پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA) :

پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از مدل تحلیل پوششی داده­ها (DEA) دارای 26صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد

جزئیات::

بیان مسأله (تشریح ابعاد، حدود مسأله ، معرفی دقیق مسأله، بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسش های تحقیق ، منظور تحقیق ) :

اهمیت و ضرورت:

سوابق مربوط ( بیان مختصر سابقه تحقیقات انجام شده درباره موضوع و نتایج به دست آمده در داخل و خارج از کشور نظرهای علمی موجود درباره موضوع تحقیق ) :

پژوهش های داخلی:

پژوهش های خارجی:

فرضیه ها ( هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شده است .) :

تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها :

اهداف تحقیق ( شامل اهداف علمی1 ، کاربردی 2 و ضرورت های 3 خاص انجا تحقیق ):

هدف کاربردی بیان نام بهره وران ( اعم از مؤسسات آموزشی و اجرایی و غیره ):

جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق :

نوع روش تحقیق:

انواع متغیرها (وابسته – مستقل و…):

جامعه، نمونه و روش نمونه گیری:

ابزار پژوهش (شرح کامل پرسشنامه ها و پکیج ها) :

روش تجزیه و تحلیل اطلاعات :

مقدمه

امروزه به دلیل پیچیدگی های فزاینده محیطی، محدودیت منابع و امکانات تولید و رشد سریع هزینه ها موضوع افزایش کارایی و بهره وری کلیه مؤسسات، کانون توجه مدیران قرار داده و ضرورت کاربرد اصول علمی و مدیریتی را در این بخش توجیه می کند. یکی از مهم ترین این اصول اندازه گیری کارایی است. ارزیابی عملکرد و متعاقب آن رتبه بندی واحدهای سازمانی به صورت روش های سنتی با استفاده از نسبت های مالی و شاخص های مالی رایج صورت می­پذیرد که این امر مسئله ارزیابی عملکرد را به چالش واداشته است.تحلیل پوششی داده­ها تکنیکی است که از کلیه مشاهدات گردآوری شده برای اندازه­گیری کارایی استفاده می­کند در واقع این روش با استفاده همزمان از چندین ورودی و چندین خروجی برخلاف روش­های سنتی هر کدام از مشاهدات را در مقایسه مرز کارا بهینه می­کند(مهرگان، 1383).

بنابراین در تحقیق حاضر، با هدف بررسی و شناخت مدل تحلیل پوششی داده ها و ارزیابی کارایی و بهره­وری شرکت های تعاونی با استفاده از مدل تحلیل مذکور، پس از مرور ادبیات موضوعی مربوط از میان جامعه آماری کل شرکت های تعاونی، تعداد 21 شرکت ناهمگن در شرکت های تعاونی که دارای صورت حساب (ترازنامه) و صورت سود و زیان از تاریخ 1/1/90به مدت دو سال لغایت 29/12/91 انتخاب شدند. سپس با جمع آوری اطلاعات لازم، ارزیابی کارایی و بهره وری شرکت های تعاونی و رتبه بندی آنها پرداخته شد و در پایان نیز پیشنهاداتی برای مدیران ارائه شد.

رتبه بندی شرکت ها نقاط ضعف و قدرت شرکت ها و همچنین فرصت ها و خطرات سرمایه گذاری در آنها را به خوبی مشخص می کند. روش های نوین در برآورده کردن کارایی ما را متوجه روشی نو با رویکردی جامع به نام تحلیل پوششی داده ها (DEA) معطوف می دارد.

در این فصل پس از ارائه مقدمه، به بیان مسئله تحقیق و همچنین اهمیت و ضرورت تحقیق پرداخته می شود. همچنین اهداف تحقیق ، سؤالات (فرضیات) اصلی و فرعی، مدل مفهومی تحقیق، قلمرو تحقیق شامل قلمرو موضوعی و زمانی و مکانی و در نهایت واژه های کلیدی تحقیق ارائه شده است.

بیان مسأله

ارزیابی عملکرد سازمان­ها و شرکت­ها از موضوعاتی است که مدیران و محققین توجه زیادی به آن داشته­اند و تاکنون در این زمینه، مقالات زیادی منتشر شده است. وجود و یا عدم وجود نظام ارزیابی عملکرد کارآمد ، با حیات و مرگ سازمان رابطه­ای مستقیم دارد. تعاونی­ها سازمان­هایی هستند که باید مستقلاً و به دور از حمایت و نظارت دولت تشکیل شده و به کار خود ادامه می­دهدو یا اینکه لازم است زیر چتر حمایتی دولت قرار گیرند. اما این حمایتها دائمی نبوده صرفاً تا زمانی که دولت­ها بر تصمیم خود اصرار داشته باشند تا به اهداف سیاسی و اقتصادی نایل شوند پابرجا بوده است. بر پایه فلسفه تعاون ایجاد و گسترش تعاونی­ها صرفاً بایستی توسط مردم صورت گیرد یعنی اعضاء به حیات خود تداوم بخشند.هر شرکت تعاونی متعهد به ارائه خدمات به اعضاء مربوط می­باشند در این راستا شناسایی شاخص­های مؤثر بر عملکردها و اندازه­گیری کارایی هر یک از شرکت­ها و شناخت نقاط قوت و ضعف آنها در اهمیت بالایی برخوردار است.

تحلیل پوششی داده ها (DEA) روشی برای مقایسه و ارزیابی کارایی نسبی واحدهای تصمیم گیرنده ایست که هر یک دارای چندین ورودی و خروجی مشابه هستند، مانند مدارس، دانشگاه ها، بانک ها و غیره (Kleine,2001).در این تحقیق با استفاده از ابزار تحلیل پوششی داده­ها به ارزیابی عملکرد و تعیین کارایی و رتبه­بندی چندین شرکت موجود در تعاونی خواهیم پرداخت.

چالش اصلی این تحقیق تعیین نقاط قوت و ضعف شرکت­های مورد نظر با استفاده از پارامترهای موجود در ترازنامه و تعیین منابعی که موجودی ناکارامدی شرکت­های ناکارا می­گردد و همچنین اتخاذ تصمیمات و ارائه راهکارها برای قرار گرفتن شرکت­های ناکارا در مرز کارایی و یا افزایش رتبه آنها در رتبه­بندی تحقیق حاضر می­باشد.

در این راستا مسئله اصلی تحقیق عبارتست از:وضعیت عملکردی شرکت­های تعاونی شهرستان کرمان از حیث کارامدی چگونه است؟

اساس کار ارزیابی عملکرد شرکت های تعاونی شهرستان کرمان با استفاده از تکنیک تحلیل پوششی داده ها (DEA) است، تحلیل پوششی داده ها یک تکنیک غیرپارامتری برای اندازه گیری کارایی نسبی یک مجموعه از واحدهای تصمیم گیری متجانس است. عبارت نسبی به این دلیل است که کارایی، نتیجه مقایسه واحدهای تصمیم گیرنده با یکدیگر است. از انواع مدل هایی که برای تحلیل مفهوم کارایی و به منظور ارزیابی کارایی نسبی واحدهای تصمیم گیرنده در تحلیل پوششی داده ها مورد استفاده قرار می گیرند. می توان به مدل های CCR (چارنز، کوپر و رودز (1978))، BCC (بنکر، چارنز و کوپر (1984))، مدل جمعی، مدل اندرسن پیترسن (1993) و مدل SBM (تون (1999)) اشاره نمود که در تحقیق حاضر پس از جمع آوری شاخص ها و تعریف واحدهای تصمیم گیری، مدل مناسب انتخاب شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس دارای 44 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس :

پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس

پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

استیس سال 1919 در مینه اپولیس واقع در مینه سوتا متولد گردید. وی از دانشگاه مینه سوتا فارغ‌التحصیل شد. در آنجا دانشجوی اسکینر بود. بعد از گرفتن دکترا، به دانشگاه ایندیانا رفت. وی پس از بازگشت از ارتش آمریکا در پایان جنگ جهانی دوم، موقعیت حرفه‌ای‌اش را به‌عنوان یکی از بانیان نظریه ریاضیاتی یادگیری مستحکم ساخت. با ظهور کامپیوترهای دارای سرعت و ظرفیت بالا، مدل استیل، اساس هوش مصنوعی شد.

استیل از دانشگاه ایندیانا به دانشگاه استنفورد رفت و ازآنجا به دانشگاه را کفلر در نیویورک عزیمت کرد و سرانجام به دانشگاه هاروارد رفت و دوباره با اسکینر همکاری را از سر گرفت. بعد از بازنشستگی از هاروارد به بلومینگتون واقع در ایند یانا بازگشت و به فعالیت‌های خود ادامه داد. یکی از بارزترین فعالیت‌های استیس در نظریه یادگیری، مدلی است که از هوش ارائه داد.

که در آن نرخ تغییر در دانش انسان را برابر با نتیجه هوش او و تفاوت بین سطح فعلی دانش و آگاهی‌شان دانست.علت شهرت استیس نظریه آماری یادگیری اوست

استیس در سال 1997 مدال علم را که بالاترین افتخاری است که از سوی بنیاد ملی علم به کسی داده می‌شود دریافت کرد. در حکم این جایزه آمده است:”برای نظریه‌های بنیادین مربوط به شناخت و یادگیری که زمینه‌ی روانشناسی آزمایشی را تغییر داد و به علم شناختی کمی منجر شد.

روش‌های پیشگام او درباره‌ی الگوهای کمی و تأییدش بر دقت و استواری علمی معیاری شد برای علم روانشناسی جدید”

نظریه استیس را می‌توان کوششی برای کمی کردن نظریه گاتری دانست. نظریه گاتری به‌گونه‌ای فریبنده ساده به نظر می‌رسد؛ پاسخ‌ها در یک کوشش واحد به محرک‌ها پیوند می‌خورند.

وقتی‌که شخص به طرح پرسش درباره‌ی آن می‌پردازد، مثلاً اینکه ماهیت یک محرک به‌تفصیل چیست، به‌زودی متوجه می‌شود که این نظریه بسیار پیچیده‌تر از آن است که نخست به تصور درمی‌آید. استیس این پیچیدگی را موردپژوهش قرار داده و مدلی را ارائه کرده است که به‌خوبی روشنگر مطلب است.

استیس نظریه نمونه گیری محرک را مطرح ساخت که فرضیات این نظریه به شرح زیر می باشد:

و …

پاورپوینت نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس
فهرست مطالب

مقدمه

تعمیم

خاموشی

بازگشت خود به خودی

جور کردن احتمال

الگوی یادگیری مارکوف استیس

آزمایش جفت های متداعی

استیس و روان شناسی شناختی

اهمیت حافظه

الگوی آرایش شناختی: رده بندی و طبقه بندی

نظریه نمونه گیری

دیدگاه استیس درباره تقویت

ارزش یابی از نظریه استیس

انتقاد ها

پایان

عنوان : نظریه نمونه گیری محرک ویلیام کی استیس

فرمت : پاورپوینت

حجم : 712 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان :

متغیرهای پیشینه: انتخاب اسباب بازی و رفتار خشونت آمیز کودکان

توضیحات: 5 پیشینه داخلی و 3 پیشینه خارجی (word) به همراه منابع آنها

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و فصل دوم پایان نامه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا دارای 24 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا :

پاورپوینت ویژگی های طبیعی آسیا (درس 17 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم)

پاورپوینت درس 17 مطالعات اجتماعی هشتم ویژگی های طبیعی آسیا

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 24 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست دارای 63 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست :

پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست

پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست شامل 63 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بی‌اشتهایی عصبی، یک اختلال تغذیه‌ای است که باعث می‌شود افراد در مورد وزن خود و غذایی که می‌خورند، وسواس فکری داشته باشند. افراد مبتلا به عارضه بی‌اشتهایی عصبی، سعی و کوشش فراوانی در جهت نگهداری وزنشان در محدوده خیلی پایین‌تر از میزانی که نسبت به سن و قدشان طبیعی است، می‌کنند. جهت جلوگیری از افزایش وزن و یا به منظور ادامه کاهش وزن، افراد مبتلا به بی‌اشتهایی عصبی، ممکن است گرسنگی زیادی تحمل کنند و یا به حد افراط ورزش نمایند.

در حقیقت بی‌اشتهایی عصبی، مشکلی عمده در خصوص غذا نیست، بلکه روشی ناسالم جهت تلاش و کوشش در غلبه بر مشکلات احساسی است. وقتی شما مبتلا به این عارضه هستید، اغلب لاغری را با ارزش‌های فردی یکسان فرض می‌کنید.

غلبه‌ یافتن بر بی‌اشتهایی عصبی می‌تواند بسیار دشوار باشد. اما با درمان، شما می‌توانید حس بهتری از خود به دست آورید، به عادات غذایی سالم‌تر برگشته و بسیاری از عوارض جدی مربوط به بی‌اشتهایی عصبی را در خود از بین ببرید.

نشانه ها

بعضی از افراد مبتلا به بی‌اشتهایی عصبی، بیشتر وزن خود را از طریق محدودیت شدید مقدار غذایی که می‌خورند، از دست می‌دهند. همچنین این احتمال وجود دارد که آنها سعی در کاهش وزن خود با انجام ورزش و فعالیت شدید بدنی داشته باشند. برخی دیگر از مبتلایان به این عارضه، مشابه حالتی که در بیماری بولیمیا شایع می‌باشد، در خوردن زیاده‌روی کرده، سپس آن را بیرون می‌آورند

آنها کالری دریافتی خود را با انجام عمل استفراغ بعد از غذاخوردن و یا با استفاده غیرصحیح از مسهل‌ها و دیورتیک‌ها کنترل می‌نمایند.

صرف نظر از اینکه این کاهش وزن چگونه انجام می‌شود، بی‌اشتهایی عصبی، پاره‌ای علائم و نشانه‌های جسمانی، احساسی و رفتاری دارد.

علائم و نشانه‌های جسمانی بی‌اشتهایی عصبی :

علائم و نشانه‌های جسمانی بی‌اشتهایی عصبی عبارتند از:

• کاهش بیش از حد وزن بدن
• ظاهر لاغر
• شمارش غیر طبیعی سلول‌های خونی
• خستگی
• بی‌خوابی
• سرگیجه و یا ضعف و غش
• رنگ متمایل به آبی انگشتان
• موهای کم‌پشت، شکننده و یا ریزش مو

• موهای نرم و کرک‌مانندی که سطح بدن را می‌پوشاند
• قطع قاعدگی
• یبوست
• پوست خشک
• عدم تحمل به سرما
• ضربان نامنظم قلب
• کاهش فشار خون
• کم شدن‌آب بدن(دهیدراتاسیون)
• استئو پروز(پوکی استخوان)
• تورم دست‌ها و پاها

علائم و نشانه‌های احساسی و رفتاری بی‌اشتهایی عصبی:

مشخصه‌های احساسی و رفتاری که در ارتباط با بی‌اشتهایی عصبی می‌باشند عبارتند از:

• خودداری و امتناع از خوردن
• انکار و تکذیب گرسنگی
• ترس از افزایش وزن
• دروغ گفتن در مورد مقدار غذایی که خورده شده
• فعالیت بدنی و ورزش بیش از اندازه
• خلق و خوی پایین(فقدان احساسات)
• کناره‌گیری از اجتماع
• تحریک‌پذیری
• مشغله فکری و درگیری ذهنی زیاد در رابطه با غذا
• کاهش میل جنسی
• خلق و خوی افسرده
• احتمال استفاده از ملین‌ها، محصولات کمک‌کننده در لاغری و یا سایر محصولات گیاهی

و …

پاورپوینت بی ‌اشتهایی عصبی چیست
فهرست مطالب

مقدمه

نشانه ها
علت
عوامل خطر
عوارض
آمادگی برای ویزیت پزشک
چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟
آزمایش های تشخیصی
درمان دارویی
تغییر شیوه زندگی
نکات اساسی درمان
پیشگیری
پایان

عنوان : بی ‌اشتهایی عصبی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.08 مگابایت

تعداد صفحات : 63

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی :

متغیرهای پیشینه تحقیق: درمان شناختی رفتاری بر بی میلی جنسی

توضیحات: 4 پیشینه تحقیق داخلی و 5 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

دارای 4 صفحه می باشد

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس روانشناسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه رشته روانشناسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمتی از متن::

مهرابی و همکاران (1387) تحقیقی را برای بررسی میزان اثربخشی درمان های شناختی رفتاری در درمان زنان مبتلا به اختلال فوبیای جنسی و نیز بررسی میزان روش های رفتاری در اصلاح شناخت های ناسازگارانه و نیز انجام آمیزش جنسی انجام دادند. یافته های پژوهش نشان داد که در نتیجه درمان های شناختی رفتاری، اضطراب جنسی آزمودنی ها کاهش یافته و کوشش آزمودنی ها برای آمیزش جنسی در مرحله پس از درمان همیشه با موفقیت همراه بوده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد :

متغیرهای پیشینه تحقیق: آموزش ضمن خدمت بر بهره وری و عملکرد

توضیحات: 10 پیشینه تحقیق داخلی و 3 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه مدیریت دولتی، صنعتی، MBA، DBA، بازرگانی، مدیریت بحران و سایر گرایش ها ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمتی از پیشینه::

پژوهش 10

عنوان: بررسی ضرورت آموزش ضمن خدمت کتابداران در کتابخانه‌های مرکزی دانشگاه‌های تابعه وزارت فرهنگ و آموزش عالی ایران

فرضیه ها:

کتابدارانی که تجربه طولانی تری در کتابخانه ها دارند، نیاز به آموزش ضمن خدمت را بیشتر از سایر کتابداران احساس می کنند.

با توجه به پیشرفتهای تکنولوژی اطلاعات، نوع نیاز آموزشی کتابداران بیشتر مبتنی بر این تکنولوژی است.

نتیجه گیری:

نتایج پژوهش که به روش توصیفی تنظیم شده است حاکی از آن است که شکل دهی دوره های آموزشی برای کتابداران در تمام سطوح خصوصاً کتابداران حرفه ای که سابقه بیشتری در کتابخانه ها دارند،ضروری است. آموزش ضمن خدمت، آموزش رسمی دانشگاهی و آموزش مستمر به ترتیب ربته های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند. از میان موضوعات مختلف، تکنولوژی اطلاعات از سوی 80% از کتابداران مهمترین موضوع و تهیه و سفارشات 60% ، خدمات مرجع 60% ، نمایه سازی و چکیده نویسی5/57% و سازماندهی مواد 55% به ترتیب در اولویتهای بعدی قرار گرفته اند. 2/69 ذرصد از کتابداران معتقدند که آموزش ضمن خدمت بهتر است به صورت کارگاه آموزشی ودر دوره های کوتاه مدت برگزار شود. مدیران کتابخانه ها در این پژوهش مهمترین عامل راه اندازی این دوره ها معرفی شده اند و کتابخانه ملی مسئول اجرا و برگزاری دوره ها می باشد. همکاری سه جانبه مدیران، گروههای کتابداری و کتابخانه ملی در این زمینه بسیار سودمند است. نتایج نشان می دهد که آموزش مستمر در کشور ما چندان شناخته شده نیست و آموزشهای پراکنده دربرگیرنده نیازهای واقعی کتابداران نبوده است. نبود برنامه های استاندارد آموزش ضمن خدمت و مستمر برای کتابداران به این معنی است که آموزشهای رسمی دانشگاهی در بعضی موارد تا آموزش کتابداران بوده است. بنابراین رفع نقایص سیستم آموزش کتابداری ایران باید در اولویت قرار گیرد و آموزش ضمن خدمت باید متوجه نیازهای واقعی کتابداران باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تأثیر استفاده از سنگدانه آذرین در مقاومت مکانیکی و سایشی بتن غلتکیروسازی راه (RCCP)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تأثیر استفاده از سنگدانه آذرین در مقاومت مکانیکی و سایشی بتن غلتکیروسازی راه (RCCP) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تأثیر استفاده از سنگدانه آذرین در مقاومت مکانیکی و سایشی بتن غلتکیروسازی راه (RCCP)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تأثیر استفاده از سنگدانه آذرین در مقاومت مکانیکی و سایشی بتن غلتکیروسازی راه (RCCP)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تأثیر استفاده از سنگدانه آذرین در مقاومت مکانیکی و سایشی بتن غلتکیروسازی راه (RCCP) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی عمران، معماری و زیرساخت های شهری

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

هدف از این تحقیق بررسی خواص مکانیکی یک نوع سنگدانه آذرین(سنگدانه بازالتی) با خواص مکانیکی و سایشی بتن غلتکی روسازی حاصل از آن است. برای این منظور، آزمونهای سنگدانهای نظیر: مقاومت در برابر ضربه، سایش لس- آنجلس، ده درصد خردشدگی، سایش میکرودوال، جذب آب و وزن مخصوص انجام و پس از انتخاب دانهبندی مناسب در نظر روسازیهای بتن غلتکی، نسبت اختلاط بتن با روش حجم خمیر بهینه تعیین گردید. نسبت آب به سیمان 0/38 گرفته شد و هیچ افزودنیای در طرح اختلاط استفاده نشد. برای ساخت نمونهها از روش چکش ویبره استفاده شد. نمونه- های سخت شده پس از 23 روز عملآوری تحت آزمایشهای مقاومت فشاری، خمشی، کششی و سایشی قرار گرفتند.مقاومت سایشی آزمونهها با روش چرخ پهن ( Wide Wheel )و روش Bohme انجام گردید. نتایج آزمایشها نشان می- دهد که سنگدانه مورد نظر از لحاظ خواص مکانیکی جز سنگدانههای مناسب برای روسازیهای بتنی بوده و با توجه به طرح اختلاط بتن مورد استفاده و نتایج بدست آمده از مقاومت فشاری، خمشی، کششی و سایشی بتن مورد نظر قابلیتاستفاده در روسازیهای بتنی( RCCP ) را دارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی عوامل موثر بر شهر سالم با تاکید بر شاخصهای اجتماعی بهداشتی مطالعه موردی استان خوزستان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ارزیابی عوامل موثر بر شهر سالم با تاکید بر شاخصهای اجتماعی بهداشتی مطالعه موردی استان خوزستان دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی عوامل موثر بر شهر سالم با تاکید بر شاخصهای اجتماعی بهداشتی مطالعه موردی استان خوزستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارزیابی عوامل موثر بر شهر سالم با تاکید بر شاخصهای اجتماعی بهداشتی مطالعه موردی استان خوزستان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی عوامل موثر بر شهر سالم با تاکید بر شاخصهای اجتماعی بهداشتی مطالعه موردی استان خوزستان :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی مهندسی، هنر و محیط زیست
تعداد صفحات: 19
نویسنده(ها):
آزیتا رجبی – عضو هیئت علمی گروه جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
محمدامین جرفی – دانشجوی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران

چکیده:
به دنبال ظهور مشکلات شهرنشینی گسترده و افت محیطی محسوس شهرها و همچنین ضرورت بررسی وشناخت تاثیر مسایل اجتماعی – محیطی در محیط شهری، بهبود سطح سلامت اجتماعی بهداشتی شهرها – ضرورت مییابد. که پژوهش حاضر با هدف شناخت وضعیت شهر سالم در استان خوزستان به بررسی موضوع پرداخته است. لازم به ذکر است ماهیت پژوهش حاضر توسعه ای کاربردی و روش تحقیق توصیفی تحلیلی میباشد. همچنین جهت جمع آوری اطلاعات از روش ترکیبی کتابخانه ای میدانی استفاده گردیده است. جهت تجزیه و تحلیل اطلاعات از نرم افزار GIS و EXCEL و مدل TOPSIS استفاده گردیده است که نتایج تحقیق نشان داده است، گرچه شاخصهای مورد مطالعه دارای تاثیرات متفاوتی در اهمیت و رتبه شهرستان های در جهت شهر سالم می باشند. اما به نوعی در پایداری و نقش شهر سالم موثر می باشند. و همچنین داده های آماری در جهت کمک تحقیق نشان داده است شهر سالم در شاخص های مورد مطالعه بیشتر در شهرستان اهواز نمود بیشتر دارد. و شهرستان لالی برعکس این موضوع می باشد. و دیگر شهرستان ها نیز در بین این دو شهرستان در موضوع شهر سالم قرار دارند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاثیر تعیین تأثیر بانک ها و موسسات مالی از ذخیره زیان وام اختیاری در بورس اوراق بهادارتهران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاثیر تعیین تأثیر بانک ها و موسسات مالی از ذخیره زیان وام اختیاری در بورس اوراق بهادارتهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر تعیین تأثیر بانک ها و موسسات مالی از ذخیره زیان وام اختیاری در بورس اوراق بهادارتهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاثیر تعیین تأثیر بانک ها و موسسات مالی از ذخیره زیان وام اختیاری در بورس اوراق بهادارتهران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر تعیین تأثیر بانک ها و موسسات مالی از ذخیره زیان وام اختیاری در بورس اوراق بهادارتهران :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی مدیریت و حسابداری

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

توزیع ناعادلانه سودهای بانکی، عدم اطمینان در منبع سود دریافتی، ضعف تعامل در بین نهادهای سیاستگذاری و اجرایی نظام بانکی در کشور نشان میدهد که مبنای نظری بانکهای اسلامی متفاوت از بانکهای متعارف است. چالش اساسی برای فعالیت بانکها و مشکل اصلی اتخاذ تصمیم برای سرمایهگذاران،این است که ممکن سود بانک کاهش یابد یا فعالیتهایش محدود شود و به زیان اختیاری بیانجامد. بنابراین تاکنون به صورت جدی به این موضوع توجه نشده است. هدف این پژوهش توصیفی پیمایشی، تاثیر بهرهوری برذخیره زیان وام اختیاری در بانکها و شرکتها و موسسات مالی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران،است که با روش غربالگری نمونه 12 بانک متعارف و 4 بانک اسلامی)که در دوره 1393-1387 فعالیت داشتند( انتخاب کرده است. برای تعیین معناداری ازمعادله رگرسیون و برای آزمون فرضیه های پژوهش ازآمارههای دوربین واتسون و t استیودنت درمحیط اکسل و 7 Eviews استفاده شده است . یافتهها حاکی است که: مدل خطی اقلام تعهدی اختیاری بانک و وام اختیاری و مدیریت درامد را دربرمیگیرد که نشان میدهدبهرهوری باضریب0/83 بر ذخیره زیان وام اختیاری در بانکها و موسسات مالی تاثیر دارد و عدم اطلاع رسانی دقیق و شفاف، برخی معاملات غیرواقعی ازجانب کارگزاران و مراجعان بانک ابهام و پیچیدگی درنظام بانکداریبدون ربا، برخی علل عدم اجرای کامل قانون بانکداری بدون ربا است. درنتیجه بانکهای بزرگتر و متعارفالزاما سودآوری بالاتری ندارند در حالی که بانکها با ارزش داراییهای بالاتر نشان داده شده است که سودآورتر میباشند. بنابراین افزایش سود در بانکها و موسسات مالی سبب بهرهمندی از فرصتهای بیشتربرای حرکت درجهت توسعه فعالیتها از سوی بانک ها و اعتماد بیشتروتوسعه سرمایه گذاری از طرف سرمایه گذاران میگردد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید