مقاله طراحی و ارزیابی یک پروتکل Single Sign-On جدید

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

  مقاله طراحی و ارزیابی یک پروتکل Single Sign-On جدید دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحی و ارزیابی یک پروتکل Single Sign-On جدید  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله طراحی و ارزیابی یک پروتکل Single Sign-On جدید،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحی و ارزیابی یک پروتکل Single Sign-On جدید :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: نهمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

مرتضی آنالویی – دانشگاه علم و صنعت ایران
شهرام جمالی – دانشگاه علم و صنعت ایران

چکیده:

در سیستم های امن تحت شبکه های کامپیوتری، کلید نشست در فاز ورود به سیستم (SSO) در اختیار کاربر قرار می گیرد، واین ک لید ضامن امنیت در ارتباط بین کاربر و کارگزار می باشد . کاربر برای در اختیار گرفتن این کلید، باید کلمه عبور را در اختیار داشته باشد . به منظور اینکه در مرحلهSSO فرآیند تحویل کلید نشست به کاربر از گزند مهاجمانمحفوظ بماند، و افشا نگردد، پروتکلهایی موجود است.
این مقاله ابتدا به معرفی پروتکلهایSSOموجود پرداخته است، سپس این پروتکلها ارزیابی شده و نقاط ضعف آنهامشخص شده اند و در نهایت پروتکل جدیدی ارائه شده است، که برخی از مشکلات پروتکل های پیشین را رفع می نماید. پروتکل پیشنهادی نیز دارای نقاط ضعفی می باشد، که به آن اشاره شده است.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید