پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا :

پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا

پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ها در ایران و اروپا شامل 22 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

در جاده‌های مسیر بیشتر بیابان‌های شرقی استان اصفهان، بناهای خشتی استوانه‌ای‌شکل زیادی قرار دارند که بسیاری از آن‌ها دیگر رمقی برای سر پا ماندن ندارند؛ این کبوترخانه‌ها به‌خاطر مدرن شدن شهرها، حتی در نقاط غیرمسکونی نیز جایگاهی ندارند.ساخت کبوترخانه یا «کبوترخان» حدود 350 سال پیش و در اوایل دوره‌ی صفوی در اصفهان و یزد رواج یافت و علاوه بر محلی برای نگهداری از پرندگان، برای مصارف کشاورزی و حتی صنعت دباغی در چرم‌سازی و ساخت باروت نیز از فضولات جمع‌شده در آن استفاده می‌شد. شاه‌عباس صفوی نیز خراج نسبتا سنگینی بر این بناهای با ارزش آن دوره بسته بود.

پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا
فهرست:

مقدمه
اصفهان و یزد، مرکز کبوترخانه‌ها در ایران
وقتی کبوترخانه‌ ها دیگر مایه‌ی آرامش نبودند
کبوترخانه‌ها را نمایشگاه کنید

.

عنوان: نگاهی به کبوترخانه‌ها در ایران و اروپا

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری :

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکانشگری و ابعاد تکانشگری

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

تکانشگری:

خصوصیات شخصیتی می توانند نقش مهمی در توزیع تفاوت های فردی موثر در اختلالات متعدد را بازی کنند. یکی از خصیصه های شخصیتی که هم در جامعه بهنجار و هم در سطح بالینی می تواند مورد توجه قرار گیرد، تکانشگریاست. رفتار های تکانشی جزء مهمی از رفتارهای روزانه ما هستند. این رفتارها که به آن ها، رفتارهای مخاطره آمیز یا مخاطره جویانه هم گفته می شود، طیف وسیعی از اعمالی را شامل می شود که روی آنها تامل کمتری صورت گرفته، به صورت نابالغ بروز می یابند، از خطر پذیری بالایی برخوردارند و در بسیاری از موارد در نهایت با وجود پاداش های آنی، عواقب نامناسبی را به همراه دارند ( مکری،1387). به عبارتی منظور از تکانشگری، “عمل بدون تفکر” و “عمل بدون ارزیابی پیامدها” است (اتلت ، 2007).

ویژگی های رفتار تکانشی

تکانشگری و رفتار تکانشی دارای سه ویژگی اساسی است که آن را از اصطلاحات مشابهی مانند بیش واکنشی جدا می کند. این رفتارها شتاب زده، برنامه ریزی نشده، بدون فکر و مستعد اشتباه هستند؛ در حالی که در بیش واکنشی به جای تاکید بر سرعت بروز عکس العمل، تاکید بر شدت و زمانی است که عکس العمل رخ می دهد (سوان و هولاندر، 2002 به نقل از اختیاری، رضوان فرد، و مکری،1387). همچنین نوع رفتارهای تکانشی برخلاف رفتارهای اجباری است که فرد بر وجود رفتار آگاهی دارد، و هدف از رفتار، نه کسب لذت، بلکه عموما دوری از یک اضطراب می باشد، همینطور متفاوت از رفتارهایی است که ناشی از نارسایی در داوری و تصمیم گیری است که در آن فرد در مرحله قضاوت اختلال دارد (مولر و همکاران، 2001).

فرایند تصمیم گیری یا برگزیدن یک گزینه از میان چندین گزینه، جهت مدیریت شرایط ایجاد شده، یکی از عالی ترین پردازش های شناختی به شمار می رود. تکانشگری، گونه ای ویژه از این فرایند می باشد، که به عنوان تصمیم گیری مخاطره آمیز شناخته می شود. این تصمیم گیری در شرایطی پردازش می شود که شخص با گزینه هایی روبرو می گردد که انتخاب آن ها باری از سود وزیان را در حال یا آینده به دنبال دارد. تصمیم گیری مخاطره آمیز اهمیت بالایی در زندگی فردی و اجتماعی افراد داشته، و اختلال در آن هسته اصلی پدیده تکانشگری و رفتارهای تکانشی را به دنبال دارد. رفتارهای تکانشی که در برخی رویکردها رفتارهای مخاطره آمیز نیز خوانده می شوند، عملکردهایی هستند که اگر چه تا اندازه ای با آسیب یا زیان های احتمالی همراه هستند، اما امکان دست یابی به گونه های پاداش را نیز فراهم می آورند.

رفتار تکانشی به وسیله تعاریف دارای وجه اشتراک و گاهی هم، متناقض تشریح شده اند. برخی از این تعاریف شامل: رفتار بدون تفکر کافی؛ عمل به غریزه بدون مهار ایگو و عمل سریع ذهن بدون دور اندیشی و قضاوت هشیار می باشند. بنابراین تکانشگری می تواند نقطه عطف بسیاری از اختلالات و آسیب های اجتماعی مثل خشونت، قمار، بازی های بیمارگونه، سوء مصرف مواد، رفتارهای پرخطر جنسی و اختلالات شخصیت مرزی و ضد اجتماعی باشد.

بنابر آنچه گفته شد، گاه تکانشگری را معادل کاهش ارزش تعویقی تعریف می کنند. یعنی تمایل به انتخاب پاداش های کم ولی سریع، در برابر پاداش های بزرگ تر ولی دیررس( ریچاردز، زانگ، میچل و دویت، 1999). بنابراین فردی که در برابر تاخیر در ارضاء شدن، حاضر به پذیرفتن مقادیر کمتری از پاداش می شود، تکانشگرتر است( لوگو،1998؛ هیمن، 1996).

ابعاد تکانشگری

تکانشگری دارای یک ساختار چند بعدی است که ابعادی مانند جهت دهی به زمان حال، کاهش تدریجی پاداش تاخیری، مهار گسیختگی رفتاری، خطر پذیری، هیجان طلبی، حساسیت به پاداش، مستعد بی حوصلگی بودن، لذت جویی، ضعف برنامه ریزی و… است. تکانشگری به عنوان صفت شخصیتی پایه (هرپرتز و سس، 1997) با تعیین کنندگی زیستی (هیث و دیگران، 1994 به نقل از اتلت و دیگران، 2007) هم در نظر گرفته شده است.

رفتارهای تکانشگری به عملکردهایی اطلاق می شوند که اگرچه با درجاتی از آسیب یا ضرر بالقوه همراهند، احتمال دستیابی به انواعی از پاداش های زود هنگام را نیز دارا می باشند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت :

بررسی سینمای اوانگارد و مشخصات آن و مروری بر پرفرمنس آرت

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 15

سینمای کلاسیک تعریفی خاص دارد.سینمایی است با خط داستانی مشخص ,فراز و فرودهای سناریو ,گره فیلمنامه و نتیجه گیری نهایی با شخصیت پردازی و قهرمان سازی و….اما در دهه های 20 و 30 هنرمندان آوانگارد مانند دادائیستها , نوع جدیدی از سینما را تعریف می کنند.این سینما که سینمای آوانگارد نامیده شده دارای مشخصاتی چند است:

– نزدیکی سینما به طبیعت و زندگی عادی

– حذف داستانگویی صرف کلاسیک

– در هم ریختن فرمولهای کلاسیک هنری

– تکرار بعضی المانها

– حذف قهرمانهای انسانی در سینما

– ارتباط ریتمهای موسیقی با ریتم تصاویر

– فقدان فرمولهای فیلمسازی کلاسیک مانند اوج و فرود و قهرمان سا

هنرمندان آوانگارد سینمای داستانگو را تاتر درون قوطی می دانستند!از جمله هنرمندان آوانگارد می توان«مارسل دوشان » را نام برد . anemic cinema فیلم کوتاهی است که او ساخته و بنوعی در نامش نیز با در هم ریختن کلمات سینما سعی در تصحیح تعریف ما از سینما دارد .در این فیلم یک رینگ گونه که صفحه موسیقی می باشد می چرخد و بر روی آن کلماتی فرانسوی عیان می شود در حالی که جمله ای که این کلمات ساخته اند بی معنا می باشد.

«فرنان لژه »دیگر هنرمند سینمای آوانگارد است .فیلم «باله مکانیکی »اثر او ماشینی شدن انسان را در اثر تکرار نشان می دهد یعنی اساس فیلم در تکرار است.شاتshut های لژه در فیلم بنوعی قطع شدن بدن افراد را در جنگ تداعی می کند.

Entract :اثر رنه کلر دیگر فیلم آوانگارد است که بعنوان آنتراکت بین فیلمها در سینما ساخته شده است.همچنین است فیلم« پاسیفیک 231 »اثر جان میتری که در آن سعی در ارتباط ریتمهای موسیقی با ریتم تصاویر شده است.

« قلوب زمان»:اورسون ولز _ 1934 ………اورسون ولز 19 ساله به همراه همسر 17 ساله اش این فیلم آوانگارد را ساخته و بازی می کنند.ولز بعدها فارغ از فرمولهای سینمایی آوانگارد و اسیر در سینمای هالیوودی شاهکارش همشهری کین را می سازد.

باوجود اینکه در آمریکا , سینمای آوانگارد باز داشته می شود اما کارگردانان زیادی تحت تاثیر آن بوده اند و در کارهای کارگردانان معروفی چون هال هارتلی و یا اسکورسیزی و…..در برخی لحظات از تکنیکهای آوانگارد استفاده شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

جزوه درسی مقدمه علم حقوق ( دانشگاه پیام نور )

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

 جزوه درسی مقدمه علم حقوق ( دانشگاه پیام نور ) دارای 56 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف جزوه درسی مقدمه علم حقوق ( دانشگاه پیام نور )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی جزوه درسی مقدمه علم حقوق ( دانشگاه پیام نور )،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن جزوه درسی مقدمه علم حقوق ( دانشگاه پیام نور ) :

توضیحات:
جزوه درسی مقدمه علم حقوق در قالب فایل pdf و در حجم 56 صفحه به همراه نکات کلیدی ویژه جمع بندی و نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخ نامه ، مناسب برای دانشجویان رشته های حقوق و حقوق بین الملل با کد رشته های 1223020 و 1223218.

محتویات محصول :
نکات کاربردی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 56 صفحه
نکات کلیدی ویژه جمع بندی در قالب فایل pdf و در حجم 20 صفحه
نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 96-95 با پاسخ نامه کلیدی
نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 95-94 با پاسخ نامه کلیدی
نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 95-94 با پاسخ نامه کلیدی
نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 94-93 با پاسخ نامه کلیدی
نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 94-93 با پاسخ نامه کلیدی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD :

مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD

توضیحات: 27 صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

مقدمه:

بر خلاف شخصیت­های تیپ A که در آن­ها سبک شناختی- شخصیتی مستعد فشار زیاد و بدون توجه به زمان می­باشد، تیپ شخصیتی دیگری به نام تیپ B وجود دارد که از نظر سبک شناختی- شخصی سالم­تر بوده و از نظر روان­شناختی، انعطاف­پذیرتر از تیپ A می­باشند. افراد تیپ B، جدای از فوریت زمانی هستند، اما به این نوع تقاضاهای زمانی، هنگامی که واقعاً بخواهند، می­توانند پاسخگو باشند. این اشخاص هر موقعیت را بدون پیشداوری در مورد اینکه چگونه «باید» مسایل خود را حل کنند، پاسخ می­گویند. این افراد از تعطیلات خود لذت می­برند و قادرند که در آن ایام کاری انجام ندهند و آرامش بدست آورند. آنان به سمتی که خود را با هم­ردیفان خود مقایسه کنند، کشیده نمی­شوند و شمار موفقیت­های خود را شمارش نمی­کنند. شخصیت تیپ B، ارزش شخصی را از پیروی هدف­های زندگی که در آن موقعیت اجتماعی و اقتصادی را برتر از هر هدفی قرار می­دهند، جدا می­کند. آن­ها به گونه­ای که شخصیت تیپ A گرایش به ارزیابی موفقیت­های خود به وسیله­ی خواسته­های مادی دارد، نبوده و چنین گرایشی ندارند. از آنجا که آن­ها انعطاف­پذیرند و در موقعیت­ها، جداگانه عمل می­کنند، در نزدیک شدن به موقعیتی سازگار، برای حل مسائل خلاق­ترند. شخصیت­های تیپ B گرایش دارند به این که بر اثر نیازهای درونی و از طریق درون خود حکم فرما باشند. آن­ها هنگامی که کنترل خود را از دست می­دهند، تبدیل به شخصی که از خود بی خود شده، نمی­شوند. بنابراین، شخصیت­های تیپ B، احتمال کم­تری دارد که خشمگین شوند و حتی زمانی که خشمگین می­شوند، موقعیت را با واقع بینی بیشتر می­پذیرند (شاو و دیمیسدال، 2007).

واکنش الگوهای رفتاری نوع A و B در برابر استرس

پاسخ مردم به استرس یا فشار در زندگی، شامل اجزای فیزیولوژیکی به استرس، مانند فشارخون یا میزان کورتیزول، را واکنش پذیریمی­گویند (میتوز، 1988).

…………….

تفاوت­های جنسیتی، فرهنگی و اجتماعی تیپ A و B و تأثیر آنها در واکنش­پذیری

بعضی پژوهش­ها، واکنش­پذیری افراد نوع A و B را مقایسه کرده­اند. اگرچه در نتایج این پژوهش­ها تناقض­هایی وجود دارد، اما اکثر بررسی­ها از واکنش­پذیری بیشتر در میان افراد نوع A به ویژه مردان حکایت دارد (کارور، دیاموند و هامفریز، 1985؛ کونترادا و کرانتز، 1988).

…………..

تیپ شخصیتی C

شخصیت هر فرد به عنوان عاملی تعیین کننده که بر تمامی رفتارها و گرایشات انسان سایه می­افکند، به واسطه­ی صفات و ویژگی­های ناسازگارانه می­تواند او را دچار پاره­ای از مشکلات و اختلالات شناختی، روان­شناختی و حتی جسمانی کند (سریع القدم، 1384).

…………

در آسیب­شناسی روانی، همواره به ویژگی­های شخصیتی به عنوان یک عامل سبب شناختی مهم در انواع اختلالات تأکید می­شود. ویژگی­های شخصیتی افراد می­توانند الگوهایی برای پیش بینی رفتار و حالت­های روانی آنان فراهم آورد و تفاوت­های فردی افراد عامل مهمی است که نشان می­دهد چرا برخی از افراد بهتر از دیگران با شرایط و متغیرهای محیطی کنار می­آیند و از سطوح مختلف انگیزش، رضایت و سلامت روان برخوردارند (شفیعی، جاویدی و کاظمی، 1390، انصاری و همکاران، 2013).

……….

تیپ شخصیتی D

در سال­های اخیر یکی دیگر از عوامل پیشنهاد شده که نقش تعدیل کننده را در رابطه­ی بین سلامت و استرس دارد، تیپ شخصیتی D یا تیپ درمانده می­باشد. تیپ شخصیتی D به عنوان یک تیپ شخصیتی آشفته تعریف می­شود که شامل دو رویداد همزمان هیجان­پذیری منفی (تمایل به تجربه­ی هیجانات منفی) و بازداری اجتماعی (تمایل به بازداری از خودابرازی در تعاملات اجتماعی) است (دنولت، 1998، به نقل از لاندن، 2008).

…………….

منابع

ابراهیمی سرین دیزج، زهره، اسماعیل پور، خلیل و باباپورخیرالدین، جلیل (1389). رابطه ابعاد شخصیت هگزاکو با تیپ شخصیتی C در بین دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز. فصلنامه زن و مطالعات خانواده، سال سوم، شماره 9، صفحات 26-13.

ابوالقاسمی، عباس و کیامرثی، آذر (1388). برسی رابطه نارسایی­های شناختی و فراشناخت. فصلنامه تازه های علوم شناختی، 11(1): 15-8.

ابوالقاسمی، عباس، زاهد، فاطمه و نریمانی، محمد. (1388). بررسی ارتباط احساس پیوستگی و تیپ شخصیتی D با تندرستی در افراد مبتلا به بیماری عروق کرونری. مجله علمی پژوهشی بهداشت روانی، سال یازدهم، شماره 3، صفحات 222-213.

……………

……………

Abolfathi Momtaz, Y., Tengku Aizan, H., & Rahimah, I. (2014). Smoking and cognitive function. Alzheimer”s & Dementia, 10(4): P748.

Acton, GS. (2008). Measurement of impulsivity in a hierarchical model of personality traits: Implications forsubstance use. Subst Use Misuse, 38(1): 67-83.

Allen, S., & Shultz, D. (2005).Theories of personality 8th edition. Duane.

…..

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق) دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق) :

ترجمه مقاله یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)

رشته فنی و مهندسی

Integration of Electric Vehicles in the Electric Power System (2011)

– توضیحات: 16 صفحه انگلیسی، 23 صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری به ارائه چارچوبی مفهومی در زمینه یکپارچه سازی موفق وسایل الکتریکی با سیستم های تغذیه الکتریکی می پردازد. چارچوب پیشنهادی , دو حوزه اصلی را پوشش می دهد: عملیات فنی شبکه و محیط بازار الکتریکی. همه بازیگران حاضر در این دو فرایند و نیز فعالیتهای آنها , بهمراه جزئیات مورد بررسی قرار گرفته شده اند. چندین شبیه سازی نیز بمنظور نمایش تاثیرات/مزایای احتمالی ناشی از این یکپارچه سازی ارائه شده است که شامل تحلیل حالت پایدار و رفتار پویا می باشد.

کلیدواژگان| جمع کننده , سرویسهای فرعی (کمکی) , مخزن (ذخیره سازی )وسایل نقلیه , کنترل سلسله مراتبی , ریزشبکه , ریزشبکه چندگانه , وسیله به شبکه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت معماری ارگانیک

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت معماری ارگانیک دارای 211 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت معماری ارگانیک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت معماری ارگانیک،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت معماری ارگانیک :

پاورپوینت معماری ارگانیک

پاورپوینت معماری ارگانیک دارای 211 اسلاید می باشد .و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه :

نگرش معماری ارگانیک که دردوره جعبه های ساختمانی بلند مدرن،مثل هوایی تازه برای نفس کشیدن ومفری برای تحرک و آرامش بوده

و نگاه رایت- یک معمار و شخص انقلابی، وابسته به طبیعت، با گرایشات آرمان گرایانه به آزادی فردی و اجتماعی – به عنوان نمونه

کامل و بارز نگاه ارگانیک به زندگی و معماری، حتی امروز موضوعی کهنه و تمام شده محسوب نمی شود، بلکه – شاید تحت عناوینی

دیگر- جدی تر شده و اهمیت بیشتری یافته است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک با استفاده از درجه رابطه خاکستری از دیدگاه مشتریان بانکها در شهر کاشان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک با استفاده از درجه رابطه خاکستری از دیدگاه مشتریان بانکها در شهر کاشان دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک با استفاده از درجه رابطه خاکستری از دیدگاه مشتریان بانکها در شهر کاشان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک با استفاده از درجه رابطه خاکستری از دیدگاه مشتریان بانکها در شهر کاشان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک با استفاده از درجه رابطه خاکستری از دیدگاه مشتریان بانکها در شهر کاشان :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: نخستین کنفرانس ملی توسعه مدیریت پولی و بانکی
تعداد صفحات: 21
نویسنده(ها):
رامین جباری – کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، بانک پاسارگاد؛
عادله باغبان – کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، همکاران سیستم؛

چکیده:
امروزه صنعت بانکداری ایران در حال تجربه دگرگونیها و تحولاتی جدید است که سرچشمههای مختلفی ازجمله عوامل اقتصادی، رقابتی، قانونی، مشتریان، فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد از اینرو بانکها و مؤسسات مالیکشور با چالشهای تازهای مواجه شدهاند. در این شرایط بانکهایی که روندهای اصلی را درک نموده و مدل کسب و کار خود را با قابلیتها و فرآیندها و خدمات خود را متناسب با شرایط کنونی سازگار و همسو نمایند بدیهی استنسبت به رقبا در بهره گیری از فرصتهای پیش رو چند گام جلوتر خواهند بود. تحقیق حاضر به دنبال اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک از دیدگاه مشتریان بانکها در سطح شهر کاشان است. در دهه گذشته تلاشهای فراوانی در زمینه استقرار بانکداری الکترونیک در ایران صورت گرفته است. در پژوهش حاضر با بررسی مطالعات پیشین عوامل موثر بر استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک از دیدگاه مشتریان شناسایی شده و با تحلیل اطلاعات حاصل از 762 پرسشنامه و با استفاده از درجه رابطه خاکستری به اولویتبندی کانالهای بانکداری الکترونیک بهکمک نرم افزار MATLAB پرداخته شده است که در نهایت اینترنت بانک در اولویت اول و دستگاه خودپرداز، تلفن بانک و موبایل بانک به ترتیب در اولویتهای بعدی قرار گرفتند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی خواص ماهی و میگو و اثرات امگا 3 در بدن انسان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی خواص ماهی و میگو و اثرات امگا 3 در بدن انسان دارای 61 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی خواص ماهی و میگو و اثرات امگا 3 در بدن انسان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

مقدمه :
نوع تغذیه تاثیر مهمی در سلامت یا بیماری انسان دارد. همان گونه که تغذیه صحیح می‌تواند انسان را از گزند بیماری‌ها مصون نگه دارد و سلامت انسان را تامین کند تغذیه نامناسب نیز می‌تواند موجب ابتلای انسان به بسیاری از اختلالات ناگوار و مهلک شود.
گروهی از مواد غذایی که تاثیر مهمی در سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها دارند، ماهی‌ها و آبزیان هستند. این مواد غذایی مفید که دارای ارزش تغذیه‌ای بسیار بالایی هستند، چنانچه به مقدار کافی یعنی هفته‌ای 2 تا 3 بار در برنامه‌ی غذایی افراد گنجانده شوند. در پیشگیری از بسیاری از بیماری‌ها و حتی کنترل و کمک به بهبود عوارض و اختلالات مختلف، اثرات مهمی خواهند داشت که به اختصار در این مقدمه توضیح داده شده و در ادامه به بررسی اجمالی‌تر آن‌ها می‌پردازیم.
امروزه ثابت شده است که مصرف ماهی و آبزیان به علت داشتن اسیدهای چرب اشباع نشده‌ی خاصی به نام امگا -3، در پایین آوردن چربی‌های نامطلوب خون مانند کلسترول تام، VLDI , LDL و تری گلیسرید تاثیر مهمی دارد، همچنین در حفظ تعادل فشار خون و نگه داری آن در حد مناسب موثر است.

منابع
1. www.Fishupdate.com
2. www.Food.gov.uk/news
3- برلیانت بزرگمهر- تاثیر ماهی در پیشگیری و کنترل بیماریها (جمله دنیای تغذیه) شماره 8
4- مریم فطن تاثیر مصرف ماهی در کاهش خودکشی
5- محسن جودت دلائل عدم مصرف ماهی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

معرفی نظام آموزشی پژوهش محور با رویکرد کارآفرینانه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 معرفی نظام آموزشی پژوهش محور با رویکرد کارآفرینانه دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معرفی نظام آموزشی پژوهش محور با رویکرد کارآفرینانه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی معرفی نظام آموزشی پژوهش محور با رویکرد کارآفرینانه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن معرفی نظام آموزشی پژوهش محور با رویکرد کارآفرینانه :

سال انتشار : 1389

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس ملی مدیران آموزش و پژوهش

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

تغیرات جهانی، همراه شدن این تغییرات با فناوری های اطلاعاتی و نیازهای جدید و ارضاء نشده روزافزون جوامع، بالا رفتن انتظارات دانشجویان، فزونی تقاضاهای ذینفعان، پاسخ گویی و ابزارهای جدید ارائه مطالب آموزشی همگی چالش های کنونی هستند که نیاز به نوآوری در آموزش عالی را ایجاب می نمایند. از این رو در این نوشتار کوشش شده است با معرفی و تعریف نظام آموزش پژوهش محور پرورشی همراه با نحوه تعیین حوزه تمحض برای هر دانش پژوه به عنوان نوآفرینی در اجرا و معرفی مزیت ها و ویژگی ها و فواید این نظام،‌ به تفاوت ها و تمایزهای آن با نظام آموزشی کنونی پرداخته می شود. در ادامه بررسی می توان، بخشی از نظام نامه آموزش پژوهش محور پرورشی(اهداف، سیاست ها و خطوط مشی، ضمانت ها و…) و ارائه پیشنهادهایی برای اثر بخش تر شدن دوره های آموزشی در کشور با رویکرد کارآفرینانه مبنی بر نحوه استقرار نظام آموزشی فوق الذکر و گسترش و تعمیم آن، عرضه کرد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید