مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی :

مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی

توضیحات: 20 صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

تاریخچه­ی کم توانی ذهنی

در مورد تاریخچه ی کم توانی ذهنی باید گفت این پدیده قدمتی همپای تاریخ بشر دارد. چه ،از همان آغاز پیدایش انسان، عوارضی از قبیل اشکالات ژنتیک، اختلالات دوره جنینی، اشکالات زایمان، بیماری کم توانان ذهنی نیز شواهد علمی زیادی در دسترس نیست.چیزی که تا حدی مشخص است

…………..

تعاریف کم توانی ذهنی

تاکنون در هیچ یک از کتاب هایی که در مورد کم توانی ذهنی نوشته شده است، تعریف جامع و کاملی که مورد تایید همه یا اکثریت متخصصین فن باشد، ذکر نشده است و این مسئله بیشتر به خاطر پیچیدگی ماهیت کم توانی ذهنی است. نمی توان کم توانی ذهنی را به عنوان پدیده ای مطلق تعریف کرد، بلکه بایستی آن را به عنوان پدیده ای چند وجهی که وجوه مختلف آن به فیزیولوژی، روان شناسی، پزشکی، تعلیم و تربیت و جامعه شناسی محدود می گردد، مورد بررسی قرار داد.ذیلا سعی خواهد شد چند تعریف از کم توانی ذهنی که بیستر متداول بوده و تایید گروه بیشتری را به همراه دارد، ذکر گردد (داورمنش، 1385).

………..

طبقه بندی کم توانی ذهنی

اگرچه روش ها با بنیادهای ذهنی گوناگونی برای طبقه بندی کم توانی ذهنی وجود دارد، مثلا بر اساس درجه یا میزان کم توانی ذهنی چون : خفیف، متوسط، شدید و عمیق و یا بر اساس بنیاد استقلال و کفایت شغلی که در آینده احراز خواهند کرد، به دسته بندی ای مانند : نیمه وابسته و وابسته و …. طبقه بندی حاضر در برگیرنده مفاهیم و معانی آموزشی می باشد :

کم توانان ذهنی آموزش پذیر

این دسته افرادی (مطابق با کودک کم توان خفیف) هستند که به دلیل زیر، هنجار رشد ذهنی اش

………….

کم توانان ذهنی تربیت پذیر

این افراد (مطابق با کودک کم توان با میزان کم توانی متوسط) دارای مشکلاتی در زمینه های زیر است:

……………

کم توانان ذهنی حمایت پذیر

اکثر کودکان کم توان ذهنی حمایت پذیر (مطابق با کم توانی ذهنی شدید و عمیق) معلولیت های

……….

طبقه بندی براساس دیدگاه انجمن روانپزشکی آمریکا

چهارمین نسخه تجدید نظر شده راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی انجمن روانپزشکی آمریکا (2000) کم توانی ذهنی را به چهار طبقه زیر تقسیم کرده است :

…………

طبقه بندی بر اساس دیدگاه سازمان بهداشت جهانی

دهمین ویراست طبقه بندی آماری بین المللی بیماری ها و مسائل بهداشتی وابسته (1993) به نقل از انجمن کم توانی ذهنی آمریکا (2002) کم توانی ذهنی را به چهار طبقه تقسیم کرده است :

………..

علل کم توانی ذهنی

عوامل وعلل مختلفی می توانند موجب کم توانی ذهنی گردند و این پدیده تحت تاثیر مکانیسم های پیچیده ای بروز می نماید. اما تشخیص دقیق علت یا علل وقوع این عارضه در فردی خاص به آسانی مقدور نیست و مستلزم انجام بررسی های پیچیده و دقیق کلینیکی است.با این همه می توان شایع ترین علل و عوامل کم توانی ذهنی را به طور کلی به گونه زیر عنوان بندی کرده و مورد بررسی قرار داد :

عوامل ژنتیک

بارز شدن معیوب

………..

خصوصیات تکاملی کم توانی ذهنی خفیف

افراد مبتلا به MR خفیف دیرتر شروع به تکلم می کنند و حتی تاخیر تکلم نسبت به تاخیر تکامل حرکتی شایع ترین علامت زودرس است که بایستی به آن توجه نمود و در تشخیص افتراقی تاخیر تکلم همیشه بایستی به MR را نیز در نظر گرفت (ساجدی،1380).

………….

مهارت های اجتماعی

اصطلاح مهارت های اجتماعی توسط روان شناس اجتماعی اهل بریتانیا به نام میشل آرگیل (1975) مطرح گردیده است.او

…………..

آموزش مهارت های اجتماعی به کم توانان ذهنی

کودکان کم توان ذهنی، اغلب درگیر اعمال نادرست و ناپسند اجتماعی می شوند و رفتارهایی نظیر ادا و اطوار در آوردن، زدن سر به جایی،اعمال توام با خشونت،گوشه گیری و …. را از خود بروز می دهند (نظری نژاد، 1385).

………….

مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی، کم توان ذهنی، آموزش مهارت اجتماعی به کم توان ذهنی
فهرست منابع

اسلین.ام. نمایش چیست (1382). ترجمه شیواتعاونی. چاپ چهارم تهران.انتشارات نمایش.

انارکی،آسیه(1386). بررسی اثر بخشی نمایش در مانگری در کاهش نشانه های اختلال اضطراب اجتماعی در کودکان.پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی کودک. تهران. دانشگاه شهید بهشتی.

براکت.ای(1380). تاریخ تئاتر

………….

……………

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا دارای 61 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا :

پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا

پاورپوینت آلوارو سیزا ویرا
فهرست

معرفی آلواروسیزاویرا

معرفی سازه های آلواروسیزاویرا

توضیحات درباره ابنیه های آلواروسیزاویرا

اشکال ساختمان های آلواروسیزاویرا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اپرای سیدنی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اپرای سیدنی دارای 37 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اپرای سیدنی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اپرای سیدنی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اپرای سیدنی :

پاورپوینت اپرای سیدنی

خانه اپرای شهر سیدنی در حال حاضر یکی از مهم ترین اماکن توریستی در کشور استرالیا به شمار می رود.یورن اوتزان معمار دانمارکی به طور غیر منتظره ای برنده طراحی اپرا هاوس شد.

این ساختمان نه تنها بندر استرالیا را مزین کرده بلکه به کل خط آسمان شهر سیدنی زیبایی بخشیده است.ایده یورن این بود که ساختمانی بسازد که آینه تمام نمای بادبان های کشتی ها،امواج اقیانوس و نماد واضحی از صدف های دریایی باشد.از آنجا که طرح اولیه از نظر جنبه های سازه قابل اجرا نبود هنگامی که مرحله اول ساخت آغاز شد شکل صدفی بامها تغییر کرد.

اپرای سیدنی پس از سال عملیات اجرایی در اکتبر به وسیله ملکه الیزابت دومبا افتخار افتتاح شد.از بین تالار این ساختمان بزرگ ترین آنها به سالن کنسرت اختصاص داده شده است که گنجایش صندلی را دارد.

ساختمان اپرای سیدنی به دلیل آکوستیک قوی آن که امواج صوتی را در کمتر از ثانیه مستهلک می کند،شهرت دارد.سه تالار دیگر این ساختمان به ترتیب به اجرای اپرا،نمایش تیاتر درام و اجرای کارهای نمایشی اختصاص دارند.در مارس نیز پنجمین سالن برای اجرای موسیقی،نمایش های کوچک و رقص افتتاح شد.

پاورپوینت اپرای سیدنی
فهرست:

تحلیل فضایی ساختمان اپرای سیدنی

تعریف مسیر مارپیچ

تعریف مسیر از جلو

تعریف ریتم و تکرار در اپرای سیدنی

کانسپت طرح اپرا

تحلیل فضایی ساختمان اپرای سینی

ریتم و تکرار در اپرای سیدنی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی :

مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی

توضیحات: 18صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه دامپزشکی، علوم پایه، زیست شناسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

-آدنوزین دآمیناز

آدنوزین دآمیناز یک آنزیم سیتوپلاسمی است که برای تولید و تکثیر لنفوسیت­ها ضروری است (بوث و همکاران،2012). این آنزیم به خصوص در سیستم لنفاوی مانند ندول­های لنفی، طحال و تیموس یافت می­شود (کریستالی و همکاران، 2001). تحقیقات نشان می­دهد آدنوزین دآمیناز فقط در درون سلول نیست و در خارج سلول نیز آن را می­توان یافت که برای اتصال به غشا سلول 3 مولکول در سطح غشا وجود دارد (صبوری، 2003). آدنوزین دآمیناز یک گلیکوپروتئین است که از یک رشته پلی­پپتیدی با 311 اسید آمینه تشکیل شده است. این آنزیم در سال 1984 توالی یابی شد (دادونا، 1984). آدنوزین دآمیناز 2 ایزوآنزیم دارد که به صورت ADA-I و ADA-II نامیده می­شوند (نیدزویکی، 1991).

…………….

-سیتوکین­ها[1]

دفاع در برابر ارگانیسم­های بیگانه نظیر ویروس­ها یا باکتری­ها توسط ایمنی طبیعی (ذاتی) و ایمنی اختصاصی (اکتسابی) انجام می­گیرد. مرحله عملیاتی یا مؤثر در ایمنی طبیعی و ایمنی اختصاصی با هورمون­های پروتئینی بنام سیتوکین­ها همراه است. در ایمنی………..

…………….

-ویژگی کلی سیتوکین­ها

…………..

-اعمال سیتوکین­ها

…………..

-سیتوکین­های مؤثر در ایمنی

………………..

-اینترلوکین–6

………….

– اینترلوکین-1 بتا

…………..

– عامل نکروز دهنده تومور (TNFα)[2]

………..

– سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی

…………..

مبانی نظری آدنوزین دآمیناز، سیتوکین ها، -اینترلوکین–6، – سیتوکین­های ایمنی اختصاصی، مؤثر در التهاب ایمنی
فهرست منابع و مأخذ

منابع فارسی

بهاری، سید جلال (1373). بررسی تیلریوز بدخیم گوسفند و بز در منطقه سیستان و بلوچستان، خلاصه مقالات دومین گردهمایی دامپزشکان علوم بالینی، 28- 30 آبان ماه ، صفحه 113

تیزارد، ایان آر(2000). ایمنی شناسی دامپزشکی، انتشارات دانشگاه تهران (ترجمه: محمد ربانی، محمدرضا محزونیه، چاپ ششم، 1383)، صفحات 402-404


[1]Cytokine

[2] Tumor necrosing factor

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان دارای 31 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان :

پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان ، در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
تاریخچه شهردامغان:
در مورد کلمه دامغان گروهی گفته اند نام این شهر از” مغان” یعنی آتش پرستان گرفته شده و این گروه باعث آبادانی آن شده اند در لغت نامه دهخدا اشاره شده است که دامغان، اصل آن ده مغان بوده و در اثر کثرت استعمال “ه” از میان رفته و دمغان گفتند و به جای آن “الف” آوردند و دامغان گفته شد.
دامغان یکی از شهرهای استان سمنان ومرکز شهرستان دامغان می باشد . جمعیت این شهر براساس سرشماری سال 1385 ، برابر با 9،300 نفر بوده است .بنا به نوشته مورخین، دامغان از شهرهای معتبر قومس و مرکز آن ایالت بوده است. به گفته ابن واضح یعقوبی مولف ” البلدان ” و ابوالفداء مولف ” تقویم البلدان” قومس شهری با وسعت و جلیل ، نام شهر آن دامغان و دامغان آغاز شهرهای خراسان می باشد.
دامغان را شهر صددروازه یا هکاتوم پیلوس ( به زبان یونانی ) نیز نام برده اند که پایتخت دولت اشکانیان نیز بوده است . شهر دامغان در استان سمنان در دامنه جنوبی رشته کوههای البرز در موقعیت 54 درجه و 20 دقیقه طول شرقی و 36 درجه و 9 دقیقه عرض شمالی با مساحتی برابر 429/11 کیلو متر مربع در 120 کیلومتری شرق سمنان و 70 کیلومتری غرب شاهرود قرار گرفته است. نام کهن دامغان ( گومش ) در کتیبه سارگون دوم آشوری پات نانه آمده است یعنی شهری که 99 نگهبان دروازه ها دارد . فاصله آن ازدریای تی تی ( دریای نیلوفر آبی ، منظور دریای مازندران ) هفت روزه راه به شمار رفته است .
این شهر از شمال به رشته کوه البرز ، از خاور به شاهرود ، از جنوب به کویر مرکزی و از باختر به سمنان محدود است. اهمیت وجودی دامغان از دیر هنگام ، قرار داشتن آن بر سر راه شرقی –غربی است که شریان عمده بازرگانی نه تنها ایران ، بلکه جهان متمدن پس از اسلام بوده است. زمانی دور شهر دامغان ، کاملا دیوار کشی بوده وگفته می شود به قدری دیوارها ی ستبری داشته که دو درشکه ازکنار هم بر روی دبوار رد می شدند . بازمانده های این دیوار هم اکنون هم دیده می شود وبه نام “دیواربارو” مشهور است .
و…

پاورپوینت مطالعات اولیه برای طراحی مدرسه ابتدایی در دامغان
فهرست مطالب:
بررسی دامغان ازلحاظ تاریخی-فرهنگی-اقلیمی
تاریخچه شهر دامغان
آثارتاریخی دامغان
فرهنگ مردم دامغان
افراد سرشناس
اقلیم شهر دامغان
مکان احداث مدرسه
موقعیت ساختمان
نحوه ساخت و شکل ساختمان مدرسه
فضاهای آموزشی
شکل کلاس
ارتفاع
مطالعات تطبیقی نمونه ها
دبستان دخترانه حق پناه اصفهان ، مدرسه مداد رنگی
معماری و طراحی مدرسه ابتدایی توسط R+D Studio
مدرسه ابتدایی اریکا مان

این فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی (26 اسلاید)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران دارای 81 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران :

پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران

پاورپوینت مهندس سید هادی میرمیران دارایر 81 اسلاید می باشد . و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

زندگی

سید هادی میرمیران در اسفند در شهر قزوین به دنیا آمد. تحصیلات خود را در رشته مهندسی معماری

در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به انجام رساند و با ارزشیابی عالی فارغ التحصیل شد. از سال تا سال

در دفتر فنی شرکت ملی فولاد ایران مشغول به کار گردید. پس از انقلاب از سال با عنوان مدیر طراحی در شرکت خانه سازی ایران

(اصفهان) به طراحی پروژه های شهرسازی پرداخت. در سال به همراه گروهی از همکارانش شرکت مهندسان مشاور نقش جهان-پارس

را تاسیس نمود و تا واپسین روزهای حیات در این شرکت مشغول به کار بود.

وی در شامگاه فروردین پس از یک دوره ده ساله نبرد با بیماری سرطان، درگذشت.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن دارای 40 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن :

پاورپوینت محیط زیست و مدیریت آن

محیط زیست به همه محیط‌هایی که در آن‌ها زندگی جریان دارد، گفته می‌شود. مجموعه‌ای از عوامل فیزیکی خارجی و موجودات زنده که با هم در کنش هستند محیط زیست را تشکیل می‌دهند و بر رشد و نمو و رفتار موجودات تأثیر می‌گذارند.

عقب‌نشینی و آب شدن یخچال طبیعی در رشته‌کوه‌های آلپ(وضعیت در سال‌های ، و ) بر اثر گرم شدن زمین.

حفاظت محیط زیست در قرن بیست و یکم به عنوان یکی از هشت هدفِ توسعه هزاره و یکی از سه پایه توسعه پایدار شناخته می‌شود.

تعریف

محیط زیست عبارت ترکیبی از دانشهای متفاوت در علم است که شامل مجموعه‌ای از عوامل زیستی و محیطی در قالب محیط زیست و غیر زیستی (فیزیکی، شیمیایی) است که بر زندگی یک فرد یا گونه تأثیر می‌گذارد و از آن تأثیر می‌پذیرد. امروزه این تعریف غالباً به انسان و فعالیت‌های او مرتبط می‌شود و می‌توان محیط زیست را مجموعه‌ای از عوامل طبیعی کره زمین، همچون هوا، آب، اتمسفر، صخره، گیاهان و غیره، که انسان را احاطه می‌کنند خلاصه کرد.

تفاوت محیط زیست با طبیعت در این است که تعریف طبیعت شامل مجموعه عوامل طبیعی، زیستی و غیر زیستی می‌شود که منحصراً در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که عبارت محیط زیست با توجه به برهم‌کنش‌های میان انسان و طبیعت و از دیدگاه بشر توصیف می‌شود.

عوامل مؤثر در ایجاد زیست‌بوم‌ها

تنوع آب و هوایی و تنوع شرایط اقلیمی، نوع خاک، اختلاف ارتفاع و نا همواری‌ها.

زیستگاه‌های جهان

سطح کره زمین به طور کلی به بخش تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از سنگ‌کره (لیتوسفر)، آب‌کره (هیدروسفر)، هواکره (اتمسفر) و بیوسفر. بعضی از دانشمندان یخ‌کره را نیز جزء این تقسیم‌بندی می‌دانند. هر کدام این بخش‌ها شامل اکوسیستمهایی گوناگون هستند که به طور کلی محیط زیست را تشکیل می‌دهند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

شگردهای پیاده سازی استراتژی های سازمانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 شگردهای پیاده سازی استراتژی های سازمانی دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شگردهای پیاده سازی استراتژی های سازمانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی شگردهای پیاده سازی استراتژی های سازمانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن شگردهای پیاده سازی استراتژی های سازمانی :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و اقتصاد

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

دلیل ناکامی هفتاد درصد از مدیران ارشد شرکتها، شکست آنها در اجرای استراتژی هایشان بوده است و این در حالی است که وظیفه اجرای استراتژی معمولا پیچیده و وقت گیرترین بخش مدیریت استراتژیک است تحقیقات انجام شده نشان می دهد که تنها 10 درصد سازمانها قادرند استراتژی های خود را با موفقیت اجرا کنند اجرا نادرست استراتزی های سازمان می توانند ضربه های شدید و جبران ناپذری به سازمان وارد کند. در این مقاله تلاش شده تا جمع بندی از نتایج تحقیقات در خصوص چالشها و موانعی که مانع پیاده سازی استراتژی ها میشود ارائه می گردد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی امکان جایگزینی چسب بنتونیت با ترکیبات حاوی سیلیکات سدیم در مخلوط مواد اولیه گندله سازی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی امکان جایگزینی چسب بنتونیت با ترکیبات حاوی سیلیکات سدیم در مخلوط مواد اولیه گندله سازی دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی امکان جایگزینی چسب بنتونیت با ترکیبات حاوی سیلیکات سدیم در مخلوط مواد اولیه گندله سازی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی امکان جایگزینی چسب بنتونیت با ترکیبات حاوی سیلیکات سدیم در مخلوط مواد اولیه گندله سازی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی امکان جایگزینی چسب بنتونیت با ترکیبات حاوی سیلیکات سدیم در مخلوط مواد اولیه گندله سازی :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: سمپوزیوم فولاد 1388

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

مهدی علی زاده – پژوهشگاه مواد و انرژی
ایرج مولایی – شرکت فولاد مباره

چکیده:

عدم امکان توزیع یکسان پودر چسب بنتونیت در بین ذرات سنگ آهن و همچنین کاهش میزان آهن کل کنسانتره از جمله عواملی هستند که سبب افت کیفی در گندله های بنتونیتی می گردند. در پژوهش حاضر امکان جایگزینی چسب پودری بنتونیت با محلول آبی حاوی ترکیبات مختلف از سیلیکات سدیم مورد مطالعه قرار گرفته است. به منظور حصول مشخصه های کیفی مطلوب برای گندله خام، خواصی از قبیل: عدد افتادن، استحکام فشاری تر و استحکام فشاری خشک گندله مورد ارزیابی قرار گرفته است. همچنین در کوره پخت پایلوت عملیات پخت بر روی گندله ها انجام شده و خواص فیزیکی و شیمیایی گندله پخته نیز مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج نشان می دهد استفاده از محلولهای حاوی سیلیکات سدیم و جایگزینی آن با بنتونیت میزانگانگ حاصل از حضور بنتونیت را به مقدار حدود 80 درصد کاهش می دهد. این موضوع سبب کاهش حجم سرباره تولیدی در طی عملیات فولاد سازی در کوره های قوس الکتریک خواهد گردید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مطالعه اندیشه سیاسی استاد مطهری براساس الگوی تحلیلی توماس اسپریگنز

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مطالعه اندیشه سیاسی استاد مطهری براساس الگوی تحلیلی توماس اسپریگنز دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعه اندیشه سیاسی استاد مطهری براساس الگوی تحلیلی توماس اسپریگنز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مطالعه اندیشه سیاسی استاد مطهری براساس الگوی تحلیلی توماس اسپریگنز،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مطالعه اندیشه سیاسی استاد مطهری براساس الگوی تحلیلی توماس اسپریگنز :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

نقش برجسته استاد مطهری در آشنایی نسل جوان با اسلام و مبارزه با انحراف فکری و نهادینه سازی افکار اسلامی در مسیر انقلاب اسلامی ، نیاز به شناخت این شخصیت را بیشتر آشکار می نماید . پرسش این است که « استادمطهری چه برداشتی از مشکلات جامعه زمان خود داشته و برای برون رفت از مشکلات چه راه حل هائی را پیشنهاد نموده است ؟» فرضیه پژوهش بدینگونه تنظیم شده است که؛ در اندیشه سیاسی استاد مطهری مشکلات جامعه ، فاصله گرفتن جامعه از الگوی زندگی فردی و اجتماعی اسلامی ، جمود و خشک اندیشی ونفوذ اندیشه ها و فرهنگهای بیگانه بوده که ریشه در تاریخ و بافت استبدادی حکومت داشته است و راه حل پیشنهادی ایشان بازگشت به حقیقت اسلام و احیای تفکر دینی و پیوند بین دین و سیاست می باشد. آزمایش فرضیه و تحلیل اندیشه سیاسی ایشان در چارچوب الگوی ارائه شده توسط توماس اسپریگنز انجام می گیرد .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید