پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ :

پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ

پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

مارگارت مید یکی از مهم ترین انسان شناسان قرن بیستم و از بنیانگذاران مکتب فرهنگ و شخصیت بود . وی از شاگردان بوآس و بندیکت و کسی بود که میان نظریه و روش پیوند برقرار کرد .
مید در قرن بیستم راه را برای پیوند میان انسان شناسی و روانشناسی باز کرد . مهمترین اثر مید که بلوغ در ساموا نام دارد منجر به شهرت جهانی وی شد او انسان شناسی است که با آثار خود به مردمی شدن رشته انسان شناسی کمک کرد .
مید در انتهای قرن بیستم با عنوان «مادربزرگ انسان شناس ها» معروف بود زیرا در آن دوران هیچ کس به اندازه او برای گسترش انسان شناسی تلاش نکرد . او علاوه بر انسان شناسی در زمینه دفاع از حقوق زنان و جنبشهای مخالفت با تبعیض نژادی و ضد جنگ شهرت دارد

زندگینامه

مارگارت مید پر مخاطب ترین مردم شناس امریکایی بود. او در سال در خانواده ای نسبتاً مرفه، فرهیخته و اجتماعی به دنیا آمد. پدرش استاد اقتصاد بود و مادرش هم در شمار دانش آموختگانی بود که فعالیت های اجتماعی وسیعی داشت.

او تحت تأثیر روانشناسان و روانکاوان قرار گرفت و به روش تجزیه و تحلیل مسائل روانی علاقمند شد. مید در مطالعات مردم شناسی علمی از اصول روانپزشکی فروید استفاده می کرد، به همین دلیل اولین اثر خود به نام «بلوغ در ساموآ» را منتشر ساخت. این اثر از شاهکارهای مردم شناسی است.

انگاره اصلی مارگارت مید عبارت است از اینکه، تفاوت های میان مردم معمولاً به فرهنگ هایشان برمی گردد و از دوره کودکی آنها نشأت می گیرد و همچنین این تفاوت ها به انتظارات خاصی می انجامد، در حالی که این تفاوت ها می تواند به دگرگونی نسل ها هم منتهی شود. در واقع او به این نکته می رسد که چگونه نوزاد انسان بزرگ می شود و به جرگه اعضای یک جامعه می پیوندد.

در واقع مید به این نتیجه رسید که کودک امریکایی باید طوری تربیت شود که در انتخاب راه خود آزاد باشد و تأکید کرد که وقتی حب و بغض های بی جا موانعی در پیش پای کودکان ما می گذارد و هنگامی که در مراحل نخستین به هیچ موازینی اهمیت نمی دهند، لاجرم بی هیچ شائبه و غرضی در انتخاب طرقی که پیش پای آنها قرار دارد آزاد خواهند بود.

و …

پاورپوینت مارگارت مید و بلوغ در ساموآ
فهرست مطالب

مقدمه
زندگینامه
مهمترین آثار مید
درباره بلوغ در ساموا
درباره جنسیت و منش در سه جامعه بدو
انتقادات
پایان

عنوان : مارگارت مید و بلوغ در ساموآ

فرمت : پاورپوینت

حجم : 2.30 مگابایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی دارای 63 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی :

پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی در 63 اسلاید قابل ویرایش و قابل ارائه

پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه خانه ابریشمی
فهرست

خانه ابریشمی

مقدمه و تاریخچه

شناخت پیشینه سوژه

مواد و مصالح ساختمانی (مصالح شناسی)

تحلیل نیروها

تکنیکهای تاسیساتی

ب-زیبایی شناسی

دیوارها و ستونها

سیستم کنترل رطوبت

چهارچوبها

دیوارها و ستونها

جنس خاک

پلان

احیا و تغییر کاربری

تناسبات هندسی

تناسبات طلایی

محوربندی

فضاهای پروخالی

فضاهای بازوبسته

بافت منطقه و همجواری

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن دارای 61 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن :

بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 61

مودم یکی از ابزارهای رایانه‌ای است که برای اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر از طریق خطوط‌ مختلف مخابراتی استفاده می‌‌شود. البته هریک از این دو کامپیوتر می‌‌توانند راهی به یک شبکه رایانه‌ای باشند.

نام مودم (Modem) مخفف Modular-Demodular است. یعنی وسیله‌ای که سیگنال‌ها را مدوله یا دمدوله می‌کند.

مودم‌ها انواع مختلفی دارند که در کل می‌‌توان آنها را به این گروه‌ها تقسیم بندی کرد.

این واژه برگرفته از ( تلقیق کردن Modu late و تلقیق زدائی de modulate) گرفته شده یک قطعه است که یک آنالوگ حامل سیگنال را به اطلاعات دیجیتالی ریزی تلقیق می سازد و همچنین سیگنال حاملی را بر اطلاعات انتقال یافته که برداری می کند. هدف ایجاد سیگنالی است که به راحتی قابل انتقال و رنگشایی برای تولید مجدد اطلاعات دیجیتالی اوریجینال است. مودم طی جهت اهداف مختلف انتقال سیگنال های آنالوگ برای راندن دیووها به رادیو استفاده می شوند. نمونه ی مشهور مودم باند صداست که دیجیتال os” , “ls یک کامپیوتر شخص را تبدیل به اصوات می کند که قابل انتقال در خطوط تلفن سیستم های تلفن قدیمی پهن هستند (PoTs)، وقتی در جهت دیگر دریافت شدند، آن os, ls را به عقب به شکل استفاده شده و توسط یک USB، سریال و یا اتصال شبکه ای تبدیل می کند. مودم ها در کل توسط مقادیر اتصالاتی که قادر به ارسال در زمان ارائه شده هستند طبقه بندی می شوند و به طور نرمال در بیت در هر ثانیه اندازه گیری می شوند (bps). همچنین قادر به طبقه بندی شدن توسط Baud (تعداد سمبل های متمایز انتقال یافته در هر ثانیه) هستند این تعداد و شماره ها مستقیماً متصل می شوند اما الزاماً نه درحالت خطی.

مودم های سریعتر که در اینترنت روزانه استفاده می شوند، مودم های کابل و مودم های ADSL هستند. در ارتباطات تلفنی، مودم های رادیویی چهارچوب های مکرر از اطلاعات را در سرعت های اطلاعاتی بالا در اتصالات رادیویی میکروویو انتقال می دهند که بعضی از آنها بیش از یکصد میلیون بیت در هر ثانیه را منتقل می سازند. مودم های نوری اطلاعات را فیبرهای نوری انتقال می دهند. اغلب اطلاعات متصل شده ی درون قاره ای کنونی از مودم های نوری برای انتقال در فیبرهای نوری زیردریایی استفاده می کنند. مودم های نوری به طور روتین دارای نرخ ها و سرعت های اطلاعاتی در دسترس حدود یک میلیون (910×1) بیت در هر ثانیه دارند. یک کیلو بیت در هر ثانیه ( s/kbit یا s/ kb یا (kbpsهمانطور که در این مقاله استفاده شد میانگین 1000 بیت در هر ثانیه است و 1024 بیت در هر ثانیه نمی باشد. برای مثال یک مودم 56 کیلویی قادر به انتقال اطلاعات تا بیش از 56000 بیت در هر ثانیه از طریق خط تلفن است.

بررسی مودم و تاریخچه و انواع و خطاهای آن
فهرست مندرجات

• تاریخچه

o . امتیاز انحصاری AT&T در آمریکا

o . مودم باهوش

• سرعت های رو به افزایش (V.21 V.22 V.22bis)

o . تصیح خطا و فشردگی

• Winmodem

• مودم‌های آنالوگ

• مودم‌های دیجیتال

o . مودم های Bonding

• مودم های رادیویی

o . WiMax,Wifi

o . مودم های متحرک و روتر(مسیریاب)

• باند پهن

• ارتباطات تلفنی فضای عمیق

• مودم صدا

• مشهوریت

• مرجع خطاهای مودم

• 12 تعاریفی راجع کارایی و انواع مودم

تاریخچه

خدمات سیمی اخبار در دهه ی 1920 تجهیزات پیچیده ای بودند که تعریف را برآورد می ساختند اما نقش مودم برای نقش و کاربرد تسهیم شایع بود، بنابراین به طور رایج و مشترک در تاریخچه ی مودم ها مشمول نمی شوند. George Stibitz یک ماشین تحریر خودکار گیرنده ی پیام از مسافات دور جدید Hampshireb را به یک کامپیوتر در شهر نیویورک توسط خطوط تلفن در 1940 اتصال داد اما کلمه ی ” مودم” هنوز ابداع نشده بود، بنابراین این نیز به حساب نمی آید.

مودم ها در آمریکا بخشی از سیستم دفاعی هوایی SAGE در دهه ی 1950 بودند که ترمینال ها را در پایگاه های مختلف هوایی، سایت های رادارها و مراکز توصیه و کنترل را به مراکز هدایت SAGE در آمریکا و کانادا متصل می کردند بودند SAGE در خطوط ارتباطی تخصیص یافت اما قطعات در هر انتها مشابه به مفهوم مودم های کنونی بودند. IBM مقاطعه کار اولیه برای هر دوی کامپیوترها و مودم های استفاده شده در سیستم SAGE بود.

چند سال بعد، شانس در میان CEO ی خطوط هوایی آمریکایی و یک مدیر ناحیه ای از IBM ایجاد شد که منجر به ایجاد یک مینی SAGE به عنوان یک سیستم بلیط دهی خطوط هوایی خود کار شد. ترمینال ها در ادارات بلیط دهی متصل یک کامپیوتر مرکزی بودند که موجودیت و در دسترس بودن را مدیریت می کرد. سیستم SABRE نیای سیستم Sabre کنونی است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست :

پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست

پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اختلال پوست کندن(Skin Picking Disorder) یا excoriation عبارت است از میل و هوس شدید و مکرر برای کندن پوست خود، تا جایی که باعث آسیب رسیدن به پوست و گوشت می‌شود.

این اختلال در DSM-5 به عنوان یک اختلال مجزا مطرح شده است. اختلال پوست کندن با اختلال‌هایی مانند OCD، اختلال مو کندن (تریکوتیلومینیا) و اختلال افسردگی عمده همایندی(Comorbidity) دارد.

افرادی که گرفتار این اختلال هستند، روزانه دست‌کم یک ساعت صرف پوست‌کندن، فکر کردن به آن و مقاومت در برابر میل به پوست کندن می‌کنند.

این اختلال در 4/1 درصد جمعیت به چشم می‌خورد و زنان چند برابر بیشتر از مردان به این اختلال مبتلا هستند. شروع آن معمولا در دوره نوجوانی و همراه با آغاز بلوغ یا پس از آن است و غالبا با یک مشکل پوستی مانند آکنه یا جوش شروع می‌شود.

دانش‌آموزانی که درگیر این اختلال هستند از مشکلات تحصیلی و ناتوانی در اجرای مسئولیت‌های مدرسه یا مطالعه کردن بر اثر پوست کندن در کارشان حکایت می‌کنند.

این اختلال معمولا با اختلال‌های دیگری مانند وسواس فکری ـ عملی، وسواس موکنی (اختلال کندن مو) و نیز اختلال افسردگی شدید همراه است.

و …

پاورپوینت اختلال وسواس کندن پوست
فهرست مطالب

مقدمه

معیارهای DSM-5 برای اختلال پوست کنی

علل اختلال پوست کندن

شیوع اختلال پوست کندن

درمان

دارو درمانی

رفتار درمانی

پایان

عنوان : اختلال وسواس کندن پوست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.37 مگابایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات دارای 39 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات :

ترجمه مقاله برقی کردن وسایل نقلیه : وضعیت و موضوعات

رشته فنی و مهندسی

Vehicle Electrification: Status and Issues (2011)

– توضیحات: 23 صفحه انگلیسی، 39صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

– چکیده ترجمه فارسی:

نگرانی های محیط و امنیت انرژی در حال تغییر طرز فکر ما در زمینه انرژی می باشند. وسایل نقلیه ای شبکه ای مانند وسایل نقلیه الکتریکی (ev) و وسایل نقلیه الکتریکی هیبرید اتصالی (PHEV) می توانند به شناسایی موضوعات انرژی و محیط کمک کنند. سازندگان اتومبیل تشخیص داده اند که وسایل بات نیروی الکتریکی برای آینده صنعت امری حیاتی می باشند . با اینحال , برخی چالشها برای پذیرش بیشتر آنها وجود دارد : درک هزینه ها , محدوده ev , دستیابی به شارژ , تاثیرات احتمالی بر شبکه , و کمبود آگاهی عمومی در زمینه در دسترس بودن و عملی بودن این وسایل. هرچند قیمت های اولیه فعلی ev گرانتر بوده , ولی هزینه های عملیاتی آنها کمتر می باشد. سیاستهایی که باعث کاهش هزینه کل مالکیت ev و phev در مقایسه با موتورهای سوخت احتراق جاری (ICE) منجر به نفوذ سریعتر آنها به بازار می شود . تکنولوژی شبکه هوشمند باعث بهینه سازی یکپارچه کردن وسایل نقلیه با شبکه می شود و کاربرد موثر و هوشمند انرژی را ممکن می شود. با هماهنگ سازی تاثیرات و کاربرد دیدگاه سیستمی , مزایای Ev ها و phev ها را می توان با استفاده از حداقل منابع بدست آورد. این مقاله به تحلیل این عوامل , نرخ تسریع آنها و نحوه همکاری انها در تنظیم برقی سازی وسایل می پردازد.

کلیدواژگان | باتری, تغییرات اقلیمی , زیرساختارهای شارژ وسایل الکتریکی , نیروی محرکه الکتریکی وسایل جاده ای

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

 آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی دارای 65 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی :

آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی

عکاسی و چاپ عکس پرسنلی همواره یک شغل پردرآمد در جامعه امروز می باشد که با اندکی سرمایه و داشتن تخصص لازم در این زمینه به راحتی میتوانید کار و کسب خود را شروع نمائید.
عکس های پرسنلی شامل عکس هایی در سایز 3×2 ، 4×3 و یا 6×4 به صورت نیم رخ و تمام رخ می باشند که من به تجربه ای که سال ها کار در زمینه عکاسی و چاپ عکس پرسنلی دارم به شیوه ای تخصصی و با زبان ساده و تصویری به آموزش این مهم پرداخته ام.

من در این کتاب آموزشی قدم به قدم، خیلی ساده و تصویری به آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی حرفه ای پرداخته ام و این اطمینان را به شما می دهم که پس از مطالعه این کتاب و تمرین عملی در کوتاه ترین زمان، خواهید توانست در کمتر از 20دقیقه 12 قطعه عکس پرسنلی حرفه ای به مشتری تحویل دهید.

نام این کتاب آموزشی را “آموزش عکاسی و چاپ عکس پرسنلی حرفه ای” انتخاب کرده ام چرا که تا به حال هیچ کتابی به این کاملی، در زمینه عکاسی و چاپ عکس پرسنلی منتشر نگردیده است و همچنین با کمی دقت در فصل های این کتاب به این موضوع پی خواهید برد.

فصل اول: تجهیزات مورد نیاز

مقدمه
بخش اول: دوربین و سه پایه
بخش دوم: پروژکتور(یا فلش چتری) و سه پایه
بخش سوم: پرینتر رنگی
بخش چهارم: کامپیوتر

فصل دوم: نورپردازی و عکاسی

بخش اول: آماده سازی محیط
بخش دوم: تنظیمات دوربین
بخش سوم: نورپردازی و عکسبرداری

فصل سوم: ویرایش عکس در فتوشاپ

بخش اول: انتقال عکس از دوربین به کامپیوتر
بخش دوم: تغییر سایز عکس
بخش سوم: حذف پس زمینه
بخش چهارم: اصلاح نوردهی
بخش پنجم: اصلاح رنگ
بخش ششم: روتوش چهره

فصل چهارم: آماده سازی عکس ها و چاپ

بخش اول: ترتیب قرارگیری عکس ها
بخش دوم: چاپ عکس ها

فصل پنجم: تکنیک های طلایی+نرم افزار روتوش خودکار

مجموعه ده ها تکنیک ضروری که دیگران نمیخواهند شما بدانید
دانلود رایگان بهترین نرم افزار روتوش خودکار به همراه آموزش

  • حجم این کتاب الکترونیکی(PDF) حدود 22مگابایت می باشد، در صورتی که می توانستم حجم و بعضاً مطالب ساده را حذف نمایم اما از خلاصه نویسی اجتناب کرده ام تا بتوانم تجربیاتم را بصورت کامل و بنحوی ارائه دهم که برای همگان قابل درک باشد.
  • سطح این کتاب، از مبتدی تا پیشرفته می باشد و بدون هیچگونه دانش قبلی می توانید مفاهیم و آموزش های آن را فرا گیرید. چراکه تمام تلاشمان این بوده تا ریز به ریز و نکته به نکته همراه با تصویر مفاهیم پایه و ضروری در این شغل را بنحوی ساده به شما انتقال دهیم.
  • ویرایش دوم این کتاب در اردیبهشت ماه 1396 انجام گردید. در ویرایش دوم عمدتاً مطالبی اضافه و یکسری اصلاحات املایی و گرافیکی انجام گردید تا این کتاب آموزشی بیش تر از پیش کامل و عاری از هر گونه نقصان گردد.
  • برای اینکه همه علاقه مندان به این رشته و شغل، استطاعت خرید این کتاب آموزشی را داشته باشند، بهای آنرا تنها مبلغ 12000 تومان در نظر گرفته ایم که در قبال مطالب این کتاب بسیار ناچیز می باشد که در صورت تمایل می توانید آن را از قسمت زیر دریافت نمائید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب دارای 87 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب :

پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب

پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب دارای 87 اسلاید می باشد . و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

اتاق خواب

اتاق خواب یکی از جاهای مهم و محل استراحت ، آرامش و کسب انرژی است . بنابراین هرگونه وسایل اضافی مانند تلویزیون ، کامپیوتر و وسایل ورزشی د راتاق خواب اضفی تلقی می شود . حدود یک سوم ازعمرآدمی درخواب میگذرد . اتاق خواب محلی برای رفع خستگی ، تجدید قوای بدن ، نشاط روان و فعالیت بعد از خواب است . اتاق خواب شما باید مکانی گرم و راحت باشد تا شما بتوانید در پایان یک روز پرکار در آن به آرامش برسید. اتاق خوابی که فاقد فضایی گرم و راحت با دکوراسیونی مناسب نباشد تنها یک اتاق از اتاق های خانه شماست. اتاق خواب شما باید به قدری دنج و تسکین دهنده باشد که به محض ورود تمام استرس ها و تنش ها را فراموش کند و تنها به آرامش و استراحت فکر کند. مهم نیست که اتاق خواب شما بزرگ است یا کوچک زیرا اتاق خواب شما به هر اندازه و شکلی که باشد می توانید با اجرای چند تکنیک و رعایت چند نکته مهم در آن اتاق خوبی گرم و دانشین داشته باشید. برای آموختن این موارد در این مطلب با ما همراه شوید.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان :

پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان

پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان شامل 27 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

خانه منوچهری در محله پشت عمارت کاشان و در نزدیکی بازار قدیمی و در حد واسط محله سرپله و سرسنگ قراردارد. . محله سرپله از محلات معتبر و مرکز ابریشم و ابریشم بافی کاشان نیز بوده است.

پاورپوینت زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان
فهرست:

مقدمه
هتل و اقامتگاه
رستوران
گالری
فروشگاه
سینما
امکانات هتل
موقعیت جغرافیایی

.

عنوان: زندگی به سبک ایرانی در خانه منوچهری کاشان

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 27 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن :

بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن

بسم الله الرحمن الرحیم

بررسی اختلال ناخن جویدن و علل و عوامل تشدیدکننده و درمان آن
فهرست

عنوان صفحه

مقدمه 4

زمینه ها و رشد 8

علل ناخن جویدن 9

عوامل تشدیدکننده اختلال ناخن جویدن 12

درمان 14

منابع 19

مقدمه

ناخن جویدن عادتى است که توجه کودک را از دنیاى خارج قطع مى کند و باعث در خود فرورفتن کودک مى شود و یا نشانگر نوعى حس انتقامجویى از محیط و ناکامى هاى ناشى از آن است.

پژوهشها نشان میدهد که درصد از نوجوانان و درصد از دانش آموزان دبیرستانى و یک سوم کودکان دبستانى به این عادت مبتلا هستند.

باید دانست که جویدن ناخن اغلب براى از بین بردن اضطراب و کسب آرامش است چراکه در افراد مضطرب آرامش دروغین به وجود مى آورد و وقتى که به صورت عادت در بیاید ترک آن بسیار مشکل است و چه بسا با ترک آن شدت اضطراب کودک بیشتر شده و به ناچار به آن فشارهاى محیطى که ممکن است از علل ناخن جویدن به شمار آید، رو مى آورد.

این را بدانید کودکى که در هر موردى تحت انضباط و تنبیه شدید قرار بگیرد به این عمل رو مى آورد و گاهى نیز بر اثر الگوپذیرى مستقیم کودک از خانواده شکل مى گیرد.

کودکان کمرو و خجالتى نیز دچار این حالت مى شوند البته باید علل مربوط به رشد و نمو کودک مانند درد لثه ناشى از رویش دندان ها را نیز در نظر گرفت. صرفنظر از علل ایجاد مسئله توجه به نکات زیر در درمان این عادت الزامى است.

– ابتدا نیازهاى کودکتان را شناسایى کرده و او را در معرض فشار و ناراحتى شدید روحى قرار ندهید براى مثال دویدن، پریدن، خراب کردن وسایل مراحل طبیعى رشد کودک است و کودک نمى تواند مدتى طولانى در یک جا ساکت و آرام بنشیند.

– سختگیرى بیش از حد باعث اضطراب در کودک مى شود. از او توقع بیش از حد توانایى اش نداشته باشید. براى نمونه در کودکان خردسال قبل از آن که از لحاظ بدنى آمادگى یابند انتظار کنترل دفع ادرار و یا مدفوع خود را نداشته باشید.

– هرگز کودک را به خاطر این عمل سرزنش و مسخره نکنید.

– سعى کنید همیشه او را با اشیاى مورد علاقه اش سرگرم کنید.

– دقت بیشترى به او اختصاص دهید تا زیاد تنها نماند.

– با فرزندتان صحبت کنید و معایب این کار را برایش توضیح دهید.

– دقت کنید و ببینید چه اوقاتى بیشتر ناخن خود را مى جود و در این موقع ها به او یک اسباب بازى یا تسبیح و یا یک تکه خمیر بدهید تا با آن بازى کند.

– براى ترک این کار جایزه اى در نظر بگیرید و یا مقدارى سکه یا اسکناس به او بدهید و به او بگویید که اگر او را در حال جویدن ناخن دیدید یکى از اسکناس ها را از او مى گیرید و شب اسکناس هاى باقى مانده را مى تواند براى خودش نگه دارد. (البته دادن اسکناس ها باید متناسب با سن کودک باشد)

در پایان براى برطرف کردن این عمل از پاشیدن نمک و فلفل و… بر روى ناخن هاى کودکتان خوددارى کنید و لازم است بدانید چه چیزهایى موجب اضطراب در کودکتان مى شود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی :

پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی

دسته: مدیریت (ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت رفتار سازمانی- مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 36 اسلاید

این فایل در زمینه ” موضوع رفتار سازمانی ” می باشد که در حجم 36 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درسهای مدیریت رفتار سازمانی- مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

اساس رفتار سازمانی

نقش رفتار در سازمان

ابعاد سه گانه مدیریت

نگرش رفتار سازمانی به کارکنان

ویژگی های رفتار سازمانی

آغاز مکتب مدیریت علمی

نظریه مدیریت علمی

پیشنهادات نظریه تیلور

انتقادات وارده بر نظریه تیلور

مکتب روابط انسانی

مهمترین عوامل ایجاد مکتب روابط انسانی

آزمایش های سه گانه مطالعات هاثورن

نتیجه نهایی مطالعات هاثورن

تعریف رفتار سازمانی

مدل های مطالعه رفتار در سازمان

مدل های توصیفی ( (Descriptive Model

مدل های پیش بینی ( (Predictive Model

مدل های تجویزی ( (Prescriptive Models

حوزه های مدیریت

نمودار رابطه رفتار سازمانی با رشته های مرتبط

نگرش های موجود در رفتار سازمانی

نگرش یا چارچوب شناختی

نگرش ( چارچوب رفتارگرایی )

چارچوب یادگیری اجتماعی

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید