گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک :

گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک

گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک
فهرست:

موضوع: آزمایش دانه بندی خاک

موضوع: آزمایش هیدرومتری

موضوع:حدود اتر برگ

موضوع:تراکم

موضوع آزمایش: تعیین وزن مخصوص خاک به کمک مخروط ماسه

موضوع:آزمایش CBR

موضوع:نفوذ پذیری آب درخاک

موضوع آزمایش : آزمایش تحکیم

موضوع: آزمایش برش مستقیم

چکیده:

موضوع: آزمایش دانه بندی خاک

وسایل مورد نیاز: 2000 گرم شن- ترازو- الکهای دسته بندی شده- دستگاه لرزاننده.

نحوه انجام کار: ابتدا 2000 گرم شنی را توسط ترازوی دیجیتال کشیده و سپس آن را داخل الک نمره4/3 ریخته البته الکها را از بالا به ترتیب قرار می‌دهیم که عبارتند زا الک نمره 200,100, 60, 50, 40, 20, 16, 10, 4, 4/8.

سپس شن را داخل الکها ریخته (الک رویی) و آن را روی دستگاه لرزاننده قرار می‌دهیم و آن را به مدّت یک دقیقه روش کرد و پس از اطمینان از خوب جدا شدگی دانه‌های شن الکها را برداشته و دانه‌های بوجود بر روی هر الک را با ترازوی دیجیتال وزن می‌کنیم و سپس آن را در داخل جدول قرار می‌دهیم.

درصد رد شوه درصد مانده روی الک وزن مانده روی الک شماره الک

آزمکانیک

موضوع: آزمایش هیدرومتری

وسایل مورد نیاز: 50g خاک روشده از الک 200- محلول هگزافسفات سودیم- لوله مندرج آب

نحوه کار: ابتدا 50gخاک را کشیده و از الک نمره 200 رو می‌کنیم سپس %4 از محلول هگزا فسفات سدیم با مقدار آب در ظرفی ریخته و داخل هم زن قرار داده و هم می‌زنیم سپس مایع را در لوله مندرج ریخته و با اضافه کردن آب حجم آن را به 1000cc می‌رسانیم سپس به همین میزان یعنی 1000cc از آب و محلول هگزا فسفات سدیم در داخل لوله مندرج دیگری ریخته و عنوان محلول شاهد درست می‌شود تا ذرات چسبیده به لوله از آن پاک شود و در طی زمام که در جدول مشخص است این آزمایش انجام می‌شود.

موضوع:حدود اتر برگ

وسایل مورد نیاز: ترازو – خاک رس- شیارکش- کارتک – الک – کاسگرانده

نحوه انجام کار: ابتدا خاک رس را به اندازه نیاز الک نمره 40 عبور می‌دهیم سپس با اضافه کردن آب خاک را چنان مخلوط می‌کنیم تا بصورت یک خمیر یکنواخت درآید.

سپس خمیر بدست آمده ر اتوسط کارتک داخل دستگاه کاساگرانده می‌کشیم باید خمیر را کاملاً داخل دستگاه ورز دهیم تا هوای آن خارج شود و خمیر را کاملاً بصورت افقی میکشیم و سپس توسط شیارکش از وسط دستگاه شیاری می‌کشیم پس از کشیدن شیار باید ته ظرف کاملاً مشخص شود ضمناً شیار کش را باید به رطوبت خمیر آغشته کرده و پس از کشیدن شیار دستگاه را روشن می‌کنیم سپس شروع می‌کنیم به شمردن تعداد ضربات و سپس در محل که 12.5 mm به هم نزدیک شدند دستگاه را خاموش کرده و سپس تعداد ضربات و وزن آن قسمت از شیار می‌کشیم و این کار را چند بار تکرار می‌کنیم.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم) دارای 11 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم) :

پاورپوینت طراحی مسیر شغلی 2 (بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید کلاس دهم)

پاورپوینت بخش 8 کارگاه کارآفرینی و تولید ( طراحی مسیر شغلی 2 )

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 11 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت روان شناسی فوتبال

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت روان شناسی فوتبال دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت روان شناسی فوتبال  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت روان شناسی فوتبال،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت روان شناسی فوتبال :

پاورپوینت روان شناسی فوتبال

پاورپوینت روان شناسی فوتبال شامل 38 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت روان شناسی فوتبال
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

وودی آلن، فیلمسازو بازیگر صاحب سبک هالیوود، باوجود اینکه 14-13 بار تا به حال کاندید دریافت اسکار شده و 3 اسکار هم برده است، هرگز در مراسم اسکار شرکت نکرده اما برای تماشای همه مسابقه‌های بسکتبال NBA (اتحادیه بسکتبال آمریکا) می‌رود. وقتی از او پرسیدند شما که اینقدر روشنفکر هستی، چطور تا این حد اهل ورزشی و چه شباهت و تفاوتی بین فیلم‌های شما و این مسابقه‌ها وجود دارد؟ گفت: «اگر فیلم‌های مرا 200 بار هم نگاه کنید، آخرش یک اتفاق ثابت می‌افتد و تمام می‌شود،

پاورپوینت روان شناسی فوتبال
فهرست:

مقدمه
فوتبال در ایران پرطرفدارتر است؟
مردها بیشتر طرفدار فوتبال‌اند؟
فوتبال، زنان و مردان
ورزش دیروز ،تجارت امروز
فوتبال؛ همه جا، آنجا، اینجا
پیش‌بینی که باخت ندارد
پاکسازی با فوتبال
خودکشی نکردن با فوتبال
کم کردن احساس باخت
جام‌ جهانی و وحشی‌گری‌های قانونی
جام ‌جهانی و هورمون‌ها
جام ‌جهانی و حفظ روابط

.

عنوان: روان شناسی فوتبال

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 38 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون) :

بررسی بافرها و تهیه محلول بافر (تامپون)

فرمت فایل: ورد – Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 22

مقدمه

یک محلول تامپون محلولی است که pH آن در برابر افزایش مقادیر کمی اسید یا باز قوی تغییر چندانی نکند، مثلاً محلول استیک¬اسید و سدیم استات دارای چنین ویژگی است. اگر 01/0 مول HCL را به یک لیتر آب خالص اضافه کنیم pH آب از 7 به 2 کاهش می¬یابد، اما اگر همان 01/0 مول HCL را به یک لیتر از محلولی که نسبت به استیک¬¬اسید و سدیم استات، 10/0 مولار است بیفزاییم، فقط تغییر بسیار کمی در pH حاصل می¬شود. در واقع pH محلول از 74/4 به 66/4 تغییر می¬کند. این تغییر در مقایسه با تغییر pH آب بسیار ناچیز و نشانه¬ی آن است که محلول استیک¬اسید و سدیم استات یک محلول تامپون است. به یاد داشته باشید که به محلول¬های تامپون، محلول¬های بافر نیز گفته می¬شود.

محلول¬های تامپون یا بافر از دید کاربردی اهمیت زیادی دارنـد. سلول¬های بسیاری از موجودات زنده فقط در گستره¬ی محدوده¬ای از pH قادر به ادامه حیات هستند و اگر pH غیر از آن باشد، زندگی موجود زنده با خطرات جدی همراه می¬شود.

pH خون انسان باید در گستره¬ی 35/7 الی 45/7 نگهداشته شود؛ در غیر این صورت، ادامه¬ی حیات با مشکلات جدی روبه¬رو خواهد شد. خون از این لحاظ دارای نقش تامپونی است. چکونگی برقراری خاصیت تامپونی در خون پیچیده است. سیستم در خاصیت تامپونی خون نقش اساسی دارد.

بسیاری از موجودات آبزی از جمله ماهی¬های طلایی تنها در pH ویژه¬ای قادر به ادامه¬ی حیات هستند. رعایت نکردن این امر باعث مرگ و میر آن¬ها خواهد شد. علاوه بر آن، گاه لازم است که تولید برخی از محصولات شیمیایی در pHهای معینی صورت گیرد. این مثال¬ها و مثال¬های بسیار دیگر از اهمیت محلول تامپون خبر می¬دهند. با استفاده از محلول¬های تامپون است که می¬توان تغییر pH را کنترل کرد.

برای تهیه¬ی یک محلول تامپون کافی است یک اسید ضعیف و نمک آن را در آب حل کرد. استیک¬اسید یک اسید ضعیف و سدیم استات نمک حاصل از خنثی شدن آن با سود است. از این رو، محلول این دو ماده یک محلول تامپون است. در این محلول، استیک¬اسید، ، به شکل مولکولی، سدیم استات، ، به صورت یون¬های و و مقدار کمی یون¬های که از یونش جزیی استیک¬اسید به دست می¬آیند، موجود است. چون یون¬های از باز قوی مشتق شده¬اند، پایدارترندو با آب واکنش نمی¬دهند. از سوی دیگر و و در تعادل زیر شرکت می¬کنند.

در واقع وجود این تعادل است که به محلول استیک¬اسید و سدیم استات خاصیت تامپونی می¬دهد. چون اگر مقدار کمی از یک اسید قوی مثلاً به محیط این تعادل افـزوده شود، یون¬های حاصل از آن، توسط یون¬های موجود در تعادل جذب شده و به مولکول¬های تبدیل می¬شوند تا از این راه با تغییر pH مقابله شود.

از سوی دیگر اگر مقدار کمی از یک باز قوی مثلاً به محیط تعادل افزوده شود، یون¬های حاصل از آن توسط مولکول¬های اسید خنثی می¬شوند تا با تغییر pH مقابله شود.

دلیل انجام دو واکنش بالا این است که از یک سو یون یک باز برونشتد است و تمایل به گرفتن پروتون دارد و از سوی دیگر مولکول یک اسید برنشتد است و تمایل دارد که به یک باز قوی مانند پروتون بدهد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها :

توضیحات:

مقاله ترجمه شده با موضوع عوامل بحرانی موفقیت جهت اجرای مدیریت دانش در هتل ها، در قالب فایل word و در حجم 11 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی.

عنوان اصلی مقاله:

CRITICAL SUCCESS FACTORS FOR KNOWLEDGE MANAGEMENT IMPLEMENTATION IN HOTEL ENTERPRISES

سال چاپ: 2014

چکیده:

اجرای مدیریت دانش (KM) باید منجر به ایجاد ارزش افزوده که همان دارایی برای شرکت، کارکنانش و در نهایت جامعه می باشد ، گردد . رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی داخلی زیاد روشن و واضح نیست. اما، اجرای شیوه های بازاریابی و بازر محوری با تمرکز بر مشتریان داخلی می تواند به سازمان در دستیابی به نتایج بهتر در پیاده سازی KM کمک کند. تحقیقاتی در چارچوب صنعت هتل داری برای تعیین محرک ها و موانع اجرای طرح های مدیریت دانش در هتل ها انجام گرفته است . در این میان در روش، فن آوری، سازمان، و سرمایه انسانی چندین مانع و محرک در اجرای موفقیت آمیز طرح های مدیریت دانش شناخته شده است. در صنعت هتلداری اهمیت منابع انسانی و دانش که، دارایی های نامشهود بحساب می آیند بسیار زیاد است . با این وجود ، هنوز نمی توان هتل ها را واحد هایی متمرکز بر مدیریت دانش بحساب آورد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس دارای 53 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس :

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی رشته معماری با موضوع طاق و قوس، در حجم 53 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل.

بخشی از متن:

تاریخ پیدایش قوسها به آن زمانی برمی گردد که انسان به دنبال سرپناهی برای زندگی و امنیت می گشت. انسان در این زمان دریافتکه با گذاشتن سنگهای تخت و بزرگ بر روی یکدیگر و بر روی پایه های سنگی سر پناهی نه چندان بزرگ را برای خود بسازد. پس از آن و در دوران بعدی، با به کارگیری قطعات کوچکتر سنگی بهصورت تدریجی ، پیشرفت جدیدی را درایجاد بنا به ارمغان آورد.

پاورپوینت (اسلاید) طاق و قوس
فهرست مطالب:

1 – تاریخچه پیدایش قوس

2 – عملکرد قو سهادرمقابل نیروی وارده

3 – اجزاء قوس

4.انواع قو سها (تزیینی.مدور.تیز.تخت.نیم دایره.مربع.شاخ بزی.جناغی)

5.جزییات اجرایی انواع قوس ها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله مطالعه پدیده های پیش نشانگر کوتاه مدت زلزله ها

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله مطالعه پدیده های پیش نشانگر کوتاه مدت زلزله ها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه پدیده های پیش نشانگر کوتاه مدت زلزله ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مطالعه پدیده های پیش نشانگر کوتاه مدت زلزله ها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه پدیده های پیش نشانگر کوتاه مدت زلزله ها :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: شانزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
حجت اله بلاغی اینالو – دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی زیست محیطی دانشگاه شیراز
احمد زمانی – عضو هیات علمی بخش علوم زمین دانشگاه شیراز

چکیده:
به پدیده های بی هنجاری که قبل از رخداد زلزله ها نمایان می شوند، پیش نشانگرهای زلزله می گویند. پیش نشانگرهای زلزله، اغلب براساس محدوده زمانی پدیدار شدن آنها قبل از حادثه لرزه ای، در قالب پیش نشانگرهای بلند مدت [(2)10 تا 10 سال]، میان مدت [10 تا 1 سال]، کوتاه مدت [(1-)10 تا (2-) 10 سال]، و بسیار کوتاه مدت یا قریب الوقوع [(2-)10 تا (3-) 10 سال]، تقسیم بندی می شوند. پیش نشانگرهای بلند مدت و میان مدت عبارتند از: گسل های فعال و حواشی فعال زمین ساختی، زلزله های تاریخی، پیش نشانگرهای ژئودتیکی از جمله دگرشکلی زمین، تغییر در استرین و شیب زمین، پیش نشانگرهای لرزه ای همچون نبود و خاموشی لرزه ای، تغییر در ریزلرزه خیزی، ضریب لرزه خیزی (b-values)، و غیره می باشند. پیش نشانگرهای کوتاه مدت شامل بی هنجاری های یونوسفری، الکترومغناطیسی، زمین شیمیایی- آب شناسی، پیش لرزه ها، روشنایی های لرزه ای، ابرهای زلزله، و رفتار غیر عادی حیوانات می باشند، که در این مقاله به برررسی این دسته از پیش نشانگرها می پردازیم.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی در تغییر معادلات جهان غرب در منطقه خاورمیانه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی در تغییر معادلات جهان غرب در منطقه خاورمیانه دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی در تغییر معادلات جهان غرب در منطقه خاورمیانه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی در تغییر معادلات جهان غرب در منطقه خاورمیانه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی در تغییر معادلات جهان غرب در منطقه خاورمیانه :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

با بررسی سیاست های منطقه ای جهان غرب در سه دههگذشته، آشکار می گرددکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تغییرات بنیادین در این سیاست ها ایجادکرده است . اکنوناین سوال مطرح است که آیا انقلاب اسلامی ایران یک سنت الهی بود که توانست معادلات جهان غرب را در منطقه تغییر دهد ؟ ( سوال ) نگارنده این نوشتار، باور دارد که قیام ملت ایران و پیروزش شان بر رژیم پهلوی که در قالب نظریات اندیشمندان مادی نمی گنجد، یک سنت الهی بود. ( فرضیه ) برای اثبات این مدعا ابتدا گزارشی از چیستی و چرایی سنن الهی ارائهمی کنیم . در ادامه از طریق پیوند دادن وویژگی های انقلاب اسلامی ایران با مفهوم سنت الهی امداد،اثبات می کنیم که پیروزی قیام مدرم ایران، به کمک یک سنت الهی بوده است . سپس تغییرات ایجاد شده در معادلات غرب پس از پیروزی انقلاب اسلامی را بر می شماریم ( روش ) مقاله حاضر بر آن است تا ثابت کند می تواند با استفادهاز رهنمودهای دینی تحلیلی صحیح از رخدادهای اجتماعی همچون انقلاب اسلامی ایران داشت ( هدف) . در پی اثبات این موضوع به دست می آید که سنت های الهی خهمواره جاری و ثابت در سرنوشت جوامع بشری اند و چه بسا بر خلاق خواوست برخی انسانها، تغییرات جوامع بشری، بر اسا سسنن الهی صورت گیرد . ( یافته ها )

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله چکیده مطالبی پیرامون محصولات فرعی با تاکید بر بهره برداری از گیاه باریجه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله چکیده مطالبی پیرامون محصولات فرعی با تاکید بر بهره برداری از گیاه باریجه دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله چکیده مطالبی پیرامون محصولات فرعی با تاکید بر بهره برداری از گیاه باریجه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله چکیده مطالبی پیرامون محصولات فرعی با تاکید بر بهره برداری از گیاه باریجه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله چکیده مطالبی پیرامون محصولات فرعی با تاکید بر بهره برداری از گیاه باریجه :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: همایش ملی گیاهان دارویی

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

نادر رضایی – کارشناس ارشد جنگل اداره کل منابع طبیعی مازندران (ساری)
علی اکبر رفیعی – کارشناس ارشد جنگل- مدیر طرح و برنامه بخش جنگل صنایع چوب و کاغذ مازندران

چکیده:

بهره برداری از محصولات فرعی جنگلی و مرتعی که اساس و پایه داروهای گیاهی را تشکیل می دهند قدمتی دیرینه به درازای تاریخ بشر دارد بروز رویدادهای مختلف موجب آن گردید تا این محصولات در درمان بسیاری از بیماری ها جایگاه روشن تری پیدا کرده و مراجعه به علم گیاه درمانی بیشتر مورد توجه قرار گیرد و در بخش فضای سبز شهری نیز جایگاه خود را پیدا نماید استفاده از این محصولات در کشورمان مسبوق به سابقه طولانی است و از دیرباز حکیمان شهیر کشورمان بهترین داروهای خود را از گیاهان تهیه می کردند و مستندات تاریخی هم گواهی میدهند ایرانیان از گذشته با بسیاری از این گیاهان آشنایی کامل داشته و تجار ایرانی در بسیاری از شهرهای جهان تجارتخانه هایی دایر کرده بودند که بخش عمده ای از آن شامل گیاهان دارویی و صمغ های نباتی بود. در مبادلات بین المللی نیز در این زمینه نظمی در خور تحسین پدید آمد. مطابق آمار در طول سال های 68، 69 و 70 ارزش صادراتی فقط 28 قلم محصولات فرعی بالغ بر 17 میلیون دلار و نیروهای بکار گرفته شده در همین ارتباط در مجموع معادل 35 واحد کارخانه یکصد نفره فعال در تمام مدت سال بوده ست خوشبختانه شرایط اقلیمی کشورمان نیز تنوع وسیع گونه ای این گیاهان را در پی دارد و محصولات تولیدی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند در این ارتباط یکی از اساتید صاحب نام اعلام می دارد : در بسیاری از گیاهان بومی ایران ثروت سلامت نهفته است و عیار ریشه شبرین بیان ایران در دنیا منحصر به فرد است اما در بین محصولات مذکور گیاه باریجه در سطح عرصه منابع ملی مازندران از جایگاهی خاص برخوردار می باشد از این گیاه با نام علمی Ferula gommosa شیرابه ای به دست می آید که دارای مصارف عدیده درمانی ، بهداشتی و صنعتی است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

فروش قالب اصل و بازنویسی شده لاف زن + سئوی عالی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد

فروش قالب اصل و بازنویسی شده لاف زن + سئوی عالی

قالب اصل وبسایت تفریحی سرگرمی لافزن با سئوی عالی

حق امتیاز این قالب بطور کامل خریداری شده و به هیچ وجه ریپ و کپی شده نمیباشد !

این قالب توسط گروه دووب سئو و بازنویسی شده است ، قیمت تمام شده آن بالغ بر .. تومان میباشد.

به رنج قیمت این نوع قالب ها توسط طراح همین قالب دقت فرمائید:

نوع قالب: وردپرس

– – – – – – – – –

زبان: فارسی

– – – – – – – – –

کاربرد: تفریحی و سرگرمی ،خبری ، اس ام اس ، دانلود ، مقالات آموزشی

– – – – – – – – –

امکانات: ظاهر بسیار شیک ، سبک نو و خلاقانه ، امکانات بالا ، سرعت اجرای خیره کننده

– – – – – – – – –

قیمت: 100 هزار تومان !!!!

تصویر قالب:
محدودیت فروش و واگذاری تنها به 10 نفر !

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید