پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی دارای 22 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی :

پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی

پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی شامل 22 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

بعضی از صنایع در مراحل تولید خود فاضلاب ایجاد می کنند مثل صنایع چرمسازی، نساجی، رنگرزی، شیمیایی و مواد غذایی و نظایر آن ها. مواد تشکیل دهنده فاضلاب در هر یک از آن ها متفاوت می باشد مثلا مواد معلق مانند پرز و مواد زائد در فاضلاب های صنعتی وجود دارند که برای انتقال آن ها از محل تولید تا تصفیه یا دفع فاضلاب باید به ویژگی های آن توجه کرد.

پاورپوینت شبکه انتقال فاضلاب صنعتی
فهرست:

شبکه انتقال فاضلاب صنعتی
محاسبه ابعاد کانال انتقال فاضلاب
انتخاب و محاسبه پمپ فاضلاب
منابع و پیوندها

.

عنوان: شبکه انتقال فاضلاب صنعتی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند :

برآورد مولفه های نیروهای آئروالاستیک بر سازه های بلند

چکیده:

– چکیده

با کاهش وزن سازه ها ناشی از پیشرفت در ساخت مصالح سبک به تدریج اثرات جریان سیال باد عامل تعیین کننده رفتار سازه ای مطرح گردیده اما متاسفانه تعداد محدودی فرمول بندی تحلیل بمنظور محاسبه مولفه های نیروهای ناشی از باد وجود دارد. در نهایت آئین نامه های حاضر فقط به بررسی اثرات استاتیکی باد پرداخته اند که با توجه به نیازهای موجود کافی بنظر نمی رسد. از این نیروها جهت آنالیز استاتیکی احساس می شود.

هنگامی که پاسخ سازه ای باد القائی شامل مجموع اثرات استاتیکی و دینامیکی را بعنوان باد القائی کامل در نظر بگیریم قادر خواهیم بود اثر باد را بر حسب زمان بعنوان یک عملکرد استاتیکی بر سازه فرض نمود و بدین سان ترکیبات عملکرد باد شامل میانگین اثرات دینامیک رزونانس و دینامیک غیررزونانس را پیش بینی نمود. البته در این فرآیند باید به تفاوت توزیع فضائی نیروها بر سازه دقت نمود. به عبارتی با بررسی مدل آئروالاستیک مشاهده می شود اهمیت نیروهای برا و القائی در امتداد ارتفاع قابل ملاحظه است بطوریکه پاسخ دینامیکی بر اساس نیروهای برا و کشش القائی تعیین می شود نه نیروهای موجود در امتداد محورهای x وy بعبارتی در واقع اجزاءدینامیک غیررزونانسی و میانگین تغییرات نیروی باد خارجی را دنبال می کنند در حالی که بخش دینامیک رزونانس توزیع نیروهای داخلی که در هر ناحیه سازه متناظر با جرم و شتاب محلی سازه است را پیگیری می کنند . در این روش حتماً می بایست بارهای استاتیکی مستقل مورد اصلاح و بهینه سازی قرار گیرند .در سازه های بلند این مسئله منتج به توزیعات جداگانه از بارهای جانبی x و y عمل کننده در حالت استاتیکی نیروی پیچشی در نقاط مختلف در ارتفاع سازه می شود و به عبارتی برای اعضاء سازه ای با عملکردهای ویژه که متاثر از ترکیبات نیروهای باد در جهات مختلف می باشد ورود ضرایب ترکیب بار مختلف با توجه به عدم احتمال وقوع همزمان کل مقادیر باد جزیی غیرضروری بنظر می رسد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی دارای 35 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی :

مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی

توضیحات: 35صفحه فارسی (word) با منابع کامل

تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه مقاله انگلیسی و کتاب های داخلی و خارجی مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و پایان نامه

خلاصه ای از کار:

– وضعیت تغذیه ای معلولین

افرادی که دارای ناتوانی های فیزیکی(معلولیت) هستند، در نتیجه یک نقص ، به طور کاملیا تا حدی توانایی مراقبت از خود را برای انجام کارهای ضروری ، انجام یک زندگی طبیعی و یا زندگی اجتماعی ، از دست می دهند. ناتوانی های بدنی وفیزیکی ، مشکلاتی در تغذیه این افراد نیز ایجاد می کند. اینگونه افراد ممکن است به هیچ عنوان توانایی خرید غذا را نداشته باشند یا حتی نتوانند غذا را در دهان خود نگه دارند ؛ همچنین برای تهیه غذای مناسب و خرید آن نیز ممکن است ، به دلیل داشتن مشکلات حرکتی، با سختی های بسیاری مواجه باشند. علاوه بر مشکلات فوق، دپرسیون( افسردگی) نیز باعث کاهش اشتها می گردد. این افراد ، ممکن است حتی توانایی عمل بلع یا جویدن غذا را نداشته باشند. در مراکز نگهداری معلولین نیز، معمولاً غذا جذاب نبوده و ظاهر دلپذیری ندارد و یا ممکن است سرد و یا کلاً باب میل افراد نباشد. امکان دارد برای غذا خوردن کمکی نداشنه باشند و یا فرد مددکار ، غذا را سریع یا آهسته داده و در نتیجه معلول نتواند زمان کافی برای خوردن کامل غذا داشته باشد (کریمی، 1388).

………………

– اصول مراقبت تغذیه‌ای در معلولان فیزیکی

به طور کلی معلولیت‌ها دو نوع هستند: 1) معلولیت فیزیکی 2) معلولیت ذهنی.

فردی دارای معلولیت فیزیکی است که توانایی مراقبت یا انجام کارهای ضروری زندگی خود را به علت نقص عضو نداشته باشد و زندگی اجتماعی او دچار نقصان شده باشد. معلولیت‌های فیزیکی از طیف وسیع و متنوعی برخوردار است که شامل موارد زیر است: (قاسمی و همکاران، 1388).

………………

مشکلات تغذیه‌ای معلولان فیزیکی:

1)سوءتغذیه: درجه و شدت سوءتغذیه باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد و مکمل‌های پرانرژی و مولتی‌ویتامین و مینرال برای درمان این‌گونه افراد درنظر گرفته شود.

……………………

– ترکیب بدنی و اهمیت آن

ترکیب بدنی عامل مهمی در تندرستی و آمادگی جسمانی است. چاقی و لاغری مفرط امید به طول عمر را کاهش می دهد. چاقی منشا بیماری هایی از جمله سکته قلبی، دیابت نوع دوم، فشارخون، برخی سرطان ها، بیماری های مفصلی و ریوی است. عوامل ترکیب بدنی شامل مایعات بدن، مواد معدنی، پروتئین و چربی است که به توده چربی و توده بدون چربی تقسیم می شوند (امامی و همکاران، 1389).

……………………..

– آمادگی جسمانی و حرکتی

آمادگی جسمانی عبارت است از برخورداری از قلب، عروق خونی، ریه و عضلات سالمی که فرد بتواند به بهترین نحو، کارها و وظایف محوله اش را انجام داده و با شور و نشاط در فعالیتهای ورزشی و تفریحات سالم شرکت کند (امامی و همکاران، 1389). باید توجه داشت این تعریف شامل عامه مردم می شود. اما زمانی که صحبت از بخش ورزشی و ورزشکار در میان باشد،عواملی چون تغذیه مناسب و کافی، نوع کار، میزان استراحت، نداشتن اضطراب و فشارهای عصبی بسیار با اهمیت بوده و نمی توان نقش آنها را در برنامه یک ورزشکار نادیده انگاشت.

…………………

– توان هوازی و بی هوازی

استقامت قلبی و ریوی و یا به عبارت دیگرهمان نام آشنای “توان هوازی” یکی از فاکتورهای آمادگی جسمانی می باشد. یعنی جذب اکسیژن به مقدار کافی جهت فعالیت های طولانی، داشتن قلب قوی جهت رساندن خون کافی در هنگام فعالیت های سنگین و طولانی مدت مثل دوهای بلند (ماراتن) قایقرانی در مسافت های زیاد. پژوهشات زیادی نشان داده‏اند،خط مرگ‏ومیر در افرادی که آمادگی هوازی پائینی دارند،بیش‏تر است در پژوهشی که روی آزمودنی سالم و بدون بیماری‏هایی مثل‏ فشار خون بالاو دیابت انجام گرفته،دیده شده است،بعد از انجام آزمون تردیمل بیشینه و بعد از چندین سال،افراد دارای آمادگی هوازی در حد متوسط یا بالا،نسبت به افرادی‏ که مقادیر پائینی از آمادگی هوازی داشتند،با خطر مرگ‏ومیر (به تصویر صفحه مراجعه شود) کم‏تر مواجه بوده‏اند (کارگرفرد و کشاورز، 1385).

………………..

– منابع سوختی حین ورزش

سهم پروتئین ها هنگام فعالیت کمتر از یک ساعت حدود 2 میباشد، به هرنقش پروتئین ها در طول ورزش های طولانی مدت به عنوان منبع انرژی به آرامی افزایش می یابد. در طول ورزش طولانی مدت کل سهم پروتئین برای تآمین سوخت ممکن است به 10- 5 در دقایق پایانی فعالیت برسد، بنابراین پروتئین ها در مقایسه با کربوهیدرات ها و چربی ها تنها یک نقش جزئی را به عنوان سوبسترای انرژی هنگام فعالیت ایفا می کنند، اینکه چربی یا کربوهیدرات به عنوان سوبسترای اصلی انرژی هنگام فعالیت انتخاب شوند، توسط چندین عامل از جمله، رژیم غذائی، شدت فعالیت ومدت فعالیت تعیین می شود. برای مثال رژیم غذائی با چربی بالا و کربوهیدرات کم میزان متابولیسم چربی ها را افزایش میدهد، در رابطه با شدت فعالیت، فعالیت با شدت کم اساسآ برچربی به عنوان سوخت اصلی تکیه میکند، درحالی که درفعالیت با شدت بالا کربوهیدرات به عنوان سوخت اصلی استفاده می شود.انتخاب سوخت همچنین تحت تأثیر مدت فعالیت نیزمی باشد. درهنگام فعالیت با شدت پائین وطولانی ومدت اکسیداسیون چربی ها در عضلات فعال وجود دارد (باوم و همکاران[1]، 2006).

………………….

-ورزش معلولین

نیاز به ورزش و تاثیر سلامتی آن در افراد معلول بسیار بیشتر از افراد سالم احساس می‌شود . بی تردید ورزش، عاملی است که معلولان را به سطح جامعه می‌کشاند و آنان را در انجام فعالیتها مستقل می‌سازد . امروزه افراد معلول در سطح وسیعی در فعالیت‌های اجتماعی و مسابقات شرکت دارند و هویت خود را به جامعه شناسانده‌اند . هم اکنون سال از ابداع ورزشهای معلولین می‌گذرد . قرن و میلادی زمانی بود که تاثیر ورزش در سلامت معلولین کاملا شناخته شده بود . بعد از جنگ جهانی اول فیزیوتراپی و ورزش درمانی به اندازه اورتوپدی و جراحی مهم شده بودند . در سال کلوپ ناشنوایان در برلین آغاز به کار کرد . سازمان جهانی ورزش ناشنوایان (CISS ) در سال تاسیس شد ولی افراد ناشنوا با دیگر معلولین همراه نشدند و هم اکنون نیز مسابقات جهانی مربوط به خود را با نام ” مسابقات خاموش” برگزار می‌کنند . بعد از جنگ جهانی دوم به دلیل تعداد زیاد معلولین جنگی، ورزشهای افراد معلول جسمی – حرکتی پا به عرصه وجود نهاد . در تحقیقاتی که برای سلامتی این افراد انجام شد، مشخص گردید که ورزش یکی از بهترین درمانهای معلولیت است . در سال دکتر” لودویگ گوتمن” بر اساس درخواست دولت بریتانیا بیمارستان “استوک مندویل ” که یک مرکز جراحی نخاعی بود را تاسیس کرد . در این مرکز ورزش یکی از درمانهای موثر معلولین به حساب می‌آمد .

………………….

منابع:

امامی، ع.، کردی، م و نجفی پور، ف. 1389. ارزشیابى و توصیف شاخص هاى ترکیب بدنى، فیزیولوژیکى و آمادگى جسمانى، حرکتى دانشجویان دانشگاه افسرى امام على. مجله علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران. سال نهن، شماره 1، صص 12-19.

………………..

……………….


[1] – Baum et al.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم) دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم) :

پاورپوینت تنظیم هورمونی (فصل 6 علوم تجربی کلاس هشتم)

پاورپوینت فصل 6 علوم تجربی هشتم تنظیم هورمونی

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 27 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت مبلمان دوره قاجار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مبلمان دوره قاجار دارای 29 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مبلمان دوره قاجار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مبلمان دوره قاجار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مبلمان دوره قاجار :

پاورپوینت مبلمان دوره قاجار ،در حجم 29 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
آثار و مدارک باستان شناسی به جای مانده از فرهنگهای کهن در سرزمینها ی گوناگون خاور میانه و آسیای غربی نشان می دهد ،که صندلی بعنوان وسیله ای برای نشستن از هزاران سال پیش به شکل های گوناگون وجود داشته است.

مدارک موجود نشان می دهد که قدیمی ترین چهار پایه موجود درمنطقه خاور نزدیک باستان از حفریات باستان شناسی تپه چشم علی در جنوب شرق تهران (شهرری) در کاوش های اریک اشمیت در سالهای 6-1934 به دست آمده است.
. این چهارپایه که متعلق به نیمه دوم هزاره ششم پیش از میلاد است با مخلوطی از گل رس و شن و کاه ساخته شده است . خمیره و پوشش آن قرمز رنگ است و در بخش پیش از تاریخ موزه ملی ایران نگهداری می شود.

این چهار پایه طوری ساخته شده است که به لحاظ وزن و استحکام به راحتی می تواند وزن انسان را تحمل کند.
اما قدیمی ترین نمونه صندلی در ایران، در نقش برجسته ای بر مهره ای از جنس سنگ یمانی آبی رنگ از دوره عیلام نقش شده است .

در این نقش تصویر یکی از پادشاهان عیلامی به نام شیلهک – این شوشیناک را نشان می دهد، که در حال اهداء شئیی به دخترش می باشد. در این تصویر پادشاه عیلامی بروی صندلی نشسته است که لبه تکیه گاه آن گرد و به حالت برگشته می باشد و پایه های آن به شکل، سم یک حیوان نشان داده شده است ،این قطعه مهر و نقش روی آن متعلق به هزاره دوم پیش از میلاد می باشد.
و…

پاورپوینت مبلمان دوره قاجار
فهرست مطالب:
مقدمه
تخت نادری
تَختِ طاووس
تخت مرمرینی
صنعت چوب در اصفهان دوره قاجار و پهلوی
تصاویر
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 29 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تجزیه و تحلیل تغییرات مصرف برق در بخشهای اقتصادی ایران

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تجزیه و تحلیل تغییرات مصرف برق در بخشهای اقتصادی ایران دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تجزیه و تحلیل تغییرات مصرف برق در بخشهای اقتصادی ایران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تجزیه و تحلیل تغییرات مصرف برق در بخشهای اقتصادی ایران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تجزیه و تحلیل تغییرات مصرف برق در بخشهای اقتصادی ایران :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

سارا محمدی – دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی
نادر مهرگان – دانشیار دانشکده اقتصاد
محمود حقانی – استادیار دانشکده مدیریت و اقتصاد

چکیده:

شناسایی منبع تغییرات مصرف برق و شناخت عوامل مؤثر در تقاضای آن، نقش مهمی در فرآیند تصمیمگیریهای اقتصادی دارد. در این مقاله با استفاده ازمدل تجزیه کامل CDMدلایل تغییرات و میزان ناکارایی مصرف برق در بخشهای صنعت، کشاورزی و بازرگانی، شناسایی شده است. تغییرات مصرف برق به سه اثر تولیدی، ساختاری و شدت خالص دردوره زمانی 86-58 تجزیه شده است. نتایج نشان میدهند که در هر سه بخش، تغییرات مصرف برق مثبت و در حال افزایش است. در بخش صنعت ترکیب فعالیتها در تولید تغییر کرده و در نتیجه تغییرات ساختاری بیش از دیگر اثرات منجر به افزایش تقاضای برق صنعت شده است. دربخش کشاورزی و بازرگانی، با وجود مثبت بودن اثر ساختاری و تولیدی، به طور کلی اثر شدت خالص قسمت عمده افزایش تقاضای برق را توضیح میدهد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی رابطه ی انگیزش تحصیلی با خودکارآمدی دانش آموزان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی رابطه ی انگیزش تحصیلی با خودکارآمدی دانش آموزان دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی رابطه ی انگیزش تحصیلی با خودکارآمدی دانش آموزان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی رابطه ی انگیزش تحصیلی با خودکارآمدی دانش آموزان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی رابطه ی انگیزش تحصیلی با خودکارآمدی دانش آموزان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولین کنگره سراسری تحول و نوآوری در علوم انسانی

تعداد صفحات : 4

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر به منظور شناخت رابطه انگیزش تحصیلی و خود کارآمدی دانش آموزان متوسطه اول پسر طراحی و اجرا شد. به همین منظور 500 دانش آموز پسر مقطع متوسطه عمل شهر اصفهان به روش نمونه گیری تصادفی چند مرحله ای به عنوان نمونه انتخاب شدند. دانش آموزان پرسش نامه های انگیزش تحصیلی والرند و همکاران و پرسش نامه خودکار آمد و قانونی شرر را تکمیل کردند. پژوهش حاضر از آن توصیفی با طرح هم بستگی بود. نتایج نشان داد که بین انگیزش تحصیلی و خود کارآمدی دانش آموزان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد. براساس نتایج رگرسیون به روش ورود هم زمان داده ها، انگیزش درونی غنی ترین متغیر برای پیش بینی نمرات خود کارآمدی دانش آموزان از ( 0/05> p). نتایج تلویحا نشان می دهد که توجه به انگیزش تحصیلی به عنوان موثرترین عامل به روی خود کارامدی است و می توان به استقبال دانش آموزان در آموختن نقش مهمی ایفا کند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی آلودگی گونههای گیاهی به عناصر فلزی در مناطق آلوده کننده غیر متمرکز با استفاده از فاکتور تجمع زیستیBCF در منطقه دوست بیگلو- شمال غرب مشگین شهر، استان اردبیل

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ارزیابی آلودگی گونههای گیاهی به عناصر فلزی در مناطق آلوده کننده غیر متمرکز با استفاده از فاکتور تجمع زیستیBCF در منطقه دوست بیگلو- شمال غرب مشگین شهر، استان اردبیل دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی آلودگی گونههای گیاهی به عناصر فلزی در مناطق آلوده کننده غیر متمرکز با استفاده از فاکتور تجمع زیستیBCF در منطقه دوست بیگلو- شمال غرب مشگین شهر، استان اردبیل  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارزیابی آلودگی گونههای گیاهی به عناصر فلزی در مناطق آلوده کننده غیر متمرکز با استفاده از فاکتور تجمع زیستیBCF در منطقه دوست بیگلو- شمال غرب مشگین شهر، استان اردبیل،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی آلودگی گونههای گیاهی به عناصر فلزی در مناطق آلوده کننده غیر متمرکز با استفاده از فاکتور تجمع زیستیBCF در منطقه دوست بیگلو- شمال غرب مشگین شهر، استان اردبیل :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: همایش ملی تنوع زیستی و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

رضا طلائی – عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل
فرزانه عظیمی مطعم – محقق مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل،

چکیده:

گونههای گیاهی مختلف در مناطق با منابع آلوده کننده غیر متمرکز مانند زونهای مینرالیزه و دگرسانی در معرض تمرکز بیش از حد عناصر فلزی موجود در خاک و آب قرار میگیرند. جهت بررسی شدت آلودگی گیاهان موجود در منطقه دوست بیگلومشگین شهر بعنوان موردی از این مناطق آلوده، میتوان از شاخصهای مختلف استفاده نمود. شاخصهای بر مبنائی غلظت عناصر در گیاه به غلظت آنها در آب در چند سال گذشته بیشتر از شاخصهای بر مبنائی غلظت عناصر در خاک مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج محاسبات فاکتور تجمع زیستیBCF) در گونههای گیاهی منطقه نشان میدهد که در گونه زلف پیر بیشترین تجمع زیستی در عناصر کروم، آهن، آلومینیوم، مولیبدن، سرب، آنتیموان، بریلیوم، وانادیوم، نیکل، و کادمیوم، در گونه گیاهی قدومه در عناصر باریم، آرسنیک، مس، کروم، باریوم، و روی، در گونه علف چمنی در عناصر منگنز، آهن، گوگرد و مولیبدن، در یونجه در عناصر کبالت، سرب و آنتیموان و در یوشان نیز در عنصر کبالت اتفاق میافتد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

شبیه سازی لایه آمیخته و محاسبه عمق لایه اکمن دراقیانوس بااستفاده ازمدل عددی PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 شبیه سازی لایه آمیخته و محاسبه عمق لایه اکمن دراقیانوس بااستفاده ازمدل عددی PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شبیه سازی لایه آمیخته و محاسبه عمق لایه اکمن دراقیانوس بااستفاده ازمدل عددی PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی شبیه سازی لایه آمیخته و محاسبه عمق لایه اکمن دراقیانوس بااستفاده ازمدل عددی PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن شبیه سازی لایه آمیخته و محاسبه عمق لایه اکمن دراقیانوس بااستفاده ازمدل عددی PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : هفدهمین همایش صنایع دریایی

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

پدیده آکمن یکی از مهم ترین پدیدههایی است که در زمینه اقیانوس شناسی فیزیکی شناخته شده است. امروزه با پیشرفت در زمینه شبیه سازی عددی و افزایش قدرت محاسباتی رایانههای موجود، امکان بررسی دقیق تر فرضیه اکمن با جزئیات بیشتر فراهم شده است. در این تحقیق تلاش شده است تا با استفاده از مدل PALM به روش شبیه سازی ادی بزرگ، با در نظر گرفتن شرایط فیزیکی دریای عمان به عنوان شرایط اولیه، عمق لایه اکمن شبیه سازی شود. برای این منظور از رابطه میان عمق لایه اکمن و سرعت اصطکاکی استفاده شده است. نتایج نشان می دهد که عمق لایه اکمن در منطقه در فصل پاییز از مرتبه بزرگی 10 متر است و حداکثر به 39 متر می رسد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مشتریان و عملکرد اعتماد(مورد مطالعه: کاربران شبکه اینستاگرام در استان مازندران)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مشتریان و عملکرد اعتماد(مورد مطالعه: کاربران شبکه اینستاگرام در استان مازندران) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مشتریان و عملکرد اعتماد(مورد مطالعه: کاربران شبکه اینستاگرام در استان مازندران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مشتریان و عملکرد اعتماد(مورد مطالعه: کاربران شبکه اینستاگرام در استان مازندران)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مشتریان و عملکرد اعتماد(مورد مطالعه: کاربران شبکه اینستاگرام در استان مازندران) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی پژوهشهای کاربردی در مدیریت و حسابداری

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

امروزه با توسعه روزافزون کاربردهای فناوری اطلاعات و گسترش نفوذ اینترنت در جنبه های مختلف زندگی بشر شاهد ظهور تغییرات شگرفی در حوزه های گوناگون اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سایر ابعاد زندگی بشر می باشیم. این پژوهش با هدف بررسی تاثیر خصوصیات مختلف تجارت اجتماعی بر اعتماد مصرف کنندگان و عملکرد اعتماد از نقطه نظرمشتریان آنلاین انجام شده است . در پژوهش حاضر ابتدا آمار توصیفی مربوط به اطلاعات جمعیت شناختی پاسخ دهندگان (افراد نمونه) و همچنین وضعیت متغیرهای تحقیق با بکارگیری جداول و نمودارها به نمایش گذاشته شده و در ادامه برای پاسخگویی به سوالات پژوهش و نتیجهگیری از روشهای آماری و آزمونهای متفاوت با استفاده از نرمافزار SPSS20 وLISREL8.54 استفاده گردیده است . این مطالعه بوسیله یک نگرش سنجی توسط پرسشنامه تحت وب از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام استان مازندران صورت گرفته است که نتایج حاکی از آن نشان می دهد تمام خصوصیات تجارت اجتماعی به جز ارتباطات بر اعتماد مصرف کنندگان تاثیر گذار است و در بررسی رابطه بین اعتماد و متغیر های عملکرد اعتماد نتایج بیانگر آن می باشد که اعتماد با قصد خرید و قصد خرید مبتنی بر شنیده ها رابطه معناداری دارد. همچنین در بررسی رابطه بین اعتماد و عملکرد اعتماد وجود رابطه معنادار ثابت شده است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید