پاورپوینت فرافکنی چیست

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت فرافکنی چیست دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت فرافکنی چیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت فرافکنی چیست،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت فرافکنی چیست :

پاورپوینت فرافکنی چیست

پاورپوینت فرافکنی چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت فرافکنی چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فرافِکنی به معنی نسبت دادن “ناآگاهانه” و گاه “آگاهانه و زیرکانه” اعمال، معایب و امیال ناپسند خود به دیگران است که فرافکن آن را به عنوان شیوه ای تدافعی و پدافندی برای رهایی از اضطراب درونی برمی گزیند. این اضطراب از پاسخگویی صحیح و راستگوی و اعتراف به کاستی ها و دروغ­ های گذشته و حال، ممکن است به وجود آید.

در حقیقت، فرد فرافکن با اتهام و یا برجسته کردن و اغراق آمیز نمودن صفات منفی در شخصیت پرسشگر و نیز دیگران، از تشویش درونی خود کاسته و به زعم خود از تله پرسشگرانه خود را نجات می دهد.

با این که فرافکنی در کاهش آسیب های روانی در فرد ناراحت و ناکام مؤثر است؛ اما استفاده مداوم از آن در وهله نخست کمکی به حل مشکل اساسی فرد نمی‌کند و بعدها ممکن است فرد را در اوهام و تخیلات فرو برده و عوارض روانی دیگری به دنبال داشته باشد.

فرافکنی را می توان نوعی اتهام زدایی از خود و انگشت تهمت گرفتن به سوی دیگران تعبیر نمود. در حقیقت، آنچه فرافکن می بیند تیر در چشم دیگران است تا خار در چشم خود. فرافکن مثل مَثَل آبکشی است که با طعنه به آفتابه می گوید دو سوراخ.

مَثَل شیرازی “کی بود کی بود؟ من نبودم. من نبودم، شیطون بود، دور کُلاش قیطون بود” به فرافکنی اشاره می کند که برای باوراندن ادعای فرافکنانه خود، حتی توضیح و مشخصات بیشتری از فرد مورد اتهام ارایه می دهد.

کاربرد فرافکنی

کاربرد اصلی این واژه، کاربردی روان‌کاوانه است که در آن فرافکنی یکی از مکانیسم‌های دفاعی علیه اضطراب محسوب می‌شود. در این معنی خواسته‌ها و انگیزه‌های غیر قابل پذیرش که بازشناخت آنها در “خود”، ممکن است موجب ناراحتی شود، به دیگران نسبت داده می‌شود.

این وسیله دفاعی کاملاً در جهت عکس درون‌فکنی می‌باشد و اساس آن از این قرار است که فرد می‌کوشد تا تمایلات نامناسب و ناپسند خویش را به دیگران نسبت دهد و در نتیجه خود را عاری از هرگونه عیب و نقص بداند و خود را از احساس گناه، برهاند. با این وسیله دفاعی، فرد در مورد دیگران با مقیاس خویش قضاوت می‌کند.

مثلاً فرد خسیس دیگران را متهم به خسیس بودن می‌کند. انتقاد و سرزنش مداوم از دیگران و نسبت دادن صفات و خصوصیاتی به افراد دیگر، غالباً ناشی از وجود این کیفیات در فرد نسبت‌دهنده است. اینگونه فرافکنی، اساساً نوعی دلیل‌تراشی است. پسری که در حال دعوا و کتک‌کاری با دیگری است، معمولاً او را برای شروع دعوا مورد سرزنش قرار می‌دهد.

هرچند فرافکنی بسیار متداول بوده و بی‌شک در کاهش دادن تنش‌ها در فرد ناراحت و ناکام مؤثر است؛ اما استفاده مداوم از آن برای فرد، خنثی می‌شود؛ زیرا در درجه نخست هیچ‌گونه کمکی به حل مشکل اساسی فرد نمی‌کند و در درجه دوم، استفاده مداوم از این وسیله دفاعی ممکن است فرد را در اوهام و تخیلات فرو ببرد

و …

پاورپوینت فرافکنی چیست
فهرست مطالب

مقدمه
کاربرد فرافکنی
انواع فرافکنی
فرافکنی پیشگیرانه قبل از پرسشگری
فرافکنی در مقابل پرسشگری
فرافکنی با سوال در برابر سوال
فرافکنی و توطئه پنداری
فرافکنی، پرخاشگری و خشونت
فرافکنی و پوپولیسم
پایان

عنوان : فرافکنی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1 مگابایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس دارای 48 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس :

مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس

توضیحات: 23 صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود پروژه آماده (فصل دوم پایان نامه آماده) با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها از طریق مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه حقوق با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف تهیه شده و مناسب برای انجام پایان نامه حقوق، انجام پروپوزال، تهیه پرسشنامه و استخراج مقاله داخلی و خارجی از پایان نامه و پروژه کلاسی می باشد.

خلاصه ای از کار:

مبحث اول: مفهوم و ماهیت نمایندگی

هر چند مردم سالاری را به مردم سالاری مستقیم و غیر مستقیم و نیمه مستقیم، تقسیم می‌نمایند، ولی برخی دموکراسی مستقیم را که در آن مردم بلاواسطه در امور سیاسی خود مشارکت می‌نمایند، نه یکی از انواع دموکراسی بلکه جوهره آن محسوب می‌نمایند و مردم سالاری غیر مستقیم را ـ که طی آن مردم نه به صورت بدون واسطه بلکه توسط نمایندگان خود در سرنوشت سیاسی اجتماعی خویش دخالت می‌نمایند ـ دموکراسی مجازی معرفی می‌کنند.

…………..

گفتار اول: صلاحیت نمایندگان مجلس

نمایندگان اعمال قدرت می‌کنند، همان گونه که از طریق مجلس اعمال قوه مقننه می‌نمایند. نمایندگان، در واقع، منعکس کننده‌ی افکار نیروهای مختلف سیاسی و اجتماعی هستند.

قانون اساسی چارچوب‌ها و استخوان بندی کلی نظام سیاسی و اجتماعی کشور را بیان نموده است. دراین قانون، بدون آن که به سر رشته اصول لطمه وارد شود، منابع فرعی پیش‌بینی شده است که به وسیله‌ی آنها تفصیل و جزئیات امور اساسی تعیین می‌شود.

قانون اساسی وظایف و اختیارات مجلس شورای اسلامی‌را به تفکیک مشخص کرده است (اصول 71 تا 90). مجلس برای انجام وظایف محوله ناگریز از سازماندهی وبه کارگیری روش‌هایی است که از طریق آنها بتواند از عهده‌ی این وظایف بر آید پیش‌بینی سازمانهای داخلی و بیان روش‌ها در حوصله‌ی قانونگذار اساسی نیست، در حالی که بدون آنها اجرای اصول قانون اساسی در قوه مقننه میسرنخواهد بود. برای تأمین این منظور، اصل شصت و پنجم مقرر می‌دارد: «… تصویب طرح‌ها و لوایح طبق آیین نامه‌ی مصوب داخلی انجام می‌گیرد… برای تصویب آیین نامه‌ی داخلی موافقت دو سوم حاضران لازم است.»[1]

…………………

گفتار دوم: پیشینه مجلس در ایران

اولین مجلس شناخته شده در تاریخ ایران به زمان اشکانیان باز می گردد. در این دوران مجلس مهستان از میان بزرگان و اشراف ایرانی به دو دسته بزرگان و شاهی تقسیم شده است. پس از حمله­ی اعراب به ایران بساط مجلس در حکومت‌های ایران برای بیش از 12 قرن برچیده شد، در زمان ناصرالدین شاه وی در چندین مورد مجوز تشکیل مجالسی را صادر کرد از جمله مجلس 25 نفره «مصلحت خانه»، «مجلس مشورت» و «مجلس وکلای تجار» تشکیل اولین مجلس ملی کشور به انقلاب مشروطه باز می گردد که فرمان تشکیل آن در روز 14 مرداد سال 1285 توسط مظفرین الدین شاه به امضاء رسید. مجلس شورای ملی (که در فرمان مشروطیت نیز یک بار مجلس شورای اسلامی خوانده شده بود) از سال 1285-1368 در حدود 83 سال به حیات خود ادامه داد و در جریان بازنگری در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در سال 1368 از مجلس شورای ملی به مجلس شورای اسلامی تغییر نام پیدا کرد.[2]

………………

گفتار سوم: جایگاه و وظیفه مجلس در نظام اسلامی

1-مرکز قانون وقدرت: مرکز همه قانون‌ها وقدرت‌ها مجلس است.مجلس هدایت می‌کند همه را وباید بکند. [3]

………………

گفتار چهارم: نمایندگان درسایر کشورها

امروزه در اکثرجوامع پارلمان نقش محوری واساسی ایفا میکندومردم با فرستادن نمایندگان خودبه پارلمان در اعمال حاکمیت سهیم می‌‌شوند.

اهمیت وشآن نمایندگی مجلس در کلیه نظام‌های حقوقی امری بدیهی و به رسمیت شناخته شده است.رویه مرسوم دراغلب نظام‌های حقوقی آن است که برای حفظ این شآن و منزلت مقررات ورژیم اخلاقی را رعایت نمایند تا هم نمایندگان ازاعمال نفوذ صاحبان قدرت وذینفعان درفعالیت‌های آنان مصون بمانند و هم خود ملزم به رعایت قواعدی باشندکه شآن ومنزلت آنان را محفوظ دارد.

………………

بند اول: استرالیا-مجلس نمایندگان

ضوابط موجود درخصوص رفتار نمایندگان درقانون اساسی وآیین نامه داخلی آمده است.به موجب قانون اساسی استرالیا(اصول چهل وچهارم وچهل وپنجم قانون اساسی)وآیین نامه داخلی مجلس(ماده(169)نمایندگان باید ازرأی دادن در مواردی که منافع شخصی مالی مستقیم دارندخودداری کنند.

……………..

بند دوم: کره جنوبی –مجمع ملی

………………

بند سوم: فرانسه- مجمع ملی

…………….

بند چهارم: مکزیک –مجلس نمایندگان

……………

بند پنجم: جمهوری چک-مجلس نمایندگان

…………….

بند ششم: آفریقای جنوبی-مجمع ملی

……………

بند هفتم: جمهوری ایرلند-مجلس نمایندگان

……………

بند هشتم: ایتالیا –مجلس نمایندگان

…………….

بند نهم: اوگاندا

……………

بند دهم: بریتانیا – مجلس عوام

……………

بند یازدهم: اسپانیا – مجلس نمایندگان

……………..

بند دوازدهم: ژاپن – مجلس نمایندگان

…………….

مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس
فهرست منابع و مآخذ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی) :

دانش در مورد سیستم های هوش مصنوعی : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه

چکیده

مطالعات بر اساس منطق خودمعرفتی به عنوان یک جهت پیشرفته برای توسعه هوش مصنوعی (AI) می باشد. هوش مصنوعی به عنوان یک سیستم است که حل مشکلات پیچیده توسط انسان را در طول دوره زندگی تقلید می کند. ساختار علامت و عملیات، توسط راه حلهای فکری و همچنین جستجو در نقاط مرجع استراتژیک، برای آن راه حل انجام می شود که توسط ساختار خاصی از علامت و عملیات ایجاد میشود و در میان موضوعات اصلی، در تجزیه و تحلیل AI و برنامه های کاربردی، در نظر گرفته شده است. سیستمهای خبره به عنوان یک نوع از سیستم های هوشمند تفسیر شده است؛ روشهای مختلف برای نشان دادن دانش (مانند مدل منطقی، سیستمهای مبتنی بر فریم و تولید، شبکه های معنایی) در چارچوب مطالعات شناختی AI قرار دارد. ذکر شده که ارائه دانش، یک روش برای مدلسازی و فرمولاسیون دانش مفهومی در زمینه مهندسی است.

کلمات کلیدی: هوش مصنوعی، دانش، دانش متا، ارائه دانش، پردازش دانش، یکتایی .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله تخریب ساختارگیاهی و تغییرات فیزیولوژیکی گیاهان تحت تاثیرآلودگی هوا

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله تخریب ساختارگیاهی و تغییرات فیزیولوژیکی گیاهان تحت تاثیرآلودگی هوا دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تخریب ساختارگیاهی و تغییرات فیزیولوژیکی گیاهان تحت تاثیرآلودگی هوا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تخریب ساختارگیاهی و تغییرات فیزیولوژیکی گیاهان تحت تاثیرآلودگی هوا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تخریب ساختارگیاهی و تغییرات فیزیولوژیکی گیاهان تحت تاثیرآلودگی هوا :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی حفاظت و برنامه زیری محیط زیست
تعداد صفحات: 14
نویسنده(ها):
رامین عزتی – عضو هیئت علمی استادیاردانشگاه خوارزمی
آمنه وظیفه – دانشجوی کارشناسی ارشد

چکیده:
باتوجه به اینکه زندگی انسانها و همه موجودات روی زمین مستقیم وغیرمستقیم به گیاهان وابسته است اثرات الودگی هوا برگیاهان زندگی همه موجودات را متاثرخواهد کرد صدمه به گیاه خسارات هنگفتی به محصولات کشاورزی و محصولات آنها خواهد داشت خسارت های سالیانه ناشی ازالودگی هوا درمحصولات غذایی و فیبری گیاهان تزئینی و درختان بیشتر ازبیلیون ها دلار تخمین زده میشود خسارت الودگی هوا اغلب درگیاهان قبل ازاینکه درحیوانات و انسان ها صدمه بزند دیده میود نشانه های خسارت الودگی هوا درگیاهان شامل شاخه و برگ لکه دار شده سوختگی درنوک و حاشیه برگ ها کوتولگی افتادن برگ نارس بلوغ دیررس سقط جنین یاسقوط زودرس شکوفه ها و کاهش محصولات یاکاهش کیفیت است الوده کننده های مهم هوا شامل الوده کننده های غیرالی ـ دی اکید سولفور فلوئورید کلرین ازون و الوده کننده های الی ـ پراکسی استیل نیترات و اتیلن هستند البته باتوجه به نوع الوده کننده اثرات مختلفی درانواع گونه های گیاهی دیده میشود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی :

مقاله بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1389 در پوست و زیبایی از صفحه 6 تا 13 منتشر شده است.
نام: بیان نشان گرهای مهارکننده های بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2 و 9 در لیکن پلان اروزیو، غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی مخاط دهان به روش ایمونوهیستوشیمی
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله لیکن پلان دهانی
مقاله مهارکننده بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 2
مقاله مهارکننده بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 9

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: دلاوریان زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: محتشم نوشین
جناب آقای / سرکار خانم: جوادزاده بلوری عباس
جناب آقای / سرکار خانم: باباکوهی شهاب
جناب آقای / سرکار خانم: صدر سیدبردیا
جناب آقای / سرکار خانم: شاکری محمدتقی
جناب آقای / سرکار خانم: کامیاب حصاری کامبیز
جناب آقای / سرکار خانم: بیدرام فرناز

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
زمینه و هدف: لیکن پلان دهانی نوعی بیمار التهابی پوستی – مخاطی مزمن است که به صورت یک پیش بدخیم تعریف می شود.
Matrix metalloproteinase-2 (MMP-2)و Matrix metalloproteinase 9 (MMP-9)پروتئینازهایی هستند که تهاجم سلول های تومورال به بافت هم بند را تسهیل می کنند و در ضایعات پیش بدخیم و بدخیم بیش از حد معمول ظاهر می شوند. هدف از این مطالعه تعیین بیان نشان گرهای مهارکننده بافتی ماتریکس متالوپروتئیناز 9 و 2 (9 و MMP-2) در لیکن پلان دهانی اروزیو و لیکن پلان غیراروزیو و هیپرپلازی آماسی به روش ایمونوهیستوشیمی بود.
روش اجرا: در این مطالعه مقطعی، 39 بلوک مربوط به لیکن پلان دهانی غیراروزیو (با و بدون دیسپلازی)، 36 نمونه لیکن پلان دهانی اروزیو (11مورد دیسپلاستیک و 25 مورد بدون دیسپلازی)، 32 بلوک مربوط به هایپرپلازی آمازسی و 6 بلوک مربوط به بافت نرمال از آرشیو بخش آسیب شناسی دانشکده دندانپزشکی مشهد انتخاب و به روش ایمونوهیستوشیمی با نشان گرهای MMP-2و MMP-9 رنگ آمیزی شد. به منظور مقایسه آماری از آزمون های Kruskal-Wallis، Mann-Whitney و ضریب همبستگی Spearman استفاده شد.
یافته ها: بیش ترین میانگین MMP-2 و MMP-9 (در کل ضخامت اپیتلیوم) در لیکن پلان اروزیو دیسپلاستیک مشاهده شد (به ترتیب: 681±316، 945±373). میزان بیان MMP-9 در انواع لیکن پلان اروزیو در قیاس با لیکن پلان غیراروزیو در همه لایه ها (P<0.001) و در مورد MMP-2 در لایه بازال – پارابازال و خاردار (به ترتیب: P=0.008 و P<0.001) تفاوت معنی داری داشت.
نتیجه گیری: افزایش خطی بروز این مارکرها از سمت مخاط نرمال تا لیکن پلان دهانی اروزیو بیان گر تفاوت در رفتار بیولوژیک لیکن پلان دهانی غیراروزیو و اروزیو است. بنابراین می توان گفت لیکن پلان دهانی اروزیو، پتانسیل پیش بدخیمی بیش تری از لیکن پلان دهانی غیراروزیو دارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی رفتار تریبولوژیکی پوششهای رسوب فیزیکی بخار ایندیم – سرب

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ارزیابی رفتار تریبولوژیکی پوششهای رسوب فیزیکی بخار ایندیم – سرب دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی رفتار تریبولوژیکی پوششهای رسوب فیزیکی بخار ایندیم – سرب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارزیابی رفتار تریبولوژیکی پوششهای رسوب فیزیکی بخار ایندیم – سرب،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی رفتار تریبولوژیکی پوششهای رسوب فیزیکی بخار ایندیم – سرب :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: اولین همایش مشترک انجمن مهندسین متالورژی و انجمن ریخته گری ایران

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

بنیامین یارمند – دانشجوی دکتری
فخرالدین اشرفی زاده – استاد دانشگاه صنعتی اصفهان
محمدرضا طرقی نژاد – استادیار دانشگاه صنعتی اصفهان

چکیده:

دراین پژوهش برای ایجاد پوشش های روانکار جامد از ایندیم و سرب روی نمونه های فولادی استفاده شد پوشش دهی به روش رسوب فیزیکی بخار PVD و توسط فرایندهای تبخیر درخلا و رسوب یونی صورت گرفت و رفتار تریبولوژیکی پوشش ها با استفاده از آزمون پین روی دیسک ارزیابی شد نتایج آزمایشها نشان داد که پوششهای ایجاد شده باعث کاهش ضریب اصطکاک تا کمتر از 0/1 می شوند و دراین بین پوششهای رسوب یونی روانکاری و عمر سایشی بیشتری نسبت به پوششهای تبخیر در خلا از خود نشان میدهند پوششهای ایندیم به دلیل برش آسان ضریب اصطکاک کمتری ایجاد می کنند اما عمر سایشی آنها نسبت به سرب کوتاه تر است علاوه بر ایندیم و سرب پوشش های آلیاژی In-50%Pb/ In-30%Pb %In-10%Pb به روش رسوب یونی ایجاد شدند که مشخص شد خواص روانکاری و سایشی آنها بین پوششهای ایندیم و سرب خالص قرار دارد.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ارائه یک روش برای دسته بندی حملات به امضاهای دیجیتال

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ارائه یک روش برای دسته بندی حملات به امضاهای دیجیتال دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه یک روش برای دسته بندی حملات به امضاهای دیجیتال  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارائه یک روش برای دسته بندی حملات به امضاهای دیجیتال،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه یک روش برای دسته بندی حملات به امضاهای دیجیتال :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و بازیابی اطلاعات
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
اسماعیل حسن زاده – دانشجوی کارشناسی ارشدرمز
داوود طولابی – دانشجوی کارشناسی ارشدرمز
فاطمه حافظی – دانشجوی کارشناسی ارشدرمز

چکیده:
انکارنایذیری ویژگی مطلوبی درمعامله های الکترونیکی رایج است که مانع انکارتعهدات توسط هرتشکل درگیر میشود امضاهای دیجیتال بااستانداردهای رایج و قانونی به عنوان مدرکی غیرقابل انکار شناخته میشود بطوریکه ازطرفهای درگیر درمقابل انکارغیرقانونی طرف دیگر دریک معامله حمایت می کند با این حال اعتباریک امضای دیجیتال بایدصلاحیت آن را برای استفاده به عنوان مدرک قانونی تعیین کند اسیب پذیری ها درتکنولوژی غیرقابل اجتناب وتهدیدات امنیتی غیرقابل اغماض اند این عوامل رسیدن به مدرک غیرقابل انکار را دشوار می سازند ازاین جهت امضای دیجیتال معتبر تولید شده ازاهمیت زیادی برخوردار است درنظر داشته باشید که توسعه ابزارها و روشهای مناسب کمک درطراحی و پیاده سازی سیستم های امن به شیوه ای که میتوان امضاهای دیجیتال معتبر تولید کرد ازاهمیت زیادی برخوردارند دراین مقاله یک طبقه بندی جامع ازحمله به امضاهای دیجیتال ارایه شده است که شامل تولید و مراحل صحت امضا می باشد این طبقه بندی امکان تجزیه و تحلیل دقیق و منظم عوامل که میتواند به اعتبارامضا خدشه وارد کند رافراهم می سازد بررسی دقیق ازحملات دسته بندی تحت طبقه بندی ارایه شده بیان میشود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستان

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش ملی سبک زندگی و خانواده پایدار

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر به بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت با اختلالات رفتاری در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان لرستانمی پردازد. این پژوهش از نوع توصیفی و به روش همبستگی است. جامعه آماری کلیه دانش آموزان مقطع دبیرستان استانلرستان بودند. نمونه آماری 206 پسر و 178 دختر دانش آموز بودند که به صورت نمونه گیری خوشه ای انتخاب شدند.ابزارهای این پژوهش شامل پرسشنامه های اعتیاد به اینترنت یانگ (IAT) و پرسشنامه SCL –90-R می باشد. در اینپژوهش 9 فرضیه بر اساس یک مدل مفهومی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج تحلیل رگرسیون و ماتریس همبستگی نشانداد که بین اعتیاد به اینترنت و هر یک از اختلالات رفتاری (افسردگی ، میزان اضطراب ، پرخاشگری ،حساسیت در روابط بینفردی ، شکایت های جسمانی ، وسواس) به جز ترس مرضی و روان پریشی، رابطه مثبت معناداری وجود دارد. و این متغیرهایبالینی می توانند 47 درصد اعتیاد به اینترنت را پیش بینی کنند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله Robust asymptotic stabilization of a flexible spacecraft by combination of passivity and sliding mode methods

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله Robust asymptotic stabilization of a flexible spacecraft by combination of passivity and sliding mode methods دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Robust asymptotic stabilization of a flexible spacecraft by combination of passivity and sliding mode methods  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Robust asymptotic stabilization of a flexible spacecraft by combination of passivity and sliding mode methods،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Robust asymptotic stabilization of a flexible spacecraft by combination of passivity and sliding mode methods :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی الکترونیکی دستاوردهای نوین در علوم مهندسی و پایه
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
Hamed Chenarani – School of Electrical and Electronic Engineering
Tahereh Binazadeh – Shiraz university of Technology
Mohammad Hosein Shafiei – Modares Blvd., Shiraz, Iran

چکیده:

This paper considers the problem of asymptotic stabilizing of a flexible spacecraft in the presence of inertia uncertainties and external disturbances. In this system the inertia uncertainties are in the kind of matched uncertainties. For this purpose a controller is designed based on the combination of passivity concept and sliding mode method. This controller is robust against external disturbances and inertia uncertainties. In this way the sliding surfaces are designed by passivity concept and then the robust controller is designed by sliding mode method to eliminate the effects of matched uncertainties and external disturbances and guarantees the robust asymptotic stability of the closed-loop system. Also, Computer simulations denote the efficiency of the proposed controller in robust asymptotic stabilizing of the flexible spacecraft.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مطالعه و بررسی فاکتورهای اقلیمی موثر بر فرسایش بادی در منطقه مطالعاتی دشت مسیله (قم)

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 مطالعه و بررسی فاکتورهای اقلیمی موثر بر فرسایش بادی در منطقه مطالعاتی دشت مسیله (قم) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعه و بررسی فاکتورهای اقلیمی موثر بر فرسایش بادی در منطقه مطالعاتی دشت مسیله (قم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مطالعه و بررسی فاکتورهای اقلیمی موثر بر فرسایش بادی در منطقه مطالعاتی دشت مسیله (قم)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مطالعه و بررسی فاکتورهای اقلیمی موثر بر فرسایش بادی در منطقه مطالعاتی دشت مسیله (قم) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملی ایده‌های نوین در کشاورزی محیط زیست گردشگری

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

امروزه پدیده گرد و غبار به عنوان یکی از ریزگردهای تاثیر گذار در زندگی بشر جلب توجه می نماید. از طرفی نقش شرایط آب و هوایی در برنامه ریزی و تصمیم گیری های کلان غیر قابل چشم پوشی است . اگر چه گرد و غبار در خراسان شمالی یک پدیده دائمی نیست اما همین مساله باعث می شودکه وقوع آن بیشتر جلب توجه نماید و نیاز است با بررسی و شناخت آن شرایط پیش آگاهی این پدیده فراهم گردد تا بتوان بهتر آن را مدیریتنمود . زیرا سبب ایجاد فرسایش بادی در منطقه شده که تاثیر آن بر خصوصیات و حاصلخیزی خاک و همچنین بر سلامت و زندگی انسان موثر خواهد بود. برای مطالعه حساسیت منطقه به فرسایش بادی از اطلاعات ایستگاههای هواشناسی با آمار 30 ساله) 1390-1370 ( مثل دما ، رطوبت نسبی،بارش ،سرعت باد،تبخیر،استفاده شد.وجهت بررسی و تجزیه تحلیل بهتر دادهها به اشکال ترسیمی تبدیل شد تا تغییرات بهتر نشان داده شود و همچنینمنحنی آمبروترمیک و هیپسومتریک نیز تهیه شد در نهایت .اطلاعات 17 ساله منطقه به صورت مقایسهای بررسی و تجزیه تحلیل شد. نتایج تحقیقنشان داد که افزایش دما و به دنبال آن ظرفیت رطوبتی جو،شرایط را برای تبخیر فراهم میکند.وپایین بودن میزان بارش در فصل تابستان و بهار و وجود بادهای که در این منطقه به دلیل وجود نوسانات حرارتی بوجود میآید فرسایش را در منطقه تشدید میکند

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید