مقاله بررسی تاثیر نانو سیلیس و همچنین ارزیابی تاثیر مشترک سیمان و نانوسیلیس بر رفتار مقاومتی ماسه سواحل خزر

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله بررسی تاثیر نانو سیلیس و همچنین ارزیابی تاثیر مشترک سیمان و نانوسیلیس بر رفتار مقاومتی ماسه سواحل خزر دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی تاثیر نانو سیلیس و همچنین ارزیابی تاثیر مشترک سیمان و نانوسیلیس بر رفتار مقاومتی ماسه سواحل خزر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی تاثیر نانو سیلیس و همچنین ارزیابی تاثیر مشترک سیمان و نانوسیلیس بر رفتار مقاومتی ماسه سواحل خزر،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی تاثیر نانو سیلیس و همچنین ارزیابی تاثیر مشترک سیمان و نانوسیلیس بر رفتار مقاومتی ماسه سواحل خزر :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
علی وفائی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
سامان سلیمانی کوتنائی – دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
عسکر جانعلیزاده – دانشیار دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

چکیده:
از گذشته های بسیار دور روشهای متفاوتی برای بهسازی خاک مورد استفاده قرار گرفته است . از دیدگاه مهندسی ژئوتیکنیک روشهای بهسازی خاک به سه دسته کلی روشهای مکانیکی، روشهای شیمیایی و روشهای تسلیح خاکتقسیم می شوند. اصلاح رفتار خاک به کمک افزودنیها به عنوان یکی از روشهای مؤثر در بهبود بسیاری از پارامترهای رفتاری خاک همواره مدنظر پژوهشگران در مهندسی ژئوتکنیک بوده است. از جمله افزودنی نوین در علم مهندسی عمرانمیتوان به نانو سیلیس اشاره کرد، با این حال استفاده از نانو سیلیس در مهندسی ژئوتکنیک از اقبال کمتری برخوردار بوده است. در این پژوهش به منظور بررسی تاثیر نانو سیلیس بر خواص مقاومتی، آزمایش مقاومت فشاری تک محوری بر نمونههای حاوی3و6و8و10 درصد وزنی نانو سیلیس در تراکمهای مختلف90و95و98 درصد ترتیب داده شده است. همچنین اثر زمان عمل آوری بر روی نمونه های مذکور ارزیابی گردیده است. . یک روش شیمیایی و موثر برای تثبیت خاک استفاده از نانو سیلیس و سیمان میباشد. در این پژوهش به منظور بررسی تأثیر نانو سیلیس به عنوان یک مادهپوزولانی، آزمایش مقاومت فشاری تک محوری بر نمونههای حاوی1و3و5درصدوزنی نانوسیلیس و4و6و9درصد وزنی سیمان در تراکم های 01 و 08 درصد، ترتیب داده شده است. همچنین اثر زمان عمل آوری بر روی نمونه های مذکور ارزیابی گردیده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید