پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟ دارای 29 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟ :

پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟

پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟ شامل 29 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

از زندگی ناامیدید؟ احساس فرسودگی می‌کنید؟ به شما خوش نمی‌گذرد؟ از خودتان ناراضی هستید؟اگر جواب تان مثبت است، پس باید بدانید که تنها نیستید! اما چه باید کرد؟
احساس نارضایتی از خود و زندگی موضوعی است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند، اما تا زمانی که عملکرد شما را مختل نکرده باشد طبیعی است. بسیاری از ما در مراحلی از زندگی خود، مشکلی با سلامت ذهنی و روانی خود پیدا می‌کنیم. سلامت روان به اندازه‌ سلامت جسمی در زندگی ما مهم است.

پاورپوینت خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟
فهرست:

مقدمه:
ابعاد اصلی رفاه و سلامت روان:
مثال‌هایی از افکار مثبت:
مثال‌هایی از افکار منفی:
مثال‌هایی از رفتارهای مثبت:
چرا استرس حالمان را بد می‌کند؟
آیا استرس خوب هم وجود دارد؟
استرس و بیماری جسمی:
کنار آمدن با استرس:
به دنبال حمایت و پشتیبانی باشید:
بر نکات مثبت تمرکز کنید:
یک برنامه‌ عملکردی برای حل مشکل خود داشته باشید:
از خود مراقبت کنید:

.

عنوان: خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان به چه معناست؟

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 29 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

استانداردهای پایپینگ

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 استانداردهای پایپینگ دارای 140 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد استانداردهای پایپینگ  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی استانداردهای پایپینگ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن استانداردهای پایپینگ :

استانداردهای پایپینگ

اصطلاح «Piping» عموماً در مسائل مربوط به انتقال سیال از طریق لوله , اتصالات مربوطه و شیرآلات بکاربرده می شود . باتوجه به اینکه لوله جزء اصلی لوله کشی را تشکیل می دهد ابتدا به شرح آن می پردازیم :

لوله ها :

محصولاتی که بصورت تیوپ عرضه می شوند , عموماً « لوله » یا « تیوپ» نامیده می شوند.تیوپ ها که کاربرد آن درمبدل ها ،بویلرها ،قطعات ابزار دقیق و ماشین آلات است، توسط قطر خارجی و ضخامت جداره بر حسب یک هزارم اینچ یا «BWG» مشخص می گردند. در حالیکه لوله ها توسط «قطر نامی لوله»وضخامت برحسب «Schedule Number» شناسائی می شوند.البته در استانداردهای مختلف تقسیم بندیهای متــعددی در این زمینه صورت گرفته است, بدین دلیل در ابتدا به تشریح استانداردها می پردازیم :

استانداردهایPiping :

استانداردها و کدها برای سرویس های مختلف توسط موسسات استاندارد بین المللی تهیه و توزیع میگردد.این استانداردها شامل نحوه ساخت لوله،نحوه استفاده،طراحی،انشعاب،اتصال ،نحوه نصب و نحوه تست خطوط لوله می باشند.در تهیه این استانداردها مهمترین مطلبی که مورد نظر بوده «ایمنی» در هنگام استفاده و کارکرد است .

این استانداردها بسته به شرایط از گذشته تا کنون تکمیل تر شده و در حال تغییر بوده اند.

انجمن های مختلف در زمینهPiping استانداردهائی ارائه کرده اند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود :

ASME

ASTM

ANSI

AWWA

API

American Standards in Mechanical Engineering

American Society for Testing and Materials

American National Standards Institute

American Water Works Association

American Petroleum Institute

استانداردهای دیگری نیز در لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرند تا استانداردهای فوق را تکمیل نمایند ، از جمله این استانداردها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

PPI

AWS

PFI

MMS

Plastic Pipe Institute

American Welding Society

Pipe Fabrication Institute

Manufacturers Standardization Society of Valve

and fitting Industry

استاندارد «ASME» استانداردی است که عمومیت بیشتری دارد. این استاندارد لوله کشی در کاربردهای گوناگون را تقسیم بندی و توضیح داده است :

1
2
3
5
9

Power Piping

Fuel Gas Piping

Chemical Plant And Petroleum Refinery Piping

Refrigeration Piping

Building Service Piping

لوله ها در کلاسهای متفاوت و بسته به کاربرد تولید و عرضه می شود.بطورکلی محصولات لوله به چند نوع اصلی تقسیم شده اند.هریک از این گروهها نیز به بخشهائی ریز می گردند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پیشینه پژوهش متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی،

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

 پیشینه پژوهش متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی، دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیشینه پژوهش متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی،  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیشینه پژوهش متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی،،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیشینه پژوهش متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی، :

متغیرهای پیشینه تحقیق: متغیرهای کلان اقتصادی و صادرات غیرنفتی

توضیحات: 10 پیشینه تحقیق داخلی و 8 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

دارای 10صفحه می باشد

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه اقتصاد و مدیریت مالی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

پیشینه::

– مطالعات خارجی

سامانتا[1] (1998) در مقاله ای تحت عنوان نوسانات نرخ ارز و تجارت خارجی در یک کشور در حال توسعه با استفاده از داده های سری زمانی در کشور هند به مطالعه شدت و نحوه تاثیرگذاری عدم اطمینان حاصل از نوسانات نرخ ارز بر صادرات و واردات این کشور پردا خته است . وی تحقیق خود را بر اساس دو مدل، یکی برای صادرات و دیگری برای واردات بنا نهاده است که هر کدام از مدل های فوق را در مقطع زمانی کوتاه مدت و بلندمدت تخمین زده است . دوره مطالعاتی در این تحقیق، سال های -1389 می باشد و نتایج بدست آمده حاکی از آن است که نوسانات نرخ ارز تنها در یک مورد، تجارت خارجی را متاثر ساخته اند و آن معادله واردات کوتاه مدت است و در سایر معادلات نوسانات نرخ ارز بر تجارت خارجی بی تاثیر بوده است.


[1]- Samanta

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار دارای 60 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار :

پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار

پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار شامل 60 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چگونه افکار، احساس ها را به وجود می آورند؟

فرض اساسی بنیادین شناخت درمانی این است که تفسیر فرد از یک رو یداد، شیوه رفتار و نوع احساس وی را تعیین می کند. نکته اساسی: () افکار و احساسها پدیده های متمایزی هستند. () افکار هر فرد احساسها و رفتارهای وی را به جود می آ رند.

نمونه کاربرگ درمانگر برای اجرای تکنیک.

من فکر میکنم………… بنابراین احساس میکنم………..

چقدر احساس غمگینی می کنید تا چه اندازه به این فکر معتقدید؟

شدت احساسهایتان را از % تا % درجه بندی کنید، به این صورت که % یعنی به هیچ وجه این احساسها را نداشتن، % یعنی این احساسها را به شدیدترین حالت ممکن داشتن”. درجه بندی با ور و افکارتان هم همینطور است: % یعنی به آن فکر به هیچ وجه معتقد نیستید، % یعنی به طور کامل به آن فکر معتقدید.

تکنیک پیکان رو به پایین

اگر با او حرف بزنم از من خوشش نمیاید. اگر از من خوشش نیاید حتما من خسته کننده هستم. هیچکس هرگز از من خوشش نمیاید. برای همیشه تنها خواهم ماند. اگر تنها باشم هرگز خوشحال نخواهم بود.

مدل مفهوم پردازی مورد شش مرحله ای

. پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار
فهرست مشکلات.

. مکانیزم زیربنایی مطرح شده.

. چگونه مکانیزم مطرح شده مشکلات پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار
فهرست شده را ایجاد میکنند.

. تسریع کننده های مشکل فعلی.

. موانع پیش بینی شده برای درمان بر اساس فرمولبندی.

. ریشه یابی مکانیزم در زندگی روزمره مراجع.

و …

پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار
فهرست مطالب

چگونه افکار، احساس ها را به وجود می آورند؟
نمونه کاربرگ درمانگر برای اجرای تکنیک.
تکنیک پیکان رو به پایین
مدل مفهوم پردازی مورد شش مرحله ای
چگونه مکانیزم مطرح شده مشکلات پاورپوینت تکنیکهای شناسایی افکار
فهرست شده را ایجاد می کنند؟
شناسایی افکار منفی خودآیند
ویژگی های افکار ناخودآیند
دو جنبه اساسی افکار منفی خودآیند

خطاهای شناختی
نادیده انگاری شواهد متناقص
روشهای تشخیص افکار منفی خودآیند در جلسه درمان:
پرسشهایی جهت شناسایی افکار منفی خودآیند
زیر سوال بردن افکار خودآیند
پرسش سقراطی
مزایای پرسش سقراطی
تکنیک ها
تکنیک بررسی شواهد
تغییر اسناد
شناخت ورزی
کارتهای مقابله
شناسایی و تغییر باورهای هسته ای
پایان

عنوان : تکنیکهای شناسایی افکار

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.04 مگابایت

تعداد صفحات : 60

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون دارای 24 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون :

توضیحات:

پلورپوینت اسپورلاسیون و ژرمیناسیون، در حجم 24 اسلاید، در قالب فایل پاورپوینت حاوی 22 اسلاید متنی به زبان فارسی و انگلیسی و تصویر.

بخشی از متن:

برخی باکتری ها به جهت بقا در شرایط محیطی نامناسب تشکیل اسپور (هاگ) می دهند. به مراحل تشکیل اسپور توسط باکتری ها، اسپورلاسیون و به مراحل جوانه زدن اسپور تشکیل شده، ژرمیناسیون گفته می شود. اسپور (هاگ) به شکل خفته باکتری گفته می شود.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی سطح مقطع جذب و پراکندگی امواج الکترومغناطیس در نانوشل کروی چند لایه

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی سطح مقطع جذب و پراکندگی امواج الکترومغناطیس در نانوشل کروی چند لایه دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی سطح مقطع جذب و پراکندگی امواج الکترومغناطیس در نانوشل کروی چند لایه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی سطح مقطع جذب و پراکندگی امواج الکترومغناطیس در نانوشل کروی چند لایه،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی سطح مقطع جذب و پراکندگی امواج الکترومغناطیس در نانوشل کروی چند لایه :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی نانوالکترونیک ایران
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
خشایار بازیاری – دانشگاه علوم و تحقیقات کرمانشاه ، گروه فیزیک
نادر دانشفر – دانشگاه رازی کرمانشاه، گروه فیزیک
افشین مرادی – دانشگاه صنعتی کرمانشاه

چکیده:
در این مقاله به یک نانوشل کروی چند لایه که سه لایه آن دی الکتریک و دو لایه آن فلز طلا می باشند موج الکترو مغناطیس تابیده می شود و مقادیر قطبش و جذب و پراکندگی بررسی می شود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله طراحی سریز پلکانی ابزاری مناسب جهت استهلاک انرژی

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله طراحی سریز پلکانی ابزاری مناسب جهت استهلاک انرژی دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحی سریز پلکانی ابزاری مناسب جهت استهلاک انرژی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله طراحی سریز پلکانی ابزاری مناسب جهت استهلاک انرژی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحی سریز پلکانی ابزاری مناسب جهت استهلاک انرژی :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: سومین کنفرانس هیدرولیک ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

محمدرضا مجدزاده طباطبایی – استادیار دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور
حمید شورابی – دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور

چکیده:

سرریزهای پلکانی به عنوان یک گزینه برتر در سدهای بتن غلتکی مطرح می شوند . این سرریزها بدلیل کاهش ابعاد حوضچه آرامش مد نظرند.سرریزهای پلکانی اولین بار در سدهای بتنی بکار رفته و سپس در سدهای خاکی توسعه یافتند . سرریزهای پلکانی بدلیل کاهش شیب هیدرولیکی در پایین دست براحتی به عنوان گزینه مناسب هیدرولیکی احتیاجات مهندسان طراح را برآورده مینمایند.را برای کنترل سیلاب مورد Willow Creek سد US ARMY زمان ساخت این سرریز به زمانی بر می گردد که استفاده قرار داد [1 ]آنها را به عنوان گزینه معمول و عادی در سدسازی مطرح کرد و شکل پایین R.C.C ساخت سریع و ارزان سدهای دست بدنه سد روش نوینی را در اجرا و طراحی سرریزهای پلکانی رقم زد.قابلیت سرریزهای پلکانی در استهلاک انرژی جریان به هنگام ریزش از روی پله تا رسیدن به پنجه سد از نکات قابل بررسی در این سرریز می باشد.این سرریزها گزینه مناسب برای زمانی که خروجی شیب مناسبی دارد،می باشند. محدودیت موجود در ارتفاع آب و دبی گذرا از سرریز طراحی آن را به گونه أی دچار مشکل می نماید. ارائه یک راه حل ومتد طراحی برای سرریز پلکانی به عنوان ی ک موضوع پیچیده مورد توجه خاص متخصصین ،بخصوص آنهایی که در زمینه هیدرولیک جریان فعالیت می نمایند ، قرار گرفته است .تلاش بسیاری جهت یافتن متد طراحی برای این نوع خاص سرریز به منظور یافتن :فاصله پله ها ،ارتفاع پله ها ، شیب بدنه سد در پایین دست ، شیب سطح پله ها ، ضریب زبری پله ها ،ضریب زبری معادل برای حل تئوری در زبری های متفاوت ،میزان هوادهی و تاثیر آن روی استهلاک انرژی ،بررسی پروفیل جریان ،افزایش زبری و پدیده کاویتاسیون و جریانهای رسوبی وغیره انجام پذیرفته است رودبار لرستان با متد طراحی مؤسسه R.C.C آنچه در این مقاله مورد بررسی قرارگرفته است طراحی نمونه کاربردی سد و مقایسه با مدل ساخته شده سد و نیروگاه چشمه کیله در مرکز تحقیقات آب تهران به CEDEX تحقیقات اسپانیایی با نام منظور کنترل طراحی بوده است .

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی وضعیت بیابانزایی باتاکید برمعیارفرسایش بادی به روش MICD73 مطالعه موردی: منطقه باشتین سبزوار

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی وضعیت بیابانزایی باتاکید برمعیارفرسایش بادی به روش MICD73 مطالعه موردی: منطقه باشتین سبزوار دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی وضعیت بیابانزایی باتاکید برمعیارفرسایش بادی به روش MICD73 مطالعه موردی: منطقه باشتین سبزوار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی وضعیت بیابانزایی باتاکید برمعیارفرسایش بادی به روش MICD73 مطالعه موردی: منطقه باشتین سبزوار،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی وضعیت بیابانزایی باتاکید برمعیارفرسایش بادی به روش MICD73 مطالعه موردی: منطقه باشتین سبزوار :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: سومین همایش ملی مقابله با بیابان زایی و توسعه پایدار تالاب های کویری ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

اسماعیل سیلاخوری – دانشجوی کارشناسی ارشدمدیریت مناطق بیابانی
مجید اونق – استاددانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
امیر سعدالدین – دانشیاردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
اسماعیل فیله کش – عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان سبزوار

چکیده:

یکی ازبحران های اکولوژیکی که جهان امروزه با آن درگیر است پدیده بیابانزایی می باشد اما برای مهاراین بحران نیاز به شناخت و درک صحیح ازعوامل و فرایندهای آن می باشد هدف ازاین تحقیق تعیین وضعیت کنونی بیابانزایی درمنطقه باشتین سبزوارباتاکید برمعیارفرسایش بادی می باشد ازانجا که دراین روش معیارفرسایش بادی با شاخصهای مناسبتری تعریف شده است این روش برای پهنه بندی بیابانزایی استفاده شد براساس این روش دراغاز نقشه واحدهای کاری درمنطقه با استفاده ازتصویر ماهواره لندست 7 نقشه پوشش گیاهی شهرستان سبزوار نقشه زمین شناسی تعیین و به عنوان نقشه پایه برای ارزش دهی به شاخصها انتخاب شد سپس درهرکدام ازواحدهای کاری ارزش شاخصها تعریف و درنهایت باجمع ارزشهای مربوط به هرشاخص و برپایه جداول مبنا شدت بیابانزایی تعیین و آنگاه نقشه وضعیت کنونی بیابانزایی بدست آمد نتایج نشان داد که منطقه مورد مطالعه ازنظر وضعیت کنونی بیابانزایی دردوکلاس متوسط و زیاد قرار دارد کلاس متوسط III بامساحت 2504153 هکتار60/19 درصد وکلاس زیادIV 16566.25 هکتار 39/82 درصد منطقه را شامل میشود

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی سیستم ابزاربندی در سدهای خاکی-سنگریزه ای با مطالعه موردی سدهای لار و پانزده خرداد

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله ارزیابی سیستم ابزاربندی در سدهای خاکی-سنگریزه ای با مطالعه موردی سدهای لار و پانزده خرداد دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی سیستم ابزاربندی در سدهای خاکی-سنگریزه ای با مطالعه موردی سدهای لار و پانزده خرداد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارزیابی سیستم ابزاربندی در سدهای خاکی-سنگریزه ای با مطالعه موردی سدهای لار و پانزده خرداد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی سیستم ابزاربندی در سدهای خاکی-سنگریزه ای با مطالعه موردی سدهای لار و پانزده خرداد :

سال انتشار: 1383

محل انتشار: اولین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

علی اصغر میرقاسمی – استادیار گروه مهندسی عمران ، دانشگاه تهران
احد باقرزاده خلخالی – دانشجوی دکتری گروه مهندسی عمران ، دانشگاه تهران
حامد نقیبی – دانشجوی کارشناسی ارشد گروه مهندسی عمران ، دانشگاه تهران

چکیده:

یکی از مهمترین چالش ها در پروژه های عمرانی، علاوه بر طراحی و اجرای آنها، کنترل ایمنی و پایداری اجزای مختلف آن در طول دوران ساختمان و بهره برداری است.در پروژه های ساخت سدهای خاکی-سنگریزه ای نیز بدلیل اهمیت سازه، کنترل ایمنی و پایداری آنها ضرورت بیشتری می یابد. برای دستیابی به این مهم، نصب ابزار دقیق و قرائت آنها یکی از روشهای کاربردی و مرسوم در صنعت سدسازی بشمار می رود. بمنظور استفاده از ابزار اندازه گیری، شناخت ویژگی ها و قابلیتهای هریک از ابزار و مهمتر از آن، آگاهی از تکنولوژی ساخت و بهره برداری از سدها و تطابق این دو مورد با یکدیگر اصلی ترین گام خواهد بود .طی این مقاله سیستمهای رفتارسنجی سدهای خاکی لار و پانزده خرداد تشریح شده و در ادامه این سیستمها از نظر عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفته اند. در جمع بندی مقاله نیز کارایی هریک از ابزار متداول در دو پروژه یاد شده با در نظر گرفتن شرایط حاکم برآنها ارائه شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

مقاله فاصله انتظاراتی آموزش و رویه های اجرایی حسابداری مدیریت

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله فاصله انتظاراتی آموزش و رویه های اجرایی حسابداری مدیریت دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فاصله انتظاراتی آموزش و رویه های اجرایی حسابداری مدیریت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله فاصله انتظاراتی آموزش و رویه های اجرایی حسابداری مدیریت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فاصله انتظاراتی آموزش و رویه های اجرایی حسابداری مدیریت :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: کنفرانس بین المللی اقتصاد مدیریت و علوم اجتماعی
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
فرهاد شاه ویسی – استادیار دانشگاه رازی، گروه حسابداری، کرمانشاه، ایران
اکبر کنعانی – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد مرند، گروه حسابداری، مرند، ایران

چکیده:
آنچه که در ده سال اخیر مشاهده شده، تکنیک های جدیدی در حسابداری مدیریت مطرح نگردیده است و چه بسا تکنیک های مطروحه همانند هزینه یابی بر مبنای فعالیت، هزینه یابی هدف، ارزیابی متوازن و سایر تکنیک ها هم در صنایع و شرکت ها کاربرد آنچنانی نداشته است. چنین به نظر می رسد به دلیل عدم کاربرد و اجرایی نمودن این روشها، علاقه پژوهشگران و اندیشمندان و اساتید این رشته نیز رو به افول گذاشته است و شاید بتوان گفت، تنها مبانی تئوریک آن در دانشگاه ها تدریس می شود و عدم ارتباط بین دانشگاه و صنعت، عدم وجود بازارهای رقابتی و بسترسازی مناسب و عدم آگاهی کافی مدیران وصاحبان سرمایه از حسابداری مدیریت و مزایای رقابتی آن موجب شده است جایگاه واقعی حسابداری مدیریت در شرکت ها و سازمان ها درک نگردد و فاصله زیادی بین آموزش دانشگاهی و رویه های عملی و تجربی ایجاد گردد. در این مقاله به بررسی عوامل و موانع بکارگیری ابعاد عملی موضوع پرداخته شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید