بازی جمع عدد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد

توضیحات:

دانلود بازی جمع عدد.

این بازی ویندوزی دو عدد را بصورت تصادفی نمایش می دهد و کاربر باید در زمان 5 ثانیه (که این زمان توسط timer محاسبه می شود) این دو عدد را با هم جمع کند در صورتی که کاربر اشتباه جمع کند یا زمان او به پایان برسد پیغام False نشان داده می شود و در صورتی که کاربر مقدار صحیح را وارد کند پیغام Bravo نشان داده می شود.

این بازی دو Button به نام های شروع و خروج دارد

دکمه ی شروع بازی جدیدی آغاز می کند با اعداد جدید

دکمه ی خروج فرم را می بندد و از برنامه خارج می شود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت کاربرد RUP

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت کاربرد RUP دارای 41 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت کاربرد RUP  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت کاربرد RUP،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت کاربرد RUP :

پاورپوینت کاربرد RUP ،در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
یک پروسه سریع پروسه ای است که همیشه آماده در آغوش کشیدن نیازهای جامعه بوده و این درجه از سازگاری را دارا باشد.بنابراین منظور از سرعت عمل،فقط کاستن از حجم پروسه نرم افزار یا سرعت ارایه آن به بازار نیست،بلکه منظور انعطاف پذیری و حفظ کیفیت است.مطلبی که در این مقاله قصد توضیح آن را داریم این است که RUP یک ساختار پروسه ای است که امکان انطاف پذیری را برای تولید کنندگان نرم افزار فراهم می آورد.
RUP یا Rational Unified Processیک فرایند تولید نرم افزار است که توسط شرکت Rational ایجاد شده است (هم اکنون شرکت IBM) .
RUP به سه مورد کاملا متفاوت اشاره می کند :
RUP یک روش تولید و توسعه نرم افزار می باشد که تکراری،معماری محور و Use-Caseگراست.
RUP یک فرایند مهندسی نرم افزار خوش ساختار و خوش تعریف است.
RUP محصولی است که یک چارچوب فرایند با قابلیت سفارشی شدن برای مهندسی نرم افزار فراهم می کند.
و…

پاورپوینت کاربرد RUP
فهرست مطالب:
مقدمه
RUP چیست؟
تاریخچه RUP
اصول اساسی RUP
RUP و تولید تکراری
RUP یک فرایند مهندسی نرم افزار خوش تعریف
ساختار دینامیک RUP وفازها
دیسیپلین های RUP
فراورده های RUP
نتیجه گیری
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 41 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار دارای 80 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار :

بررسی فواید و اهمیت ورزش و مروری بر تغذیه ورزشکار

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 80

باورزش اندامی زیبا داشته باشیم :

ورزش نه تنها زیبایی اندام می شود ، بلکه بر سلامت و طول عمر شما نیز می شود. اولین فایده ای که ورزش کردن برای شما دارد این است که شما با جسم خود در تماس بیشتری خواهید بود و بیش از هر زمان دیگری به نواقصی که ممکن است در بعضی از قسمت های اندامتان وجود داشته باشد می خواهید برد .

برای برخورداری از اندامی زیبا و متناسب لازم است عضلاتی قوی و پوستی با طراوت داشته باشید و این خواسته بدون ورزش کردن صحیح امکان پذیر نیست . در اثر ورزش حرکت های بدن منظم و هماهنگ می شود ، در نتیجه خستگی دیرتر بروز می کند، عضلات و اندام خوش حالت دور زیره می گردد و همراه با افزایش نیروی عضلاتی ، مقاومت بدن زیادتر می شود .

در ضمن ورزش های شادی آور مانند رقص علاوه بر فعالیت بدنی ، خستگی روحی و فشارهای عصبی را از بین می برد ، هیجان را کنترل و یک آرام کننده طبیعی و بدون ضررمی باشد ورزش مرتّب باعث طولانی شدن عمر می شود ، به افراد این امکان را می دهد که از زندگی لذت ببرند و احساس طراوت و شادابی کنند دیگر مزیت بسیار با ارزش ورزش این است که بهترین وسیله پیشگیری در برابر اعتیاد و بیمار های عصبی شناخته شده است .

فواید ورزش کردن :

1) گلبول های قرمز بیشتری در مغز استخوان ساخته می شود و این خود منجر به افزایش هموگلوبین می گردد .

2) قدرت ماهیچه های قلب افزایش یافته و بدن خیلی دیرتر از زمان معمولی خسته می شود .

3) پوست بدن در اثر عتا کردننرم می شود و حالت خشکیدگی وز بری خود را از دست می دهد .

4) حرکات دودی معده بیشتر می شود ،5) در نتیجه هضم غذا را آسان می کند .

6) باعث تقویت عضلات شکم شده و عمل گوارش بهتر انجام می شود .

7) باعث جلوگیری از چاقی ،8) نقرس ،9) برخی از بیماریهای قلبی – عروقی و ماهیچه ای – فصلی می شود.

10) در ایجاد نشاط ،11) پرورش فکری ،12) قدرت تصمیم گیری و لذت اززندگی اهمیت زیادی دارد .

13) به جریان سریع خون کمک می کند،14) در نتیجه ضربان قلب زیاد می شود . در اثر ورزش می توانضربان قلب را از 75 ضربه به 150 ضربه در دقیقه رساند .

چرا باید بعد از فعالیت ورزشی استراحت کرد ؟

پس از ورزش ، انجام کار و فعالیت بدنی ، ماهیچه های بدن دچار خستگی و کوفتگی می شود ، این خستگی به علت سوخت و ساز و تولید اسید لاکتیک است در هنگام خستگی ، استراحت موجب بهبودی ماهیچه های می شو د، به این معنی که اسید لاکتیک به تدریج دفع شده ، سوخت و ساز حالت طبیعی خود را بدست می آورد ماساژ و گرم کردن ماهیچه ها خستگی را زودتر بر طرف می کند .

در شکل (1) طریقه صحیح استراحت کردن را نشان است :

ابتدا به پشت روی زمین بخوابید ، پاها و دست ها در کنار بدن قرار دهید به مدت 10 دقیقه بعد به انجام حرکت بعد بپردازید .

ورزش های سبک :

شنا : شنا یک از بهترین ورزش های انتخابی برای زیبایی اندام و تقویت عضلات به شمار می رود زیرا علاوه بر بالا بردن توانایی بدن ،دارای اثر آرام بخشی نیز می باشد شنا باعث می شود تنفس عمیق گردد ، عضلات تمام قسمت های بدن را به حرکت در آورده و آن را تقویت می نماید ، در عین حال به هیچ نقطه از بدن نیز فشار وارد نمی آ ورد و جریان گردش خون را در تمام بدن سرعت می بخشد .

پیاده روی : یکی از ورزش هایی است که انجام آن بسیار مفید است یکی از فواید این است که کارایی فیزیکی بدن را به گونه ای بالا می برد که قادر است به تمام نسوخ اکسیژن کافی برساند.

با راهپیمایی رگ های موئین چدید رشد پیدا می کنند در نتیجه گردش خون بهتر انجام گرفته و خون کافی به تمام عضلات بدن می دسد این نوع گردش خون بوسیله رگ های موئین جدید، گردش خون جنبی یا سیز کالاسیون کولاترال نامیده می شود و قلب را قادر می سازدکه در هر ضربان خون بیشتری را به تمام عضلات بدن برساند علاوه بر این گلبول های قرمز خون در تمام بدن افزایش می یابد .پیاده روی باعث افزایش مقاومت بدن می شود که از این طریق می توان به ناراحتی ها و فشارهای زندگی فایق آمد .در اثر پیاده روی از تخییر شکل استخوان های بدن جلوگیری به عمل آمده و از پوکی استخوان پیشگیری می نماید

ورزش های سبک :

دویدن : عده ای از مردم تصور می کنند که دویدن یک ورزش مردانه است و فقط آقایان باید به انجام این ورزش مبادرت وررنه فا در حالی که هیچ دلیلی وجود ندارد که خانم ها را از انجام دادن این ورزش محروم بمانند ، دویدن یکی از مفید ترین ورزش ها ست و در همه سن ها امکان انجام وجود دارد بهتر است ابتدا با پیاده روی و بعد با قدم های کوچک ولی سریع شروع کنیم .

دوچرخه سواری : این ورزش عضلات ÷ارا قوی می کندو اگر با سرعت انجام شود ، بنیه بدنی را نیز افزایش می دهد بهتر است این ورزش با حرکات کششی همراه باشد زیرا، عضلات پا ها در اثر دوچرخه سواری سخت و سفت می شود این ورزش برای زیبا و تقویت ران ها و ساق پا موثر است .

تنفیس : این ورزش جهت تقویت ماهیچه های دست و پا می گردد بهتر است با این ورزش تمرین های کششی را نیز انجام شود

نرمش های موزون :

حرکت شنا روی زمینبازانوا:

ابتدا روی زمین بخوابید .پاها جفت و کاملا کشیده و دست ها کاملا زیر شانه ها باشند با فشار دست ها به زمین شانه را از زمین بلند کنید و آن قدر بالا بیاید تا آرنج ها کاملا کشیده شود در این حالت ، دست ها و زانو در تماس با ومین است سعی کنید بدن را صاف نگه دارید

در مقابل دیوار ایستاده ( نیم متر از دیوار فاصله داشته باشید ) سپس بدن خود را به کمک دست ها روی دیور قرار دهید و ده ثانیه در همان وصح بمانید این عمل را ده بار انجام دهید .

نرمش های موزون :

-0 روی زمین بنشینید و پاها را روی زمین دراز کنید ،-1 سپس کاملا روی پاه و زانوی خود خم شوید به طوری که سرتان به زانوها برسد در این حالت باید دستها روی مچ پاها قرار داشته باشد پنج ثانیه در همین وضعیت باشید سپس به حالت اولیه ر گردید این عمل را چندین بار تکرار کنید .

-2 ابتدا روی زمین دراز بکشید زانوها خم و پاها را کمی از هم باز کنید کف دست ها را روی زمین بگذاری دسپس عضلات شکم خود را منقبض کرده و عضلات باسن را جمع کنید ،-3 بعد لگن خود را از زمین بلند کنید به طوری که ا تنه پای شما از زمین بلند شود ولی دست ها باید روی زمین باقی بماند تا ده بشمارید و بعد یک استراحت کوتاه و دوباره این عمل را تکرار کنید .

منابع و مآخد :

1) آمادگی جسمانی ترجمه : صدیقه حباری و بهروز ژاله دوست

2) یوگا نوشته : دکتر لیندا فاکس ، ترجمه : سیروس گنجوی

3) لاغر نشوید نوشته : کارین نترز ، ترجمه : محمد جواد پاکدل

4) تناسب اندام با حرکات موزون و شا د نوشته : فرحناز صارم بافنده

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

فایل کامل نقشه های اتوکد جزیره قشم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل AutoCAD (اتوکد) ارائه میگردد

 فایل کامل نقشه های اتوکد جزیره قشم دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات کامل در AutoCAD می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل AutoCAD (اتو کد) فایل کامل نقشه های اتوکد جزیره قشم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

فایل کامل اتوکد نقشه های جزیره قشم

شامل نقشه های: بافت فرسوده،طرح جامع و طرح تفصیلی با فرمت dwg

فایل کامل اتوکد نقشه های جزیره قشم شامل نقشه های: بافت فرسوده،طرح جامع و طرح تفصیلی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار دارای 63 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار :

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری صف یا خط انتظار

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

صف یک خط انتظار است، مانند انتظار مشتریان پشت کانترهای سوپر مارکت. تئوری صف یک تئوری ریاضی برای خطوط انتظار می‌باشد. بطور کلی تئوری صف به دنبال استفاده از مدلسازی ریاضی و تجزیه و تحلیل سیستمی است که بتواند به نحو مطلوب به تقاضاهای تصادفی خدمت‌رسانی کند.یک مدل صف به طور کلی بیانگر دو مطلب است:

1- موقعیت فیزیکی سیستم از طریق مشخص کردن تعداد و آرایش خدمت دهندگان که به مشتریان سرویس می‌دهند.

2- ماهیت تقاضاها را می‌توان از طریق متغیر گرفتن فرآیند ورود به سیستم و همچنین نحوه سرویس‌دهی به مشریان، مشخص کرد.

برای مثال در زمینه ارتباطات کامپیوتری، یک کانال ارتباطی ممکن است یک سرور باشد و پیام نقش مشتری را ایفا کند. زمان تصادفی که پیامها در انتظار ورود به کانالهای ارتباطی هستند در واقع ورود به فرایند است و زمانی که طول می‌کشد تا پیامها از داخل کانالها عبور کنند فرآیند سرویس دهی می‌باشد. مثال دیگر، هنگامیکه یک برنامه ریز(مشتری) در یک ترمینال نشسته و در انتظار این است که بتواند از CPU (سرور) استفاده کند. زمان ورود و میزان خدمت دهی هر دو تصادفی هستند. مدل از طریق تجزیه تحلیلهای ریاضی پارامترهای مد نظر ما را پاسخ می‌دهد. پارامترهایی نظیر مدت زمان انتظار در صف و سیستم، مدت زمان خدمت دهی، طول صف و غیره.

هنر تئوری صف در این است که ابتدا یک مدل ساده بسازد و سپس با استفاده از تجزیه تحلیلهای ریاضی نتایج بدست آمده را با نتایج واقعی مقایسه کند و با افزودن جزئیات لازم به مدل، مدل ساخته‌شده را با سیستم واقعی هماهنگ کند. (B.Cooper, 2000,1496-1498)

2-2-2- تاریخچه

نظریه صف‌بندی به منظور تهیه مدلهایی برای پیش‌بینی رفتار سیستمهایی که سعی دارند به درخواستهای تصادفی سرویس دهند، تکامل یافته است اما نه به طور غیر طبیعی، از اینرو مسائل اولیه‌ای که مطالعه شده‌اند تراکم درخواست مکالمات تلفنی بوده است. محقق پیشگام این نظریه، ریاضیدان دانمارکی ارلانگ بوده است که در سال 1909 نظریه احتمالها و مکالمات تلفنی را منتشر کرد. ارلانگ در کارهای بعدی‌اش مشاهده کرد که یک سیستم تلفن عموماً به یکی از دو صورت زیر مشخص می‌شود:

1- ورودی پواسون، زمانهای اشغال نمایی و با‌جه‌های چندگانه (سرویس دهنده‌ها)

2- ورودی پواسون، زمانهای اشغال ثابت و یک باجه.

ارلانگ بانی اندیشه‌ تعادل مانا، به منظور معرفی آنچه اصطلاحاً تعادل معادلات حالت نامیده می‌شود و نیز اولین بررسی کننده بهینه‌سازی سیستم صف‌بندی بوده است.تحقیقات مربوط به کاربرد این نظریه در مورد تلفن بعد از ارلانگ ادامه یافت.

در سال 1927 مولینا کاربرد نظریه احتمال در مسائل اساسی تلفن را منتشر کرد که به دنبال آن یک سال بعد تورنتون فری احتمال و استفاده‌های آن در مهندسی را منتشر کرد که در آن بیشتر کارهای پیشین ارلانگ تعمیم داده شده است. در اوایل سال 1930 فیلیکس پولاچک بعضی کارهای پیشینیان برای ورودی پواسون، خروجی دلخواه و مسائل یک باجه‌ای و چند باجه‌ای را دنبال کرد. در همان ایام کار دیگری در روسیه به وسیله کولموگروف و خینچین، در فرانسه به وسیله کروملن و در سوئد بوسیله پالم انجام گرفت.

نخستین فعالیتها در نظریه صف‌بندی نسبتاً به کندی انجام می‌گرفت، اما از سال 1950 به بعد روند آن تغییر نموده و در این اواخر کارهای بسیار زیادی در این زمینه انجام شده است. ( شاهکار، 1372،50)

2-2-3- برخی از کاربردهای گوناگون تئوری صف

1- سوپرمارکت:

چه مدت مشتریان در پشت صندوقها منتظر می‌مانند؟ در زمانهای شلوغی فروشگاه چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا تعداد صندوقها کافی است؟

2- سیستم تولیدی:

یک ماشین محصولات مختلفی تولید می‌کند. مدت زمان تولید محصول چقدر است؟ آیا اضافه کردن یک ماشین جدید به صرفه است؟ چگونه باید سفارشات را اولویت بندی کرد؟

3- اداره پست:

در اداره پست باجه‌های متفاوتی هستند. آیا این باجه‌ها کافی هستند؟ آیا به خوبی می‌توانند پاسخگوی متقاضیان باشند؟

4- پارکینگها:

هنگامیکه می‌خواهیم در جلوی یک سوپر مارکت پارکینگ جدیدی احداث کنیم، اندازه این پارکینگ چقدر باید باشد؟

5- مرکز تلفن شرکتهای بیمه:

زمانیکه سوالهای بیمه‌شوندگان از طریق مرکز تلفن پاسخ داده می‌شود. این مرکز تلفن یک ساختار تیمی دارد که هر تیم به مشتریان در مناطق خاص کمک می‌کند. چه مدت مشتریان باید انتظار بکشند تا بتوانند با اپراتور ارتباط برقرار کنند؟

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله اثر رفع انجماد تحت امواج رادیویی برکیفیت محصولات غذایی منجمد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله اثر رفع انجماد تحت امواج رادیویی برکیفیت محصولات غذایی منجمد دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر رفع انجماد تحت امواج رادیویی برکیفیت محصولات غذایی منجمد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله اثر رفع انجماد تحت امواج رادیویی برکیفیت محصولات غذایی منجمد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر رفع انجماد تحت امواج رادیویی برکیفیت محصولات غذایی منجمد :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: بیست و دومین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
نوید حافظ پرست – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه شیراز
ناصر همدمی – استادیار بخش علوم و صنایع غذایی، دانشکده کشاورزی، دانشگاه صنعتی اصفهان

چکیده:
فرایند با امواج رادیویی یکی از تکنیک هایی است که در سال های اخیر نظر بسیاری از محققین را به خود جلب نموده است. این فرایند در دسته فرایندهای حرارت دهی الکتریکی غیر مستقیم قرار دارد. در این مقاله ضمن معرفی فرایند رفع انجماد با امواج رادیویی به بررسی اصول بنیادی حاکم بر آن، تحلیل اجمالی تحقیقاتی کهدر دو دهه اخیر در مورد رفع انجماد با امواج رادیویی صورت گرفته و تاثیر این فرایند بر کیفیت مواد غذایی پرداخته خواهد شد. دسترسی به داده های دقیقخصوصیات فیزیکی مواد غذایی همانند شکل هندسی و خواص دی الکتریک، در طراحی سیستم های رفع انجماد با امواج رادیویی دارای اهمیت فراوانی است. بررسیتحقیقات انجام شده در زمینه فرایند با امواج رادیویی نشان می دهد که این امواج می توانند در زمینه های متفاوتی همچون پخت، پاستوریزه/استرلیزه کردن، انجمادورفع انجماد وخشک کردن مواد غذایی بکار روند. تمرکز تحقیقات بیشتر بر زمان حرارت دهی، یکنواختی فرایند، تاثیر فرایند بر شاخص های کیفی محصول نهایی و همچنین بازده انرژی فرایند بوده است

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی جایگاه نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و دبستانی شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی1394-95

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی جایگاه نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و دبستانی شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی1394-95 دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی جایگاه نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و دبستانی شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی1394-95  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی جایگاه نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و دبستانی شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی1394-95،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی جایگاه نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و دبستانی شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی1394-95 :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس ملی توسعه پایدار در علوم تربیتی و روانشناسی، مطالعات اجتماعی و فرهنگی

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

بازی اهمیت بسیاری در رشد همه جانبه کودک دارد. کودکان در بازی تجارب با ارزش و گرانبهایی به دست می آورند که شاید هیچ راهی بهتر از بازی برای دریافت این تجارب وجود ندارد. ورزش نیاز ضروری کودک یکی از نیازهای طبیعی وفطری کودک ورزش است. کودکان به طور طبیعی و فطری به ورزش، بازی و تحرک، علاقه نشان می دهند. تحقیق با هدف بررسی جایگاه و نقش بازی در رشد کودکان پیش دبستانی و با روش تحقیق توصیفی- تحلیلی انجام گرفت. درنتجه نقشبازی را در رشد جسمانی، اجتماعی، عاطفی و علمی مورد پژوهش قرار گرفت. در نتیجه؛ بازی و نقش آن در رشد جسمانی؛هماهنگی در رشد سیستم بدنی انسان با میزان فعالیت او ارتباط دارد. بازی باعث افزایش قدرت عضلات بزرگ در کودکان می شود. بازی و نقش آن در رشد اجتماعی؛ کودکان پس از گذر از بازی های فردی بدلیل نیازهای اجتماعی به عضویتدرگروه درمی آیند. بازی و نقش آن در رشد عاطفی؛ بازی وسیله ای برای نمایش خواسته های درونی کودک می باشد. در بازی کودک به صورت آگاهانه یا نا آگاهانه نقطه نظرات خود را ارائه می دهد. بازی و نقش آن در رشد علمی؛ کودک با شرکت در بازی با محیط واشیای موجود آشنا شده و اطلاعات لازم را کسب می نماید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی اثر دمای فرایند تولید هیدروکسی آپاتیت از خاکستر استخوان به روش عملیات حرارتی بر ساختار و ترکیب شیمیایی آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی اثر دمای فرایند تولید هیدروکسی آپاتیت از خاکستر استخوان به روش عملیات حرارتی بر ساختار و ترکیب شیمیایی آن دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اثر دمای فرایند تولید هیدروکسی آپاتیت از خاکستر استخوان به روش عملیات حرارتی بر ساختار و ترکیب شیمیایی آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی اثر دمای فرایند تولید هیدروکسی آپاتیت از خاکستر استخوان به روش عملیات حرارتی بر ساختار و ترکیب شیمیایی آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اثر دمای فرایند تولید هیدروکسی آپاتیت از خاکستر استخوان به روش عملیات حرارتی بر ساختار و ترکیب شیمیایی آن :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین همایش ملی عملیات حرارتی

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

موسی یونسی – کارشناس ارشد دانشگاه شیراز
مهدی جاویدی – دانشجوی دکتری دانشگاه شیراز
حمیدرضا فولادفر – کارشناس ارشد دانشگاه شیراز
محمد ابراهیم بحرالعلوم – دانشیار دانشگاه شیراز

چکیده:

خاکستر استخوان از سوزاندن استخوان گاو در محدوده دمایی 450-350 درجه سانتی گراد به مدت 60 دقیقه تولید شد. این ماده سیاه رنگ در دماهای 900،700،800 و 1100 درجه سانتی گراد برای تولید هیدروکسی آپاتیت به مدت 90 دقیقه در معرض هوا حرارت داده شد. آنالیز ترکیبی مادون قرمز (FTIR) بر روی پودرهای تولیدی در این دماها انجام شد. همچنین آنالیز تفرق اشعه ایکس بر روی نمونه های تولید در دمای مختلف به منظور بررسی اثر دما بر خواص ساختاری ماده تولیدی انجام شد. نشان داد پودر حاصله هیدروکسی آپاتیت می باشد. آنالیز ترکیبی طیف سنجی مادون قرمز بر روی این پودرها نشان داد که پودر تولیدی در دمای 800 درجه سانتی گراد عاری از هر گونه ترکیب آلی می باشد. نتایج آنالیز پراش رتو ایکس همچنین نشان داد که پودر تولیدی در دمای 800 درجه سانتی گراد هیدروکسی آپاتیت می باشد. هیدروکسی آپاتیت تولید شده تا دمای 1100 درجه سانتی گراد از لحاظ ساختاری پایدار می باشد و دانسیته پودر هیدروکسی آپاتیت تولید شده در دمای 800 درجه سانتی گراد 3187 گرم بر سانتی گراد مکعب می باشد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری دارای 129 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری :

ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری

نهاد هیات منصفه قدمتی دیرینه دارد، ولی به دلیل جدید بودن آن در حقوق ایران و روشن نشدن مبانی فقهی اش هنوز جایگاه واقعی خود را بازنیافته است. انتخاب مردمی اعضای هیات منصفه، توجه قاضی به رای آنها، تخصص قاضی نداشتن و دخالت نکردن اعضای این هیات در قضاوت، از جمله شروطی است که با توجه به تحولاتی که در ماهیت این نهادها پدید آمده است، امروزه باید رعایت گردد.

پایبندی به این شروط در حقوق ایران، وقتی می تواند جامه عمل بپوشد که از دیدگاه فقهی نیز بتوان چنین جایگاهی برای هیات منصفه در نظر گرفت. از این رو مقاله حاضر، ضمن تبیین ماهیت هیات منصفه با توجه به خاستگاه آن، به نقد و بررسی قوانین داخله پرداخته و با ارائه معیارهایی برای انطباق این نهاد با شرع، راهکارهایی جهت استحکام در امر قانونگذاری ارائه می دهد. البته در این نوشتار ما بیشتر به جایگاه هیات منصفه در محاکمات مطبوعاتی و سیاسی خواهیم پرداخت.

«آزادی» یکی از اصول مهم و باارزشی است که در بسیاری از مکاتب، از جمله مکتب اسلام، پذیرفته شده و اصول و مقررات آن، حاکی از دفاع از این مهم است.[1]یکی از نمودهای آزادی که اخیرا بیشتر مورد توجه قرار گرفته، آزادی بیان و ابراز عقیده است. معمولا تخطی از قلمرو آزادی بیان، در قالب جرم سیاسی و جرم مطبوعاتی نمود پیدا می کند که از یک سو دفاع از حقوق جامعه، حاکمان را به مبارزه با تخطی گران وا می دارد و از سوی دیگر، آزادی بیان از چنان ارزشی برخوردار است که می طلبد جامعه در برخورد با این گونه مجرمان، تا حدی از خود انعطاف نشان داده و فرهنگ جامعه و تلقی عمومی را در قضاوت خویش مد نظر قرار دهد. با پیش بینی هیاتی، در دادگاه به نمایندگی از جامعه برای دفاع از مجرمان سیاسی و مطبوعاتی صورت می پذیرد که در حقوق عرفی «هیات منصفه» نام گرفته است.

در ایران، اولین بار در اصل 79 متمم قانون اساسی مشروطه (مصوب 29 شعبان 1325) و پس از انقلاب، در اصل 168 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حضور هیات منصفه در جرایم سیاسی و مطبوعاتی پذیرفته شد ولی به دلیل جوانی این نهاد در کشور، و فقدان آرای فقها، نتوانسته جایگاه واقعی خود را در حقوق ایران- که بخشی از آن مبتنی بر مبانی فقهی است- بیابد. از این رو، در این مقاله بر آن شدیم تا به اختصار، ضمن بررسی این نهاد در حقوق ایران، به این سوال اساسی پاسخ گویم که چگونه می توان نهادی به نام هیات منصفه را در دادگاه اسلامی به عنوان یکی از عناصر قضاوت پذیرفت و نظر آن هیات را نظر دادگاه اسلامی و قاضی شرع به حساب آورد؟

پاسخ این سوال را با مروری بر گفتارهای زیر پی می گیریم:

1- تعریف و ماهیت هیات منصفه؛

2- سیر قانونی هیات منصفه در ایران؛

3- دلایل مخالفت با حضور هیات منصفه در دادرسی؛

4- مبانی لزوم تبعیت قاضی از نظر هیات منصفه.

ضرورت ایجاد هیأت منصفه در برخی محاکم کیفری
فهرست مطالب:

مقدمه ……………………………………………………………………………………… 1

دفتر نخست: جایگاه هیات منصفه…………………………………………………………. 8

بخش اول: جایگاه هیات منصفه در حقوق ایران (با نگاهی به مبانی فقهی آن)…… 9

گفتار اول: تعریف و ماهیت هیات منصفه…………………………………………………….. 10

گفتار دوم: سیر قانونی هیات منصفه در ایران…………………………………………….. 13

الف- قبل از انقلاب اسلامی……………………………………………………………………….. 14

ب- پس از انقلاب اسلامی…………………………………………………………………………. 16

گفتار سوم: دلایل مخالفت با حضور هیات منصفه در دادرسی………………………. 21

گفتار چهارم: مبانی لزوم تبعیت قاضی از نظر هیات منصفه………………………….. 25

-منابع و ماخذ…………………………………………………………………………………………. 36

بخش دوم: قضاوت شورایی و هیات منصفه در سیستم حقوقی اسلام……………. 39

گفتار اول: قضاوت شورایی در اسلام………………………………………………………… 39

گفتار دوم: ماهیت تصمیم گیری های هیات منصفه………………………………………. 48

نتیجه گیری……………………………………………………………………………………………… 52

بخش سوم: مقایسه اجمالی هیات منصفه در حقوق ایران و انگلستان……………… 54

گفتار اول: قضا و هیات منصفه………………………………………………………………….. 54

گفتار دوم: پیشینه تاریخی هیات منصفه………………………………………………………. 56

گفتار سوم: ساختار هیات منصفه فعلی ایران………………………………………………. 61

گفتار چهارم: ساختار فعلی هیات منصفه انگلستان……………………………………….. 65

گفتار پنجم: دلایل موافقان و مخالفان هیات منصفه……………………………………….. 80

دفتر دوم: جرائم مطبوعاتی……………………………………………………………………….. 92

مقدمه……………………………………………………………………………………………………… 93

بخش اول: مسائل ماهوی………………………………………………………………………….. 93

گفتار اول: مفهوم جرم مطبوعاتی……………………………………………………………….. 93

گفتار دوم: مصادیق جرایم مطبوعاتی…………………………………………………………. 96

گفتار سوم: مسئولیت ناشی از جرایم مطبوعاتی ………………………………………….. 102

بند اول: مسئولیت مدنی…………………………………………………………………………….. 103

بند دوم: مسؤولیت کیفری…………………………………………………………………………. 108

بخش دوم: مسائل شکلی…………………………………………………………………………… 114

گفتار اول: مرجع رسیدگی…………………………………………………………………………. 114

بند اول: قواعد کلی صلاحیت……………………………………………………………………… 114

بند دوم: دادگاههای اختصاصی و جرائم مطبوعاتی……………………………………… 117

گفتار دوم: آئین رسیدگی…………………………………………………………………………… 127

منابع و ماخذ……………………………………………………………………………………………. 129

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی دارای 35 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی :

ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری بنگاه اقتصادی

به اسناد و مدارکی که دلالت بر وقوع یک معامله یا رویداد مالی مشخص دارد، «اسناد مثبته» گفته می شود. مانند فاکتور فروش، رسید بانکی، قبض آب و برق و ……

سند حسابداری:

برگه ای است که اطلاعات مربوط به یک یا چند رویداد مالی قبل از ثبت در دفاتر حسابداری، در آن نوشته می شود و سپس بر اساس اطلاعات مندرج در سند حسابداری دفاتر حسابداری تنظیم می گردد.

دفاتر حسابداری:

کلیه رویدادها در دفاتر حسابداری ثبت می شوند. دفاتر حسابداری را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

گروه اول، دفاتر رسمی یا قانونی، شامل دفتر روزنامه عمومی و دفتر کل می باشد و گروه دوم، دفاتر غیر رسمی یا کمکی، که شامل دفاتر تأمین و سایر دفاتر مورد نیاز حسابداران می گردد.

1- دفتر روزنامه عمومی: دفتری است که کلیه معاملات و رویدادهای مالی یک واحد اقتصادی روزانه به ترتیب تاریخ وقوع در آن ثبت می شوند.

مثال) خانم فضیلت اخیراً پس از کسب مجوزهای لازم اقدام به تأسیس مؤسسه آموزش زبان دانا کرده است و طی آبان ماه 1376فعالیت های زیر در مؤسسه انجام شده است.

13 آبان ماه – افتتاح حساب جاری شماره 3520 بانک رفاه کارگران شعبه وحدت و واریز 32000000 ریال به این حساب بابت سرمایه مؤسسه دانا، در قبال واریز این مبلغ به حساب جاری مؤسسه دانا، بانک یک برگ رسید بانکی به خانم فضیلت تحویل داد.

6 آبان ماه – خرید نقدی یک دستگاه آپارتمان به بهای 30000000 ریال در قبال تحویل چک شماره 21501 مورخ 6 آبان ماه 1376 به مبلغ 30000000 ریال از حساب جاری مؤسسه دانا، یک برگ رسید امضا شده از آقای معتمدی فروشنده آپارتمان دریافت گردید. همچنین تصویری از سند انتقال آپارتمان به عنوان سند مثبته این رویداد مالی تهیه شد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید