بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند :

بررسی معضلات آموزشی نظام آموزشی هند و مروری بر مشکلات زبان فارسی در هند

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 20

پائین بودن نرخ سواد در هندوستان که فقر اقتصادی از جمله مهم ترین عوامل آن محسوب می گردد مهم ترین معضل آموزشی کشور است. بنابر برآوردهای به عمل آمده بیش از یک سوم جمعیت هندوستان زیر خط فقر زندگی می کنند. اگر چه حضور در مدارس رایگان می باشد اما هزینه تهیه کتاب، لباس مدرسه و حمل و نقل برای خانواده های فقیر هزینه ای هنگفت به شمار می رود. در خانواده های فقیر، مشارکت دختران در نگهداری از کودکان و فعالیت های روزمره خانواده، چنین معضلی را ایجاد نموده است. اگر خانواده ای به دلیل مواجه با مسائل مالی مجبور به انتخاب در مدرسه فرستادن فرزندان دختر یا پسر خود باشد قطعاً این پسر خانواده از فرصت تحصیل برخوردار می گردد. واکنش منفی والدین در امر آموزش دختران، خود به عنوان مانع بزرگ در حوزه آموزش دختران محسوب می گردد. اغلب والدین از آموزش پسران تحت عنوان سرمایه ای بزرگ یاد می کنند. چرا که در زمان پیری والدین، این فرزند پسر است که از استعلاعت مراقبت از آنان برخوردار می باشد. به عبارت دیگر، اکثر والدین هندی از دختران تحت عنوان اتلاف هزینه یاد می کنند. چرا که دختران پس از ازدواج با خانواده شوهر زندگی کرده و والدین مستقیماً از این وضعیت سودی نمی برند. علاوه بر این دخترانی که از سطح بالای آموزشی برخوردارند نیز به واسطه ازدواج با پسران همسطح و هم پایه خود از لحاظ تأمین جهیزیه هزینه هنگفتی برای خانواده های خود به بار می آورند. از جمله مهمترین معضلات نظام آموزشی کشور هند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1 استقلال مطلق دانشگاهها :

دانشگاههای سراسرکشوردرفعالیت های مختلفی نظیر پذیرش دانشجو، گزینش استاد،تدارک برنامه های درسی ،نحوه ارزشیابی تحصیلی و…… به صورت مستقل عمل نموده و سازمان هایی نظیر کمیسیون اعتبارات دانشگاهی (یو.جی .سی ) منحصرا از نقش پیشنهاد دهنده برخوردار می باشند.

2 اختلاف سطح و امکانات گروههای آموزشی :

اغلب گروههای آموزشی از جهت کادرآموزشی ، منابع مالی ، تجهیزات ،کتابخانه تخصصی و ساختمان در وضعیت نامناسبی قرار داشته و تنها معدودی از دانشگاهها از موقعیت بهتری برخوردار می باشند.

3- عدم وجودمرکزملی تائید و اعتباربخشی آموزشی :

اگرچه کمیته بررسی کمیسیون اعتبارات دانشگاهی به تعیین معیارها و استانداردهای آموزشی مبادرت می نماید ،با این وجود ارگان ملی خاصی عهده دار نظارت بر عملکرد اجرایی دانشگاه ها نبوده و مکانیسم نظارتی خاصی نیز وجود ندارد.

4 گسترش بی رویه دوره های آموزش عالی و ظرفیت پذیرش دانشجو :

طی دهه گذشته دانشگاههای هند درایجاد و گسترش دوره های آموزشی علوم مختلف شتاب بی مورد به خرج داده و بدون فراهم آوری زیربنای لازم به تشکیل دوره های جدید ویا افزایش نرخ پذیرش دانشجو مبادرت نمودند. از این روی تضعیف دوره ها اثر چاره ناپذیری بر استانداردها و معیارهای آموزشی کشورگذارده است .چراکه از دانشجویانی که به اتمام دوره های آموزشی بدون امکانات زیربنایی نائل آمده اند، نمی توان انتظار داشت از شایستگی های برابر با آن دسته از دانشجویانی که از دانشگاههایی با امکانات بهتر فارغ التحصیل میگردند،برخوردار باشند. اگرچه مدرک هر دو مشابه است . طبعاً دانشجویانی که از آموزش بهتر برخوردار بوده اند، درگزینش شغل و در میدان عمل ،از وضعیت بهتری برخوردار می باشند. طبق اطلاعات بدست آمده، تعداد فارغ التحصیلان دانشگاههای هند در اغلب رشته های تحصیلی تا 4 برابر میزان مورد نیاز بازار کار است . در نتیجه بسیار عادی است اگر چنانچه شخصی با وجود برخورداری از مدرک کارشناسی ارشد در پستی بسیار پائین تر از سطح خود مشغول به کار شود. از سوی دیگر این مسئله سبب سوئ استفاده برخی ازکارفرمایان شده و به استخدام افرادی با مهارت و صلاحیت هایی بسیار بالاتر از درجه نیازمندی مبادرت می نمایند که این امرخود به تحقیر افراد برخوردار از تحصیلات عالیه منتهی می گردد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس :

توضیحات:

پاورپوینت جهت ارائه سمینار درس شیمی معدنی با عنوان تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس، در حجم 21 اسلاید با محیط زیبا، همراه با تصاویر و توضیحات کامل.

مورد استفاده برای سمینار شیمی معدنی و کنکور ارشد و دکتری

بخشی از متن:

– قدرت اسیدی آب، زمانی که به فلز کئوردینه می شود افزایش پیدا می کند.

– بسیاری از کمپلکس های فلزی در یک تعادل آبی هیدروکسو در ناحیه مشترک pH از 3 تا 11 درگیر خواهند شد …

پاورپوینت تغییر واکنش پذیری لیگاند با تشکیل کمپلکس
فهرست مطالب:

– قدرت اسیدی لیگاندهای کئوردینه شده

آب کئوردینه شده

امونیاک و آمین های کئوردینه شده

لیگاندهای کئوردینه شده دیگر

– جایگزینی الکتروفیل در کمپلکس های فلزی

– اثر پوشاندن

– مزاحمت واکنش استوکیومتری

– تغییرات کشش مولکولی

– عملکرد لیگاند

– نتیجه گیری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن :

مروری بر تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی و سوخت دیزل و تزریق آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 8

موتور های دیزلی بر خلاف موتور های بنزینی

تفاوت اصلی بین موتور های دیزلی و بنزینی :

• یک موتور بنزینی مخلوط هوا و گاز را مکش می کند و آنرا متراکم می کند و بعد مخلوط را با جرقه مشتعل می کند . یک موتور دیزلی فقط هوا را می گیرد و آنرا متراکم می کند و بعداً سوخت را به داخل هوای متراکم تزریق می کند . گرمای حاصل از متراکم شدن هوا موجب مشتعل شدن خود به خودی سوخت می شود .

• نسبت تراکم موتور های بنزینی8:1 تا 12:1 است، در حالیکه نسبت تراکم موتور های دیزلی 14:1 به بالا مثلاً 25:1 است . نسبت تراکم بالای موتور های دیزلی منجر به بهتر شدن بازده می شود .

• موتور های بنزینی معمولاً از کاربراتور استفاده می کنند که هوا و سوخت را قبل از ورود به داخل سیلندر مخلوط می کند یا دریچه تزریق سوخت دارند که فقط سوخت را پیش از مرحله مکش می پاشد(بیرون سیلندر). موتور های دیزل از تزریق سوخت مستقیم استفاده می کنند یعنی سوخت را مستقیماً به داخل سیلندر می پاشند .

یمیشن زیر سیکل دیزل را در یک کنش نشان می دهد، شما می توانید آن را با ایمیشن موتورهای بنزینی مقایسه کنید و تفاوت آنرا ببینید .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم) دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم) :

پاورپوینت جمعیت جهان (درس 7 مطالعات اجتماعی نهم)

پاورپوینت درس 7 مطالعات اجتماعی نهم جمعیت جهان

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 22 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاریخچه جاده سازی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاریخچه جاده سازی دارای 106 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاریخچه جاده سازی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاریخچه جاده سازی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاریخچه جاده سازی :

تاریخچه جاده سازی

چکیده:

هدف از این نوشته ،توضیح نظریه اصلی برای کار در ساختار جاده و فعالیت های مربوط می باشد . به علاوه نمونه هایی از کار برد های عملی نظریه پایه هم بیان می شود . توجه می شود که این متن میزان خاصی برای اشخاص باشد که برای NVQ و BTECوند و همچنین تحت آموزش های ،انجام تحقیقات بیشتر در مهندسی متمدن قرار می گیرند . محتوای متن برای دانشجویان و مهندسانی که در جستجوی موفقیت های مهندسین تکنسین یا به کار بردن افراد دارای امتیاز هستند مفید خواهد بود .آن هایی که در جستجوی مهارت های ساختاری معتبر توسط NVQ هستند این کتاب برایشان ارزش فوق العادهای خواهد داشت .

کار جاده :نظری وعلمی فاصله میان طرح و تکنیک های ساختاری را پر می کند و یک مقدمه شکل گیری و قابل توجهی را با تنوع بالایی از ساختار و کار اصولی مهیا می کند که حالت کار جاده را می سازد . چاپ پنجم به روز شده است و شامل استاندارد های اروپایی برای تعریف وضعیت ها و تغییراتدر جزییات و تکنولوژی می باشد . نویسندگان امیدوارند که بتوانند تشکر و قدردانی خودشان را به تمام مهندسین ،دانشجویان و دوستانی که به نحوی زمان و دانش شان را در پیشرفت پیشنهادات اراته دادند مخصوصا برای تعیین دیدگاهمان ابراز دارند . قدر دانی های مخصوص David Fanthorbوری مواد و آزمایشاتcarillion,engineer,andy hurrock برای تولید ترسیم هایی از مدیریت ترافیک با استفاده از(cone 0/7) اختصاص داده می شود .

Malcolm cospon

Steve Beresford

Paul mccormick

1- توسعه بزرگراه

2- مقدمه :سیستم های جاده اولیه

نیاز به جاده ها ناشی از اختراع چرخ در حدود 5000 سال پیش می باشد ،احتمالا منشا آن در سامورایی (سومری ها )می باشد (3000سال قبل از میلاد )در بریتانیا تاریخ نخستین چرخها به عصر برونزبر میگردد بعضی مطالب خلاصه در مورد جاده های اولیه در قسمت های مختلف جهان مثل عنوان های زیر آمده است :

تمدن چینی

یکی از نخستین و بهترین جاده های شناخته شده جاده ابریشم چین میباشد که تاریخ آن به 2600سال قبل از میلاد بر میگردد چینی ها رمز بافتن ابریشم را کشف کردند و این ماده قیمتی را توسط جاده به هند فرستادند و با دندانهای عاج بر گشتند

ط: امپراطوری پارس

این یک سازمان تجاری بزرگ بود ،ابریشم از چین وارد میشود و دوباره به اروپا د ر طول جاده هایی که ساخته بودند صادر می شد 0آنها همچنین از چینی ها ظروف چینی و لوازم چوبی گران قیمت می خریدند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی :

متغیرهای پیشینه تحقیق: عوامل موثر بر شغل زنان شاغل، مشکلات معلمان و معلمان کودکان استثنایی

توضیحات: 8 پیشینه تحقیق داخلی و 4 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب دارای 65 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب :

پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب ،در حجم 65 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
زمینه های اصلی مدرنیته:
دکارت اولین فیلسوفی است که نظریه شخصیت مدرن را طرح کرد .
مدرنیته به جامعه مدرن گفته میشه.دوره ی تاریخی بین سال های 1630-1940 میلادی را در بر دارد و واجد جنبش های متعدد فرهنگی و عقلانی است.
برخی ازنظریه پردازان مدرنیته را یک جریان مثبت در زندگی معاصر میدانند و برخی دیگر بلای بشریت گویند.
فلسفه دوران مدرن حاوی دو جریان اصلی راسیونالیسم و امپریسیم است از نظر راسیونالیستی انسان مدرن معلق و بی ثبات که عدم تعیین در ذات او است امپریسیت هایی مانند جان لاک نیز معتقد بودند هیچ چیز در فهم نیست مگر اینکه در حس بوده باشد.

چهار زمینه ی اصلی مدرنیته:
رنساس
جنبش اصلاح دینی
روشنفکری
انقلاب صنعتی

تاثیرمدرنیته در چهار حوزه بررسی گردیده:
1.درحوزه اجتماعی مدرنیته موجب دگرگونی نظام طبقه بندی رایج اجتماعی گردید. 2.درحوزه سیاست مفاهیمی مانند جمهوری و دموکراسی از خواست .
3.درحوزه اقتصاد مدرنیته موجب ظهور شرکت های چند ملیتی فوردیسم و عصر صنایع نوین است. 4.درحوزه فرهنگ مدرنیته موجب تحول در الگوی نگرش به زنان اموزش و پرورش مذهب رسانه ها اطلاعات و… است
و…

پاورپوینت فصل سوم کتاب معماری معاصر از شرق تا غرب
فهرست مطالب:
معماری دوران مدرن
زمینه های اصلی مدرنیته
چهار زمینه ی اصلی مدرنیته
تاثیر مدرنیته در چهار حوزه بررسی گردیده
معماری مدرن
معماری بین جنگ های جهانی
معماری صنعتی
فرانک لوید رایت
آلوار آلتو
لوئی کان
لوئیس باراخان
به سوی معماری پست مدرن
بروتالیسم
تندیس گرایی
معماری بسوی آینده
گروه 10
ساختارگرایی
آرشی گرام
متابولیست ها
سازه گرایی در معماری
معماری های تک
رنزو پیانو
ریچارد راجرز
نورمن فاستر
معماری های تک
معماری اکوتک
معماری ارگانیک-تک
سانتیاگو کالاتراوا
معماری سبز – اکولوییک
کن بینگ
گلن مورکات ( 000 -1936)
نیکولاس گریمشاو ( 0000000 -1939)
پروژه های باغ های ایدن (عدن)، نیکولاس گریمشاو
معماری پایدار
منبع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 65 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD معماری رنسانس(7 صفحه)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اسکار نیمایریبریو

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اسکار نیمایریبریو دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اسکار نیمایریبریو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اسکار نیمایریبریو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اسکار نیمایریبریو :

پاورپوینت اسکار نیمایریبریو

پاورپوینت اسکار نیمایریبریو شامل 23 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت اسکار نیمایریبریو
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

اسکار نیمایریبریو دی آلمیدا سوارس فیلو، متولد 15 دسامبر 1907 در شهر ریو دوژانیرو برزیل می باشد. وی در دانشگاه Escola Nacional (دانشگاه فدرال ریو دوژانیرو) فارق التحصیل شده و اولین دفتر معماری خود را در کارگاه تایپوگرافی (حروف چینی) پدرش افتتاح کرد. وی به عنوان مشهورترین معمار برزیلی و یکی از صاحب سبک ترین معماران جهان ،علی الخصوص به خاطر شهر برازیلیا شناخته می شود.

پاورپوینت اسکار نیمایریبریو
فهرست:

بیوگرافی اسکار نیمایریبریو
آثار

.

عنوان: اسکار نیمایریبریو

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 23 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

شناسایی بهترین روش تخمین تراوایی درچاه های فاقد مغزه به کمک روشهای خوشه سازی، شبکه عصبی مصنوعی و منطق فازی دریک مخزن کربناته

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 شناسایی بهترین روش تخمین تراوایی درچاه های فاقد مغزه به کمک روشهای خوشه سازی، شبکه عصبی مصنوعی و منطق فازی دریک مخزن کربناته دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسایی بهترین روش تخمین تراوایی درچاه های فاقد مغزه به کمک روشهای خوشه سازی، شبکه عصبی مصنوعی و منطق فازی دریک مخزن کربناته  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی شناسایی بهترین روش تخمین تراوایی درچاه های فاقد مغزه به کمک روشهای خوشه سازی، شبکه عصبی مصنوعی و منطق فازی دریک مخزن کربناته،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن شناسایی بهترین روش تخمین تراوایی درچاه های فاقد مغزه به کمک روشهای خوشه سازی، شبکه عصبی مصنوعی و منطق فازی دریک مخزن کربناته :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

این مطالعه برروی 5حلقه چاه درتوالی یک مخزن کربناته صورت پذیرفت اطلاعات نمودارهای کامل مخزنی این چاه ها دردسترس قرارگرفت علاوه براین دوچاه a,B اطلاعات تراوایی مغزه را نیز به همراه داشتند بابکارگیری روشهای خوشه سازی و استفاده ازنمودارهای مخزنی و تراوایی مغزه بعنوان داده های ورودی مدل درچاه A تراوایی به روشهای MRGC ، AHC وSOM D-C باخوشه های مختلف درهرروش تخمین زده شد و درنهایت منجر به انتخاب بهترین مدل برای تخمین تراوایی درهرروش گردید درادامه بااستفاده ازروش شبکه عصبی مصنوعی ANN و منطق فازی Fuzzy-Logic تراوایی درمدلهای متفاوت درچاه A تخمین زده شد و دراین دوروش نیز تخمین تراوایی دربهینه ترین مدلها انجام گرفت درتمامی روشهای مورداستفاده تخمین تراوایی ابتدا درچاه A با نظارت داده تراوایی مغزه صورت گرفته و پس ازمعرفی مدل بهینه تخمین تراوایی درچاه B بااستفاده ازمدل بهینه ی مورداستفاده درچاه A ولی بدون نظارت تراوای مغزه درچاه B صورت گرفت و سپ س تراوایی تخمین زده شده باتراوایی مغزه دراین چاه مطابقت داده شد تادقت تخمین تراوایی درچاه فاقد مغزه ارزیابی شود درنتیجه بهترین تخمین تراوایی درچاه A متعلق به روش شبکه عصبی مصنوعی با میزان ضریب همبستگی CC=0.933 معرفی شد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تحلیل رفتار صفحات کامپوزیتی منحنی شکل در برابر ضربه با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تحلیل رفتار صفحات کامپوزیتی منحنی شکل در برابر ضربه با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحلیل رفتار صفحات کامپوزیتی منحنی شکل در برابر ضربه با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تحلیل رفتار صفحات کامپوزیتی منحنی شکل در برابر ضربه با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحلیل رفتار صفحات کامپوزیتی منحنی شکل در برابر ضربه با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: هشتمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

فرهاد رحیمی – کارشناس ارشد ، سازمان صنایع دریایی، شیراز، بلوار چمران
کامبیز بخشنده – عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، شیراز، بلوار چمران
ایرج رجبی – عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، شیراز، بلوار چمران

چکیده:

در این مقاله با استفاده از نتایج آزمایش و آنالیز عددی و مقایسه آنها، ضربه با انرژی پایین بر روی صفحات کامپوزیتی با شعاع انحناء مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. برای انجام آنالیزها از نرم افزار اجزاء محدود پترن/دایترن (MSC/Patra/Dytran) استفاده شده است. در این مطالعه، پاسخ ضربه (نیروی برخورد) بصورت تابعی از شعاع انحناء صفحه کامپوزیتی، تراکم شبکه بندی، وزن، سرعت و اندازه ضربه زننده و بطور کلی مواردی که باعث افزایش دقت تحلیل می شوند، در نظر گرفته شده است. به منظور نشان دادن دقت تحلیل غیرخطی اجزاء محدود بیش از 265 تحلیل غیر خطی صریح (Explicit) انجام شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید