بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس دارای 70 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس :

بررسی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 70

تاریخچه

این تحقیق در رابطه با شرکت بسته بندی پاژپارس می باشد که اندک زمانی از تاسیس این شرکت می گذرد که ساخت آن در سال 82 شروع و در سال 83 به بهره برداری رسیده است و پرسنل آن 104 نفر می باشد و محل کارخانه در شهرک صنعتی چناران کیولمتر 50 مشهد می باشد و دفتر مرکزی آن واقع در مشهد بلوار خیام , خیام 10 , نبش زنبق می باشد که در این دفتر 10 نفر حضور دارند. در شرکتهای خصوصی به استثناء مدیری و مدیران آن بقیه پرسنل آن کارگر می باشند اما در شرکتهای دولتی به این اشخاص کارمند گویند و این تفاوت بین شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد و هدف از تاسیس آن ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای نیروی فعال جامعه و خود می باشد.

1ـ1ـ اهمیت شناخت قوانین و مقررات

معمولاً بررسی تحولات اقتصادی و اجتماعی و شناخت جامعه و روابطه در هر دوره‌ی تاریخی و قوانین و مقررات جاری آن زمان از اهمیت بسزائی برخوردار است همه می‌دانیم که قانون کار در هر کشوری از مهمترین قانون بعد از قانون اساسی می‌باشد. و بی تردید آگاهی و شناخت دست‌اندرکاران از قوانین کار و تأمین اجتماعی صرف‌نظر از قانون اساسی که همه‌ی مردم بایستی از آن آگاه باشد. هم به لحاظ اجرائی و هم به لحاظ نظری مفید و مؤثر خواهد بود، زیرا بسیاری از اختلافات در محیط های کار که سبب تضییع وقت و منابع می شود از عدم آگاهی از قوانین و مقررات است. پس لازم است افرادی که مسئولیتی را می پذیرند به قوانین و مقررات حوزه‌ی فعالیت خود شناخت کافی پیدا کنند. به عنوان مثال یک حسابدار حقوق و دستمزد علاوه بر اصول حسابداری بایستی اطلاعات دقیق از قوانین (کار، تأمین اجتماعی، مالیات) داشته باشد تا در انجام کارها موفق باشد.

2ـ1 کارگر چه کسی است؟

کارگر از نظر قانون کار کسی است که در مقابل دریافت حق السعی اعم از مزد، حقوق، سود، کمک عائله‌مندی، هزینه مسکن، خوار و بار، ایاب و ذهاب و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می کند.

3ـ1 کارفرما چه کسی است؟

شخصی است حقیقی و حقوقی که کارگر به درخواست و به حساب او در مقابل دریافت حق السعی کار می کند. کلیه‌ی کسانی که عهده‌دار اداره، کارگاه هستند نماینده کارفرما محسوب می شوند و کارفرما مسئول کلیه تعهداتی است که نمایندگان مذکور در قبال کارگر به عهده می گیرند.

4ـ1 کارگاه چه محلی است؟

محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده او در آنجا کار می کند از قبیل موسسات صنعتی، کشاورزی، معدنی، ساختمانی، خدماتی، آموزشی و…

5ـ1 قرارداد کار چیست؟

عبارت است از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق‌السعی کاری را برای مدت موقت یا مدت غیرموقت برای کارفرما انجام می دهد.

کارهایی که طبیعت آنها جنبه ی مستمر دارد، در صورتی که مدتی در قرارداد ذکر نشود قراداد دائمی تلقی می شود، هر گاه قرارداد برای مدت موقت و یا برای انجام کار معین منعقد شده باشد هیچ یک از طرفین به تنهایی حق فسخ آن را ندارد. برای اینکه قرارداد بین کارگر و کارفرما صحیح باشد رعایت شرایط ذیل الزامی است.

1ـ مشروعیت مورد قرارداد. 2ـ معین بودن موضوع قرارداد 3ـ عدم ممنوعیت قانونی و شرعی طرفین در تصرف اموال و یا انجام کار مورد نظر.

بنابراین قرارداد کار علاوه بر مشخصات فوق الذکر بایستی حاوی موارد ذیل باشد:

1ـ حقوق و مزد مبنا 2ـ ساعات کار و مرخصی و تعطیلات 3ـ محل انجام کار

4ـ تاریخ انعقاد قرارداد 5ـ مدت قرارداد چنانچه برای مدت معین باشد. 6ـ موارد دیگری که عرف و عادات شغل و محل ایجاب می کند.

6ـ1 تعلیق قرارداد کار چیست؟

چنانچه تعهدات یکی از طرفین موقتاً متوقف شود کار به حالت تعلیق درمی آید و پس از رفع آن قرارداد کار با احتساب سابقه خدمت و از لحاظ بازنشستگی و افزایش مزد به حالت اول برمی گردد اگر چنانچه کارگری توقیف گردد و توقیف وی منتهی به حکم محکومیت نشود در مدت توقیف قرارداد به حالت تعلیق درمی آید و کارگر پس از رفع توقیف به کار خودباز می گردد. اگر توقیف کارگر به سبب شکایت کارفرما باشد و این توقیف در مراجع حل اختلاف منتهی به حکم محکومیت نگردد، مدت آن جزء سابقه خدمت کارگر محسوب می شود و کارفرما مکلف است علاوه بر میزان ضرر و زیان وارده که مطابق حکم دادگاه به کارگر می پردازد، مزد و مزایای وی را نیز پرداخت کند و تا زمانی که تکلیف کارگر از طرف مراجع حل اختلافات مشخص نشده باشد کارفرما بایستی برای رفع احتیاجات خانواده وی حداقل 50 درصد از حقوق ماهیانه او را به طور علی‌الحساب به خانواده‌اش پرداخت نماید. ولی اگر کارفرما پس از رفع حالت تعلیق از پذیرفتن کارگر خودداری کند این عمل حکم اخراج غیرقانونی تلقی

می شود و کارگر حق دارد مدت 30 روز به هیات تشخیص مراجعه نماید و اگر کارفرما نتواند ثابت کند که نپذیرفتن کارگر مستند بر دلایل موجه بوده است به تشخیص هیات مزبور مکلف به بازگرداندن کارگر و پرداخت حقوق و یا مزد وی از تاریخ مراجعه به کارگاه می باشد و اگر بتواند آن را اثبات کند به ازای هر سال سابقه کار بایستی معادل 45 روز آخرین مزد به وی پرداخت نماید و اگر چنانچه کارگر بدون عذر موجه در حداکثر 30 روز پس از رفع حالت تعلیق آمادگی خود را برای انجام کار به کارفرما اعلام نماید و یا پس از مراجعه و ممانعت کارفرما به هیات تشخیص مراجعه نکند مستعفی شناخته می شود و کارگر حق اخذ سنوات به ازاء هر سال یک ماه آخرین حقوق را دارد.

7ـ1 جبران خسارت و پرداخت مزایای پایان کار

طبق ماده 29 قانون کار در صورتی که بنا به تشخیص هیأت حل اختلاف کارفرما موجب تعلیق قرارداد از ناحیه کارگر شناخته شود کارگر استحقاق دریافت خسارت ناشی از تعلیق را خواهد داشت و کارفرما مکلف است کارگر تعلیق از کار را به کار سابق وی بازگرداند. طبق ماده 31 چنانچه خاتمه قرارداد به لحاظ از کارفتادگی کار و یا بازنشستگی کارگر باشد کارفرما باید بر اساس آخرین مزد کارگر به نسبت هر سال سابقه خدمت، حقوق به میزان 30 روز مزد به وی پرداخت نماید.

8ـ1 خاتمه قراردادکار

قراردادکار به یکی از طرق زیرخاتمه می یابد

1ـ فوت کارگر 2ـ بازنشستگی کارگر 3ـ از کارافتادگی کلی کارگر 4ـ انقضاء مدت در قرارداد کار یا مدت موقت و عدم تجدید سریع یا… 5ـ پایان کار در قراردادهایی که مربوط به کار معین است 6ـ استعفای کارگر.

9ـ1 جرائم و مجازاتها

طبق ماده 172قانون کار، کار اجباری با توجه به ماده 6 قانون کار به هر شکل ممنوع است و متخلف علاوه بر پرداخت اجرالمثل کار انجام یافته و جبران خسارت با توجه به شرایط و امکانات خاطی و مراتب جرم به حبس از 91 روز تا 1 سال و جریمه نقدی معادل 50 تا 200 برابر حداقل مزد روزانه محکوم خواهد شد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

نقشه های فرودگاه ( اتوکدی )

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل AutoCAD (اتوکد) ارائه میگردد

 نقشه های فرودگاه ( اتوکدی ) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات کامل در AutoCAD می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل AutoCAD (اتو کد) نقشه های فرودگاه ( اتوکدی )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

دانلود پروژه فرودگاه به صورت فایل اتوکد

دانلود پروژه فرودگاه به صورت فایل اتوکد شامل پلان های پروژه با مبلمان کامل و دو نمای اصلی پروژه با

طراحی زیبا مناسب فضای فرودگاه ، دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز دارای 25 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز :

توضیحات:
فایل پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز، در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
بررسی سایت در مقیاس شهر
1.محدوده قرارگیری وجغرافیایی
2.آدرس دهی
3.دسترسی به شاهراههای اصلی اقلیم جزء
4.بافت شهری
5.اقلیم کل شهر
6.ارتباط با خدمات شهری

بررسی سایت درمقیاس بافت
1.کاربری های همجوار
2.اوضاع اقتصادی وفرهنگی
3.عناصر شاخص بر طراحی
4.درجه بندی معابروسلسله مراتب
5.بررسی بدنه های شهری

و…

پاورپوینت آنالیز سایت میدان فردوسی تا میدان جانباز
فهرست مطالب:
بررسی سایت در مقیاس شهر
موقعیت سایت شهر
آدرس دهی
دسترسی به شاهراه های اصلی
بافت شهری جدید
ارتباط با خدمات شهری
بررسی سایت درمقیاس بافت
همجواریها
بررسی تجاری های منطقه
عناصر شاخص بر طراحی
درجه بندی معابر سلسله مراتب
بررسی بدنه های شهری
بررسی سایت
دسترسی سواره
دسترسی پیاده
اقلیم
آلودگی صوتی
دید ناظر از داخل به خارج
هندسه سایت

این فایل با فرمت پاورپوینت در 25 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD شهرک اکباتان (8 صفحه)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت دارای 65 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت :

پاورپوینت مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت

دسته: مدیریت (ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت رفتار سازمانی- مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 65 اسلاید

این فایل در زمینه ” مدیریت تعارض سازمانی، فشار عصبی و خلاقیت ” می باشد که در حجم 65 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درسهای مدیریت رفتار سازمانی- مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

تعریف تعارض

رقابت

تبدیل رقابت به تعارض

همکاری

مدیریت تعارض

دیدگاه ها در مورد تعارض

تعارض مطلوب ( در حد کم )

تعارض درون فردی

انواع تعارض های درون فردی

تعارض ناشی از سرخوردگی

انواع موانع

مدل ساده سرخوردگی

مثالی برای سر خوردگی

تعارض ناشی از دوگانگی اهداف

انواع تعارض هدف

تعارض خواست – خواست

تعارض خواست – نا خواست

تعارض نا خواست – نا خواست

تعارض ناشی از ابهام در نقش

انواع تعارض نقش

فشار عصبی

انواع فشار عصبی(استرس)

نمودار فرآیند فشارهای عصبی

مراحل سه گانه GAS

نمودار طبقه بندی عوامل مؤثر در ایجاد فشار شغلی

عوامل فشار عصبی فرا سازمانی

عوامل فشار عصبی سازمانی

عوامل فشار عصبی گروهی

نمودار عوامل فشار عصبی فردی

ویژگی های افراد تیپ A

ویژگی های افراد تیپ B

پیامدهای فشار شغلی بالا

مشکلات رفتاری ناشی از فشار شغلی

( استراتژی ها ) تدابیر فردی غلبه بر فشار شغلی

استراتژی های سازمانی غلبه بر فشار

نمودار و راه های تحلیل تعارض بین افراد

تجزیه و تحلیل مراوده ای

حالات سه گانه من

انواع مراودات بین حالات سه گانه من

مراوده مکمل

نمودار مراوده های مکمل

مراوده متقاطع

نمودار یک مراوده متقاطع

مراوده ضمنی

نمودار یک مراوده ضمنی

مفهوم بها دادنها

تعدادی از بازیهای سازمانی

نمودار پنجره جوهری

مفهوم پنجره جوهری

چهار سلول پنجره جوهری

استراتژی های حل تعارض بین افراد

نمودار تعارض بین گروه ها و سازمان

شرایط اولیه موجد تعارض بین گروه ها

نمودار نقش تعارض در همبستگی گروهی

انواع تعارض ساختاری در سازمان های کلاسیک

پیش فرض های جدید درباره تعارض

فرق خلاقیت و نوآوری

نمودار خلاقیت و نوآوری

مراحل فرآیند خلاقیت در افراد

روش های ایجاد خلاقیت در فرد و گروه

فرآیند خلاقیت در سازمان ها

قدم های لازم برای ایجاد جو سازمانی خلاق

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاثیر افزایش دبی جریان مایع جاذب و غلظت نانوسیال دی اکسید تیتانیوم /آب بر فلاکس جذب و درصدحذف کربن دی اکسید از هوا در غشای الیاف توخالی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاثیر افزایش دبی جریان مایع جاذب و غلظت نانوسیال دی اکسید تیتانیوم /آب بر فلاکس جذب و درصدحذف کربن دی اکسید از هوا در غشای الیاف توخالی دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر افزایش دبی جریان مایع جاذب و غلظت نانوسیال دی اکسید تیتانیوم /آب بر فلاکس جذب و درصدحذف کربن دی اکسید از هوا در غشای الیاف توخالی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاثیر افزایش دبی جریان مایع جاذب و غلظت نانوسیال دی اکسید تیتانیوم /آب بر فلاکس جذب و درصدحذف کربن دی اکسید از هوا در غشای الیاف توخالی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر افزایش دبی جریان مایع جاذب و غلظت نانوسیال دی اکسید تیتانیوم /آب بر فلاکس جذب و درصدحذف کربن دی اکسید از هوا در غشای الیاف توخالی :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنگره ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار در بخشهای توسعه علم و فناوری

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

نانوسیال ها به عنوان حلال جداسازی جایگزین بسیار مناسبی برای حلال های شیمیایی معمول جهت حذف گاز های اسیدی به ویژه در صنایع شیرین سازی خواهد بود. تلفیق فرآیند جداسازی توسط غشا و کاربرد نانوسیال ها به عنوان حلال و جاذب در فرآیند جذب دی اکسید کربن از اهداف این طرح بوده است، از طرفی فرآیند های غشایی مزایای زیادی به لحاظ مصرف انرژی و هزینه، سادگی فرآیند و فضای مورد نیاز نسبت به سایر روش ها دارند. در این طرح فلاکس جذب و حذف دی اکسید کربن با استفاده از نانوسیالات TiO2 و به کمک غشای احیاف تو خالی پلی پروپیلن (PP) به طریق تجربی مورد بررسی قرار می گیرد. عواملی همچون دبی های متفاوت ورودی مایع و گاز، ترکیب درصد ورودی دی اکسید کربن، دمای مایع، میزان درصد وزنی نانو نانوذرات و هم چنین اثر اندازه نانوذرات در میزان جداسازی مورد بررسی قرار می گیرد. ،باافزایش دبی مایع جاذب، شاهد افزایش درصد حذف کرین دی اکسید و فلاکس جذب نسبت به آب مقطر بودیم.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان دارای 25 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان :

پاورپوینت بررسی سبک اسناد (مکان کنترل) در عزت نفس دانشجویان

چکیده

این فایل از نوع فایل های همبستگی و پس رویدادی (علّی) است که به منظور بررسی رابطه سبک اسنادی و عزت نفس در دانشجویان صورت گرفته است. بدین منظور نمونه ای به حجم 50 نفر به صورت تصادفی طبقه ای از بین دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد نیشابور انتخاب شدند. سبک اسنادی آزمودنی ها به وسیله پرسش نامه سبک اسنادی راتر و عزت نفس آن ها به وسیله پرسش نامه عزت نفس کوپر اسمیت مورد بررسی قرار گرفت. نتایج پرسش نامه ها با استفاده از شیوه های آمار توصیفی و استنباطی (آزمونF ، t استودنت و r) مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

نتایج فایل بیان گر این بود که بین سبک اسنادی دانشجویان و عزت نفس آن ها رابطه معنی داری وجود ندارد. هم چنین، بین سبک اسنادی و ویژگی های دموگرافیک آزمودنی ها (مانند سن، جنس، رشته تحصیلی، پایه تحصیلی و ترتیب تولد) تفاوت معناداری مشاهده نشد. نتایچ فایل هم چنین بیان گر این بود که بین عزت نفس دختران و پسران تفاوت معناداری وجود ندارد. به طور کلی، می توان نتیجه گیری نمود که عزت نفس آزمودنی ها پایه ها و دلایل دیگری دارد که مکان کنترل (درونی و بیرونی) تأثیر چندانی بر آن ندارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

آیین دادرسی کیفری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 آیین دادرسی کیفری دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد آیین دادرسی کیفری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی آیین دادرسی کیفری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن آیین دادرسی کیفری :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در بوته نقد

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

اصل آزادی و امنیت قضایی از حقوق بنیادین اشخاص محسوب شده، مبنای اغلب تضمین های حقوق بشری در اسناد بین المللی در مرحله تحقیق می باشد. آن قسمت از مقررات آیین دادرسی کیفری که در مرحله تحقیق این هدف را تأمین و بطور مستقیم با آزادی شهروندان در ارتباط است مقررات مربوط به احضار و جلب متهمان است. رعایت تشریفات و تضمینات ناظر بر احضار و جلب متهمان، ضامن ایجاد احساس امنیت قضایی و عادالنه بودن دادرسی کیفری در شهروندان جامعه خواهد بود. همچنین مانعی در جهت سوءاستفاده متجاوزین به حقوق افراد از طریق وسیله قراردادن دستگاه عدالت کیفری به منظور رسیدن به امیال نامشروع خود از طریق احضار یا جلب متهمان می شود. در این مقاله به جهت اهمیت وافر این مقررات، به تشریفات و تضمینات ناظر بر احضار و جلب متهمان و به مقایسه قانون آیین دادرسی کیفری 1378 و 1392 در این خصوص پرداخته شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تحقیق انقلاب صنعتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تحقیق انقلاب صنعتی دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق انقلاب صنعتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تحقیق انقلاب صنعتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق انقلاب صنعتی :


انقلاب صنعتی
تغییرات بزرگی که در قرن هجدهم در انگلستان رخ داد به نام انقلاب صنعتی شناخته می شود. اختراعات جدیدی مثل ماشین بخار کالاها را سریعتر و ارزانتر از قبل تولید می کرد. در قرن نوزدهم گسترش صنعت به اروپا و آمریکا رسید. راه آهن سرعت مسافرت را زیاد کرد. مردم زیادی در کارخانه ها کار و در شهرها زندگی می کردند.
1709م
کارخانه دار بریتانیایی آقای، آبراهام داربی (Abraham Darby) با استفاده از زغال سنگ به جای چوب، روشی را برای تصفیه (استخراج) آهن از سنگ آهن ابداع می کند.
1712 م
توماس نیوکامن انگلیسی (newcomen Thomas) اولین موتور بخار را برای بیرون کشیدن آب از معادن اختراع می کند.
1764 م
جیمز هارگریوز (james hargreaves) نجار و نیز بافنده انگلیسی ماشین نخ ریسی را برای ریسیدن پارچه های پنبه های اختراع می کند.
1769 م
جیمز وات james watt، مهندس اسکاتلندی، موتور بخار پیشرفته ای را اختراع می کند که قادر است بطور موثری برای راندن ماشین ها بکار رود.
1779 م
در شهر کل بروگدال coalbrookdale انگلستان اولین پل آهنی ساخته می شود.
1785 م
ادموند کارت رایت Edmund Cartwright کشیش و مخترع انگلیسی به منظور بافت پارچه پنبه ای، نوعی ماشین بافندگی را معرفی می کند که با استفاده از نیروی محرکه سوختی کار می کند.
1793 م
الی ویتنگ Eli whitney آمریکایی دستگاهی را برای جدا سازی فیبرهای کتانی از دانه ها و مواد زائد دیگر اختراع می کند.
1825 م
اولین خط آهن عمومی بین شهرهای استاکتون Stockton و دارلینگتون darlington در شمال انگلستان افتتاح می شودو اولین خط آهن در آمریکا دو سال بعد مورد بهره برداری قرار می گیرد.
کشتی کانادایی رویال ویلیام royal William اولین کشتی بخاری است که اقیانوس اطلس را با نیروی محرکه خود می پیماید.
1856 م
اختراع کوره آهن بوسیله «بسمر»، تولید انبوه فولاد را ممکن می سازد.

1859 م
اولین چاه نفت در «تیتو سویل» در ایالت پنسیلوانیا حفر می گردد.
نیروی بخار
ماشینهایی که با نیروی بخار به حرکت در می آمدند، در سالهای نخستین قرن نوزدهم میلادی، در کارخانه ها پدیدار شدند. یک مهندس اسکاتلندی به نام «جیمز نازمیت» چکش بخار را در سال 1839م اختراع کرد. این ماشین پر قدرت، می توانست با دقت فراوان به قطعات فولادی، ضربه وارد کند.
اختراعات مختلف ـ مانند دستگاه نخ ریسی ـ تنها دلیل وقوع انقلاب صنعتی نبودند. این انقلاب همچنین به منبع جدید سوخت برای راه اندازی ماشینهای مختلف احتیاج داشت که این منبع جدید را در زغال سنگ یافتند و برای حمل کالا های تولیدی خود نیز به شبکه حمل و نقل بهتری احتیاج داشتند. در ابتدا، این حمل و نقل توسط کانالهائی صورت می گرفت که کالاهای سنگین را بوسیله نوعی کرجی ( قایق ) حمل می کردند. در اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم بود که کانالهایی وسیع ساخته شدند. و بعد از سال 1840 م از خط آهن نیز استفاده به عمل آمد.
راه آهن
انگلستان اولین شبکه راه آهن در سال 1825م افتتاح شد، اما اغلب شبکه راه آهن در دهه 1840 ساخته شد. لکوموتیو بخار باعث ایجاد تحولی در سفر شد. مثلا، در سال 1750 چندین روز طول می کشید تا بتوان از لندن در انگلستان به ادینبورگ در اسکاتلند با سریع ترین وسایل زمینی سفر کرد. در سال 1855 همان سفر با بخار 14 ساعت طول می کشید.
ماشین بخار
اولین ماشین بخار ازقرن هجدهم در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت .آب توسط زغال سنگ گرم می شد تا ماشین بخار حرکت کند قبل از ماشین بخار، تمام انرژی برای کار ازنیروی بازوی انسان و حیوانات و یا از باد و رودخانه ها بدست می آمد. گرفتن انرژی نفت قدرت بیشتری به مردم داد و باعث رونق صنعت شد.
پول برای سرمایه گذاری
انقلاب صنعتی همچنین به تولید کنندگان ثروتمند برای سرمایه گذاری و بازارهایی برای فروش کالاها، بستگی داشت. کارخانه داران بریتانیائی تا حدودی به دلیل گسترش امپراتوری در آن سوی آبها واجد هر دوی این شرایط بودند. تا حوالی سالهای 1840، اغلب کارخانه ها پارچه های بافته شده ـ به شکل لباس یا پارچه ـ تولید می کردند. مقادیر انبوه این پارچه های ارزان قیمت بریتانیایی در سرتاسر دنیا و مخصوصا در هندوستان به فروش می رفت. بریتانیائیها قادر بودند تولید خود را به تعداد زیاد افزایش دهند، زیرا که مشتریهای زیادی برای کالاهایشان وجود داشت.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ادبیات در آموزش: رویکردی نوین در ارایه آموزشی کیفی به جوانان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ادبیات در آموزش: رویکردی نوین در ارایه آموزشی کیفی به جوانان دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ادبیات در آموزش: رویکردی نوین در ارایه آموزشی کیفی به جوانان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ادبیات در آموزش: رویکردی نوین در ارایه آموزشی کیفی به جوانان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ادبیات در آموزش: رویکردی نوین در ارایه آموزشی کیفی به جوانان :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش ملی آموزش در ایران 1404

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

حامد اخلاقی – دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شیراز
مصطفی اخلاقی – دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز

چکیده:

در این مقاله سعی بر آن است تا با پیشنهاد روش های نوین آموزشی، به کمک ادبیات ملی و کهن ایران، آموزش را در ایران از حالتی کمی به سوی آموزشی کیفی نزدیک کنیم. در همین راستا می توان از گونه های مختلف ادبی نوشته شده به زبان فارسی و یا ترجمه شده به فارسی از جمله کتب الهی، شعر، داستان های کوتاه و بلند، رمان و غیره، برای ایجاد حرکتی نوین در امر آموزش کشور بهره جست. برای تحقق این امر باید به جای رویکردی کمی، رویکردی کیفی نسبت بدین امر انتخاب کرد. آموزش به کمک ادبیات می تواند ماندگاری و دقت بیشتری نسبت به روش های پیشین آموزشی حفظ محور داشته باشد. در این مطالعه مسایلی همچون انتخاب و نحوه تدریس گونه های ادبی، آموزش آموزگاران، تدوین نحوه سازگار ارزشیابی و پاره ی دیگری از مسایل مطرح شده است. همچنین، با معرفی الگوهای اجرا شده در کشور های دیگر، سعی در ارایه طرحی جامع و هماهنگ با الگوهای ایرانی اسلامی دارد. با داشتن یکی از قدیمی ترین سوابق ادبی در جهان، آموزش ایرانی می تواند با استفاده از این توانایی تبدیل به الگویی بین المللی برای تمامی جهان شود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام درشرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام درشرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام درشرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام درشرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام درشرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش بین المللی مدیریت
تعداد صفحات: 16
نویسنده(ها):
فهیمه نخعی امرودی – دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری، دانشکده ادبیات، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، ایران
فرزانه بیگ زاده عباسی – استادیار، دانشکده ادبیات، گروه مدیریت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، ایران

چکیده:
این پژوهش به بررسی رابطه بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می پردازد. در این پژوهش کیفیت اطلاعات مالی مترادف با کیفیت سود درنظر گرفته شده است. معیار در نظر گرفته برای اندازه گیری کیفیت سود کیفیت اقلام تعهدی سرمایه در گردش است. به منظور محاسبه کیفیت اقلام تعهدی سرمایه در گردش از مدل دایچو و دچو 2002استفاده شده است. در این پژوهش، تعداد 00 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بازه زمانی 5832 5830- بررسی شده است. جهت آزمون فرضیه از مدل رگرسیون چند متغیره استفاده شده – است. یافته های پژوهش نشان می دهد که بین کیفیت اطلاعات مالی و نقدشوندگی سهام رابطه معناداری وجود دارد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید