مقاله اثر مشخصه های پوشش دهی بر ضخامت و خصوصیات پوشش پلاستیسولی پی وی سی بر روی فولاد CK45 در روش غوطه وری گرم

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله اثر مشخصه های پوشش دهی بر ضخامت و خصوصیات پوشش پلاستیسولی پی وی سی بر روی فولاد CK45 در روش غوطه وری گرم دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر مشخصه های پوشش دهی بر ضخامت و خصوصیات پوشش پلاستیسولی پی وی سی بر روی فولاد CK45 در روش غوطه وری گرم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله اثر مشخصه های پوشش دهی بر ضخامت و خصوصیات پوشش پلاستیسولی پی وی سی بر روی فولاد CK45 در روش غوطه وری گرم،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر مشخصه های پوشش دهی بر ضخامت و خصوصیات پوشش پلاستیسولی پی وی سی بر روی فولاد CK45 در روش غوطه وری گرم :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: یازدهمین کنگره سالانه انجمن مهندسین متالورژی ایران

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

معصومه قربانی – کارشناس
علی حبیب اله زاده – استاد، دانشکده مهندسی مواد، دانشگاه سمنان

چکیده:

اثر عوامل موثر بر ضخامت و کیفیت نهایی پوش در فرآیند غوطه وری گرم پلاستیسول، شامل دمای پیشگرم، زمان غوطه وری، سرعت بیرون آوردن قطعات از مایع پلاستیسول و دما و زمان پخت بررسی شده است. نتایج نشان می دهد با افزایش دمای پیشگرم و زمان غوطه وری و کاهش سرعت بیرون آوردن قطعه از وان حاوی پلاستیسول، ضخامت پوشش افزایش می یابد. پخت پلاستیسول اهمیت فوق العاده ای در کیفیت نهایی پوشش دارد. پخت ناکافی منجر به ترد شدن پوشش شده و پخت اضافی سوختن پوشش را بدنبال دارد. البته زمان و دمای مناسب پخت به جنس بستر نیز مربوط است و در این مورد پوشش میانی نیکل- کروم شرایط بهتری را نسبت به گالوانیزه ارائه می کنند.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید