انواع استانداردها

تعیین نحوه و روش جمع آوری اطلاعات یا طراحی شبکه اطلاعاتی در کنترل

ارزیابی اطلاعات و نتیجه گیری

نقاط استراتژیک یا کلیدی در کنترل

مشخصات سیستم کنترل مؤثر

کاربرد مدل امتیازات متوازن در کنترل

مدل امتیازات متوازن چیست؟

خودکنترلی: انتخابی دیگر در کنترل

فصل پنجم: هدایت و انگیزش: هدایت و رهبری سازمانی

رهبری

رابطه قدرت و نفوذ رهبری

نظریه های هدایت و رهبری

نظریه های خصوصیات فردی رهبری

نظریه های رفتار رهبری

سبک رهبری

نظریه های موقعیتی و اقتضایی

نظریه مسیر- هدف

اجزای متشکله نظریه مسیر – هدف در رهبری

نظریه دوره زندگی

نظریه جانشین رهبری

انگیزش کارکنان

نظریه سلسله مراتب نیازها

نظریه دوجنبه ای انسان

نظریه دوعاملی انگیزش

نظریه انگیزش موفقیت

نظریه نیازهای زیستی، تعلق و رشد

نظریه انتظار و احتمال

نظریه برابری

نظریه اسناد

اسناد رفتارها به علل درونی و بیرونی

انگیزش در عمل

مهندسی شغل

توسعه شغل

چرخش شغلی

غنی سازی شغل

مشاغل گروهی

خصوصیات مطلوب شغلی

الگوی اقتضایی انگیزش

فصل ششم: ارتباطات سازمانی

مقدمه

ارتباطات چیست؟

فرایند ارتباطات

فرستنده پیام

پیام

انواع پیام ها و فعالیتهای گیرنده و فرستنده

گیرنده پیام

موانع ارتباطی

بازخور

ارتباطات یک جانبه و دو جانبه

ارتباطات در سازمان

ارتباطات رسمی

الگوی زنجیره ای

الگوی حلقه ای

الگوی Y

الگوی ستاره ای

الگوهای ارتباط غیررسمی

الگوی رشته ای

الگوی تابشی

الگوی تصادفی

الگوی خوشه ای

تجزیه و تحلیل تعاملی یا مراوده ای

فصل هفتم: تصمیم گیری

مقدمه

تعریف تصمیم گیری

مراحل مختلف فرایند تصمیم گیری

استفاده از مدل در تصمیم گیری

انواع مدلها

انتخاب مدل مناسب

طبقه بندی تصمیم ها

طبقه بندی تصمیم ها از نظر میزان اطمینان به نتایج حاصل از شقوق مختلف اخذ تصمیم

تصمیم گیری در حالت ریسک

تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان

طبقه بندی تصمیمها بر اساس مراحل

تصمیم های تک مرحله ای یا ایستا

تصمیم های چند مرحله ای یا دنباله دار

درخت اخذ تصمیم

مراحل اصلی در شیوه درخت اخذ تصمیم

نقدی بر شیو های جامع- عقلایی تصمیم گیری

فصل هشتم: خلاقیت و نوآوری

مقدمه

خلاقیت و نوآوری

تقسیم بندی سازمانها بر اساس میزان خلاقیت و توجه آنها به توسعه و تغییر

نحوه ظهور اندیشه های نو و بدیع

فنون خلاقیت و نوآوری

تحرک مغزی

اصول حاکم در جلسات تحرک مغزی

ارتباط اجباری

تجزیه و تحلیل مورفولوژیک

گردش تخیلی

پرسش های ایده برانگیز

تکنیک 5-3-6 گروه اسمی

الگوبرداری از طبیعت

تفکر موازی

چگونه می توانیم خلاقیت و نوآوری را در سازمان تسهیل کنیم؟

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام :

مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام

توضیحات: 22صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه فقه، حقوق و علوم قرآنی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام

انتقال سهام یا بصورت قراردادی است یا به صورت غیر قراردادی.

انتقال قراردادی مانند سایر عقود با دخالت و توافق دو اراده واقع می شود و دارای آثار قانونی می باشد انتقال غیر قراردادی یا قهری به حکم قانون انجام می شود واراده ها در آن نقشی ندارد مثلاً از طریق ارث ، مصادره اموال، ملی کردن شرکتها ،توقیف و ……..

…………….

مبحث اول- شکل حقوقی انتقال

در انتقال قراردادی سهام بین طرفین قراردادی منعقد می شود. اینکه این قرارداد جزو قراردادهای معینی و ناشی از آزادی طرفین در انعقاد قراردادهاست یا بایستی در یک قالب معین و تعریف شده قانونی مثل عقود معین قرار گیرد سوالی است که بایستی بررسی شود.

گفتار اول- مقایسه قرارداد انتقال سهام با عقود معین مندرج در قانون

………………….

الف) بیع

نخستین فرض اینست که قرارداد……………….

نظر حقوقدان ها ، در مورد بیع سهام :

نظرهای مختلفی از سوی حقوقدانها در مورد ماهیت حقوقی انتقال سهام مطرح گردیده است. استاد…………………

بیع سهام از دیدگاه فقیهان

……………

نظر مورد اختیار :

………………

بحث مهم و اساسی اینست که برای تعیین قلمرو عقد بیع باید به احکام شرع و فقهی مراجعه نمود یا به عرف و سیره عقلا. می دانیم که احکام راجع به معاملات و از جمله بیع به اجماع فقها [1] جزو……….

…………….

ب- تبدیل تعهد

…………………..

ج) انتقال دین و طلب:

……………….

گفتار دوم- وضعیت خاص قرارداد انتقال سهام

…………..

گفتار سوم :فروش استقراضی سهام[2]

……………..

الف)وضعیت قرارداد فروش استقراضی سهام[3]

……………..

ب)بررسی فقهی فروش استقراضی

……………….

ج) تفاوت های فروش استقراضی سهام با خرید و فروش نقد و سلف سهام[4]

……………….

مبحث دوم- شرایط عمومی انتقال سهام

……………….

گفتار اول- قصد و رضا

………………

گفتار دوم- ایجاب و قبول

…………………

الف) انتقال سهام با نام در خارج از بورس اوراق بهادار

……………….

ب) انتقال سهام در بورس اوراق بهادار

……………….

مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام
فهرست منابع و مآخذ

الف)مبانی نظری تشریفات حقوقی و شرایط انتقال سهام
فهرست منابع فارسی

1- اسکینی،ربیعا،1385،حقوق تجارت شرکتهای تجاری(شرکتهای سهامی عام وخاص)،نشرسمت

2- افتخاری،جواد،1386،حقوق تجارت شرکتهای تجاری،نشرققنوس

3-اعظمی زنگنه،عبدالحمید،1365،حقوق بازرگانی،چاپ پنجم،انتشارات دانشگاه تهران

4-امامی،سیدحسن،1378،حقوق مدنی،انتشارات کتابفروشی اسلامیه،جلد1

………………..

…………………


[1] – انصاری ، شیخ مرتضی ،مکاسب ،1370،ص33 ؛ خمینی ، سید روح اله، کتاب البیع ، جلد1 ،1405ه.ق،ص21 ؛ خویی، ابوالقاسم ،مصباح الفقاهه فی المعاملات، جلد1 ،1405ه.ق،ص41؛ حلبی، ابی الصلاح ،الکافی فی الفقه ،1403 هـ.ق،ص15

[2] -Short Selling

[3] – نقل از صورتجلسه ی شماره 18،سال اول ،کمیته تخصصی فقه،1386،ص1

[4] – نقل از صورتجلسه ی شماره 21،سال اول ،کمیته تخصصی فقه،1387،ص2

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ارایه ی مدلی برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص سفارش به آن ها با درنظر گرفتن مسیریابی سبز تحت عدم قطعیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ارایه ی مدلی برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص سفارش به آن ها با درنظر گرفتن مسیریابی سبز تحت عدم قطعیت دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارایه ی مدلی برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص سفارش به آن ها با درنظر گرفتن مسیریابی سبز تحت عدم قطعیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ارایه ی مدلی برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص سفارش به آن ها با درنظر گرفتن مسیریابی سبز تحت عدم قطعیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ارایه ی مدلی برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص سفارش به آن ها با درنظر گرفتن مسیریابی سبز تحت عدم قطعیت :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در مدیریت و مهندسی صنایع

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

در سال های اخیر، با پر رنگ تر شدن مسایل زیست محیطی و افزایش آگاهی مشتریان، شرکت ها شاهد فشارهای زیادی از سوی سهامداران و دولت برای سازگاری بیشتر با محیط زیست بوده اند. شرکت ها وصاحبان صنعت برای اینکه بتواند در صحنه رقابت زیست محیطی باقی بمانند ناگزیر به پیاده سازی عملیات سبز در فعالیت های روزانه خود هستند. یکی از مهمترین عملیات ها، همکاری با تأمین کنندگانسبز است. در این تحقیق یک مدل ریاضی چندهدفه برای انتخاب تأمین کنندگان و تخصیص بهینه سفارش به آن ها در یک زنجیره تأمین دو سطحی شامل سطوح تأمین و توزیع ارایه می شود. مدل ارایهشده، علاوه بر انتخاب تأمین کنندگان به مسأله مسیریابی جهت خرید از هر تأمین کننده نیز می پردازد و همچنین امکان انبارش، چندمحصولی و چند دوره ای بودن و تخفیف پله ای نیز از دیگر مفروضات مدلپیشنهادی خواهد بود. در نهایت برای اعتبارسنجی مدل پیشنهادی، آن را در یک زنجیره توزیع مواد غذایی در ایران پیاده سازی کردیم، که نتایج حاصل از آن حاکی از کارایی و اثربخشی مدل پیشنهادی است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مدیریت آب و پساب در دانشگاه زنجان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مدیریت آب و پساب در دانشگاه زنجان دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدیریت آب و پساب در دانشگاه زنجان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مدیریت آب و پساب در دانشگاه زنجان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مدیریت آب و پساب در دانشگاه زنجان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولین همایش ملی دانشگاه سبز

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

با گذشت روز افزون و کاهش منابع آب زیرزمینی و سطحی، لزوم توجه به منابع آب برگشتی و همچنین استفاده مجدد از پساب اهمیت می یابد. با توجه به حجم قابل توجه فاضلابهای تولیدی، مدیریت و برنامه ریزی درخصوص کنترل فاضلابها و تصفیه مناسب آن و ارایه راهکارهای نحوه استفاده از پساب امری اجتناب ناپذیر است. لذا در این راستا دانشگاه زنجان با بکارگیری پتانسیل های موجود در منطقه اقدام به مدیریت فاضلابهای تولیدیدر واحدهای خوابگاهی و آموزشی و … نموده و با احداث شبکه های انتقال فاضلاب و پکیج های تصفیه خانه بصورت اضطراری برای واحدهای خوابگاهی که در وضعیت بحران قرار داشتند، سعی در ایجاد بستر توسعه پایداردر منطقه و کشور را داشته و زمینه استفاده مجدد از پساب و کاهش اثرات زیانبار زیست محیطی ناشی دفع نامناسب فاضلاب را فراهم نمود. نتایج حاصل از این تجربه موفق نشان می دهد که برای رسیدن به اهداف زودبازده در مدیریت فاضلاب و در راستای عملی شدن سیاست های افتصاد مقاومتی، استفاده از دانش بومی و کاربردی با هزینه های نسبتا پایین به منظور طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب راه حل نتیجه بخشی خواهد بود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

‏شبیه سازی جریان در حوزه آبخیز زیارت با مدل هیدرولوژیکی – توزیعی WetSpa

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ‏شبیه سازی جریان در حوزه آبخیز زیارت با مدل هیدرولوژیکی – توزیعی WetSpa دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ‏شبیه سازی جریان در حوزه آبخیز زیارت با مدل هیدرولوژیکی – توزیعی WetSpa  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ‏شبیه سازی جریان در حوزه آبخیز زیارت با مدل هیدرولوژیکی – توزیعی WetSpa،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ‏شبیه سازی جریان در حوزه آبخیز زیارت با مدل هیدرولوژیکی – توزیعی WetSpa :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : دوازدهمین همایش سراسری آبیاری و کاهش تبخیر

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

سیل یکی از مهمترین سوانح طبیعی همواره مورد توجه بشر بوده و در سالهای اخیر با توسعه مرکز جمعیتی، صنعتی ، کشاورزی و افزایش خسارت ناشی از سیل، لزوم توجه بیشتر به آن احساس می گردد. در این تحقیق با استفاده از مدل هیدرولوژیکی-توزیعی WetSpa، شبیه سازی جریان سیل در حوزه آبخیز زیارت صورت گرفت. حوزه به پیکسل های 30 × 30 ‏متر تقسیم شد. و با استفاده از داده های بارش، تبخیرو تعرق ، دما و دبی ساعتی یک دوره آماری 4 ‏ساله ( 1390 ‏- 1382 ‏)، همچنین ترکیب سه نقشه اصلی DEM ، بافت خاک و کاربری ارا ضی در قالب سیستم اطلاعات جغرافیایی ( GIS)، دبی های پیک و هیدروگرافی جریان را در هر مکان از شبکه آبراهه پیش بینی و توزیع مکانی خصوصیات هیدرولوژیکی شبیه سازی شده حوزه ‏مورد مطالعه با مساحت 95/15 ‏کیلومتر مربع در شهرستان گرگان، استان گلستان واقع شده است. با روندیابی جریان سطحی در طول مسیر توپوگرافی جریان با استفاده از مدل انتقال موج پخشی توابع پاسخ به دست آمد. هیدروگرافی های شبیه سازی شده و مشاهداتی به صورت گرافیکی مقایسه شد. نتایج نشان می دهد تطابق بسیار خوبی بین داده های شبیه سازی مدل و مشاهداتی وجود دارد. دقت بالای72درصد بر اساس ضریب نش – ساکلیف، کارایی بالای مدل را نشان می دهد. با استفاده از این مدل پارامترهای توزیعی متعددی چون شیب، ضریب رواناب پتانسیل، تراول تایم تا خروجی حوزه و … برای هر سلول در کل حوزه ‏و نهایتا دبی خروجی حوزه محاسبه گردید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله Nonlinear Control for an Uncertain Magnetic Ball Levitation System Via Super-Twisting Algorithm

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله Nonlinear Control for an Uncertain Magnetic Ball Levitation System Via Super-Twisting Algorithm دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Nonlinear Control for an Uncertain Magnetic Ball Levitation System Via Super-Twisting Algorithm  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Nonlinear Control for an Uncertain Magnetic Ball Levitation System Via Super-Twisting Algorithm،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Nonlinear Control for an Uncertain Magnetic Ball Levitation System Via Super-Twisting Algorithm :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی ایده های نو در مهندسی برق
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
Mohammad Reza Behjameh – Islamic Azad University, Science and Research Branch
Vahid Behnamgol – Malek Ashtar University of Technology
Ahmadreza Vali – Malek Ashtar University of Technology

چکیده:

In This paper, we propose a nonlinear control for an uncertain magnetic ball levitation system. We address the design schemes of sliding mode control. Because of existence extreme nonlinearity behaviour and chattering problem we design a second order sliding mode controller with super-twisting algorithm to solve this problem. Numerical simulations are presented in this paper to evaluate the analysis and effectiveness of the controller. The proposed controllers guarantee the asymptotic regulation and stability of the states of the system to their desired values. Robustness of the control schemes to changes in the parameters of the system is also investigated

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید